Dažniausiai užduodami klausimai - Vartotojų lygiai ir statusai

Administratorė yra visų teisių į svetainės turinį bei svetainės duomenų bazės savininkė. Ji gali kontroliuoti viską, pradedant vartotojų teisėmis, dalyvių pašalinimu ir baigiant forumo moderavimu bei moderatorių kūrimu.

Moderatorės prižiūri forumo diskusijas. Jos gali trinti, keisti žinutes, perkelti, išskirti, užrakinti arba atrakinti temas. Forumo moderatores paskiria svetainės administratorė.

Konsultantai tai nariai, konsultuojantys konsultacijų centre. Jais gali tapti tik gerai išmanantys kurią nors rankdarbių sritį bei turintys laiko ir noro pasidalinti savo žinomis su kitais svetainės nariais. Jei manote, kad esate pakankamai patyręs rankdarbiuose ir norite tapti konsultantu, susisiekite su svetainės administratore. 

Dėstytojai yra nariai, pakviesti mokyti Auksarankių Akademijoje. Jais gali būti tik gerai išmanantys kurią nors rankdarbių techniką, turintys laiko ir noro dalintis savo žiniomis su kitomis auksarankėmis. Jei manote, kad esate tinkamas ir norite pamokyti kokios nors technikos, susisiekite su svetainės administratore arba Auksarankių Akademijos organizatore.

Portalo redaktoriai yra nariai, rašantys įvairius su rankdarbiais susijusius straipsnius, publikuojamus Auksarankes.lt portale. Jei esate pilnametis, domitės rankdarbiais, mokate taisyklingai rašyti ir norite tapti portalo redaktoriumi, susisiekite su svetainės administratore.

Reklama

Apklausos

Kas iš brangiųjų metalų labiausiai patinka?

Foto konkursas

Arūna

Savaitės nuotrauka

zapkė

Ugnia

Naujienlaiškis

norite visada naujienas sužinoti pirmas?

Klubo statistika

  • Registruotų narių: 21,314
  • Temų forume: 3,144
  • Straipsnių portale: 553
  • Pranešimų forume: 390,796
  • Šiuo metu forume: 0
  • Prekių galerijoje: 8,322
  • Pardavėjų galerijoje: 1,532