DARBAS SU GINTARU IR SIDABRU
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
navigator
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Liepos 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 19:45    Rašyti temą: DARBAS SU GINTARU IR SIDABRU Atsakyti su citata

(Sveikos mergaitės. Čia i mane nežiūrėkit, aš čia tik padedu sukurti temą. Jūsu konsultantas Gintarėlis).

Gintarėlis sako:

Laba diena.

Esu juvelyras, turėjęs savo 12 personaliniu parodų. Čia mano sagės, gintaras, sidabras. Noriu sudominti jus labiau pastebėti gintarą, nes jis tikrai įdomus mineralas, o ir mūsų nacionalinis. Atkreipkite dėmesį į jo spalvas, čia jis spalviškai neapdorotas. Manau, kas nors tai pastebės ir susidomės. Su malonumu patarsiu ir padėsiu, jei tik bus klausimų.

Ačiū. Gintarėlis.

Štai keletas mano darbų:

Paskutinį kartą redagavo navigator, Pen. Vasario 13, 2009 20:40. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazus darbeliai, jau anksciau juos esu juos maciusi, man labai patiko

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Sausio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laaaaabai originalūs papuošalai. Ir čia, mūsų forume, tikrai tokių nepamatysim. Labai gražiai pateiktas gintaras...
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena, jau susipazinom darbeliuose . tikrai puikus papuosalai noreciau pramokti siokiu tokiu juvelyrikos pagrindu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Letena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 22:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi susižavėjusi šiais darbeliais.
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 22:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wow kaip idomu tikrai smagu bus kazka isbandyti naujo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2009 Vasaris (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 22:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man taip pat labai grazu..labai noreciau pramokti juvelyrikos

štai ir aš
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 13, 2009 23:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu mergaites. Malonu girdeti.Planuoju apie geguzes viduri, pri ezero, savo senoje, vienkiemio sodyboje suorganizuoti toki susitikima- seminara . Jei bus norinciu,pamokinsiu,kaip dirbti su gintaru ir sidabru,kiek as zinau..o jei bus uz mane daugiau zinanciu,tai as pasimokinsiu is kitu....
Linkiu sekmies VISOMS ! Su sv. Valentino diena- Meiles diena!

Esu juvelyras. Cia lankausi,paskatintas vienos cie esancios mielos dalyves.Dirbu senokai ir su tauriaisiais metalais. Turiu tautodailininko varda.Turejes 12 personaliniu savo parodu. Bandau cia ideti savo,savo kurtu gintaro ir sidabro segiu.Noras parodyti koks nuostabus ,vizgi yra gintaras ir kokiu jo yra spalvu. Lauksiu komentaru ir klausimu.
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Vasario 14, 2009 00:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai ir paklausiu nieko nelaukusi
pirmas klausimas. kur galima butu nusipirkti gintaro? akmeneliu visokiu visur yra, o gintaro ne.

antras klausimas. kokiu budu darytos jusu darbu dauguma sidabriniu detaliu - ar liejimo, ar kitais metalo formavimo budais? suprantu, kad tie kiti budai bet kokiu atveju neisvengiami, bet noriu suzinoti, kuria dali uzima liejimas, lydymas.

trecias klausimas. dabar ruosiuosi pabandyti istatyti akmenuka i loveli. tai noriu paklausti, kaip ta loveli prilituoti, kad lydmetaliu neapsilietu pagrindas?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 14, 2009 02:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bandau atsakyti i klausimus naca. 1.Gintaro yra manau kiekvienuose namuose tikrai,senu gintariniu papuosalu ,aplauzytu parudavusiu nuo laiko. juos galima protingai jei norima atnaujinti ,nors kartais ir tie pasenije nepakartojami ir su malonia aura.Galima gauti Palangoje, turguje, anksti nuvaziavus.Nelegaliai,o gal ir legaliai prekiauja Kretingoje , Klaipedoje,o anksciau ir Taurageje.Isidekite net skelbimuka i laikrasti ar kokiame turguje ir manau atsilieps. Tik prasimas,jei grinuolis,neapdirbtas ir didesnis,neskubekite is karto jo pjaustyti ar kitaip smulkinti.geriau nebijokite keleta vakaru prie jo pasedeti ir pamastyti kas is jo iseitu.Gintaras,kuo didesnis tuom vertingesnis.
2. as labai mazai ka naudoju lejimo budu,dazniausiai forma isgaunu valciudamas ir kaldamas.Zinoma susilydau i gabaliuka,kad galeciau is jo pasidaryti vela,kokio man reikia storumo ar koki stripuka,ar net plokstele.Is kuriu paskui formuoju,ka as esu sumastes.Patikekite pas mane labai primityvus irankiai, net galiu isgaubima issikalti ant medzio kaladeles.
3. o lituojan negali uzbegti,ten kur nereikia,ten kur reikia patepi litavimo skisciu su miniatiuriniu teptuku ir uzdedi maziuka gabaliuka sidabrinio lidmetalio,ir jis issilydes pasiskleis ten kur buvo uztepta...

Esu juvelyras. Cia lankausi,paskatintas vienos cie esancios mielos dalyves.Dirbu senokai ir su tauriaisiais metalais. Turiu tautodailininko varda.Turejes 12 personaliniu savo parodu. Bandau cia ideti savo,savo kurtu gintaro ir sidabro segiu.Noras parodyti koks nuostabus ,vizgi yra gintaras ir kokiu jo yra spalvu. Lauksiu komentaru ir klausimu.
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Vasario 14, 2009 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu uz atsakyma .
man ir graziausi naturaliu formu didesni gintaro gabalai. maniau jog turiu viena gabaliuka rasta pajuryje, bet bandant slifuoti labai pavipo sakais. tai turbut ten tik sukieteje sakai

ar brangus tas valcavimo aparatas?

dar noriu paklausti, ar pirmiausia nuslifuojamas akmenukas, o tik po to daromas jam lovelis (tiksliai nezinau kaip jis vadinasi), ar atvirksciai?
Atgal į viršų
breeegaaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 15, 2009 11:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazus darbeliai
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 15, 2009 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu vel man uz pagiriamuosius zodzius.Bet jus Mergaites,mane neislepinkite,o imsiu nosi riesti.
Dabar bandau atsakyti i naca klausimus,ir paaiskimti kaip as darau: Tas jusu rastas gintaro gabaliukas tikriiausiai tai ir yra naturalus gintaras,nes gintaras,tai ir yra medziu sakai kurie isbuvo zemeje keliolika milijomu metu ir ju kvapas maloniai kvepia ji slifuojant.Apie gintaro kilme nesunkiai galima pasiskaityti internete,arba,net Palangos gintaro muziejuje.
Valciai,arba valciavimo stakles,Kainuoja nepigiai iki keliu tukstanciu-sudetingesnes.Taip pat susirasti galima internete," juvelyrikos irankiai" ju gamina keletas firmu.Bet musu tekintojai auksarankiai,nesudetingus,gali mums juos pagaminti,pagal musu uzsakymus,o kartais ju pasitaiko ir jau padevetu, buvusiu juvelyru,ar kitokiu megeju.As turiu savadarbius ir dirbu su jais kuo puikiausiai.
Dabar kaip daryti tuos isodinimus,ar kaip jus sakete lovelius.Tai priklauso nuo pacio dirbejo sumanimo ir jo ismones....
Cia idedu dvi seges ir bandysiu paaiskinti,kaip as dariau: Pirmoji sege,tai labai grazus gintras ivairiu spalvu,jis tik nuslyfotas virsus ir palikta jo naturali forna ir net palikti nelygus krastai,Kadangi pats gintaras,graziu spalvu,tai sitas gabaliukas puostas minimaliai,santuriai.Bet,kad tuos padekoravimus,kazkaip pritvirtinti,tai buvau ptiverstas ta gintara,is apacios uzdengti nestora sidabro plokstele.Tam,kad butu prie ko tvirtinti tuos papuosimus ir tvirtinti uzsegima.O ir reikejo paslepti gintaro apacia,nes ji buvo pakankamai nelygi ir neisvaizdi.{ Zinoma papuosima galejo tvirtinti ,greziant i gintaro krastus,ant stiptuku-vinuku,bet krastai nestori ir jau butu buve nemeistriska} Plokstele Yra truputi didesne uz gintara,tai paktasciuokai atsargiai aplenkiami replikemis ir apkalinejama,tiksliai pagal gintaro kontorus. O paskui prie to kantuko privirinimas ornamentas ir kitoje puseje uzsegimas, kai metaline dalis paruosta tai sutepameklijais ir iklijuojame gintara. Tai ir tvirta ir grazu,net nukristus,manau nesubiretu.

Dabar antra sege.: Soniniai du vienodos formos ir rasto gintarai, tai dvi puses cm. storio ploksteles.Tai tas gintaras perjautas per puse, pavirsiai apslyfuoti,tik daug maz islaikyta pirmykste forma,nors krastai aplyginti.
Sitie du lapelio formos gintarai persisciecia tai jo tvirtinimas jau turi buti kitoks.Pravalciave,storesne apie 1,3mm viela ir pasidare sidabrine juostele, aplenkiame apie gintara,kad gautusi tikslus gintaro formos lankelis,ir suviriname galus sidabriniu lydmetaliu.Ispaude gintarus i lankelius sulyginame lankeliu krastus,kad butu vienodo aukscio,kaip ir gintarai.Dabar ta centrini gintara,pasidarome bet kokios fornos,pas mane ji papuole atsitiktimai.Sita gintara darome panasiai kaip tos pirmos seges,su replutenis atlenkiame sidabro ploksteles krastus.Plokstele darome trumpesne uz gintara,nes virsutine gintaro dalys skaidri ir persisviecia,tai matytusi po juom sidabras.Ant tos sidabrines detales kitoje puseje tvirtinsime uzsegima toki adatini,kaip ir zenkliukams, kad naudoja.
Dabar sujungiame, su sirdeles formos vielos, su burbuliukais galuos,susilankstyta detale, su lankeliais ir centrine plokstele.Kad butu tvirciau ir nesiklaipytu,dar sonus sujungiame papildomai velos detalemis su burbuliukais,sidabriniu lydmetaliu..
Kai jau turime visa paruosta sidabrine dali,perblizginame gintara,nes ji vis betaikant apzibraize,sutepame atsargiaisu klijais soninius lankeliu is vidaus ir istatome gintarus..Vidurini gintara panasiai iklijuojame,kaip pirmos seges.Su klijais atsargiai,kad nepatektu ten,kur nereikia ant gintaro. Ir turime kazkokios geles ziedo formos sege....

Atgal į viršų
blansyte
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 4

2011 Vasaris (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 15, 2009 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kaip gali nepagirti tokio grozio,darbai nuostabus
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 16, 2009 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai aciu uz toki issamu paaiskinima. daugmaz susidare vaizdas. negalvojau, kad tuos krastelius galima uzlenkti is tos pacios nugareles ploksteles, maniau, kad tas sonelis turi buti privirinamas atskirai.

antrojoj sagej, kaip supratau, tai visai nera tos nugareles, gintaras priklijuotas prie sonines sidabrines juosteles?

suprantu, kad gintaras susidares is saku, bet tas mano turimas gabaliukas taip astrokai, sakyciau per svieziai kvepia sakais . pabandysiu dar paslifuoti, gal pasimatys
Atgal į viršų
navigator
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 17, 2009 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Matau Gintarelis nenuobodziauja...

Man tai sita sage labai nuostabi, Gintaro spalva tiesiog pasakiska, niekada tokio nebuvau maciusi....

Ir noreciau daugiau suzinoti apie sidabro prabas? Kaip manote kas toks per vienas Tibeto sidabras?...

Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 18, 2009 22:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip,cia tikrai nenuobodu.Jei tik bus klausimu ir smalsaujanciu...
O gitaru tikrai yra nuostabiu spalvu. Jei atvirai,jis mane seniai savo paslaptingumu uzbure.Nes dveju vienodu beveik nebuna.Vis kitokiu spalvu,jei pataikai ji atidaryti is tos graziausios puses. Bandykite,patis isitikinsite.
Dabar bandysiu apie prabas.Praba tai koks procentas yra sidabro tame gaminyje.Auksciausia praba,sidabro ,taip pat ir aukso buna 999,9 .tai beveik grynas.Juvelyrikoje,pas mus,naudojamas 925. Mano kai kurie darbai yra net is 999,9 .Tu prabu yra ivairiu ir cia galima apie jas kalbeti ilgai. Tarybiniasis laikas,pas mus bubo naudojama 875 ir 916. O prieskarineje Lietuvoje buvo 84 tai daugumoje sidarbro dirbiniu,tokia proba buvo ir carineje rusijoje.Stalo irankius kai kurios zydeliu manofakturos,zenklino 800 praba ir salia budavo ispaudziama siasiakampe zvaigzdute,Dar anksciau, baznyciniai, liuturginiai,reikmenis buvo zenlinami 12 praba,kuri atitinka panasiai 500 sidabro grinumo.O dirbantieji, su sidabru ,manau padaro ivairaus grinumo,jei turi aukstos prabos sidabra,tai i ji dedama gryno variu.Dar pridursiu,kad cariniai rubliai, 50 ir 25 kapeikos, buvo 900 praba,o kitos sidabrines kapeikos 500 praba.Prieskariniai Lietuviski pinigai litai 1925 metu yra 500,o litai 1936 metu yra 750 praba.
Apie Tibeto sidabra neturiu supratimo,nes juom nesinaudiojau. Nuojauta,kad ne per auksciausia?

Atgal į viršų
navigator
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 19, 2009 00:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai Aciu uz atsakyma...
Gabii3
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2009 17:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos visos..;D
man ši technika yra per brangi...
bet mano teta dirba gintarų fabrike marijampolėje ten irgi labai yra fainų gaminukų... bet jų lietuvoje nepardavineja:( juos veža i Vokietiją

naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2009 17:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man irgi kazkada buvo per brangi . aisku ir dabar profesionaliai dirbti neturiu lesu, bet kazkapritaikyti tai kodel ne

klausimas Gintareliui.
kuo galima prispausti, sutvirtinti detales pries jas privirinant, kad neslankiotu? turiu tokius sukiojamas znypleles pincetui istatyti, bet nepatinka man jos. gerai butu kokia viela suristi, bet kur tokios gauti.

ir dar. dabar koki 20 karta bandau privirinti vielos sukinuka prie pagrindo, bet niekaip nepavyksta. kazi ka blogai darau. jau esu ne karta litavusi tiesius vielos galiukus, tai neblogai iseina, bet tas sukinukas tai jau uzkniso atsiprasant
Atgal į viršų
Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2009 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idomus tas Marijampoles gintato fabrikas?Nesu girdejes?Nebent gamintu is gintaro kazkas savo moneje,ir meistrai gali sukurti unikaliu graziu dirbinuku.

Bandau atsakyti nacai.Nelabai suprantu kaip jus norite pritvirtinti?
As pasidedu ant tos nedegios plitos, sugglaudzi detales viena prie kitos ,kurias noriu suvyrinti.Virinama vita patepu, virinimo skysciu, uzdedu sidabrinio lydmetalio maza gabaliuka ir is virsaus kaitinu,kol sukimba.
O sutvirtinti detales galima ir vela, bet kokia, pries virinant (kad ir is betkokio elektros laido ar kabelio ,plona velyte),tik saugoti,kad nebutu arti virinamos vietos ir ji neprikibtu,Seniau,ligonines budavo tokios zniples -pincetas,kuris uzsifiksuodavo,ji naudodavo uzspausti ivairiom guminem zarnelem,pabandykite gal ten ju galetu rasti. O jums manau nekimba todel,kad pakankamai neuzkaista.Gal parasykite i skype as pabandysiu smulkiau paaiskinti. Sekmies dirbant!

Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2009 19:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai kad tas mano skype pastriges.
lyg uzkaista, nes lydmetalis issilieja. bet gal sutrukdo tai, kad virinant issikraipo, pasislenka. uztat ir galvoju, jog apsukus kokia viela butu lengviau.
as turiu nusipirkusi toi pinceta kuris suspaudzia, bet jo kartais nepakanka.

Gintarelis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2009 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Suvirinamos detales, burinai turi viena su kita,tvirtai,liestis.

Cia gerai matosi,kaip jos susijungia tarp saves. Sekmies!

Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 20, 2009 23:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu uz paaiskinimus. tai matyt ne visada man priglunda, nes tokiose mandrose vietose bandau privirinti.

kad jau klausineju , tai klausineju . tiesiog nerandu kur gauti sagem uzsegimu. pas mus parduotuveje Santime buvo tik kabliukas su fiksatoriumi adatelei, bet nei pacios adateles, nei laikiklio negavau. gal is kur nors siunciates?
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 22, 2009 12:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

cia mano isvargtas darbelis. ne su gintaru, bet naudojausi jusu patarimais
http://i93.photobucket.com/albums/l59/nacyte/ziedai/koliaas.jpg

o sagem gavau detaliu, isskyrus adateliu, bet manau jas pati galiu padaryti.
tik kaip tvirtinamos tos detales - ar virinant su lydmetaliu ar kitaip?

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 17

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.