Draugystės apyrankės
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbai iš medžiagos, siūlų
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Birželio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 01, 2008 12:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mylincioji rašo:
kaip daryti tokias apyrankes ? su wardais ?

http://www.steffe.se/vanskapsband/stegforsteg/bokstaverE.pdf stai cia yra kaip daryti raides
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
mylincioji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 01, 2008 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciuka
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
mylincioji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 03, 2008 21:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal galit man padet ? nesuprantu ka darau netaip :( darau stai pagal sia schema draugystes apyranke bet man ji pradeda susisukinet ir galiausiai buna wisa susisukus o taip noriu tiesios
Atgal į viršų
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 04, 2008 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pabandysiu paiskinti visada su pirmu siulu dariai ant kiek vieno siulo po du mazgelius
Atgal į viršų
mylincioji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 04, 2008 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na bandysiu labai tikiuosi kad iseis
Atgal į viršų
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 18, 2008 14:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mylincioji ar pasisekė padaryti apyrankę?

Atgal į viršų
mylincioji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 18, 2008 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip aciu prisidariau daug ir labai graziu tik wis nenufotkinu
Atgal į viršų
Tingiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 27, 2008 12:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos
Stai keletas mano darytu draugystes apyrankiu

mylincioji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 27, 2008 12:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazios ypac ta geltona kur sukasi
Atgal į viršų
Simkute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 27, 2008 13:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu niekad nemokejau ju daryti vis pynesi tarp ranku...nu nieko dar iki siol neisejo normalaus kas liecia draugystes apyrankes
mylincioji
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 27, 2008 14:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pabandyk padaryti pagal aukščiau mano įkelta pavyzdėlį tikrai pavyks
Atgal į viršų
Simkute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 27, 2008 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu pameginsiu Uzeik i mano temele o ji yra temoja musu darbelei ar kaip
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Liepos 27, 2008 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazios jusu apyrankes
Atgal į viršų
Audrute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Birželio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 06, 2008 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar beieškodama siūlų radau savo seniai austą apyrankę, kuri taip ir nebuvo baigta... Jei kam būtų įdomu, galėsiu paieškot, kaip tokias aust
Atgal į viršų
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 07, 2008 07:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as noreciau ismokti
Atgal į viršų
Audrute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 07, 2008 13:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasistengsiu surast informacijos namie, bet jei išmetus jau, tai pasistengsiu pati padaryt pamokėlę. Jei neužgrius manęs, kas neplanuoto, tai iki kitos savaitės vidurio pažadu įdėt
Atgal į viršų
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 07, 2008 13:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gerai lauksim
Atgal į viršų
Audrute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 12, 2008 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip ir žadėjau įdedu, kaip nusiausti apyrankę. Jei bandysit vėliau pačios daugiau ieškoti, tai taip austos juostos, juostelės vadinas vytinėmis juostomis, juostelėmis.
Norint austi tokias juosteles reikia specialių kortelių. Kadangi nežinau, kur tokių pirkt, tai dedu trumpą pamokėlę, kaip pasigamint pačioms.
Mano turimos kortelės darytos iš senų taksofono kortelių, bet kadangi nelabai kas tokias, manau, naudoja, tai radau, kuo pakeist. Galima naudoti tokias lipdymo lenteles (nuotraukose kaip ir matot iš jos gaminamas korteles) http://www.senukai.lt/sporto-laisvalaikio/orgtechnika-kanceliarines-prekes/kanceliarines-prekes/prekes-mokyklai/lentele-lipdymui-331003.html?alist_tab=articles arba plastikinį padėklą ( http://www.senukai.lt/virtuves-reikmenys/padeklai-pjaustymo-lenteles/dekoruotas-indu-padeklas-841302307158-3.html?alist_tab=articles ), jei ketinat aust plačias juosteles. Iš lipdymo lentelės išeina 15 kortelių (aš paprastai naudoju 10 arba mažiau).
1. Susibraižot korteles, kad visos būtų vienodos (mano kortelės 5,5 x 5,5 cm dydžio). Aš braižiau tušiniu, nes daugiau niekas ant plastmasės nepiešia.

2. Išsikerpat korteles. Žirklės kerpa kuo puikiausiai, nebent būtų labai atšipusios.

3. Užapvalinat kampus, kad siūlai nekliūtų ir nesipešiotų, ir skylamušiu kampuose padarot skylutes, ir nutrinat tušinį, kad siūlai nesiteptų.

Galima naudoti ne tik keturkampes korteles, bet ir trikampes, penkiakampes ir t.t. Kuo daugiau kampų, tuo sudėtingesnį raštą galima padaryt. Deja, negalėsiu nieko patart, jei nuspręsit naudot ne keturkampes, nes pati nesu išbandžius

Pasiruošimas austi vytines juostas
1. Siūlus reikia atkirpti maždaug vienu penktadaliu ilgesnius už numatytos išausti juostos ilgį. Nepamirškite dar pridėt, kiek reikės užbaigimui. Juostelės patrumpėjimas dar priklausys nuo siūlų storio: kuo storesni bus siūlai, tuo daugiau trumpės juostelė.
2. Neleistina į tą pačią lentelę suverti siūlus iš skirtingų pusių. Tuomet nebus įmanoma pasukti kortelių!
3. Kiekvienos letelės keturis siūlus, einančius į priekį, reikia surišti į mazgelį.
4. Taip paruoštas visas lenteles reikia pasttatyti ant dešiniųjų briaunų ir dviem „žiogeliais“ sujungti A ir B kiaurymes, kad surinktas raštas nesusimaišytų. Tokia lentelių eilės tvarka turės išlikti visą laiką. Smeigdami „žiogeliais“, stenkimės nesužaloti metmenų siūlų.
5. Iš visų lentelių išėjusius siūlų galus suriškime į bendrą mazgą.
6. Bendrą mazgą pritvitinkime prie stabilaus daikto darbo kambaryje (aš rišau prie kėdės).
7. Metmenis išlyginame su tomis pačiomis lentelėmis per visą siūlų ilgį braukdami iki dirbančiojo ir, visus siūlus vienodai įtempę suriškime kitą mazgą, kurį tvirtinkime prie dirbančiojo (aš prisisegiau dideliu „žiogu“ prie diržo)

Čia matote, kaip reik vert ir kaip skirias raštas nuo suvėrimo, bei sutartinius ženklus.

Elementariausi raštai yra šie (dedu tokia schemutes, kaip suvert, nes kažkodėl niekaip nesiseka nupiešt taip kaip reik. Skaičiai – lentelės numeris, raidės – kuri skylutė lentelėje):
1. Išilginiai ruoželiai

2. Skersiniai ruoželiai

3. Įstrižiniai ruoželiai

Štai kaip atrodo pats audimas. Čia audžiau ne draugystės, o sirgalės apyrankę, bet audimas dėl to nesiskiria
1. Naudojatės "Pasiruošimas austi vytines juostas"
2.Kai jau prisitvirtinot, išlyginot siūlus, perkišat siūlą (geriau plonesnį už suvertus į korteles) per tarpą kaip nuotraukoj (sunku man čia paaiškint), pristumiat jį iki galo

3. Tada sukat korteles 90 laipsnių kampu arba į save, arba nuo savęs. nesvarbu į kurią pusę, svarbu, kad visada vienodai

4. Dabar stumiam korteles iki pervert siūlo, jį patraukiant tiek, kad nebūtų išlindęs, bet ir nesusitrauktų juostelė

5.Kartojam viską nuo antro punkto kol gaunam norimo ilgio juostelę

Paaudus atrodo taip

Tikiuosi pavyko aiškiai paaikint, jei kas neaišku, bandysiu padėt

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 13, 2008 08:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kokiia grazi gaunasi apyranke
Atgal į viršų
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 13, 2008 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bisiai sudetingus rastus sia technika galima isgati... Nors ir pati technika man lengva neatrodo...
Atgal į viršų
Audrute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 13, 2008 14:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Audimas tai nesudėtingas, gal tik taip atrodo tik bandyt iš pradžių reik nuo paprastų raštų O raštų tai tikrai labai sudėtingų galima išgaut tik fantazijos ir įgudžių reik, kurių man pačiai dar daugiau reiktų
Atgal į viršų
monikeleee95
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 13, 2008 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai labai sudetingai atrodo
Atgal į viršų
liniukiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 18, 2008 19:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vai kas per grožiai, bet jau kaip sudėtingai čia viskas atrodo. aš taip pat buvau "užplaukus" ant apyrankių bangos, tei kaip ėmiausi tei ėmiausi,galiausiai net karoliukų privėrinėdavau į tas apyrankes.... gaila tik kad vos kelios beliko (ir tai tik pačios seniausios ir netobuliausios) bet smagu,jog visos kitos bėgioja ten kažkur po pasaulį na o čia tos kurios dar pas mane gyvena

elinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 18, 2008 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o, kokios grazios, ypac tos 2 paskutines
Burbul4
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2008
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 29, 2008 19:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

je!!! pavyko!!! aciu labai uz schemas!!!
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Darbai iš medžiagos, siūlų Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 414

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.