Internetinių parduotuvių aptarimai II
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 09:35    Rašyti temą: Internetinių parduotuvių aptarimai II Atsakyti su citata

Ši tema skitra bendriems pokalbiams ir atsiliepimams apie lietuviškas internetines parduotuves
Aptarinejame toliau

Menas - tai sugeb?jimas padarayti kažk? iš nieko ir tai parduoti (F.Zapa)
Mano darbai
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Lamela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Liepos 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tai nera pirkusiu is karoliukai.xz.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
lukasta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Kovo 2007

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 13:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lamela rašo:

pirkau praeitą vasarą. man labai reikėjo lapelių formos stiklinių karoliukų, o kažkuri mergaitė forume nurodė jų adresą. tada puslapis atrodė visai kitaip, reikėjo išsirinkti prekes ir e. paštu rašyti laišką su pageidavimais. veiksmas vyko Klaipėdoje, kur aš tuo metu atostogavau. parašiau laiškelį su reikalingomis prekėmis ir kiekiais, man atsiuntė tel. Nr. , susitarėme, susitikome, susimokėjau vietoje ir pasiėmiau prekes. bendravome maloniai, savininkė jokių įtarimų nesukėlė ;
kadangi jokių bankinių pervedimų neteko daryti, nusipirkau kaip parduotuvėje iš rankų į rankas už grynus, tai nelabai ką galėčiau patarti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
toast
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Balandžio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip pat pirkau iš ten, kai dar puslapis kitaip atrodė, nusiunčiau paštu ko norėčiau, gavau sąskaitos Nr, atsiskaičiau ir po kelių dienų gavau siuntinuką Kas man nepatiko - keli žadeito akmenukai buvo sutrūkinėję iš vidaus, bet kai jų nelabai reikėjo, tai ir užsimiršo, pardavėjai taip ir nepranešiau... O apie atsinaujinusią parduotuvę žinau tik tiek, kad į laiškus atsakinėti nenori Porą kartų kai ko labai reikėjo, siunčiau kelis laiškus, nieko neatrašė, netgi susiradau tą e-mailą, kuriuo kažkada prekes užsisakiau - tyla
Atgal į viršų
Gyvat
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na nežinau, aš iš ten esu kelis kartus užsisakiusi, dar kai buvo ir senasis puslapis ir kai jau naujasis. Visada savininkė noriai ir maloniai atrašo. Nusiskundimų neturiu.
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Senesne svetainę tai lb lėtai vartydavo, neturejau as ten kantrybes terliotis Ir nepatogiai pateikta buvo..

Pasirinkimas nemažas Tik akmenys nesugrupuoti. 'opalas, vyšninis kvarcas, hematitas.. net ne prie akmenų turėtų būt Daug akmenėlių išvis be pavadinimų
Foto ant langelių Tikrai jau geriau baltam fone ir dydis gi rašomas kiekvieno

Čia mano kaip galimos klientės pastebėjimai.

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Evelyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 20:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uzsakyma daryt emeilu, prekes perduot i rankas ir moket grynais be jokio dokumento man neatrodo labai legalus biznis... Nezinau nepirkau, bet ispudis toks, gal as per daug itari... gal dabar kai atidare normalia internetine parduotuve, viskas normalu.
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 21, 2009 20:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Evelyte rašo:
Uzsakyma daryt emeilu, prekes perduot i rankas ir moket grynais be jokio dokumento man neatrodo labai legalus biznis...

...Bet taip prekės gaunasi pigesnės....
Atgal į viršų
Labanga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 08:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lamela rašo:

As kar kol kas prekiu laukiu...

El.pastu paprasiau, kad nurodytu saskaitos numeriuka, kur pervesti $. O savininke tikrai gana greitai atrase.
Savo korteles Nr. tikrai niekur nenurodziau...
Niu ka, bereikia tik laukti
Atgal į viršų
ievuxi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 10:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As jau kelinta karta uzsisakau is karoliukas.lt tai viskas tvarkoj, prekiu brokuotu dar negavau.Dabar vel laukiu siuntinuko is ten.Tik vat tas prekiu pateikmas "biesina" galetu,kaip nors kitaip padaryti,nes tie langeliai .... uch...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 16:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, norėčiau užduoti svarbų (man) klausimą O kiek reikia mokėti užatsiuntimo paslaugą maždaug? NUo ko ta kaina priklauso?
cawx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

netines parduotuves dazniausiai po 5 lt ima (i tai ieina vokas pastorintas apie 1 lt, registracija siutinuko 2 lt, siuntimas Lt'e apie 1, 55) ..dar nuo svorio priklauso siuntimo tarifas tikslus

Galerija I
Atgal į viršų
!~Dija~!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2008
Įspėjimų: 3

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos.
Nesuprantu hoberos.lt
As gyvenu antakalnyje netoli P.Vileisio gatves. Ir noriu atsiimti prekes,bet paziurejau kad parase paciam pirmam puslapi kad negalima atsiskaityti grynais pinigais,o butinai pervesti...

Ka daryt?

Kisa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 19:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu pasidžiaugti-pirmą kartą užsisakiau prekių iš Daiva.lt ir man labai patiko Užsisakiau sekmadienį visai vakare, apmokėjau pirmadienį ryte, o prekes gavau antradienį Užsisakinėjau tik stikliukų ir detalių, bet viskas kokybiška ir gražu ir dar dovanų įdėjo Tikrai dar iš šios parduotuvės užsisakinėsiu
Atgal į viršų
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daiwa.lt man ir patiko. Pirmiausia, labai greitai gavau, palaikė ryšį su manimi, o ir prekės geros... Šaunuolės merginos...
Dabar tik nesusitvarkau su Kristel užsakymo lapu

Atgal į viršų
Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O toje Daiwa.lt gerokai pigiau, nei tarkim rankdarbiai.com, ar ne?
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 19:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rodos, pigiau... reikėtų pačiai įlįst į el. parduotuvę ir apsižiūrėti.

Atgal į viršų
Agniukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 22, 2009 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai aš lyginu dabar daug parduotuvių - auksarankes.info, /karoliukai.xz.lt/index.php, rankdarbiai.com t.t. Pas Daiwa lyg karoliukai ir pigesni, nors kitavertus sunku pasakyt man, kaip absoliučiai neprofesionalei, nes visuose saituose karoliukai daugmaž skirtingi.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
NePaStEbiMa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 23, 2009 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau paklaust, ar kur interneto parduotuvėse yra pirkti tu kristaliukų kur siuvasi darant sages.
Atgal į viršų
Labanga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 06:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes,

Tai va, gavau siuntineli is karoliukai.xz.lt - viskas OK su pristatymu ir su prekem.
Atgal į viršų
Pinciliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labanga rašo:
Lamela rašo:

as esu uzsisakisui pries pora savaiciu. pinigelisu pervedziau i saskaita savininkes banke. gavau prekes operatyviai, kokybe aptenkinta ir didelis apsirinkimas kas dirba su stiklo karoliukais, idomesniu tibeto sidabro detaliu turi, kriaukliu, perlamutro. man patiko:)

Lenore
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kas nors pirko iš karoliukai.xz.lt biserio? Kokybiškas, lygus?
Atgal į viršų
DianaS
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 18:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as taip pat uzsisakinejau is karoliukai.xz.lt, viskas tvarkoj i laiksa atsake greitai tik siuntinelis ilgokai kelaivo. Uzsisakinejau ir is daiwa.lt, ten akmeneliai pigiau tik nepatiko tai kad uzsisakiau tam tikra kieki akmeneliu pvz 20agato o atsiunte 5 agato akmenelius ir idejo pinigeliu grazos... juk galetu parasyt kad neturi ar kaip.. tai nebuciau imus ju visai..
Atgal į viršų
Kisa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Savaitgalį užsisakinėjau iš Perliuko ir Lelijos, tai esu patenkinta operatyvumu, prekių kokybe ir, aišku, dovanėlėmis Beje, Lelijoje užsisakius prekių virš 50 litų atsiuntimas pasirodo nemokamas
Atgal į viršų
Labanga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 29, 2009 10:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lenore rašo:
o kas nors pirko iš karoliukai.xz.lt biserio? Kokybiškas, lygus?

Taip, viskas OK. Biseris geras. Tik matmenis reikia ziureti, ten ne cm, o diuimomis dydis nurodytas.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių parduotuvės Lietuvoje Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 137

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.