Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Lapkričio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 17:09    Rašyti temą: Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate? Atsakyti su citata

Įvairūs plepesiai apie gautas ir padovanotas dovanas.
Kadangi pati turiu tokią situaciją, kad mane skubiai pakvietė į vaikino gimtadienį, o dovanoms idėjų nerasta. Norėčiau jūsų patarimo ką dovanoti paaugliui vaikinui ?
Girdėjau tokią įdėją, lyg padovanoti kubinį metrą dangaus, na tokį lyg sertifikatą, kad toks ir toks lopinėlis tokioje ir tokioje vietoje, na aišku tai mano amžiuje būtų netikras sertifikatas. Ką manot ?

Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano draugės tėčiui bendradarbiai padovanojo žemės sklypą mėnulyje . Kažkur internete galima nupirkti ir dokumentus gauti (Ot biznį žmonės daro )
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 17:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai girdėjau aš, kad ir Vilniui virš Gedimino pilies pardavinėja dangų . Va radau skelbimą http://www.tuktuk.lt/156991
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 18:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Savaitgalį tėčio 50 - metis. Pati pasiuvau nuotraukų albumą, viršelį padariau (laiko kainavo nemažai, kuriuo tai metu mane net vemt vertė pažiūrėjus į tą knygą, bet patiko ), o į vidų pradėjau klijuoti mūsų nuotraukas, kai buvome mažos, kaip dabar atrodome, kaip tėvai jauni, ar dar netgi visai maži atrodė ir t.t. Didžiąją dalį palikau tuščią - galės įsiklijuoti nuotraukas, kaip atrodys jo dukrų šeimos, žentai, anūkai... Dar tapkutes nuvėliau ir visa tai įdėsiu į savo apdekupažintą batų dėžę . O mamai pasiūliau vietoj dovanos pasodinti kokį medį tam, kad po dar 50 metų ateitų ir pažiūrėtu, kiek abudu su tuo medžiu pasikeitė . Norėjau dar padaryti puokštelė pakalnučių iš karoliukų, bet kantrybės pritrūko . Ryt reikės nueiti į mišką pasižiūrėti, gal gausiu tikrų pakalnučių (mėgstamiausios tėčio gėlės)

A, dar bus viena pavėluota gimtadienio dovana. Mano balas įrašytas į kelius diskelius. T.y. garsiai perskaitysiu ir įrašysiu Aleno Karreno (ar kažkaip panašiai) knygą "lengvas būdas mesti rūkyti", nes jis pats neturi laiko skaityti, o vat paklausyti galima bet kada, kad ir darbe . Jau įrašiau 8 skyrius, viso 44

Nelabai oginali šį kart mano dovana, bet išėjo kaip išėjo, svarbiausia, kad man patinka. Mėgstu dovanoti orginalias dovanas, bet mano nuomone jos turėtų būti praktiškos, arba bent jau patikti tam, kuris ją gaus.
Man pvz. patiktų koks laikrodukas įmestas į stiklainį ir visas apibertas saldainiais .
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Marija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fainuole kokia tu, Indresa Kad mano tokie vaikai uzaugtu..

O del dovanu man siaip is vienos puses patinka, kad paklausia ko noretum, bet is kitos puses norisi siurprizo visada, kurio jau tokiu atveju nebegauni

wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa, super pasistengei
ir labai originalu, juk ranku darbas visada originalus.

kai jau irasysi knyga, parduok kokiai leidybiniai kompanijai, pirksianciu bus

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 24, 2009 23:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, daimar.
Wioleta, tai kad mano tma įraše netrūksta visokių "apči", "khe khe khe". Nes būna, skaitai kokį pusvalandįį ir nusičiaudi, galimybės tą čiaudėjimą ištrinti nėra, nebent viską iš naujo perrašyti

Mamos 50-mečiui jau sugalvojau padaryti giminės medį, nes žinau, kad ji labai nori . Tik vat nelabai žinau, nuo ko pradėti . Gal sakau, būtų kokie miesto archyvai, ar dar kas?
Atgal į viršų
Agn?14
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Liepos 2008

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 25, 2009 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Aš tai niekaip nesugalvoju ką tokio originalaus padovanoti mamai motinos dienos proga Gal galite patarti? Ką pačios žadate dovanoti?

Hell was full, so I came back
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 25, 2009 21:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galvoju, gal kokią rožyčių puokštę suverti iš biserio?

Ir dar prisiminiau vieną dalyką. Kadaise skaičiau labai įdomią knygą apie labai keistą mergaitę. Ji turėjo tokį kaip ir laimės vežimėlį. Aš tai įsivaizduoju, kaip mažą metalinį vežimuką. Ir buvo 14 akmenėli. Kai ji jausdavosi laiminga, įsidėdavo vieną akmenėlį į tą vežimuką, kai nuliūsdavo - išimdavo. Na, žodžiu, akmenėlių kiekis vežimėlyje priklausydavo nuo jos laimės. Mastau, tokia dėžutė būtų labai orginali dovana. Juolabiau - juk tokią dovaną galime padaryti ir pačios, pvz. iš fimo nulipdyti, iš druskos tešlos, iš papje maše, su lituokliu pažaidus gal kas gautųsi ir t.t. Akmenukai tai man grynai prieš akis iškyla tiek iš ysko . Arba vėlgi - fantazijos reikalas
Atgal į viršų
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 00:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idėja labai įdomi
O aš tai ir vėl mamą džiuginsiu patiekalų kvapais iš pat ankstaus ryto
Nes žadu kaip ir praeitais metais iškept kokį skanėstą, praeitais metais buvo obuolių pyragas, o šiemet kažką "mandresnio" padarysiu
Smagiausia dalis ta, kad aš mėgėja pamiegot, tai kai atsikeliu puse 7 savaitgalį, bėgu arčiausios anksti dirbančios parduotuvės pirkt produktus ir dirbiu grįžus viską rankomis, nes jokių prietaisų be garso nėra O išryto kai tik atsibunda mamą pasiekia skanus jos mėgiamo skanėsto kvapas, puokštė gėlių ir dar koks mielas mūsų pagamintas niekutis

venita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 10:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa, fantastiškos idėjos! Reiks pasiskolint kada...
Atgal į viršų
!~Dija~!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2008
Įspėjimų: 3

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 10:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ka galeciau padovanoti savo broliui kuriam 24 metai?
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiūrint kiek pinigų gali skirti dovanai, kokie jo pomėgiai ?
Neilaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 13:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei tavo brolis mėgta sportą padovanok kokį gerą tinklinio, krepšinio, arba futbolo kaumuolį
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as vyrisku dovanu ieskau www.dovanos.lt
ten visokiu siuvenyru su sportu ir ne tik.

vyro broliui, per kaledas salma alui dovanojom, jam 27 m. labai patenkintas dovana. bet nepigus tas salmas

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Gegužės 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Rugpjūtis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 15:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As irgi dariau panasu albuma kaip Indresa savo draugui... Taip pat uzpildziau tik apie 20 lapu, o kita dali palikau laisva su mintimi, kad pratesti jau teks jam.... Tik as ne paprastai klijavau nuotraukas, bet ivairiai, visokiom techniikom ir medziagom visus lapus padailinau, visur nuotraukos darymo data rasiau... Draugui labai patiko...
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 18:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BukSavimi, pasirodyk, smalsu gi . Aš irgi galvojau, kad gal padailinti kaip nors tas suklijuotas nuotraukas, bet paskui pagalvojau - taigi tėtis jau kai klijuos, tai jų nedailins, kaip atrodys, pusė albumo gražiai suklijuota, kita paprastai

Dija, labai priklauso nuo jo pomėgių, ir nuo Tavo finansų.
Šiaip, kiek prisimenu - sunkiausia sugalvoti ką dovanoti tėčiui. Mamai, seserims, tai tik bakstelk pirštu į vieną iš milijono vaiantų ir viskas, o va vyrui . Ko tik jam su serims nesam pridovanoję. Pamenu, kai būdavom visai mažos (na, kokie finansai, kai vyriausiai kokie 9-10?), tai ko tik nesamo pridovanoję . Bokalą didžiulį, savo pačių įrašyta Scorpions diską, toliau sekė dušo žėlė, vyriški šampūnai ir t.t. O geriausia dovana buvo skutimosi putos (čia kalėdoms), atiena sesuo į kambarį ir mėto kaip gimnastikos kuoką. Sulig mano žodžiais "atsargiai, neišmesk" jos nukrito ant žemės . Žinoma, suskilo, o klijų turėjom tai tik blizgių . Tėčio reakcija ištraukus dovaną buvo gera

Kaip aš išsiplėčiu šioj temoj, viskas, pažadu, daugiau tokio ilgio pranešimų neberašysiu . Tiesiog man labai patinka vaikščioti po parduotuves, rinkti dovanas, paskui galvoti, kaip jas gražiai supakuoti . Kalėdom šįmet dovanas pradėjau pirkti dar porą mėnesių prieš (ir nesigailiu, taip galėjau visiems nupikti brangesnes ir geresnes dovanas, negu iš karto perkant).
Atgal į viršų
BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na prikelsiu daug nuotraukeliu... Atsiprasau jei per daug, bet negalejau isrinkti, kurias rodyti, o kurias ne...
Stai kaip atrode mano dovanotas albumas... Ne viskas taip graziai atrodo nei naturoje, bet fotoaparatas daro savo... Kiekviena nuotrauka ar fotosesija turi savo istorija...

wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 20:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai graziai apiforminta paprasta ideja kuri virto nebe paprasta!

p.s. tavo vaikinas i Miliu panasus

Atgal į viršų
Vilmantė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho, kaip gražu, Būk Savimi . Kiek laiko darei šį albumą ?
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 21:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražu . O gal gali parodyti, kaip atrodo viršelis, ir kaip siuvai?
Atgal į viršų
~skorpione~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 21:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wow!!! koks grazus albumas!!! labai patiko
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Evelyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

wioleta rašo:
p.s. tavo vaikinas i Miliu panasus

Kaip tik norejau ta pati rasyt

BukSavimi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 26, 2009 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekui visoms...
Vilmante, dirbau 5 darbo dienas... Tai po mokyklos ilgai sededavau, kol padarydavau...
Indresa, albumas jau seniai ne pas mane, padovanotas... :P O siaip virselio nesiuvau niekuo, nes nusipirkau toki ir taip labai grazu, lyg odini...

O kad i Miliu panasus jau ne vienas sake... Nors man jis ne taip ir panasus...

peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 Birželis (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 12:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš šiais metais gausiu gimtadienio dovaną ankstėliau, gausiu miegmaišį
kiekvienam savo
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 19

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.