Dažniausiai užduodami klausimai - Rašymo veiksmai

Tai labai lengva. Iš pradžių turite užsiregistruoti. Tada prisijungiate savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie diskusijų ir spaudžiate Nauja tema arba Atsakyti. Kartais gali būti ir taip, kad jums neleis visur rašyti (specialiuose moderatorių forumuose ir panašiai). Ką galite daryti ir ko negalite parašyta apatinėje puslapio dalyje. Ten rasite tokį sąrašiuką Jūs galite rašyti naujus pranešimus į šį forumą, Jūs galite atsakinėti į pranešimus šiame forume ir t.t.

Norėdami redaguoti žinutę paspauskite mygtuką Keisti virš žinutės, tai leidžiama tik 30 minučių po pranešimo parašymo. Savo pranešimų ištrinti negalite, tą gali tik moderatorės arba administratorė.

Iš pradžių jums jį reikia susikurti. Eikite į Profilis (jį rasite viršuje). Laukelyje Parašas įrašykite norimą tekstą. Taip pat apačioje galite pasirinkti Visada pridėti mano parašą. Tokiu atveju jūsų parašas bus pridėtas prie kiekvienos žinutės, jeigu nepasirinksite kitaip. Jeigu vis dėlto nepasirinkote minėtos funkcijos, turėsite uždėti varnelę ant Pridėti parašą po kiekvienos parašytos žinutės.

Kai pradedate naują temą (arba redaguojate naujos temos pirmąją žinutę), apačioje turėtumėte matyti Pridėti apklausą formą. Iš pradžių įrašykite apklausos pavadinimą, toliau įrašykite bent 2 punktus, už kuriuos balsuos dalyviai (po kiekvieno punkto įrašymo reikia paspausti Pridėti parametrą mygtuką.) Taip pat galite nustatyti kiek dienų galios apklausa (0 žymi niekada nesibaigiančią apklausą). Jei norite, kad rezultatai nebūtų matomi iki apklausos pabaigos, pažymėkite varnele Paslėpk apklausos rezultatus iki jos pabaigos.

Kaip ir žinutes, apklausą gali redaguoti tik tas, kuris ją sukūrė, moderatorės ar administratorė. Redaguoti balsavimą galima taip: paspaudžiate ant pirmos žinutės temoje. Paprasti vartotojai gali redaguoti ir ištrinti tik tuo atveju, jeigu niekas dar nebalsavo. Kitu atveju keisti apklausą gali tik moderatoriai arba administratoriai.

Balsuoti gali tik registruoti vartotojai. Jeigu jūs jau užsiregistravote ir vistiek negalite balsuoti, vadinasi neturite tam reikalingų teisių.

Kai kurie forumai skirti tik tam tikroms vartotojų grupėms, tik jos gali peržiūrėti, trinti, rašyti į juos. Dėl priėjimo prie šių specialių forumų turėtumėte kreiptis į administraciją.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,314
  • Temų forume: 3,144
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,796
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532