Pušies klasė VI (Dekupažas paprastasis)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 28, 2010 20:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu va radau tokia didele vaza,kaip cia ja pavadinti stikline, tai ant jos praktikuosiuosi mama prase jau seniai ja pagrazint , bet tai kadangi nepasitikejau savo jegomis tai nedariau, o dabar atsirado proga... Dar ir taures yra kurias galeciau dekupuoti, bet pirmiausia gal pradet nuo dideliu gabaritu

[ Sk. Kovo 28, 2010 18:44 ]
O kaip laukiu kada dzasmina pasirodys, todel jos kaip ir prasau asmeniskai kad parodytu savo darbeli.... ir mane pamokytu

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
dzasmina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 28, 2010 21:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos!
Darbelį pafotkinsiu, kai nubeicuosiu, nes dabar tik paveiksliukai suklijuoti Noriu tik paklausti, ar ant beico galima lakuoti ir kokiu laku?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aaaudra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba. As renkuosi irgi daryt ant stiklo, ant butelio.
Atgal į viršų
LaPerlita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 10:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, aš irgi prie stiklo, pasiimsiu butelį. Kaip supratau jis turi būti skaidrus ?
Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 10:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos is ryto: sia savaite dirbsime su stiklu ir sendinimais, kiek esu bandziusi-tai dvikomponentis ant stiklo graziausiai ziurisi, vienkomponentis
Mergaites, mes cia jau kalbame apie SKAIDRU stikla, nedazyta ir ne tapsnota
Taigi, darbas su stiklu yra tikrai kruopstus ir reikalauja kantrybes norint graziai priklijuoti paveiksliukus Variantai:
1. kai stiklo pavirsius padengiamas akriliniais dazais ir ant jo klijuojama, sendinama (aaaudros darbelis), arba toks variantas http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2484&start=0[/b]
2. kai stiklas skaidrus, gerojoje! daikto puseje klijuojami motyvai ir daromi sendinimai mano zvakiu lekstutes padarytos http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2224&postdays=0&postorder=asc&start=0
3. kai stiklas skaidrus ir blogojoje! daikto puseje klijuojami motyvai ir daromi sendinimai -tai atvirkstinis dekupazas

man nelabai patinka, kadangi gavosi smulkus itrukimai, aisku jie subtilus, bet nesimato, todel zadu taisyti
4. kai stiklas skaidrus, motyvai klijuojami su spec. klijais ir "kepama" orkaiteje, o tada galima dekoruoti iprastomis priemonemis
mano darbas tik klijuota ir "kepta": kiskutis http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php? arba

5. su spec. vitraziniais dazais, kurie kieteja ir sunkiai nuvalomi, bei aukso folga, kuriai reikia spec. kliju ir lako padengimui. Galima dazyti su spec dazais stiklui arba kurti serksno efekta (su spec serksno efekta sukurianciais dazais)

arba http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=1932&postdays=0&postorder=asc&start=425
Turekite galvoje, kad tik 3 ir 4 budais darydamos galesite darbeli naudoti pagal paskirti, kadangi salytis su dazais ir klijais-draudziamas
tai va, pasirenkate savo nuoziura decupazo buda ir dekoruojate daikta
del pacios kompozicijos, kadangi esate jau pasiskaite ganetinai teorijos ir zinote pagrindinius kompozicijos principus-tai galite daryti ir galvoti pacios, jei norite galiu padeti sugalvoti, Ailuke, tau sakei patinka

Paskutinį kartą redagavo pusis, Pir. Kovo 29, 2010 11:21. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 10:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labas rytelis

tai daysim bonka. o jei aš noriu kas stiklo matytūsi, man kažkaip visas bonkos grožis po dažais pasislepia.
dar turiu pradėjusi dėžutę su stiklu. Dukrai dariau, ale mokslams prasidėjus numečiau. Sakiau patobulėsiu ir padsarysiu. Gal ta dabaigti. (tikslaiu nuplaut sendinima ir iš naujo daryt.

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 11:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va, kol rasiau -tai cia visko prikalbejote pamoka apie atvirkstini decu cia : http://www.auksarankes.lt/index.php?cat=11&start=20
Klauskite, aiskinsimes , vakare dar pora idomiu ideju stiklui ikelsiu
Ailuke, visu paslapciu -nerasyk apie baigiamaji, rasyk man i pm
Dzasmina, laka? koki laka turejai galvoje, ant beico ?

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 12:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja ketvirto varianto nuorodos nerodo, bent jau man, kur keptas kiskutis lygtai... Gerai kad nieko neparasiau labai tokio konkretaus del baigiamojo darbo mano vazai manau kad visai tiktu pirmas variantas kur su plytom butelis Bet as dar maciau graziu buteliu kurie man patiko kur butelio dekoravimas yra triki darbu tai galvojau kad daryt kaip jos taures kad nudazyta dazais ir matosi dar stiklo, o tarp stiklo ir dazu, toje sankirtoje, gelytes uzklijuotos...

Pamirsau visai savo vazos nuotrauka idet kad mazdaug isivaizduotumete ant ko darysiu

Atgal į viršų
dzasmina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, kokį laką tepti ant nubeicuoto medžio?
Nutariau dekupažuot lėkštę. Naudosiu atvirkštinį dekupažą. Tik galvoju, ar visas priemones turiu. Reiks apžiūrėti savo priemonių lobyną
Atgal į viršų
LaPerlita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turiu torres tą vyno butelį su pakreipta galvute, ar tiks jis ?
Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 29, 2010 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labukas

aš apsilankiau pigių daigtų lobyne parsitempaiu vazelę ir padėklą- lėkštę. Va ant jo ir norėčiau praktikuotis. tik ta mano lėkštė turi matini paviorįšių. tai nežinau ar tiks.
Nusipirjkau dar viena super stiklinį daigčiuką, bet manau jam dar mano kvalifikacija per prasta. palikau ateičiai.

Mokytoja pora klausimukų.
kažkur skaičiau rekomenduojama ir vazeles atvirkštiniu būdu dekupažinti. tai gal man vazele imti, jei jau moksladraugė lėkštutę darys.
Ir visgi ryt jkaip tik turiu galimybe nukakt į deco parduotuvę, tai reikia išsiaiškinti kokių spec priemonių būtinai reikia nusipirkti.tam stiklui.

aaaudra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 11:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki

As noresiu ant butelio klijuoti dekupazini popieriu. Ar reik kaip nors ji pasiruost? ar klijuot kaip servetele?
Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 12:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, kadangi dabar atostogos mokinukams-tai prasau atleisti: nevisada turiu galimybe prieiti prie kompiuterio Vaiva, itariu , kad jau nebespejau tau nieko padeti ant virsaus daryk, neatvirkstini-padesi tik zvakes Daryk ka nori, kas tau idomiau: juk mokomes cia Dzasmina, manau, kad bet koki, bet galesiu dar patikslinti. LP, tiks Aaaudra, decu popieriu reikia mirkyti vandenyje, turi imirkti, kitaip-atsoks. Apie 10 minuciu, o po to-nusausinti ir klijuoti Ailuke, tavo norimas variantas tinka, bet turek galvoje, kad paklius vandens , jei pagal paskirti naudosi-tai turesi saugoti labai
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 12:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kadangi ten tokia didele vaza ir zema, tai faktiskai i ja pamerkt geliu kaip ir neina, nu nebent idet ka nors dekarytvaus, kaip geles ar panasiai. Istikruju pacios vizijos tos vazos kaip ir neturiu tai net nzn...

[ Antr. Kovo 30, 2010 10:11 ]
O kazi kaip as galeciau isryskinti jei matot tuos sniurelius, ten toki yra... Gal yra koks budas juos paryskinti?

Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

spėjot mokytoja.
Aš tik ka gryžau , iš panevėžio. Ten parsilėkiau norėjau stiklui nusipirkti ka , bet nežinau net nepatiko firma ir aptarnavimas tai likau be nieko. Na pati nesusigaudžiau prekių gausoje , o daugiau niekam nerūpėjo.
Tai dabar galvoju gal tiks pirmam kartui paprastos priemonės. Tuo labiau kad ta mano lėkštė matinė, ir jei daryt ant viršaus tai tikrai puiki žvakidė gautųsi.
Ar nuvažiuot ir nusipirkt tuos spec klijus, manau bus mūsų parduotuvėlėje.
dabar sunkaiusias darbas apsispręsti. darban dar važiuosiu tai pakely man bus. ir vakare galėčiau pradėt., tuo labaiu kad i ta parduotuve vistiek važiuosiu šendien, nes palikau kasetę pildyti.

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 17:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaites, darbelius su stiklu darote iki sekmadienio vakaro, galite ikelti pirmadieni ryte Atsiskaitymas Akademijos bus geguzes 1d (gal dar bus patikslinta ) , iki to laiko turite viska suspeti padaryti: darba, foto, pateikima.
Ailuke, cia jau tu turi sugalvoti kaip paryskinti: yra isvardinti budai derink prie savo motyvu: skeldejimu, konturiniais-vitraziniais dazais kad butu bendra kompozicija.
is jusu rasliavos, supratau, kad neskaitete mano pamokeles apie atvirkstini decu kadangi ten buvo aiskiai parasytos priemones: kas ir kaip
vaiva, tikrai tiks ir paprastos: kaip zvakidei ir pirmam darbeliui-tai tikrai
dzasmina, koks yra tavo beicas, kur pirkai? Praktiskai, pirkdama beica turi isiaiskinti, ir tau turi pasakyti: kokio lako jam reikia ir, ar is viso jo reikia. Kadangi su beicais nedirbu, nepatiko-tai konkretizuoti labai ir negaliu pasiklausk ten, kur pirkai. Gali dar Lacheses knyga paskaityti bet ten apie beica yra tik pora sakiniu, taip kad jei issiaiskinsi ka nors gero -padek ir mums

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oj kokia ne faina ta data jau baigiamajam darbui, pats mokslu ikarstis neturiu jokiu motyvu dar, nes neturiu idejo tai vazai, tai nera prie ko ir derinti, bet stensimes kaip nors padaryt... kai visada aisiu patarimo pas mama, kuri dar didesne meninike nei as juk negaliu nuvilti mokytojos ir saves

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 19:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne , Ailuke, manes negali nuvilti idedu pora nuorodu, man cia nelabai tokie groziai , bet gal ka suderinsit ir priderinsit
http://pasjadecoupage.pl/index.php?view=slideshow&gallery=images/___galeria_Magiczne_BUTELKI&slideshow_index=10
http://pasjadecoupage.pl/index.php?view=slideshow&gallery=images/___galeria_Magiczne_BUTELKI&slideshow_index=8
Klijuoki geles ir nesuk galvos, iskilimus "pagerinsi" aukso spalvos itrukimais, viskas. Padaryk: "rozine, saldzia svajone"

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 19:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ooo seseliavima galesiu pabandyti... O turiu klausima kaip ir nesusijusi su siuo darbu... Ka reiketu tepti ant taures kad nenusiluptu vikomponentis sendinimas, nededant jokiu dazu is pradziu tik dvikomponenti ir paveiksliuka? as dariau ir man pradejo atsokintet lakas tai noreciau ateiciai zinot...

Atgal į viršų
LaPerlita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 20:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, šiandien butelį įmerkiau į šiltą vandenį, lauksim kol nusilups etiketės ir viskas kita.
Kol kas tik galvoju ką padaryti su buteliu.
Atgal į viršų
dzasmina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 30, 2010 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas mane beicas Heritage, specialiai dekupažui skirtas. Labai lengvai naudojamas ir nuo teptukų nuplaunamas vandeniu. Be to yra kelių spalvų.
Žodžiu, jis man visai prie širdies. Pirkau www.senasnaujas.lt. Pasidariau pastovi jų pirkėja
Beicuotą darbelį įkelsiu iki Velykų, nes važiuosiu pas mamą ir vešiu jį dovanų O dėl lėkštės, tai arba spėsiu iki Velykų, arba ne. Ten tikrai nemažai darbo
Atgal į viršų
dzasmina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 31, 2010 10:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaitės padėkit! Padariau padėklą ir noriu jūsų vertinimo. Gal dar reikia ką nors pataisyti. Pasakykit savo nuomonę, prašau
Nuotraukos ne pačios geriausios, bet gal matysis. Dariau greitai, nes skubu į darbą.

Atgal į viršų
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 31, 2010 11:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man tai atrodo kad tavo darbelis begalo grazus Ir mamai turetu labai patikt.... Uzduosiu kvaila klausima o kur tas beicavimas?

Atgal į viršų
dzasmina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 31, 2010 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, Ailuke Tas rudas fonas ir yra beicas. Čia naudojau rudos spalvos beicą ir dažiau dviem sluoksniais Pafotografuosiu ir kitą pusę, tada matysis aiškiau. Šiandien laaaabai skubėjau
Atgal į viršų
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 31, 2010 13:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet istikruju tai labai graziai atrodo... Gal kokiu pvz patarimu turi beicuojant, tokiaia kaip man nemokanciai ?

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
 Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2028

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2011 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.