Aliai klasė VI (Netradiciniai papuošalai)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2009 Lapkritis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)
1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 19:36    Rašyti temą: Aliai klasė VI (Netradiciniai papuošalai) Atsakyti su citata

Netradiciniai papuošalai
mokytoja aliai

prikaliau lentelę prie klasės durų

Pasirinkus mokynius į savo klasę mokytojai neprivalo aiškinti savo pasirinkimo.Kadangi į mano klasę pretendavo kandidatės, kurios nėra naujokės rankdarbiavime ir kurių darbai pagirtini,norėčiau šiek tiek paaiškinti savo sprendimą.

Monika-Barbora ir Lenore- taip jau susikloste, kad dauguma pretendenčių buvo vyresnio amžiaus negu Jūs,o mano,kaip šios klasės mokytojos nuomonė tokia,kad tarp klasiokų turėtu būti kuo daugiau bendrų salyčio taškų-amžius vienas iš jų. Taigi turėjau rinktis arba Jus dvi ,arba Daugumą. Kaip dažniausia būna, laimėjo Dauguma

Trupinelis ir Rena-rinkdamasi iš Daugumos pas Jus pasigedau nuorodos, kur būtų galima pamatyti daugiau darbų .Prisistatydama,to pageidavau,nes man buvo svarbu panagrinėti į kokį stilių, kokias technikas ir pan. pretententės daugiau linksta, keletos nuotraukų tam neužtenka...

su pasiaiškinimais baigiau

anuka, Žalčių Karalienė, Editukas_tukas
prašom užeiti į klasę
sveikos

pradėsim pažindintis-esu Gražina,mano darbus galite pamatyti paraše,ten pat, ar aliai.lt puslapyje galit sužinoti kur aš gyvenu, kaip aš gyvenu, ir net su kuo aš gyvenu

na,o dabar paprašyčiau Jus ,mano mokines, prisistatyti, aš tai motivacinius laiškus skaičiau, bet vat klasiokės gal ir ne,
taigi susipažinkim

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1) 2010 metai (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 21:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas, mokytoja sveikos, klasiokės

esu Alina, man tuoj sukaks 29 metai, auginu sūnų, kuriam vakar "stuktelėjo" metai rankdarbiais rimčiau užsiimu palyginti neseniai, todėl tikiuosi čia pagilinti žinias, išmokti komponavimo subtilybių (nes savo gaminamuose rankdarbuose tikrai pasigendu kažkokios "razynkos" kaip aš vadinu, labai jau jie elementarūs...) ir pasisemti patirties iš Alių, nes jau spėjau pasidairyti mokytojos puslapy ir esu sužavėta to, kaip jie gyvena, ką veikia ir ko moko kitus

jetus kaip džiaugiuosi, kad čia patekau pasimokyti

p.s. ir labai laukiu sąrašiuko, ko reikės, kad pamokėlės vyktų sklandžiai

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 21:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas,anuka
tikiuosi,kad padėsiu iškepti pyragą ir su "razinom"

dar pamiršai paminėti,kad ir fotografija domiesi,
žiūrėjau,ką tu ten fotografuoji , na gi smagiai
taigi,manau,jei kokiai klasiokei,ar man reiks patarimo šiuose reikaluose ,neatsisakysi pagelbėti

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oj aš fotografė visiškai savamokslė, bet kuo galėsiu tai tikrai padėsiu su papuošalų fotografija susidūriau tik prisijungusi čia, nes juk reikėjo kažkaip eksponuoti darbus supratau, kad oj, kaip tai nėra lengva... na, bet manau bendrom jėgom visos kažkaip kažką nufotografuosim

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai taip papuošalų fotografamimas darbas ne iš lengvųjų ...
o man dar ir nelabai mielas ,na nesu didelej bičiulystej su fotoaparatų ir nuotraukų apdirbimo programomis ,man tai tiek daug laiko atema -kol susiruoši,kol išsidelioji,o po to kol nuotraukas atsirenki ir sutvarkai

bet visgi,kad ir kaip tai vargintu,tai tiesiog būtina
nes darbus rodom virtualiai,čia jų niekas nečiupinėja ir neapžiūrinėja-taigi pakankamai kokybiškas ir įdomus darbus pateikimas-papuošalams prideda dideli pliusą

laukiam kitų mokyniu,
tap kitko pasakodamos apie save,paminekit įvairius savo pomegius,
nes kartais patys ,net nepastebim,kiek įvairus mėgstami dalykai lemia tai pvz.kokius mes papuošalus darom

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Kad jūs žinotumėt, kaip aš džiaugiuosi čia patekusi!

Aš Edita, man 25 metai. Prieš metus baigiau mokslus universitete, tad dabar tik darbuojuosi ir atrandu smagių veiklų, kurioms anksčiau laiko būdavo ne itin daug Nors dar pirmuose universiteto kursuose buvau susidomėjusi biseriu, vėliau nukeliavau į akmenėlių, kristalų ir stiklo pasaulį, ir tuo užsiimu bene metus. Papuošalų gamybos mokiausi V auksarankių akademijoje. Paskutiniu metu vis dažniau pagalvoju, jog smagu būtų kurti savitus, išskirtinius, originalius darbus, derinti skirtingas technikas tarpusavyje, atrasti įdomių kitokių sprendimų. Tad labai džiugu, jog turiu tokią galimybę

Tikiuosi, jog dienos, praleistas šioje klasėje, bus smagios kūrybiškos įdomios ir kupinos naujų atradimų

[ Sk. Vasario 21, 2010 21:17 ]
O jūs čia smagiai diskutuojat apie fotografavimą Man asmeniškai labai svarbu kokybiškas darbų pateikimas, bet kadangi esu minimalistė, tai nelabai mėgstu sudėtingas kompozicijas nuotraukose. Ir pomėgių klausimą bekurdama ankstesnį laišką praleidau. Kalbant apie pomėgius, labai mėgstu keliauti. Kad ir kur nors netoli, kad ir kokią naują dar neatrastą Lietuvos vietą pamatyti, bet būtinai turiu judėti kažkur bent keletą kartų per metus Su tuo beje susiję ir abu mano darbai Labai mėgstu teatrą, nekomercinį kiną. Ir visokias kūrybiškas veiklas - piešimą, lipdymą ir taipogi maisto gamybą Taip taip, tai taip pat labai kūrybiškas procesas

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 23:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mokytojai ir klasiokėms

Taigi prisistatau - esu Eglė, man 32. Prieš pora metų gimus dukrytei ir daug laiko praleidžiant namie susidomėjau įvairiais rankdarbiais. Taigi pirmasis darbas buvo iš moheros numegztas šalikas, vėliau su drauge buvom vilnos vėlimo kursuose ir po jų namuose atsirado sagės iš gėlių ir kreiva pirties kepurė Po to kažkaip akys užkliuvo už dekupažo ir ne vienas vakaras buvo praleistas klijuojant servetėles ir lakuojant bei dažant Tačiau vienąkart nusipirkau kelias detalytes, nes bandžiau susitaisyt sutrūkusius karolius, ir nuo to karto karoliukų iš rankų taip ir nebepaleidau. Dabar namuose auga jau du mažyliai ir taip mes visi linksmai ir gyvenam vidury miškų, žvėrelių ir dėžučių su karoliukais apsupti

Tai tiek apie mane, o dabar noriu labių labiausiai labai padėkoti Gražinai Jūsų darbus pamačiau kai rinkausi mokytoją ir jie mane tiesiog pakerėjo, tarsi radau artimą sielą ir dar, man didelė garbė būti Jūsų mokine

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 21, 2010 23:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, apie pomėgius... be fotografijos, kuri šiuo metu daugiausiai naudojama tik papuošalų fotografavimui (anksčiau, kol neauginau vaikiuko, tai išsiruošdavau į miestą kasdien pafotkinti žmonių ir Vilniaus...), dar man smagu irgi kur nors pakeliauti, atrasti, kad nors ir maža ta mūsų Lietuvėlė, bet labai labai graži. tada dar smagu filmus pažiūrėti (labai mėgstu europietiškus, pavyzdžiui čekų filmus, bet nespjaunu ir į kokybiškus holivudinius topus), knygas labai skaitau... tai gal ir užteks

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 11:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos prisijungusios
Editukas_tukas, Žalčių Karaliene
na kaip ir susirinko visa klasė
na ir bendrumų yra-
anuka ir Žalčių Karaliene augina mažučius ,maniškis jau paaugęs bernelis-10metų,bet puikiai atsimenu laika,kai buvo dar "kleksas"-tikrai laiko ,o svarbiausia energijos atsirasdavo perteklius ,ir vis ieškodavau būdų ,kur visą tai sudėti
na manau,kad šie pora menesių duos jums papildomos veiklos...

kelionės...o taip aš jas mėgstu,bet dėja,del veiklos pobūdžio ilgesniam laikui sunku ištrūkti,tai aš kaip Žalčių Karaliene,tarp miškų ir laukų ,ir dar žverių -tyliai pasvajoju,bet šeip,su vyru dviese,begdami nuo tų miškų ir laukų karts nuo karto keliom dienom išsprunkam į kokį didmestį-esam savotiški didmesčių turistai

na ir kas dar lieka,knygos-taip ,skaitau-visko po truputi, (galetumėm pora mėnesiu vien apie knygas praplepėti),teatras-retai,nes labai vargina išankstinis planavimas ,ir kinas-anuka,čekų filmų vakarus per TV ir aš su dideliu pasimėgavimu "lenkiu"

aišku dar lieka šeip visokie moteriški buities malonumai-tokie kaip kulinarija -manau savu noru,ar per prievarta visos jai neabejingos
na prisipažįnkite ,ar mėgatat gaminti valgį?

na dar apie savus pomėgius galiu pasakyti,kad aš mėgstu "žolinėti",man patinka pievuose rinki žoleles,jas džiovinti ir makaluoti visokias arbatas
na ir šeip,ar popieriaus gamyboje ,ar kitose dekorativyniuose darbeliuose megstu naudoti žolynus,man tai gražu

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 14:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš tai su valgio gaminimu nesusipykus, bet ir labai nedraugauju kartais užeina įkvėpimas kokiai Čili sriubai arba varškės apkepui, bet dažnai apsiriboju karštais sumuštiniais keptais orkaitėj

aliai, o kaip su priemonėm, kurių reikės mūsų klasėj? na, kad nieko eigoje nepritrūktume... gal bus koks sąrašiukas?

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 17:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na,anuka,manai ,ką ji čia pliurpia apie pomegius ir pan.
taip mes iš toli artejam prie netradicinių papuošalu .Aš manau,kad kuo žmogus sau ir aplinkai konkrečiau įvardina tai kas jam patinka,kas ne,tuo jis turi didesne galymybę darant kūrybinius darbus išreikšti savo savitumą.O,butent,mastant apie netradicinius papuošalus,savo pasaulio savitumo suvokimas ir pateikimas būtinas.

na,o dabar apie mokslus konkrečiau
oficialiai mokslai prasideda nuo kovo 1d. -tada ir pateiksiu savo sudaryta dviejų mėnesių mokslų programa ir principą ,kurio laikydami mes mokysimės ir dirbsim-esmę,aš kaip ir išdesčiau savo prisistatime-kompozicijos principai ir jų kūrybiškas taikymas,naudojant įvairias medžiagas ir rankdarbiavimo būdus

Bet iki to laiko ,jei norim pradėti produktiviai dirbti,turim išsiaiškinti sau kelis dalykus:
1.kas tie netradiciniai papuošalai?kaip mes juos suprantam?kuo jie skiraisi
nuo tradicinių?
2.įvertinti,kokius patys papuošalus darom,kas juose yra įdomaus,ir kokia kriptim judėti,norint,kad mūsų darbai taptu dar įdomesni.

taigi pradėsim nuo netradicinių papuošalų apibūdinimo.
paprašysiu,kad kiekviena parašytu kaip ji supranta tuos netradicinius papuošalus ir įdėtu nuorodas į kažkokių autorių,kurie jūsų manymų kūria ,gamina tokius, albumus,ar svetaines (be abejo čia gali būti ir užsieniniai autoriai)
po to bandysim aptarti kas tuose darbuose patinka,kas yra netradiciško ir pan.

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 18:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jooo tas maisto gaminimas seniau tikrai būdavo nemėgstamas, bet kadangi turiu labai protingą vyrą, kuris pripirko daug kulinarinių knygų su gražiais paveiksliukais, tai dabar vis dažniau gaminu su didele meile ir netgi fantazijos iš kažkur atsiranda

Pamačiau, kad jau ir užduotį pirmą gavom Daugumą savo darbų galiu drąsiai pavadinti labai jau tradiciniais (ten pagrinde tik karoliukai ir metalinės detalės), bet juos darydama pamažu mokiausi technikos subtilybių, o dabar labai norisi padaryti kažką tokio įspūdingesnio Man iš netradicinių tai labai patiko šie papuošalai http://aliaiblog.blogspot.com/, kas ir įtakojo mano pasirinkimą ateiti mokytis į šitą klasę (nuostabiai padirbėta su viela, o taip pat labai dailiai ir neįprastai sukomponuota viela su veltiniu, tikrai norėčiau išmokti nors kažkiek panašiai raityti vielą ), taip pat patinka Naca darbai. Tai trumpai turbūt tiek...

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 19:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na gi malonu,Žalčių Karalienė,kad tau patinka mano daromi darbai
aš tikrai galiu išsamiai paaiškinti,kaip aš ten raitau,suku ir pan.- tai wire wrap technika,na ir dar plius mano interpretacijos šia technika

čia turėčiau padaryti dar intarpą- tikiuosi į mano kalsę nesuėjot tam ,kad pvz.išmokti daryti tokias apyrankes kaip aš darau
bet jeigu visgi atsakymas yra taip-tai klasę reikėtu pervadinti į "aliai papuošalų pradžiamokslį"-ir pradėt man aiškinti, ne apie principinius kompozicinius dėsnius,o apie wire wrap ir jų panaudojimo būdus

bet tikrai,tikiuosi,kad jusu siekiai didesni ir jus norite surasti savitą stilių ir savo išraiškos būdus

o tam reikia šiek tiek paieškų,pamastymų ir nagrinėjimų...
tarp kitko čia galima būtų atsakyti ir į anukos klausimą apie priemones-jus gi darot papuošalus,ir įvairių priemonių,kurias naudojant darbę tikrai turit,o mano klasėj pagrindinė priemonė,kuria naudosim bus jusu galvele-t.y,kiek jus sumastysit, sugalvosit,tiek ir padarysit...

taigi kibkim į mastymo darbą,juk naršot po internetą,tikrai užmatot įdomių darbų,kelkite,dalinkytes-vardinkite konkrečiai,kas jums butent patinka,kuo tie papuošalai skiriasi nuo tradiciniu ir pan.Aišku,aš čia galėčiau sukelti man įdomes nuoradas-ir mes visos panagrinetumėm,kas man įdomu,po to pasakyčiau savo suformuluota apibrežimą...bet esmė ne aš,o JŪS

taigi Žalčių Karaliene, "trumpai būtu tiek" man netinka ,na apie savus darbus bent jau išgirdau,kad neįprastai sukomponuota viela su veltiniu,taigi įvardinant netradicinių papuošalų apibrežimą -galėtumem,kaip punktą rašyti-įvairių medžiagų derinimas viename darbe

kartojuos ,norėčiau platesnių pamąstymų

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 22, 2010 22:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sukau sukau galvą ir visai ji man susisuko... atrodo, toks paprastas mokytojos klausimas - kas man yra netradiciniai papuošalai, o pasakyti nežinau kaip... na, kažkiek pasikartosiu, kad ir man netradiciškai atrodo tavo, mokytoja, papuošaluose puikiai derinamos medžiagos (vilna+viela+keramika), kurių man niekada nešautų į galvą derinti taigi, pritariu punktui apie įvairias medžiagas ir jų derinimą.

kai mamos paklausiau, koks jos matytas papuošalas jai pasirodė labai netradicinis, tai ji visai rimtai atsakė, kad veltas diržas-dešra su kalija (gėlė tokia) vietoj užsegimo. o man gal jau prisižiūrėjusiai tų veltų visokių dešrų nestebina tokie... bet paskui pagalvojau, kad į netradicinio papuošalo sąvoką galėtų tilpti tokie papuošalai, kurie nustebina netikėta forma, dydžiu (mini-maxi), galų gale KOMPOZICIJA, kurios būtent ir norėčiau labiausiai pagilinti žinias...

o kai pradėjau ieškoti nuotraukų savo pamąstymų iliustravimui tai akys apraibo ir negaliu išbristi...
čia iliustruoju netikėtą formą:

čia ir forma ir netikėtas derinys - grandinė ir nėriniai

o čia ir forma ir kompozicija tiesiog išmušė iš vėžių...

ir galima būtų tęsti taip be galo be krašto...

ai, ir dar pamiršau pridurti, kad kur čia Auksarankėse yra tema pavadinta netradiciniai papuošalai ir ten įdėtos nuotraukos papuošalų iš dantų arba iš lempučių, tai man tokie ne ne ne, man papuošalas turi bent truputį puošti, o ne kelti šleikštulį... suprantu, kad tai netradiciška, bet ne ne ne

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 01:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, sunki ta pirmoji užduotis Bet perskaičiusi klausimą, kas man yra netradiciniai papuošalai, visų pirma pagalvojau, jog tai yra neįprasti, kitokie papuošalai, nei vien ant vinuko ar troselio suverti karoliukai. Tai tokie papuošalai, kuriuos pamačiusi nustembi, gėriesi. O nustebti ir gėrėtis galima dėl įvairių dalykų - įvairių skirtingų technikų ir priemonių panaudojimo papuošale, jų derinimo tarpusavyje, įdomių spalvinių, kompozicinių sprendimų, formų.

Įkelsiu keletą pavyzdžių. John S. Brana papuošalų sprendimai nėra labai sudėtingi, bet man patinka spalvų derinimas, kas daro papuošalą šiek tiek kitokį, neįprastesnį.

Dar kažkokios medžiagos ar pan. naudojimas to pačio autoriaus darbuose irgi man pasirodė netradicinis

Ir dar keletas netradicinių papuošalų nuotraukų iš interneto platybių Smagu buvo ieškoti įdomesnių formų, kompozicijų ir matyti kokius gėrius žmonės kuria

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 11:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na,ką -"ledai pajudėjo"

pradėsiu nuo paskutiniu anukos sakynių apie apie Auksarankėse esnti skyrelį-netradiciniai papuošalai- na man jie LABAI NEtradiciniai,tokie galima sakyti-"kreizovi", "prikolni" ir pan.,kai kurie su idėjinių ekoligijos užtaisu -antrinių žaliavų panaudojimas.Bet pora pavyzdžių kaip panaudoti kažkokius buities daiktus ,ar detales man visai patiko,po to paieškosiu ir įkelsiu

Kai man buvo pasiūlyta vesti klasę pavadinimu-netradiciniai papuošalai-pati gan suabejojau tuo neiginiu NE,nes visgi ,ir jūsų pateikti pavyzdžiai tai rodo-pvz.nertinio ir grandinėlės derinys-kad naudojami visiškai tradicinės priemonės ,bet jos įdomiai,netikėtai derinamos ,komponuojamos tarppusavyje-taigi ir vėl ponia KOMPOZICIJA

anuka,be medžiagų derinimo,pateikė dar vieną bruožą-formos ir dydžių įvairovė

norėčiau,kad anuka,pakomentuotu paskutinį įkeltą darbą,kas gi "išmušė iš vėžių" na,savaime aišku ir kitos prisijungkit komentuodamos
nes čia gali kilti vienas gan įdomus klausimas

Editukas_Tukas -pateikė nauja bruožą,susiejusi su spalviniais sprendimais-įdomus spalviniai sprendimai
iš Edituko pateiktu nuotraukų paprašyčiau visų pakomentuoti trečia nuo viršaus

iš ties,mano kaip mokytojos nuomone,,dar trūksta kelių bruožų,
bet gal kas nors paaiškės iš komentarų

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena,

prie vėlyvų pusryčių toliau pamąstymus tęsiam man tas paskutinis tai gerąja prasme toks išmušantis iš vėžių. aš stebiuosi tokiais darbais, nes pati jaučiu, kad trūksta man minties polėkio kartais gaminant papuošalus ir aš nesumąstyčiau tokių spalvų ir formų derinių, nekiltų mintis taip komponuoti žgutą, kabaliuojančius lašiukus, akmens kabošonus... čia vėl gi atsiremiu į SAVO sugebėjimus. lyg nesu susipykus su spalvų derinimais, bet kartais atrodo bijau drąsiau jas komponuoti.. tai tikiuosi, kad ši klasė atriš mano akis ir rankas

iš Edituko sukeltų tas trečias nuo viršaus toks priverčiantis įsižiūrėti, kaip koks "sekretas", kur vaikystėj atsimenat darydavom? po stiklu sudėliodavom gėlyčių, kriauklyčių, ir užberdavom žemėm. tai vat man ta sagė tokia, su paslaptim, tuo ir netradicinė. dar žinoma mane žavi kiek grubus metalo apdirbimas

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 12:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės

Taigi pasistengsiu tiksliau - netradiciniai papuošalai man, tai unikalūs papuošalai su savita idėja, kurie apstulbina savo originalumu - tai gali būti įvairių medžiagų, formų, spalvų ar faktūrų derinimas tarpusavyje.
Ir žinoma, man svarbiausia jų grožis, kai pamačius pagalvoji "vauuu" va čia tai papuošalas

Įdedu kelias nuotraukytes. Čia nuostabioji mano neseniai atrasta wire wrap technika - stebina vielutės išraitymų subtilumas ir kaip puikiai ji dera su brangakmeniais.

Dar labai originaliai ir gražiai man atrodo įvairūs biserio kolje. Čia visas grožis mano akimis atsiskleidžia derinant formas ir spalvas ir žinoma kruopštus karoliukų sudėliojimas.

Šiam ALOES darbelyje biserio karoliukai atrodo tarsi plunksnų boa ir spalvos labai dailiai suderintos.
[/img]

O dabar Jūsų akims savo neįprastumu mane tiesiog sužavėjęs papuošalas "Alisa stebuklų šalyje". Į pakabuką sudėti talismanai - tikrai netradiciškas sprendimas

[ Antr. Vasario 23, 2010 11:01 ]
Atsakymą pradėjau rašyti po Editukas_tukas, bet kol susiruošiau su vaikučiais, matau kad jau ir į naujų klausimų yra anukos biserio koljė aš taip pat neabejinga, kaip tik buvau pririnkus panašių nuotraukų, darbelio subtilumas atsiskleidžia kruopščiame ir tiksliame karoliukų sudėliojime, o trečioj Editukas_tukas nuotraukoj aš matau sagę, kuri labai derėtų nešioti su muzika susijusiam žmogui ji man atrodo labai originali, tačiau aš ja nenorėčiau puoštis, nes ji tarsi atspindi kažkokį konkretų pomėgį. O ketvirta nuo viršaus Edituko nuotrauka jau buvo man anksčiau užkliuvusi už akių kai žvalgiausi internete, beje kaip ir gražūs jos darbeliai, taigi labai džiaugiuosi, kad mūsų visų skoniai yra kažkuo panašūs

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 14:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žalčių Karaliene,numanau,kad esi wire wrap technikos atradime
tai labai gerai, tu bandyk raityti ir sukti (manau,jau išsiaiškinai,kad tai technikai pradiniam etape reikalingos kelio storio vielutės-stora-0,8,ir plonesmė-0,4 ar 0,5, na dar visai plona-0,2, 0,25 ,ir be abėjo kelių rūšių replytės,be rantukų,apvaliais ir plokščiais galais),jei tau kyla klausimų,na darai ir kažkas nesigauna,gali drasiai manęs klausti,šiek tiek patirties sukant vielas turiu

Žalčių Karalienės įkelti darbai tiesiog trykšta spalvomis, tarp kitko manau,kad ji iš visu mūsų keturiu,geriausia draugauja su spalvomis, man iš ties patinka jos daromu papuošalų spalvų sprendimai-ypač deriniai,kai dar įvedamas koks margas,raštuotas akmuo,jaučiasi,kad darydama papuošalus ji daugiausia dėmiasio ir laiko skyria spalvom...

na be visų dar minėtu apibudinimu-Žalčių Karalienė išskyrė-ji tai įvardino kaip kruopštus karoliukų sudeliojimas-aš įvardinčiau kaip tam tikros technikos įvaldymas,meistrystė. Šeis konkrečiais atvejais mes kalbam,čia ir anukos paskutinė nuotrauka tinka,apie biserio verimo meistryste

na vat jums dar vienas klausymas-ar tam tikros technikos įvaldymas,geras ,tobulas technikos panaudojimas,daro papuošalą mūsų supratimu netradicinį? ar visgi tai tik gera meistrystė?

apie Edituko pavyzdį veliau-palauksim ir jos komentaro

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 16:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atkeliauju ir aš su komentarais

Visų pirma, mokytojos prašymu, nuo trečios savo įkeltos nuotraukos pradėsiu. Aš iki galo nesuprantu kaip ir iš ko ta sagė padaryta, bet mane žavi jos forma ir tie piešinukai ar nuotraukos kiekvieno rutuliuko viduje, kurie tarsi atskliedžia to, kas sagę nešioja stilių, pomėgius, galbūt būdą.
Wire wrap apyrankė man netradicinė savo išraitymais ir asimetrija. Manau, kad asimetrija irgi yra tai, kas daro papuošalą netradicinį.
Na o paskutinėje nuotraukoje vėrinukas įdomus tuo, jog vilnos (jei gerai įžiūriu) lakštai derinami su metalu, taip pat taip netvarkingai, kiek "kreizovai" dagstyti Dar vienas pastebėjimas dėl netradiciškumo. Manau, kad kontrastingumas (ar kaip tai pavadint geriau) irgi yra tas dalykas, darantis papuošalą netradicinį. Pavyzdžiui, vilnos ir metalo derinys. Tokios šiltos švelnios medžiagos derinimas su šaltomis. Arba anukos pateiktame pavyzdyje su nertiniu ir grandinėle atsispindi tas pats.

Žalčių Karalienės nuotraukose man itin patiko biserio darbai ir jų spalviniai deriniai Aš visad prisibijau eksperimentuot su spalvomis.

Dėl paskutinio klausimo - aš manau, kad taip - tam tikros technikos ar kelių geras įvaldymas daro papuošalą netradicinį. Techniškai netvarkingai pagamintas papuošalas man nėra netradicinis Na tam tikra prasme "netradicinis", bet jokio susižavėjimo nekelia.

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 16:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, dar tik "užgriebiau" wire wrap, galbūt ir į neakivaizdinę klasę nulėksiu kas dėl vielučių lankstymo tai man niekaip galvoj netelpa kaip plona vielutė gali tvirtai laikytis ir nenuslysti kai ja storąją apsuki, vien prispaudus man atrodo kad gali atsivyniot... O dėl spalvų tai nesijaučiu verta pagyrų, darbeliai gal ir spalvoti, bet tarpusavyje tas spalvas derint tai labai jau bijau...

Aš irgi pritariu, kad tobulas technikos panaudojimas suteikia gaminiui netradiciškumo.

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 17:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš manau, kad vien tik meistrystė nebūtinai garantuoja, kad papuošalas išsiskirs iš kitų, bus originalus ir t.t. tarkim, galiu išmokti tiesiog meistriškai lankstyti vienodas kilpeles, bet mano suverti vėriniai bus visiškai neįdomūs, nes nepaieškosiu įdomesnio komponavimo ir kitų jau visų mūsų minėtų dalykų, dėl kurių papuošalas verčia šūktelti "OHO!!!". bet kita vertus - kad ir koks netradicinis ir originalus papuošalas, jeigu jis padarytas netvarkingai, matosi visi "galai", tai tada neee, neužskaitau

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 23, 2010 19:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žalčių Karalienė rašo:
Taip, dar tik "užgriebiau" wire wrap, galbūt ir į neakivaizdinę klasę nulėksiu kas dėl vielučių lankstymo tai man niekaip galvoj netelpa kaip plona vielutė gali tvirtai laikytis ir nenuslysti kai ja storąją apsuki, vien prispaudus man atrodo kad gali atsivyniot...

aš čia tumpam,atsakyti Žalčių Karalienei- gal ji sukimo procese
jei standžiai suksi ir gerai prispausi su replem nukirptus galiukus viela tikrai neatsivinios,svarbiausia prispausti,nepalikti atplaišų, aš net prispaudus dar ir dildę galiuką pereinu.Na dar patarimas, kai pradedi vynioti ploną vielutę visada palik pradžioje laisva galą ,taip turėsi už ko laikytis kai suki ir standumas pasireguliuos,šiel tiek apsukus replėm sustumk apsukas ir taip etapiškai toliau,o jau tik pabaigoje nukirpimas ir prispaudimas...
o wire wrap neakivaizdinę klasę,jei yra noro ir laiko -rašykis,arba šeip sek ko mokosi ,OLia mokytoja su wrapinimo stažu,
dar gali ir ankščiau buvusiose wire wrap klasese pasižvalgyti

na o apie mūsų mokslus,komentarą ko gero paliksiu ryte,na vakare man sunkoka po kompo saule pasilepinti

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 10:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytas,
taip Editukai_tukai -tavo pastebėti bruožai ir asimetrija ,ir kontrasto principas-gali daryti darbą netradicišką-visą tai kompozicijos principai,iš ties nustepsite kiek daug yra tu principų ir kiek mažai ,iš ties mes jų naudojam

o dabar apie meistrystę...apie techniškai netvarkingus, ir neturinčius motivacijos kodėl darbai netvarkingi -iš vis nediskutuosim-savaime aišku,atlikimas turi turėti gerą kokybės lygi.
mano nuomonė būtu tokia-tam tikros atlikimo technikos geras žinojimas ir vadavaujantis tik tą technika atlikti darbai-yra gero tradicinio papuošalo bruožas.Nepamirškim,kad geruose darbuose visados atsispindės ir teisingai pritaikyti kompozicijos dėsniai.
taigi pateikti biserio ir wire wrap darbai-vis gi labai geras vienos technikos išmanimas ir jos taikymas darbuose.Juk ,pažiūrėkit, tose nuostabiuose biserio darbuose-naudojamas kabašono apsiuvimo biseriu principas,kurio pamokų tikrai yra nemažai...
Išmanyti,kaip teisingai apsiūti kabašona -labai gerai ,bet visa esmė,kaip tu pritaikysi savo išmanimą- ar tik darysi biserinius darbus stebindamas biserio panaudojimo galimybėmis,ar tą apsiutą kabašoną staiga įkomponuosi visai į kitą medžiaga-metalą,modeliną, ar audeklo skiautes... ir pan...Pagaliau,gal naudosi apsiuvimo principą,bet apsiuvinėsi visai ne biserį... Taigi netradiciniai sprendimai ,mano manymu būtini,norint ,kad darbas taptu ,na kaip mes ji ten vadinam-netradicinių

Na,gi ar sutinkat su manimi?,gal turit argumentu prieš ?

siaube,kokiais ilgais postais rašau ,na bet reikia naudotis laisvu kompiuteriu

na o dabar apie Edituko sage ir Žalčių Karalienės paskutinę nuotrauka-tam tikrą prasme jie panašus,ir yra netradicinių sprendimų,bent jau mūsuose nedažnai pasitaikančių,Editukas gerai pasakė-atspindi autoriaus pomegius,stilių ir būda...
čia jums nuorodėlė http://www.somethingsublime.typepad.com/
taigi,ką manot apie tokio stiliaus darbus? patinka,nepatinka?Kodėl?
ši autorė,tiesa ,man patinka jos pasivadinimas,jei teisingai išsiverčiau-kažkas netikėto,-savo puslapyje sudėjusi nemažai nuorodų į bendraminčius,taigi duodu pirmo puslapio nuoroda,kad galėtumėt ,jei sudomins plačiau "panaršyti"
na ir laukiu atsiliepimu,po kurių ,matyt,padarysim dar vieną išvadą...

[ Tr. Vasario 24, 2010 08:57 ]
na dar kelios žadėtos nuotraukos iš Auksarankių skyrelio -netradiciniai papuošalai

na šita daujgiau prie juvelyrikos

viena forumiete tokį stiliu,kai naudojami-sraigteliai,rakteliai,laikrodžio mechanizmai,jie mane čia ir žavi, na ir panaši smuklė-įvardina Steampunk stiliumi

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 24, 2010 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mokinės,neakivaizdiniai klaseje turim mokynę heizel

ji jau ,pasirodo,vakar įkėlė pavyzdžiu Seampunk stiliaus ,čia nuororoda i neakivaizdine klase
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=256962#256962

na nuovoki mergina

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 121

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.