PAPUOŠALŲ DARYMAS
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
JustMe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 08, 2009 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kaip tuomet užbaigti, pervėrus per kepurėlę visas gijas?
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 09, 2009 20:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai tau ačiū, greitu laiku žadu tokią pagaminti.
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 12 Sausio 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2007 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Minnie sėkmės.
JustMe gijeles praverti pro spaustuką, jį užspausti ir uždėti paslėptuką. PO tp žiedelį ir užsegimą.

Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir vėl užstrigau, skaičiau, skaičiau, žiūrėjau, žiūrėjau
2. kabašono apverimas - aš dariau pagal rusiškas schemas, o po to varijuoji pagal savo skonį. Veri tokį rėmelį iš karoliukų, kurį po to susjungi į žiedelį. Karoliukų rėmelis apgaubia abi kabašono puses, nes jo vidinės paskutinės eilutės yra smarkiai užtraukiamos. Tų eilučių užtraukimas vyksta jau uždėjus rėmelį ant pagrindinio akmens. Nežinau, kaip kitoms, bet man tai labai daug laiko ir kruoštumo reikalaujantis darbas. Gal nors kiek aiškiau pasidarė...
Ten kur paryškinau nesuprantu kaip užtraukti reikia. Tikrai labai sudėtingas darbas, bet gražu. Padarykit kas nors pamokėlę (gerai būtų), na ir kaip po velnių tuos karoliukus iš šonų taip surikiuoti, kaip pas tave tie baltieji....
Moku tik tiek : imu medžiagėlę, klijuoju kabašoną, aplink jį apsiuvinėju kiek nori eilių karoliukų ir...? toliau nieko nesupratau jau Pirmai perskaičiau atrodo viskas ok, o kai reik daryt prisėdau ir ups...
Man išsamiau, išsamiau Nu durna aš, ką padarysi, jei galima dar fotkyčių kokių... Nu apsiverkt galima.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ah, ačiū, kaip aš nepagalvojau Galvojau, kad reikia dar kažkokių detalių specialių...
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Indra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 10, 2009 20:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norėjau paklausti apie vielutės apsaugėlę - tiltelį, aš dar niekada nebandžiau su ja daryti, ar tai patikima, nes man sakė viena moteriškė prekiaujanti įvairiomis detalėmis, kad ne?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2009 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indra, aš darau su tilteliais, nes man būtent taip patikimiau - troselis nenusitrina ir nenuplyšta, nes jį apsaugo tiltelis.
Minnie, kol kas dabar nedarau sagės, tai nuotraukyčių nebus. Pagal schemą suveriu karoliukų rėmelį - žiedelį, uždedu ant kabašono, tada to žiedelio mažųjų apsktritimų karoliukus reikia sutraukti, t. y. prakišti siūlą pro karoliukus ir užtraukti, kad jie būtų vienas kito glaudžiai ir užrišti, tą patį padaryti kitoje pusėje. Aš karoliukų prie medžiagos nesiuvu, paklijuoju tik patį užsegimą, kad būtų daili užsegimo pusė.

Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2009 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žodžiu gal aš kantriai palauksiu, kol įdėsi kokių nuotraukyčių ar kokį pradžiamokslį, nenoriu gadinti nei biserio, nei kabašono. Pabūsiu kantri. Tik būk gera nepatingėk pafotografuoti kaip darysi kitą kartą.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 11, 2009 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip apnerti kabosona yra akademijoje pas Rema, ir schemutes ir viskas.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Lapkričio 2008
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 12, 2009 15:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Asta.
Pabandžiau nusinerti iš vielos žiedą, bet nepatogu labai jį nešiot. Ką patartumėt daryt, kad "nepjautų, negriaužtų"? Va toks.
Atgal į viršų
brigita555
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 12, 2009 15:33    Rašyti temą: AUSKARU DARYMAS Atsakyti su citata

Sveikos paneles,
neseniai pradejau verti auskarus, tad esu nelabai dar patyrusi, o labai noreciau sau tokius grazius auskariukus is svarovskiu suverti.Gal kas galetumete pasidaliniti scemomis kaip suverti tokius grazius bumbuliukus is kritalu. va cia nuororda:http://www.juvelyres.lt/katalogas/6/7rqzUkM6eq.jpg
Is anksto dekui, jei kas gales padeti.
Atgal į viršų
Lacrima.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 12, 2009 16:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau, kad atsakau už Astą.
Brigita555, va čia yra inOrės pamokėlė. http://www.auksarankes.com/index.php?cat=11&id=43
Atgal į viršų
Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 19, 2009 16:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal Astutė tos savo gražiosios sagės pamokėlę įdės? Taip nemalonu man, bet jau labai reikia
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 24, 2009 15:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Minnie turiu pluoštą užsakymų, taip, kad greitu laiku sagės vėrimas nenusimato.
Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 25, 2009 13:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neskubėk, galiu juk ir palaukti
Na nebus, tai nebus ką padarysi

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 25, 2009 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasidariau burbuliuką, bet nežinau kaip iš jo padaryti auskariuką (kaip pritvirtinti)gal galite paaiškinti.Ačiū
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 25, 2009 18:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nežinau, koks tas burbuliukas (iš ko? ), bet gal įmanoma prakišti smeigtuką ir užlenkti kilputę.
avinas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 26, 2009 08:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano burbuliukas iš biserio, manau, kad taip reikės ir pabandyti.Ačiū.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 26, 2009 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kam ir kaip naudojama ši detalė?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Rugpjūčio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 27, 2009 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, norejau paklausti, ka reikia daryti kad nukirpus tarkim atlasine juostele jos galai toliau neirtu?
bandziau apdeginti, bet tada baisiai atrodo

asta
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 27, 2009 23:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Minnie tavo nuotraukytėje jau parodyta, kam tos detalės naudojamos. Jos įklijuojamos, kaip detalytė su kilpute, ant kurios gali dar ką pakabinti.
Kitty su atlasine juostele prasčiau, nes joje yra natūralus pluoštas, kuris neišsilydo, kaip organzos ar kaprono. Nežinau, nebandžiau, bet gal pabandyti patį kraštelį perbraukti su klijais, o gal tu labai arti prikišai pačią juostelę, kad smarkiai apsvilo. Arba tokį tą ištisinį siūlą , kuris traukiasi ir tada irsta, pabandyti prikabinti su adatėleprie kraštelio ir užmegzti mazgeliu.

Minnie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 28, 2009 13:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ai įklijuojamos, aš galvoju nu kaip čia turėtų laikytis, gal koks specealus karoliukas į kuri įsisuka ta detalė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 05, 2009 21:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Asta.
Reiktų skubios pagalbos... Gavau užsakymą kurį turiu padaryti per 1 dieną ir reiktų Tavo patarimo šiuo klausimu. Taigi užsakovei netinka paprasti auskarų kabliukai, vadinasi reikia sidabrinių arba auksinių. O būna vinukų sidabrinių arba sidabruotų? Jei taip tai kokios jų kainos? . Reiktų laaabai skubios pagalbos.

Ačiū

Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009

Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 05, 2009 22:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neilaa, atsakysiu už Astą.Vinukų sidabrinių 925 didžiausias pasirinkimas yra www.akmeneliai.com. Kainos aišku nemažos.PVZ 1 vinukas su plokščia galvute 5 cm ilgio kainuoja apie 1,50 Lt, trumpesni-mažiau.Darant gaminuką labai reikia apsiskaičiuoti ir neskubant dirbti, nes visdėlto brangios detalės. Gal geriau apsimokėtų vielos sidabrinės, ar sidabruotos metrą nusipirkti, pagalvok, kiek vinukų pasidarytum.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 05, 2009 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū už atsakymus, gavau vieną atsakymą į pm, ir ten buvo parašyta, kad jos yra Silver City. . Beje ačiū už atsakymą.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 58

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.