Margutes klasė IV (fimo modelinas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Sausio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 27, 2009 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip pat noriu pasisakyti, kad dirbu, nesėdžiu. Be abejo, darbelio dar liko, bet tikiuosi pabaigti iki trečiadienio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2009 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 29, 2009 19:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikiuosi jums gerai sakasi..

Nescafe visiskai prapuolus tikiuosi viskas gerai...

štai ir aš
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 31, 2009 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nezinau ka reikisa si jusu tyla ir ka man galvoti

štai ir aš

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
evilija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 13:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tyla reiskia, kad mes dirbame....
juk vakar ir siandien reikia ideti nuotraukas....
kaip tik nufotografavau ir bandysiu dar pagrazinti su fotoshopu, jeigu tiktai pavyks...
Atgal į viršų
Evukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 13:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, ką tik grįžau iš kelionės dar kartą dėkoju mokytojai už skirtą laiką ir už tai, kad įdėjo mano atsiskaitomąjį darbą
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, Evukas, tavo jau idejau..o kitos tai nezinau ka pasakyti..viska darot paskutine akimirka...nieko neparodot, negaliu nei patarti nei padeti...

štai ir aš
Atgal į viršų
evilija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 15:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute rašo:
taip, Evukas, tavo jau idejau..o kitos tai nezinau ka pasakyti..viska darot paskutine akimirka...nieko neparodot, negaliu nei patarti nei padeti...

as bent jau ne....
iskepiau ir nusveiciau jau preis keleta dienu...
o iki vakr gromulavau, kaip sutvarkyti....
Bandziau kelis variantus, bet apsistojau prie to, ka padriau, o ir keisti jau nekazinka begali....
bet vistiek, noriu Mokytojai padekoti uz pagalba, kritika, paskatinima dirbti...
Aciu
Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, margute, atsiprašau, kad čia taip apsileidau. Labai ačiū už viską. Malonu buvo bendrauti, mokytis, pažinti modeliną. Ačiū už įdėtas pastangas ir geranoriškumą.

Bendraklasės, jums linkiu visko, ko geriausio kūryboje. Ir toliau tobulėkit ir nenuleiskit rankų, jei ne darbe su modelinu, tai kitoje rankdarbių srityje. Sėkmės visoms. Bučkis
Atgal į viršų
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 22:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Margute, suprantu tavo nerimą...Mano tai toks tipas, kad aš ilgai brandinu idėją (bet kokią bet kokioj srity)... Tik tada imuosi darbo... Gal ir atrodo, kad paskutinės minutės darbas. Deja, galėčiau pafotkinti, kiek variantų buvau pridariusi, kol pasirinkau šitą (nors dar galima prikišti nagussss...)
Taigi, esu už viską dėkinga: už savalaikę informaciją, už "sveiką kritiką" ir nuoširdžius pagyrimus, skatinusius nesustoti vietoje...

Klasiokės, smagu čia buvo su jumis... Linkiu, kad įkvėpimo Kaukas nepaliktų jūsų. Sėkmės
Ir dar... gal bus čia koks mūsų darbų apibendrinimas?

Dar kartą ačiū už viską

Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 10:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mergaites, as juk cia tam kad jums padeciau ir norejau kad jus i mane kreiptumetes o jus taip tyliai pasislepe darot kazka o mane nerimas ima nes nezinau ka jus darot ir kaip jums sekasi.

manau buvo galima dauguma jusu baigaimuju darbu padaryti geriau ar idomiau, bet kaip isejo taip..

Dziaugiuosi kad Nescafe atsirado. as juk taip pat zmogus ir visos mes turim savo gyvenimus, problemas, as juk viska galiu supratsi, bet kad nieko nesakei... tavo darbelis dailus, bet jei butum man parasiusiu ka zadi daryti, buciau davusi tau patarimu kaip padaryti geriau

na kaip isejo taip..gal as nebuvau labai gera mokytoja
vis del to dziaugiuosi, kad ne viena nepabegot, neisigandot ir visos atlikot darbelius

štai ir aš
Atgal į viršų
evilija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 10:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Margute, as esu labai labai laiminga, kad ismokei mus tiek daug...
O juk norejos savas jegas patikrinti...
Galiu pasakyti tiek apie sia Akademija - fantastiska!!!! Ismokau minkyti Fimuka, ir tikrai jis nebus nukistas i kampa....
Galbut nebus mano pagrindinis uzsiemimas, bet vienas is antriniu tikrai bus... Ismokau tikrai daug, labai patiko visos technikos (na vieninete ta, kur raityti daug reikia, tikrai nebus mano naudojama), kuriu ismokei....
Jau turiu daug planu prisiplanavusi pasidaryti.... Tad bent as is Akademijos gavau neikainojamu turtu... ACIU uz viska
Atgal į viršų
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 18:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės, ar pastebėjot, kad visų mūsų darbeliai skirtingi - atlikti skirtingomis technikomis?

Atgal į viršų
Guvilė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 18:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aaaahaaaa
Atgal į viršų
Evukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 03, 2009 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš taip pat buvau į tai dėmsesį atkreipusi. turbūt visos darėm taip, kaip mums labiausiai patiko
Atgal į viršų
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 06, 2009 22:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, tarsiu dar žodį... Pasiskaičiau įvairiausių atsiliepimų apie akademiją... Ir pagalvojau.... Ar aš pati čia ko išmokau? Ogi viską, ką dariau, man buvo nauja. Prieš akademiją tik spalvas maišyt mokėjau. Net normalios dešros nesusukdavau... Su mokytojos konkrečiomis pamokomis ir atskirais žingsneliais išmokau tų naujų technikų, kurių anksčiau nesupratau... Mokytojai ačiū už suteiktą savarankiškumą, didelį rūpestį ir ... už įvertinimą :-x:Dabar viskas priklausys nuo tolimesnių norų ir svajonių... O jų tikrai yra

Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 07, 2009 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prasom na rezultatus matote pacios...
as is jusu ikejausi daugiau, nes ir pati pastangu idejau, kad tik jus butu aiskiau ir lengviau, bet mokotes cia jus ne as...

viliuosi tik, kad neuzkisit modelino i kampa o minkysit ir tobulesit, gal kada, kuri nors is jusu taps mokytoja
sekmes jums kuryboje

štai ir aš
Atgal į viršų
evilija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 07, 2009 10:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute rašo:
kad tik jus butu aiskiau ir lengviau, bet mokotes cia jus ne as...

as tai mokiausi ne del rezultatu.... Aisku, idomu, kaip buvau ivertinta, bet ivertinimas - labai subjektyvus dalykas... As jau ismokau, kad svarbiausia reikia ziureti i savas pastangas, kiek atiduodi sirdies daromam darbeliui....
Ka ismokau is Akademijos.... Minkyti fimuka...Tai pats svarbiausias dalykas... ir technikos.... nerealus dalykas, kai dirbi dirbi, ir nezinai kas gausis... O tai jega... Nuo dabar manau, kad papuosalu pirkti nereikes... Kai subres idejos ir norai, vel griebsiuosi fimuko...
O siaip galvoju fima daznai naudoti kai noresis aksesuaru - sagu, segiu, papuosalu, ar siaip kokiom dovanelem irisimui, geliu papuosimui...
Ismokau daug, ypac patiko spalvu maisymas ir su auksiuku... Mano koleges negalejo patiketi, kad galima tokiu dalyku padaryti is Fimo....
Tad galiu konstatuoti, kad kai kita karta bus Akademija ir vel seksiu Fimo klase, tiktai neakivaizdziai....
MArgute, aciu uz pastangas, geranoriskuma, pagalba, kritika...
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 07, 2009 10:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip Evilija, ne pazymys svarbiausia o tai ko jus ismokot, o tai ko ismokot galejot parododyti savo baigiamuoju darbu...

štai ir aš
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1717

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.