Konkursų aptarimai ir pasiūlymai - II
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Lapkričio 09, 2009 11:52    Rašyti temą: Konkursų aptarimai ir pasiūlymai - II Atsakyti su citata

Toliau konkursus aptarinėjam čia

Paskutinį kartą redagavo Perla, Pir. Balandžio 11, 2011 11:01. Redaguota 4 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Pati pačiausia (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 15:25    Rašyti temą: Re: Konkursų aptarimai ir pasiūlymai - II Atsakyti su citata

Norejau paklausti.Tarkim imu pavyzdi roze.Ir jei as padarau tokia pat roze is karoliuku kaip paveiksliuke. ar tas darbas tinka dalyvauti konkurse"vaizduotes labirintais zengiant".As noriu daryti ne gele bet mintis tokia pati ir nzn ar taip galima.

Nes tas populiarus pavyzdys apie vynuogiu keke.Tai tarkim nera vynuogiu keke padaryta kaip dekoracija o kaip auskarai.Ir as nesuprantu ar roze turetu buti kaip gele ar tarkim kaip koks papuosalas.

Nu as cia gal nelabai aiskiai klausiu bet gal suprasit mano minti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
julina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 15:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juk tam ir paskelbtas konkursas, kad išlaisvinti vaizduotę. Jei tau rožė nuotraukoje asocijuojasi su iš karoliukų padaryta rože, pamerkta vazoje, tai taip ir daryk. Jei tau ta rožė asocijuojasi su iš karoliukų padaryta rože, kuri yra papuošalas, tuomet daryk papuošalą.

Čia rėmų nėra. Tavo vaizduotė - tavo darbas
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 17:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dekui.Pagaliau issiaiskinau o tai buciau toliau misleviojus.
Atgal į viršų
Model
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugsėjo 2008

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2009 Gruodis (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar galetum bent viena nuotrauka ikelti cia, kad galeciau suprasti?
Atgal į viršų
Laury
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na aš kaip suprantu,tai turi būti pvz.Foto koliažas.NU išsirenki foto(nežinau,ar būtinai turi būti mano daryta?)Ir padarai darbą,kad jis būtų labai panašus į tą daiktą esantį foto. Na čia bent aš taip supratau. beje,ar būtina,kad tai būtų mano daryta foto,galima pasirinkti kokį nors animacinį herojų iš intiko?
Atgal į viršų
naca
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 10 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2007 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 22:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu nezinau ,mergaites, is kur istrauket, kad tai turi buti padaryta pagal nuotrauka

taip taip dabar perskaiciau, kad tikrai nuotrauka ir mano planus tai sujauke

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 23:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai geras pavyzdys Akademijos nugalėtojos Gitos darbas ir pati nuotrauka

Turite asocijuoti kažkokį vaizdinį ar konkretų daiktą su savo darbu. Galutinėje nuotraukoje turi būti parodyti jie abu - pats darbas ir tai, kas įkvėpė jį padaryti. Įkvėpti gali koks nors daiktas, pvz - žalias obuolys. Padarote obuolio formos žalius auskarus su lapeliais ir koteliais. Galutinėje nuotraukoje turi matytis ir obuolys ir auskarai. Arba tas pats obuolys padarytas iš biserio, čia jau priklausys nuo kiekvienos fantazijos. Bet čia elementarus pavyzdys, Jus gali įkvėpti ir gražus rytas, žvilgantis sniegas, miesto triukšmas ir t.t... Tik visą tai reikia parodyti galutinėje nuotraukoje, kad matytume su kuo asocijuojate patį darbą. Paveiksliukų ir nuotraukų galite pasirinkti internete, nes ne kiekviena gali nupaveiksluoti tą vaizdinį, pagal kurį dirba.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Model
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Rugsėjo 2008

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2009 Gruodis (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 10, 2009 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau jau supratau. Aciu, merginos, uz informacija
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007

2010 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 11, 2009 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, aš taip pat apmąstymuose paskendusi. Labai jau sukta tema ir jaučiu, kad galime visos labai skirtingai ją suprasti. Aliai savo paaiškinime minėjo žodžio "asociacija" reikšmę, bet kažkodėl jaučiu, kad aš kitaip suprantu, nei visos aiškina. Juk asociacija yra skirtingų vaizdinių jungimas. Vadinasi, jei aš galvoju apie vynuogę, tai ji man asocijuojasi su vynu. Jei aš galvoju apie dramblį, tai jis man asocijuojasi su Indija, pilka spalva. Jei aš galvoju apie mamyčių dieną, ji man asocijuojasi su tulpėmis. Jei aš galvoju apie pusryčius - man asocijuojasi su arbatos puodeliu. Na, kiekvienam daiktui galiu surasti tokią asociaciją. Bet vat jei jūs galvojate, jog įsivaizdavę vynuogę pulsite daryti vynuogę (nesvarbu ar iš karoliukų, ar iš siūlų), tai bus tik daikto atkartojimas. Tai labai įdomu, kaip bus vertinamos tos asociacijos, nes aš ketinu laikytis savo įsivaizdavimo.

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
2009 Lapkritis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 11, 2009 11:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

džiugu,kad "gvildenat" konkurso tema
jaučiu šioki toki nerimą, jaudulį ir atsakomybę dėl šio konkurso,ne lyg ir temą pasiūliau aš,taigi jaučiuosi kaip "krikštamotė"
norėčiau paskatinti kūriant savo darbelius pagal asociacijas, neskubėt imituoti- na pvz. nuotrauka gėlė ir darbelis gėlė,o pamastyti ir paieškoti gilesniu susijusiu su nuotaika,atmosfera pagaliau filosofija perteikimo būdų-pvz.kad ir ta pati gėlė-raudona,pilnai išsiskleidusi,žydinti rožė-panaši į aistringa moterį-gal Karmen?-nuo tokios asociacijos ir gali gimti darbas-kažkoks ekspresivių spalvų ir kompozicijos šalis ar bolero...

konkurso sąlygose yra viena nuotrauka ar nuotraukos koležas ir aprašas- tai priemonės suteikiančios galimybę jums pakomentuoti, "išaiškinti" ką jus jautėt,mastėt,matėt kūriamt savo darbą

parašiau savo postą ir pamačiau Liuksės
taip aš asociaciją suprantu panašiai kaip tu
o kaip tas supratimas bus vertinamas,tai atvirai sakant nežinau ,manau,viskas priklausis nuo forumiečių balsavimo,kaip ir visuose konkursuose-na čia kaip sakoma-kokie mes esam -už tą ir nubalsuosim

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Etkute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Sausio 2009

2 vieta (Suma: 1) 2009 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 11, 2009 12:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pvz. man asociajacija kyla skaitant poezija, kaip as isivaizduoju ta lyrini heroju. Ar tai bus asociacija?
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 11, 2009 18:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu aliai.Pagaliau isaiskinot kaip suprasti ta asociacija o tai buciau padarius padarius daikta is paveiksliuko,zinoma jei dalyvausiu konkurse.
Atgal į viršų
Inesa B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 11, 2009 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jei tu pamatei nuotrauką internete ir iš jos idėjos padarei darbelį,ar galima tą nuotrauką iš interneto su savo darbeliu dėti,jei pats tokios neturi?nes jau pradėjau daryti darbelį,jei netinka ta iš interneto,tai tiekto,konkurse nebegalėsiu dalyvauti,nes ka žin ar spėsiu ką nors.
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
2009 Lapkritis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 12, 2009 09:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Etkute,skaitant poezija tikrai gimsta asociacijos ir vaizdiniai ,manau darbas gimes iš poezijos asociaciju tikrai gali būti

Auffrite, tai kad aš nieko naujo nepasakiau-visą tai yra konkurso sąlygose ir Perla išaiškinimuose .Aš tik truputi paskatinau neiti lengvesniu keliu

Inesalitl,apie nuotraukas iš interneto Perla keliais postais aukščiau kalbėjo -aš tik pakartosiu-galima naudoti nuotraukas iš interneto ,nes ne kiekviena gali nupaveiksluoti tą vaizdinį pagal kuri dirba

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Inesa B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 12, 2009 20:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

OK,ačiū už atsakymą,kažkaip skaičiau viską bet turbūt praėjo pro akis.
Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 13, 2009 21:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Perla rašo:
Tik visą tai reikia parodyti galutinėje nuotraukoje, kad matytume su kuo asocijuojate patį darbą.

Etkute, tik šio punkto nepamiršk. Kaip pateiksi tą lyrinį herojų, kad ir mes su juo 'susipažintume'? Nes ne kiekviena bus skaičiusi patį kūrinį. Gal tada reikia poezijos kelias eilutes arba ištraukas ant nuotraukos ar aprašyme.

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
mergyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kilo man tokia mintis. Nenoretumete surengti tokio linksmo ir juokingo konkurselio? ( peržvelgiau kad nebutinai konkursas turi buti susijes su rankdarbiais) nebutu idomu pasijuokti is tokiu kaip pvz: "Smagiausia musu augintinio akimirka" arba "Gintarinis atspindys" ( kuriame auksarankes detu savo nuotraukytes panasias i izimybiu) gal ir kvailokos mintis bet kažkaip idomu pasidare tai nusprendziau parasyti. ( Gal ir jums viena is temu patiks)
Inesa B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tai labiausiai patiktų konkursas susijęs su gyvūnais,pvz. kaip ir mergyte rašė smagiausia augintinio akimirka.
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gražiausios fotografijos jau yra renkamos kiekvieną savaitę žaidimuose, nenuklyskim nuo rankdarbių temos
Atgal į viršų
Rimantte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Gruodžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Sausio 27, 2010 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu Perlai, vis dėlto čia rankdarbių forumas, o jau tokią temą turim žaidimuose

Naujausi filmai nemokamai!!! Užeik!!!
Atgal į viršų
mergyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 28, 2010 19:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na atsiprašau, bet mačiau kad yra ir konkurseliu nesusijusiu su rankdarbiais. Tai ir as pasiuliau. O jus kalbate kur renkama gražiausia nuotrauka tai čia tikriausiai tik rankdarbio nuotrauka galima deti. Na jei mes save rodomes ir renkames stilingiausia ar panašiai tai galvoju ir gyvuneli galima. Na atsiprasau jei kas ne taip tiesiog pasirode idomu ir linksma pagaudyti augintini su fotoaparatu linksmesnėje situacijoje ir kad tai butu ivertinta. Na bet nesvarbu tada.
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 28, 2010 20:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

apie augintiniu sgali pasiulyti temeleje Fotografiju konkurse Gal ten tiks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

2 vieta (Suma: 1) 2009 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 17, 2010 11:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pavasario proga, turbut, reiktu kokio konkurso "Jau saulele vel atkopdama budino svieta..." galetu buti konkursas dedikuotas saulei

štai ir aš
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 18, 2010 09:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip tokio konkurso jau reikėtų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 112

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.