Auksarankių Akademija VI
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Palaukti kol atsiras klasė.
...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 17:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dodezile rašo:
O apie teises - tai kam tada tos širdelės dedamos, jei visos lygios, kiek pranešimų parašytą ir taip matyti...

Širdelės yra tiesiog dėl grožio, jos nieko ir nekeičia - turinti vieną širdelę turi tas pačias teises, kaip ir Tu, turėdama 7. Nuo to nei prisideda, nei sumažėja privilegijų.
Dėl amžiaus buvo diskusija keliais puslapiais anksčiau.

Dodezile rašo:
bet manau jei žmogus domisi jis jau iš anskčiau domėtūsi kažkuo, o netada - kada mokslai, nes tai akivaizdu

Jei nesidomėtų rankdarbiais, aplamai nesiregistruotų ir čia nesilankytų. Negalvok, kad forume kasdien lankosi tiek žmonių, kiek vardų rašo forumo apačioje. Kasdien apsilanko dar apie 4000 vartotojų, kurių Tu tiesiog nematai. Ir daugelis jų lankosi dar dažniau, nei parašiusios daug pranešimų. Vadinasi seka forumą ir manau yra lygiai tokios pat auksarankės, kaip ir visos kitos. Čia ne politika - daugiau lankytojų, o politika - lygios teisės ir senoms dalyvėms ir naujai prisiregistravusioms. Jei buvo naujokių mokytojų, tas pats liečia ir mokines.

Dar norėjau pridurti, kad mokytojos pasirinko pačios savo mokines taip, kaip jos norėjo. Aš, ir mano politikos čia visiškai ne prie ko . Man tiesiog nepatiko tai, kad Tavo pasisakymai atrodo lyg kaltinimai mokytojai, kad ne Tave priėmė, o naujokę

Paskutinį kartą redagavo Perla, Sk. Vasario 21, 2010 18:31. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
blizgutis11
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Gegužės 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Biski nesupratau ar as patekau i mezgima ar ten kitas blizgutis?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Arvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

blizgutis11 rašo:

Tai turbūt ne tu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Žiema.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Kovo 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Blizgute,daugiau blizgučių neradau užsirašiusių į mezgimą,tai tuomet reiškias ,kad patekai tu.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dodezile, neapsikenčiau ir parašiau. Rašau pačią pirmą žinutę šiame forume. Bet tai nereiškia, kad nesekiau praeitos akademijos pabaigos, kad neskaitau pradžiamokslių, neperžvelgiu konsultacijų, nebalsuoju ir pan. Iš šio forumo stengiuosi įsisavinti kuo daugiau, nebūtinai rašydama ir liedama nepasitenkinimą, kaip antai tu. Dabar laukiu tavo kritikos ir pykčio priepolių. Juk tu už mane esi parašiusi žyyyymiai daugiau, vadinasi pagal tavo logiką esi už mane žymiai pranašesnė ir turi teise sudirbti. )
Atgal į viršų
blizgutis11
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiema tikekimes tu teisi...
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokios karstos diskusijos tesesi po rezultatu pasirodymo.As tik pamaciau kad patekau,labai apsidziaugiau ir jau dingau nuo kompo.Sveikinu visas patekusias i akademija o svarbiausia i biserio klase.Sveikinu labai busimas klasiokes ir aciu destytojai kad prieme,nes man ne daznai gyvenime suteikiamos tokios galymybes.Matau liko daug nuliudusiu,piktu,nepatenkintu...As ir buciau tokia jei nebuciau patekusi.
Atgal į viršų
LaPerlita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tačiau į tai reikia žiūrėti optimistiškiau (manau daug kam pasirodys iš mano pranešimo kad patekau tai nesuprantu), bet gi yra neakivaizdinukių klasė, tai tik džiaugtis reikia, kad galimybė mokytis ir parodyti tai ką padarei yra.
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2010 metai (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)
2010 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man irgi taip neskaniai Dodezilės pasisakymai susiskaitė... nepamokslausiu gal, bet manau pati matai, kaip atrodo iš šono, kai visos kitos nepatekę eina sau linksmai į neakivaizdininkių klasę, o tu purkštauji mažiau pykčio, daugiau teigiamų emocijų ir linkiu nenuleisti rankų ir, kaip praėjusią akademiją R.A.D.S., parodyti, ką sugebi, kad ir neakivaizdžiai

o aš džiūgauju patekusi, tikiuosi nenuvilsiu mokytojos ir ji džiaugsis, kad pasirinko mane į savo klasę

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinu visas bendramoksles. Kad entuziazmas nedingtų.
Tokios diskusijos įsivyravo.

Na taip aš prisiregistarvau ta pačia dieną, kai reikėjo motyvacinį laišką rašyt. Bet klausimas, jei jau aš tokia naujokė, tai iškur žinojau, kad būtent 12 prasideda akademija.

O žinojau todėl, kad lankausi čia jau pora metų. Velt išmokau . Bet niekad nedrysdavau savo bandymų rodyti. Mokiausi pati.Taip kad esu neakivaizdininkė ir sena ir dar slapta.

Dodezile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

credute - bravo, tu tikrai esi labai protinga, kaip aš suprantu kritika žmones varo į priekį, bet kas nesupranta - lieka vietoje...šaunuolė...ačiū kad mano garbei net žinutę parašei ,
credute rašo:
Dabar laukiu tavo kritikos ir pykčio priepolių
-
Stengsiuosi nerašyti, kad tau pykčio priepuoliai neužeitų...

Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu Anukai ir LaPerlitai. Praeitą kartą aš irgi labai tikėjausi, kad pateksiu. Nepatekau, ir ką? Ir nieko. Žinoma, buvo liūdna, bet nepraradau vilties. Ėjau mokytis neakivaizdžiai (nors nelabai man ten noro buvo ) Bet štai. Šįkart patekau. dabar skraidžioju padebesiais... Todėl nereikia nuleist rankų.
Atgal į viršų
burbuliuke7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gaila kad nepatekau i biserio klase,na bet ka padarysi gyvenime buna laimejimu ir pralaimejimu,o pralaimejimai buna tada kai per dauk is saves tikiesi
Atgal į viršų
55555
Svečias

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš ir nepatekau,bet tai ką,jei labai noriu,mokysiuos neakivaizdžiai. Manau,kad čia puiki proga tobulėti,na o jei nenori,niekas neverčia..
Manau,kad čia tiesiog reikia supratimo,kad mokytis gali visi,kurie nori(yra neakivaizdinė klasė),nes manau,kad priėmus visus,kurie rašė motyvacinius laiškus,klasėj būtų betvarkė, mokytojoms tai būtų per didelis krūvis...Nemanau,kad mokytojos rinkosi žmones,pagal jų turimų širdučių kiekį.

Paskutinį kartą redagavo 55555, Sk. Vasario 21, 2010 18:43. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:

Tu, tiesiog ant savo lapo neuzsirasiau numeriuko. atsiprasau jei suklaidinau ir laukiu savo klaseje
Atgal į viršų
monika_barbora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tiek dabar cia veiksmo kas dziugauja patekes, kas verkia nepatekes......
blizgutis11
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Frekenbok rašo:

Tu, tiesiog ant savo lapo neuzsirasiau numeriuko. atsiprasau jei suklaidinau ir laukiu savo klaseje

Aisku, jau buvau nuliudus kad nepatekau.
Atgal į viršų
credute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 18:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dodezile. Visu pirma už tave jaučiuosi tikrai protingesnė, nes atrodai labai kvailai iš šono, kai visus verti nervuotis ir vaikščioti ant blakstienų, nes savimi perdėtai pastikinti Dodezile nepateko į akademiją. Ak, kaip gaila.
Visų antrą į priekį varo tik konstruktyvi kritika, o kad aš čia nerašau, o tik stebiu, nereiškia, kad nesulaukiu kiritkos, pagyrimų, patarimų ir pan.
Visų trečia ne tavo garbei, nesusireikšmink. Tiesiog atsibodo skaityt, kaip akivaizdžiai reiški nepasitenkinimą dėstytojais, kadangi tavęs nepriimė. Ir visais kitais, nes nesulauki liaupsių ir užuojautos.
Visų ketvirta, ne stenkis, o daryk.
Atgal į viršų
IceCream
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2009
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Gali yra norinčių sekti Vabank vėrimą neakivaizdinėje klasėje? .
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=263543#263543
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009

2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tai jauciu seksiu Frekenbok mezgimo klase perskaiciau kad mokys apvalaus mezgimo,o man jis nelabai sekasi,tai ta klase man taip pat butu neprosal pasiskaitineti.
Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 19:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Merginos, niekas nebus padėta ant lėkštutės!!! Kam užpilti mane klausimais per pm, juk pačios galite susirasti atsakymus, tereikia SKAITYTI! Jei neradote čia, paskaitykite senesnes Akademijos temas.
...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
vikce127
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

IceCream rašo:

karoliuke04
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Gruodžio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 20:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir as, gal pavelavus savaite, bet as vistiek mokysiuos;DD

[ Sk. Vasario 21, 2010 18:45 ]
Kurios replytes tinka kilputems????
http://www.e-karoliukai.lt/flypage/priemones/reples/juvelyrines-reples-2.html
ar
http://www.e-karoliukai.lt/flypage/priemones/reples/juvelyrines-reples-3.html

???
(gal cia truputi nievieta, bet gal padesit)
Atgal į viršų
IceCream
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2009
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 20:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

karoliuke04 rašo:

Ir as, gal pavelavus savaite, bet as vistiek mokysiuos;DD

[ Sk. Vasario 21, 2010 18:45 ]
Kurios replytes tinka kilputems????
http://www.e-karoliukai.lt/flypage/priemones/reples/juvelyrines-reples-2.html
ar
http://www.e-karoliukai.lt/flypage/priemones/reples/juvelyrines-reples-3.html

???
(gal cia truputi nievieta, bet gal padesit)

Aš taip pat seksiu Vabank pamokas. Būsimos klasiokės. Replytės antrosios tai tinka mano tokios pat. Kilputėms tiks.

[ Sk. Vasario 21, 2010 20:58 ]
Antrosios tinka tikrai. O pirmosios tai kažkokios kitokios.

[ Sk. Vasario 21, 2010 21:01 ]
Bet gerai isižiūrėjus gal ir tinka nes tik tiek kad ilgesni galiukai. Gal antrasias imk.

Žinutės autorė gavo įspėjimą.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1629

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.