Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 12:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

peppi, tai užsisakei tokią dovaną?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 metai (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 2007 Birželis (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 12:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu beveik
tiesiog tenka tikrai dažnai naudoti o pernai nusipirkau jau tokį prastą Jyske...kalnuose peršalau...šiemet vėl laukia kelionė tai be šito daikto ni pro kur
brangiausias dovanos
Atgal į viršų
Nesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 12:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prieš keletą metų gavau čekį konkrečioj parduotuvėj (papuošalų)... Vaikščiojau gal tris mėnesius - niekas netiko... Leido parduotuvės kitam filiale apsižiūrėt... PRISIKANKINAU, KOL ŠIAP TAIP IŠSIRINKAU...

Atgal į viršų
Dodezile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 12:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Galvoju, kad šiuo metu, ''krizės'' metu geriausia dovana tos, kuriuos norėtų, geriausia paklausti...tegul nepasako konkrečios, įvardija kelias, ir tada prašom, rinkitės. Pinigai niekada niekam nepamaišė - nuobodu, nuvalkiota - bet galimybės plačios - įpakavimas, pateikimas ir dovana graži..nežinau..
Radiatorius
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 17:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jau būk savim albumas, tai pasaka O dar tos nuotraukos tokios ir linksmos ir su tema, idėja tai super šauni O kaip merginos mąstot savo mamas stebinti ?
Vilmantė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 17:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O mamai tai absoliučiai nieko nesugalvoju Atrodo visko turi... Net neįsivaizduoju...
Atgal į viršų
lixxa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

radau viena linksmu dovanu puslapi- manodovana.lt pavyzdziui yra skruzdziu ferma, saules stiklainis ir kitokiu originaliu dovanu
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 19:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš savo mamai dovanosiu (Indresos įdėja užsikabinau ) iš rožinių biserio karoliukų suvertą rožytę. Nežinau, nusibodo man parduotuvinės dovanos kažkaip, nėra nuotaikos pirkti ką nors
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 20:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gegužę krikštasūnį įsigysiu Tai galvoju dovanėlę Sakau gal sidabro šaukštelį išgraviruot dar. Daktarai rekomenduoja su tokiais valgyt. Ypač vaikams
Dar gal pirmų metų foto kalendorių sumaketuot galima.
Kas dar turit gražiū idėjų?

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

emiliui krikstamote visa komplekta vaikisku zepter irankiu isgraviravo. labai smagus ir patogus vaikam irankiai

http://wioletine.blogspot.com
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wioleta, jie sidabriniai? Nerandu kataloge vaikiškų
...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 20:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jie to isgirto zepterisko metalo

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
!~Dija~!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2008
Įspėjimų: 3

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 20:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neilaa rašo:
Jei tavo brolis mėgta sportą padovanok kokį gerą tinklinio, krepšinio, arba futbolo kaumuolį

Na as noriu koki ranku darbo raktu pakabuka padovanoti. Ka manot? nes jo gimtadienis jau ne uz kalnu-geguzes 5d.

Mini_Geltona
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

geras , mano gimtadienis irgi GEGUZES 5D. ! :-?:
ir net nezinau ko prasyt dovanu gal patartumete...

[ Pir. Balandžio 27, 2009 19:07 ]
beje gali is karoliuku kamuoli (krepsinio gal)
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, nežinau, mano nuomone dovanoti suaugusiam vyrui raktų pakabuką gana... hm... keista .
Šiaip, sunku pasakyti ką nors žinant tik jo metus ir lytį. Iki gegužės 5 dar daug laiko

Idommi, galiu pasiūlyti kokį "priedą" prie dovanos, pvz. išsiuvinėtą kūdikio meriką, arba gipsą skirtą išlieti kūdikio rankytėms, kojytėms...
Dar mačiau gana įdomią idėją internete nupirkti asmeninę svetainę vaikui.

Tame manodovana užmačiau labai fainų dalykėlių, pvz. žvaigždių teatras, saulės sistemos modelis, saulės stiklainis, mėnulio lempa
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 21:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai jau rimtai pykstu, kad mamytei nieko nesugalvoju...Šiandien brolis sumąstė padovanoti Kavamedį. Paskaičiau apie jį, taip suviliojo, bet pikta, nes mažytėj Utenoj matyt nerasiu...

Atgal į viršų
lixxa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 21:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha man irgi atrodo, kad ten daug fainu dalykeliu as tai saules stiklainio visai noreciau
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet gi pas jus senukai yra, ten turėtų būti (internete prisiskaičiau ). Dar skaičiau, kad žmonės ermitaže pirko.

Sudominot ar galima apie jį truputį plačiau?

P.s. mergaitės, o nenorit mamoms padovanti kokio savo išisuvinėto paveiksliuko, savo pačių pagaminto vėrinio, ar pan.?
Atgal į viršų
wioleta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 22:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as mamai lauro lapu medeli dovanojau pries pora metu, tai labai patiko ir praktiskai ir groziui naudoja

Atgal į viršų
Mini_Geltona
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa rašo:
Na, nežinau, mano nuomone dovanoti suaugusiam vyrui raktų pakabuką gana... hm... keista .

Oi , kazkaip metu nepaziurejau

As tai mamytukui dovanosiu is karoliuku rozyte ir auskariukus (tikiuosi ji neperskaitys sios zinutes )
Atgal į viršų
Trema
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Cha!!! O aš savo idėjos jums neišduosiu

Po to dar kam nereik perskaitys
Atgal į viršų
Liucija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indresa, jei tai skirta man, skurdūs tie mūsų senukai Na šiaip patikrinsiu ryt, bet laaaabai abejoju.

Apie jį čia: http://coffeeplant.narod.ru/lt/kavamedis.html

O vėriniai ir kiti papuošalai su mama mano bendri, aš nematau jokios priežasties jai dovanoti ar parduoti

Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 27, 2009 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idommi rašo:

Dar gal pirmų metų foto kalendorių sumaketuot galima.

del sito galecau padet

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 08:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o aš galvoju mamą į kiną vestis ta proga... nes ji kažkaip ten nesilanko, tai pasikultūrins.
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2007 metai (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 2007 Birželis (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 28, 2009 12:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kavamedžiui reikia labai daug šilumos ir saulės...aš gal ne laiku jį daiginau bet man tiesiog nesudygo
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 29

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.