Liepos klasė V (vėlimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Sausio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 02, 2009 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as matyt issikvepiau per visa akademija, dar paskutine savaite sirgau, tai
kazkaip ir fantazijos nedaug liko, o ir laiko tik pora dienu turejau, kai
pasveikau, bet galutinis salikelio variantas man paciai patiko.
Aha, dar laukiam, witutes, ji tikrai kokia staigmena pateiks...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sandra_SM
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 00:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ooo...jau WITUTES grožis
Esate šaunuolės, dabar oati galvoju atsisėdus, kad galėjau ir labiau pasistengti, bet, kas buvo tas pražuvo

Juračiuke, kam išvis stojai į akademiją, toks darbas ir aprašymas žmones tik suerzint gali
Atgal į viršų
Evelinuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 01:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokie gražūs visų atsiskaitymo darbai, ne tik veltiniautojų! O jau papuošalų įmantrumas... o jau rankelių kruopštumas

Sandra_SM, koks vasariškas darbelis... taip ir norisi paskanauti brašių į jį pažvelgus! Mažoji panelė dabar galės vaikščioti pasipuošus ir demonstruoti draugėms savo rankinuką ir kepurytę
...
Zima, kaip įdomiai sugalvojai! Aš kažkada irgi norėjau tokiu būdu papuošti senus pufikus, bet jie taip ir liko tokie, kokie buvo... Tavo namuose dabar bus karališkos kėdės!!! Gaila bus ant jų prisėsti paskui... Sėkmės ir kantrybės puošiant kitas kėdes
...
odi na, tikrai toks šalikas nuo vėjo neapsaugos, bet manau gražiai atrodys ant pečių vėsų vasaros vakarą
...
Klaipeda, pasisekė tam kinologui - nenukais dabar ausų besikaitindamas pirtyje
...
zuikute2222, šią žiemą turbūt nesušalsi - kakliukas šiltai bus apgobtas, o jei dar pirštines nusivelsi, tai ir žiemos speigai nebus baisūs!!!
...
witutes, OHO OHOHO!!! Koks darbelis! Turbūt nemažai laiko užtrukai bedarydama jį... Dukrytės sapnai tikrai bus saldūs miegant tokioje puošnioje lovytėje. SUPER
...
Jūračiuke, Gal ir galėjai labiau pasistengti ar padaryti kokį kitą darbelį... Tik nenuleisk rankų - gi niekas negimė viską mokėdamas. Su praktika ir patirtim pamažu prisijaukinsi vilną ir viskas bus ok

[ Antr. Lapkričio 03, 2009 02:05 ]
Sandra_SM rašo:
Oj, vos nepamiršau, padėkliukai man labai nors gal forma asmeniškai bučiau darius kitokią, bet spalvytės ir tau balioną

Brolio namie formos paprastos ir kvadratiškos. Tai norėjosi, kad derėtų prie bendro vaizdo Paskui galvoju vaikiškų padėkliukų padaryti - tai ten jau fantazija galės labiau pasireikšti. Bet tai bus dar negreit, nes mažyliai dar iš košyčių/buteliukų/teplionių amžiaus neišaugo
Atgal į viršų
witutes
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 10:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes

sveikinu visas su sekminga mokslu pabaiga,o gal dar tik pradzia
zinau tikrai,kad as patobulejau,todel lenkiu zemai galva musu nuostabiai mokytojai Liepai taip pat zinau,kad dar tikrai velsiu,juk sv.Kaledos arteja,o dar pries jas - vyro ir dukrytes gimtadieniai... tad yra kur fantazija lavint... beje,apie fantazija. tokios fantazijos kaip Jusu - man dar pavydet super grazus klasiokiu darbeliai o kai kuriu ir fantastiskai o siaip isitikinau,kad visas igudimas ateina su laiku,todel kai kurioms klasiokems siulyciau nepasiduoti, nenumoti ranka ir viskas bus gerai,tikrai "susitarsite" su vilna
kalbant apie savo atsiskaitomaji - ideja brandinta nuo praeitos auksarankiu akademijos galutinai man susideliojo istojus i sia,penktaja. iki pilnos laimes dar turejo buti baksnotu zaisliuku karusele virs galvytes pakabinta (tiesa pasakius ji yra (delno didumo boruzele,dvi naujos bites, menulis ir zvaigzdute),tik nedekoruoti...). pritrukau laiko siudama... pasirodo tai daug sudetingiau,net jei staciakampius tereikejo siut... velti sekesi zymiai greiciau ir geriau ir visgi esu dekinga ir savo seimynai, dukrytei ir vyrui,kurie abu kartu atrado vienas kita t.y. ismoko ir kartu pasimigdyt ir ilgeliau pazaist...
aciu klasiokes ir Jums uz galimybe kartu dalintis mokslu suolu is ties su nekantrumu laukdavau Jusu namu darbeliu ir ne karta ju groziu stebejausi ir baltai pavydejau linkiu visoms grazios draugystes su vilnele ir gal dar kada pasimatysim mokslu suole ar per skype
as kaip ir cia,esu witutes

su sauletais rudeniniais linkejimais is Vilniaus ir darbinio,vilna kvepaincio kambario

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Liepos 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 10:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dekui dekui evelinuks pirstines jau nuveltos dziuva
mielos klasiokes visu jusu atsiskaitomieji darbai labai faini grazus ir genealus
Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 12:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jūračiuke, juk tu vilniete, as irgi, jei nori, galim susitikti gyvai, kad ir pas mane namuose, kartu pabandytume pavelt, taip ir ismoktum geriau, as pasilaiciuose isikurusi ir buna vsa diena namie. Jei domina, tai parasyk.
Va ir kitos vilnietes, galim juk kada susimatyt. tiesa, su mazu vaiku mamom sunkiau susitart, bet imanoma. butu idomu juk susipazinti, ka manot?
Atgal į viršų
witutes
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 12:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Odi - puiki ideja,tad mielai jei ir nepavyktu velt,bent susipazintume ar prie arbatos paplepetume
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

turbūt per tokius susitikimus būtų daugiau geriama kavutė, nei nuveliama kas nors Bet idėja šauni Tik aš "pasuosiu" - esu iš Kauno ir tuoj tikrai turėsiu ką veikti su 2 atžalom namuose
Jei susiorganizuosit susitikimą, linkiu gražių idėjų bei sėkmingų darbelių
Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 14:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai galim kad ir sia savaite susitikt, ketvirtadieni ar penktadieni, kada geriau? diena ar po darbo i vakara? Priimu pas save namuose, jei tinka.
Atgal į viršų
Lucia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 14:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos, cia as - atsilikele...
Kaip supratau jau per velu ideti savo darbeli i akademijos atsiskaityma, nesugebejau rast pro kur prisisega nuotraukos, turbut jau uzblokuota
Idesiu jum bent pasiziuresit, nieko naujo nesugalvojau, nuveliau dar viena salikeli ir tiek ( sis slapias velimas man labiausiai ir patiko)

Tiesa pasakius esu nustebinta visais Jusu darbais!!! Nezinu ka cia akademijoj veikete, atrodo, kad jau viska mokejote, esat tikros meninkes Net zagsejau prie kompo ziuredama i Jusu atsiskaitymo darbelius, ir raudonvau galvodama apie savaji.... , na bet laikas ir mane ismokins

Na ir zinoma ir mano padeka- TAMSTAI MOKYTOJAI
ACIU JUM, tikiuosi bus galima rasyti asmenines zinutes iskilus klausimeliams.
Atgal į viršų
Evelinuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 14:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lucia, buvo parašyta, kad atsiskaitymo darbų foto įkelti lapkričio 1-2 dienomis... Dabar kiek mačiau tema jau užrakinta. Nebent asmeniškai bandyti prašyti, kad leistų įkelti savo darbelį
Atgal į viršų
Klaipeda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 17:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laiką praleidome prasmingai ir linksmai, labai daug visko išmokom

Už tai turiu padėkoti Liepai ir klasiokėms, iš mokinių taip pat mokomasi
Sandra_SM būsim sesės

Ačiū labai visoms

Atgal į viršų
Sandra_SM
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 03, 2009 18:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ot kokia puiki ideja del susitikimo, butu idomu visas jus pamatyt tačiau aš taip esu iš Kauno...
Atgal į viršų
witutes
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Odi, man is tikro ir 4dienis ir 5dienis laisvi aisku jei imanona,labiausiai tiktu susitikimas ~14val,nes maze dar is ryto greit atsikelusi vel eina miegucio...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkaip pražiūrėjau... Kada baigiasi balsavimai ir sužinom savo pažymėlius?

Atgal į viršų
Zima
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Birželio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 13:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės klasiokės, na va, ir pabaiga... Šaunuolės, darbai visų labai šaunūs, tikrai, ir triūso įdėta nemažai. Smagu būti tokios stiprios klasės dalimi. Na, o labiausiai man visgi patiko mažieji modeliukai, ir miegantys ir pozuojantys . Dėl ko, jei ne dėl jų tos mamos taip stengiasi .
Kokie rezultatai bebūtų, manau naudos iš šios klasės apturėjome visos, kurios norėjome ir kiek norėjome. Sėkmės visoms ir toliau . O Mokytojai Liepai stiprybės studijuojant rimtą ir sudėtingą mokslą ir dėkui už kokybiškas metodines žinias

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Klaipeda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 13:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau

O mokytoja Liepa jau patiria smagias studijas, nemažai artimas ir maniškėms Nežinau ar kada minėjau, studiuoju veterinarinę mediciną Sėkmės studijose, Liepa

Atgal į viršų
odi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai kaip del susitikimo? rytoj? na maniskiai eina miegot apie 14 val, bet
galim ir tada, nueis veliau, jei norit, galit ir su vaikais, tik maniskiai
pakosti ir sloguoja. Tai kas nori ateit i svecius parasykit, pranesiu adresa.
Atgal į viršų
witutes
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del susitikimo mano giliam liudesiui teks ji nukelti arba daryti be musu... vyras grizes is darbo informavo,kad teks priziureti statybininkus,kurie atvyksta deti lauko plyteliu...kadangi planuoja visur viska rausti,teks priziuret,kad koks gelynas nenukentetu ir pan.
tad te nebus sutrikdytas Odi taviskiu vaikuciu miegutis ir jei nieko pries - tuomet susitikima planuokimes kitai savaitei?..

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 04, 2009 23:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gerai, nukeliam kitai savitei
Atgal į viršų
Liepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Gegužės 2007
Pagyrimų: 7

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2007 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 08, 2009 02:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielosios, sveikinu pabaigus šią akademiją
Labai džiaugiuosi rezultatais
Sveikinimai

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Klaipeda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 08, 2009 19:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rezultatai visų gan neblogi
Didžiuojuosi savo naujai įgytomis žiniomis, bet dar sočiai yra kur tobulėti

Liepa, mums būtų įdomūs paskutiniai tavo įvertinimai bent jau man Kokį pažymį gavom nuo tavęs ir šiaip, kaip pavyko ūsų baigiamieji

Atgal į viršų
Evelinuks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Lapkričio 08, 2009 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visas bendramoksles tokiais gerais rezultatais pabaigus akademiją
Manau, kad ir mūsų mokytoja nepagailėjo pažymių Tad ačiū jai Manau kad pažymių atskleisti ji neprivalo... Bet darbelių komentarus išgirsti būtų įdomu
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1515

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.