Įdomybės

barskuole 25.02.2011, 21:07

Jei mezgimo virbalai nėra jūsų draugai, jūs vis dar turite galimybę susidraugauti su mezgimu – ir tiltu į šią draugystę visai netikėtai gali tapti... jūsų pačių pirštai. Nemeluosiu – didelių raštų ir įvairovės šioje draugystėje nesitikėkit, bet jei klusniai seksite nurodymus, patikinu – savo rankomis megztu šaliku pasipuošti tikrai galėsite.

Komentarų (11)  Skaityti daugiau...
Perlita 28.01.2011, 19:43

Brangakmenių mados irgi keičiasi. Jeigu anksčiau buvo madingi skaidrūs, vandens skaidrumo, tai dabar patys madingiausi spalvoti su neįprastais atspalviais: konjako, žali, žydri, rožiniai deimantai. Patys rečiausi ir brangiausi rožiniai – vieno kaina apie milijoną dolerių. Bet argi tokia smulkmena gali būti kliūtis mylinčiam vyrui?

Komentarų (1)  Skaityti daugiau...
Perlita 25.01.2011, 21:30

Deimantų magija – senovinė ir paslaptinga jėga, nepaklūstanti žmogui. Deimantus vadino akmenų karaliais, dievų akmenimis, tolimų dangaus žvaigždžių skeveldromis. Deimantus dievina, jiems meldžiasi, dėl jų kraustosi iš proto, žudo, išsiskiria šeimos, žlunga karalystės.

Komentarų (0)  Skaityti daugiau...
pusis 18.01.2011, 19:32

XIX amžiuje kvepalų gamyba labai ištobulėja: pasitelkus moderniąją chemiją, sukuriama gausybė naujų kvapų, kurie mėgstami ir vartojami net iki šiol. Prancūzijos revoliucija nepajėgė nuslopinti visuomenės pomėgio kvėpintis. Šiuo laikotarpiu žmonės vėl išdrįso parodyti potraukį prabangai, taip pat ir kvepalams. Imperijos laikais labai skatinama vartoti kvapiąsias medžiagas, nes Napoleonas ir jo svita buvo dideli kvepalų gerbėjai.

Komentarų (0)  Skaityti daugiau...
pusis 30.12.2010, 22:39

Kvepalų rūšių klasifikacija buvo sukurta tam, kad parfumeriams būtų lengviau dirbti. Iki tol, kvepalų rūšys buvo nustatomos subjektyviai, pasitelkiant jutimus, nes parfumerija nėra tikslusis mokslas: kiekvienas individas gali skirtingai užuosti ir suvokti kvapą. Pagal Prancūzijos parfumerių sąjungos technologijos komisijos klasifikaciją yra skiriamos net septynios kvepalų rūšys. Jai priklauso visi kvepalai, kurių sudėtis žinoma.

Komentarų (3)  Skaityti daugiau...
barskuole 12.11.2010, 20:50

Spalvos turi neabejotiną reikšmę mūsų gyvenime. Jos veikia mūsų nuotaiką, įtakoja pasirinkimus, daugelis per daug nesusimąstydami galėtume įvardinti savo mėgstamas spalvas bei spalvas, kurių vengiame. Tačiau, kai spalvų įvairovė tokia gausi, sunkoka būtų apsiriboti viena ar dviem spalvomis, ką bedarytume, – derintume savo garderobą, puoštume namus ar kurtume papuošalus.

Komentarų (8)  Skaityti daugiau...
pusis 05.11.2010, 19:29

Filosofijos ir revoliucijos epocha tuo pačiu buvo ir kvepalų suklestėjimo epocha: Liudviko XV dvaras buvo vadinamas „iškvėpintu dvaru“. Dvariškių veidai ir drabužiai, vėduoklės ir netgi baldai skleisdavo įvairiausius kvapus. Šioje epochoje su kvapiųjų aliejų produktais pradeda konkuruoti tualetinis vanduo – acto ir kvapiųjų medžiagų mišinys.

Komentarų (0)  Skaityti daugiau...
pusis 11.10.2010, 19:22

Romos imperijos žlugimas, barbarų antplūdžiai, nesibaigiantys karai – visa tai turėjo įtakos Vakarų Europai: kvepalais nustota domėtis. Tik XII a., prasidėjus prekybiniams mainams, kvepalus vėl imta vartoti.

Komentarų (0)  Skaityti daugiau...
pusis 05.10.2010, 18:52

Kvepalų istorija: kvepalai antikos laikais

Parfumerija jau seniai tapo neatskiriama žmonijos palydove. Kvapiosios medžiagos buvo plačiai vartojamos šventyklose ir ritualinėse apeigose.

Komentarų (0)  Skaityti daugiau...
Perlita 19.08.2010, 20:31

Barokas gimė Italijoje XVI a. pabaigoje kaip pompastiškas Romos stilius, kurį kaip savo didybės simbolį įtvirtino katalikų bažnyčia. XVII a. viduryje šį stilių išpopuliarino Liudvikas XIV Prancūzijoje, vėliau baroko išplito po visą Europą.

Komentarų (1)  Skaityti daugiau...
Perlita 22.07.2010, 16:15

Renesansas arba Atgimimas ( nuo pranc. renaissance, it. rinascimento - atgimimas ) Europos laikotarpis, tai maždaug XIV-XVI a., tačiau prie renesanso kai kada priskiriamas ir XIII a. Tai kultūros ir meno stilius, kuriam būdingas mėginimas atgaivinti kitą kultūrą, daugelyje sričių ir žanrų imituoti Antiką.

Komentarų (0)  Skaityti daugiau...
Laumė 02.07.2010, 10:18

Deimantai yra vadinami geriausiais merginų draugais, bet daugeliu atvejų realybėje brangūs akmenys tapo jų pačiais pikčiausiai priešais.

Komentarų (5)  Skaityti daugiau...
Laumė 04.06.2010, 18:28

Rusija

Mirnyj, rytų Sibire 1956 m. įkurta pirmoji Rusijos kasykla, kai dabartinėje jos teritorijoje mokslininkai Jurijus Chabardinas, Jekaterina Elagina ir V. Avdejenko per savo ekspediciją rado deimantų.

Komentarų (6)  Skaityti daugiau...
Perlita 13.05.2010, 17:12

Nors mes gyvename realiame pasaulyje, tačiau kartais taip norisi atsidurti pasakoje. Žiūrint į šiuos nuostabius fotografo darbus jautiesi lyg būtum patekęs į fėjų pasaką. Šie fantastiški bateliai ir rankinės iš puikios prancūzų fotografo Michel Tcherevkoff kolekcijos Shoe Fleur:Footwear Fantasy.

Komentarų (6)  Skaityti daugiau...
Perlita 05.05.2010, 17:14

Plunksnų dažymas. Naudojant įvairias plunksnas galima sukurti nuostabius papuošalus, rankines, paveikslus. Dažnai susiduriame su problema, kur įsigyti spalvotų plunksnų. Galima plunksnas nusidažyti ir patiems namuose, geriausiai tinka baltos plunksnos. Pirmiausia plunksnas reikia nuplauti ir nuimti riebalus.

Komentarų (12)  Skaityti daugiau...
Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,624
  • Temų forume: 3,432
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 408,281
  • Šiuo metu forume: 63
  • Prekių galerijoje: 8,326
  • Pardavėjų galerijoje: 1,535