Užuolaidos
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 17:54    Rašyti temą: Užuolaidos Atsakyti su citata

Mano siutos uzuolaidos, labai nepeikit, nes visai ne siuveja as.

Valgomasis:

Rubu kambarys, ar kaip as vadinu "kambarys-spinta"

Pas mus yra laukines storos zaliuzes, kurios uzsileidzia is lauko puses, todel uzuolaidos nebuna judinamos. Paveiksluojant jas uzleidau, nes kitaip labai sviete saule ir matesi langas . Per tas zalias uzuolaidas kad ir kaip keista, ieina pakankamai sviesos

Bus daugiau, turiu vesti duktyte i darzeli
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu jau spintos uzuolaidos tai neispasakyto grozio
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gegyte, aciu

Tiesa, norejau pridurti, kad valgomajam nepamanykit, kad dienines uzuolaidos murzinos, jos svelniai rudos . Neturiu ne vienu baltu dieniniu uzuolaidu, nepatinka man. Svetaines pacios sviesiausios, bet jos irgi ne baltos , o dramblio kaulo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
babinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 18:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu gi matos kad nemurzinos
Nu grazu, o tuo labiau pati siuvus tai isvis auksaranke
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina, labai labai gražu.

ir aš visada pati siuvu užuolaidas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 19:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, malonu, kai ivertina profes

Naca, parodyk ka esi prisiuvusi , veliau idesiu savo likusias.
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 20:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kai išplausiu dienines, tada gal parodysiu. bet jos tokios savotiškos, tai kažkaip man nedrąsu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Braita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 20:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na jūs tikros šaunuolės Aš tai turėjau kažkada mintį pasisiūti, bet paskui visgi nusipirkau jau iš salono...ir aplmai pas mane tik vienam kambary užuolaidos Bet kadangi kita buto pusė į mišką yra, tai užuolaidų nepasigendu...na, bet reikės kada nors prisiruošti ir ten pasikabinti...kada nors vėliau...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 20:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Braita, o gal kaip tik is misko ir ziuri kas i tave nusirenginejancia

Tesiu savo fotoreportaza
Sitos uzuolaidos buvo siutos, kol vaiku kambarys buvo sveciu (kol neturejom Claudijos), kambari perdaziau, suvaikinau , o uzuolaidu taip ir nepersiuvau, palikau tas pacias. Reikes kokias su paveiksliukais pasiuti. Sitos irgi paveiksluotos uzleidus laukines zaliuzes, nes kai sviecia langas - nesimato viso vaizdo, todel atrodo labai tamsios, bet gerai praleidzia sviesa ir duoda kambariui sviesiai zydra atspalvi.

Atgal į viršų
Braita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 21:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina rašo:
Braita, o gal kaip tik is misko ir ziuri kas i tave nusirenginejancia

Prajuokinai na, jei ten būtų miegamasis tai kabinčiau užuolaidas jei netgis ir mūro siena už lango būtų
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 17, 2007 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svetaines uzuolaidos. Dienines pasiutos is dvieju daliu, per viduri atsiskleidzia, jei reika atidaryti langa

Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

2008 Gegužė (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 26, 2007 15:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visų galų meistrė Jau net nebežinau, kaip Tave girti, Justina
Saliono užuolaidos išvis fantastika!

Jaučiu vyras aukštai kelia galvą, kai svečiai kokie apsilanko ir pamato Tavo išpuoselėtus namučius

Aš siūti ir moku, bet rūbelius kokius įdomiau man
Atgal į viršų
asta
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 12 Sausio 2007

2 vieta (Suma: 1) 2007 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 26, 2007 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užuolaidas aš taip pati pasisiuvau (kaip tik sūnus susirgo vėjaraupiais, tai buvo daugiau laiko), bet maniškės ne tokios įspūdingos kaip tavo. Tikra visų galų meistrė.
Atgal į viršų
nixie
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 26, 2007 23:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina, labai grazios uzuolaidos Man atrodo, kad siuvant labai svarbu medziagos ir ju kokybe, o pas Justina, kaip matau, kokybe tikrai neprasta
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 27, 2007 23:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Asta, parodyk ir savo uzuolaidas
Dar savo ne visas parodziau, truksta miegamojo, taip pat esu pasiuvusi vienas anytai, jei idomu, galesiu nupaveiksluoti.
Atgal į viršų
Rosemary
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

2 vieta (Suma: 1) 2007 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 27, 2007 23:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Justina, man tokio tipo uzolaidos labai patinka. Labai grazu o kai pagalvoju, kad pati siuvai, tai isvis super
Atgal į viršų
linuxe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Vasario 2007

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 27, 2007 23:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano vyriskis prisiziurejo Justinos uzuolaidu ir dabar teks man paciai sau siut o taip tikejausi siuvimo salone apsilankyt
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 28, 2007 01:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linuxe, as irgi zadejau uzuolaidu salone siutis, bet jie butu uztruke apie pora menesiu, o man be uzuolaidu labai nuogi langai atrode, tai emiau ir pasisiuvau pati. Cia labai paprasta, as siuti niekada nesimokiau ir tiesa pasakius nemoku (is rubu esu tik tiesu sijona pasisiuvus), bet uzuolaidos labai paprasta, jos gi tiesios . Svetaines uzuolaidu virsus buvo siek tiek sudetingesnis, nes tie "kvalbonai" sudeti vienas ant kito ir krasteliai apsiuti juostele, bet irgi nieko sunkaus, mokant siuti tiesia siule lengvai galima paciai pasisiuti
Atgal į viršų
kutvela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Gegužės 2007

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 29, 2007 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

justina uzuolaidu grozis
Atgal į viršų
laila
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Balandžio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 30, 2007 22:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kokios grazios uzuolaidos bet tokiom uzuolaidom reike dauk vietos
Atgal į viršų
Raminta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2007

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 01, 2007 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na,Justinos uzuolaidos nerealios
Savo uzuolaidu apibudinti nemoku jei pades tai orandzinis su kazkokiais pribumbasais
Atgal į viršų
raganiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 27, 2007 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai gražios Justinos užuolaidos, aš savų ala romanečių niekaip neužbaigiu. bet dabar man reikia trumpu naktinių į berniuko kambarį 2 metų proga nupirkau ilgas sakiau nukirpsiu, bet kirpt teks iš apačios, tai ir nežinau kaip būtų galima dekoruoti, juostelę siūt jau nusižiūrėjau, bet norėtusi kažko įmantriau, gal turit ką patart? karoliukais turbūt netiks į berniukišką kambarį.
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 28, 2007 14:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kokiu kutusiuku , bet as siuciau tik juostele . Ju buna visokiu, nebutinai tiesia atlasine, gali ir kokia idomesne susirasti
Atgal į viršų
raganiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 28, 2007 14:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na kiek permečiau akimis mačiau tik ažūrines per mergaitiškos man pasirodė, reikės dar pavaikščiot paieškot, tik nenoriu brangiai mokėt, nes vdrug sugadinsiu, užuolaidas pigias pirkau, kad jei ką nebus gaila pagalvėlių prisiūt
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 03, 2007 23:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai cia tylu paskutiniu metu, niekas nesiuvat uzuolaidu?
Stai mano dar vienos, lovatiese pasiuta is tos pacios medziagos, taip pat yra pagalveles, tik melynai geltonos (ju jau nebepaveikslavau ). Cia visur ta pati medziaga, tik spalvos skiriasi, isskyrus aisku dienines uzuolaidas.
Truksta dar vienu, kai turesiu upo - nupaveiksluosiu

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 14

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.