Pardavėjo registracija ir taisyklės

Norėdami tapti pardavėju, turite prisijungti arba užsiregistruoti.

Prašome susipažinti su Galerijos taisyklėmis:

1. Darbų pardavinėjimas Auksarankių galerijoje yra nemokamas ir savanoriškas.
2. Galerijos pardavėjais gali būti visi Auksarankių klube registruoti nariai. Pardavėjo statusas yra suteikiamas automatiškai, paspaudus pagrindiniame galerijos meniu esantį "Tapti pardavėju" mygtuką.
3. Auksarankių galerijoje galite pardavinėti: įvairius savo rankomis padarytus darbus, taip pat naujas rankdarbiams skirtas žaliavas, pusgaminius bei priemones. Draudžiama pardavinėti naudotas prekes.
4. Prekes pardavimui pateikiate jūs pats. Įkeldamas prekės nuotrauką į Auksarankių galeriją, jūs patvirtinate, kad tai yra jūsų nuosavybė ir turite visas teises ją parduoti.
5. Kelkite tik kokybiškas ir ne mažesnes nei 400x400 taškų dydžio nuotraukas. Ideali forma - kvadratas. Prekės su nekokybiškomis nuotraukomis bus šalinamos be įspėjimo.
6. Galerijoje talpinkite tik tas prekes, kurias tuo metu turite arba galite padaryti pirkėjui užsakius. Kiekvienai prekei suteikite atitinkamą statusą: "Parduodamas", "Daromas pagal užsakymą" arba "Rezervuotas". Statusui pasikeitus redaguokite prekės aprašymą. Išimkite visas parduotas prekes, kurių daugiau nebegalėsite padaryti, kad neklaidintumėte pirkėjų.
7. Įkeliamą prekę priskirkite labiausiai ją atitinkančiai kategorijai ir subkategorijai, parinkite tinkamiausią spalvą/as, nurodykite atlikimo techniką ir panaudotas medžiagas bei paaiškinkite prekės siuntimo sąlygas. Už bet kokias klaidas ar netikslumus, klaidinančius pirkėjus, esate atsakingas jūs pats.
8. Prekių pavadinimus rašykite tik lietuviškai (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nepiktnaudžiaukite skyrybos ženklais: ("?", "!") ir didžiosiomis raidėmis.
9. Pirkimas - pardavimas bei visi su tuo susiję veiksmai vyksta asmeniškai tarp jūsų ir pirkėjo. Jūs savarankiškai atsakote už prekės kokybę, patikimumą, aprašymo atitikimą, taip pat už pardavimo sandorio sudarymą su pirkėju ir jo laikymąsi, prekės įpakavimą, siuntimą, sugrąžinimą bei už visų mokestinių įsipareigojimų valstybei vykdymą.
10. Prekių rodymo tvarka galerijoje priklauso nuo bendro vartotojų suteikto įvertinimo: geriausiai įvertintos prekės yra rodomos sąrašo pradžioje, o blogiausiai - pabaigoje.
11. Galerijoje esančias prekes, išskyrus savo, gali vertinti visi registruoti vartotojai po vieną kartą.
12. Tituliniame puslapyje esančias "Top prekes" parenka svetainės administracija savo nuožiūra.
13. Administracija gali savo nuožiūra jums apie tai nepranešusi redaguoti bet kurią galerijoje esančią prekę. Taip pat pasilieka teisę panaikinti bet kokią paskelbtą tekstinę ar grafinę informaciją, jeigu ši informacija prieštarauja taisyklėms, valstybės įstatymams arba daro neigiamą poveikį svetainės įvaizdžiui. Bet koks administracijos padarytas sprendimas yra laikomas teisėtu.


Prisijungti arba registruotis
Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,601
  • Temų forume: 3,389
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 399,159
  • Šiuo metu forume: 1
  • Prekių galerijoje: 8,326
  • Pardavėjų galerijoje: 1,535