Akademijos VI neakivaizdinė klasė
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Vertebra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Rugpjūčio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 14:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja Pušis, dekupažas paprastasis

Bedirbant su stikliniu "bliūdu", iškilo toks klausimas: kodėl reikia įtrinti aliejiniais dažais? Ar akriliniai tam netiktų? Kaip tik turiu man tinkamos spalvos...

Dėl ankstesniojo namų darbo: kaip ir patarėt, pabandžiau papildyti pakabos dekorą aguonų pumpurėliais, dėliojau spirale, ne visur gal taisyklinga ji išėjo, nes reikėjo pasiderinti su jau priklijuotais stambiais žiedais. Net nežinau, ar kas nors gražiau išėjo, nei buvo . Man tai nepasakyčiau, kad gražiau , įdomu būtų išgirsti nuomonę iš šalies... Kažin, ar dar ką nors čia būtų galima sugalvoti? Kol kas nelakavau...

Paskutinį kartą redagavo Vertebra, Pen. Balandžio 02, 2010 15:23. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Afalliuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 29 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja Frekenbok

Nors Šios pynės buvo skirtos Lolitai, tikiuosi nesupyksit, kad pabandžiau vieną jų įveikti

OLia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Gruodžio 2007
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 15:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

KAREMA-užskaitau
Ausryne- užskaitau
Linksmų švenčių

Jowea*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Rugpjūčio 2009
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 16:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smailini

Na pries atostogas nenorejau darbo...

Tikiuosi gerai, net sukaitau

Žinutės autorė gavo įspėjimą.
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jowea, gal gali ideti padidinta varijanta, kad galeciau detaliau apziureti.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SMAILINI

AS nuotrauku didinti nemoku, o pati negaletumete pasididinti?

net geda prasyti...
Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 19:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vertebra, jau tikrai zymiai geriau tik vis vien drasos pritruko, ar pumpuru? man dar noretusi kazko, kazkaip kad turtingiau ir vientisiau butu, sakyciau: dek dar truputi seseliavima raudonai pilka palei tuos ziedus, kad apjungti kazkaip linija, bet gaila itrukimus sugadinti. Paliekam, pagalvosim. Kokiais lakais darysi sutrukimus ant stiklo? as dariau ne vandens pagrindu lakais-tai ir itryniau aliejiniais
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 02, 2010 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei cia tikrai tavo nuotrauka, turetum tureti ORIGINALIA nuotrauka ir ji butu didele. Nes nelabai tikiu, kad cia tavo butu, nes jei neklystu ziedas netoks
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 09:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jowea* Gal ir negraziai dabar pasielgsiu, taciau teisingai.

"Tavo" darbelis:

Radau internete adresu http://lonely--soldier.deviantart.com/art/Kusudama-14-124142549

Galvojai apgausi? Daugiau as taves nebevertinu.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2009 Rugpjūtis (Suma: 1) 2009 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

IceCream, nelabai įžiūriu, bet kilputės atrodo nelabai lygios ir tiesios...
Apyrankėje man nelabai žiūrisi tie perliukai gale, kažkaip iškrenta iš konteksto. Auskarams, aišku, labai trūko smeigtukų, gal dėl to atrodo nelabai tvarkingi.

Ausryne, smagu, kad padarei papildomą užduotį, bet kilpučių apvyniojimus (vijas) reikia sukti tvarkingai, vieną prie kitos, nepaliekant tarpelių, o be to, vijų užtektų 2-3, o pirmuose auskaruose jų labai daug.
3 užduoties vėrinys turėtų atrodyti įdomiai, tik kilputės dar apvalesnės ir lygesnės turi būti. Nuotraukoje turi tilpti visas darbas.

Geltonoji_Gintarė.*, pirmuose auskariukuose apvyniojimo vijos man atrodo, kad kiek "lipa" viena ant kitos. Antruose geriau, tik dešiniame auskare galėtų būti tiesesnės. Ten ir smulkūs karoliukai kažkokie išsivartę atrodo. 3 darbas paprastas, lengvas, neperkrautas, bet tuo ir žavus. Kairiame auskare žiedelis gražiai nesuglaustas.

barskuole, pirmi auskarai įdomūs, kilputės kiek nevienodos. Bet viskas ateis su praktika. Ir dėl tinkamo tarpelio taip pat. Laisvumo palikti nereikėtų, geriau jau spustelėjus replytėmis bandyti sutalpinti į tą pusę tarpelio . Jei pavyksta, labai gerai susiveržia, detalės nejuda.
Dėl užsegimų. Pirmieji ir man nepatinka. Bandžiau jų tą duobutę kiek suspausti, kad neišsivertų auskaras, bet tuomet užsegimas labai deformuojasi. Nežinau, aš jų jau nebeperku... Antrųjų nebandžiau, nežinau ką pasakyti. Bet užlenkti, manau, reikėtų... Aš dabar naudoju pagrinde paprastus kabliukus, įsikišamus į ausį (labai tinka ilgiems auskarams), iš kitos pusės užspaudžiamus

na, o ko gero populiariausi klienčių tarpe tai tokie, labai patogūs ir patikimi

Dėl smeigtukų. Na, su burbuliuku apačioje smeigtukai tikrai patogesni sukti. O šiaip, jei atvirai, aš dabar apvyniojimui naudoju tik sidabrinius smeigtukus, kurių storio ir kietumo yra tikrai įvairaus. Su jais gaunasi tikrai geriau (ir brangiau ).
Apvyniotą kilputę aš sujungiu su daroma ant jos to posūkio . Tuomet, replyčių nosytę ištrauk, o vyniojant suimk su plokščiomis replėmis. Pažiūrėk čia:
http://www.youtube.com/watch?v=UDMfrsX4rrY
Man apyniotos kilputės taip pat ne visada patinka. Kai darbas iš didesnių akmenukų, tai viskas tvarkoj, jos nekrenta į akis, o kai iš smulkių, tai man jau ne... . Bet kad patikimiau, tai faktas.
Dar dėl užsegimo. Užsegimą kabink ne į paskutiniąją apvyniotą kilputę, bet į prieš tai įkabintą žiedelį. Tuomet pakeisti nebus problemos.
Dar apie paskutinį darbelį. Jis man labai patiko . Įdomus, "turintis tūrio", bet mažai svorio . Komplektukas turėtų būti smagiai nešiojamas

gaby, oi, tos nuotraukos... . Na, pirmieji auskarai man patinka, viskas dera, kilputės tvarkingos. Tą patį galiu pasakyti ir apie antruosius. Dėl trečio darbo nelabai galiu ką pasakyti. Su organzos užrišimais patirties neturiu. O darbelio komentuoti nelabai galiu, nes nematau aš jo viso, nelabai įsivaizduoju, kaip jis visumoj atrodo... Auskarai faini. Beje, užgriebei mano būsimo namų darbo idėją

Kitas pakomentuosiu truputį vėliau...
Atgal į viršų
Jowea*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 14:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smailini rašo:
Jowea* Gal ir negraziai dabar pasielgsiu, taciau teisingai.

"Tavo" darbelis:

Radau internete adresu http://lonely--soldier.deviantart.com/art/Kusudama-14-124142549

Galvojai apgausi? Daugiau as taves nebevertinu.

Cia dariau as ir drauge, o drauges mama, ikele i interneta, jei netikit, tai gal drauges tl duoti?
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 14:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nelabai tikiu. Nes nemanau, kad tai tavo darbas, nes ne tokia kusudama buvo uzduota. O kopijuoti is interneto yra labai NEGRAZU. Mano klaseje lankto viena mokine, o ne ji ir dar jos drauge ir drauges mama.

Pries metu slaiko ta nuotrauka yra ten ikelta, tad gali buti laisva. Tavo baigiamasis nebus priimtas ir nebusi vertinama

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 15:12    Rašyti temą: Vabank, namų darbas Nr.9 Atsakyti su citata

Vabank
Šventinės nuotaikos įsisuko ir į mano namų darbus, manieji margučiai pavasarinėje žolytėje:

čia kilputės iš arčiau:

Dėl praeitų namų darbų komentarų... Kad tie "angliškieji" užsegimai (neklystu? šitie būtent taip vadinami?) patogiausi, ir aš jau teoriškai patyriau - labai papuošia pačius auskarus ir tikrai atrodo patikimi. Bet patyriau ir kad, deja, greit išperkami... Beje, jie būna tik sidabriniai, ane?

Apie užsegimą, kad neišeitų pakeisti neardant, jei kilputė uždara, turėjau omeny auskarų užsegimus. Va, pavyzdžiui:

ar ir tokiu atveju naudojamas žiedelis?

O komplektukas išties smagiai prigijo, nešioju su pasitenkinimu, juolab kad pačios pasigamintas
Su šventėm visas
Atgal į viršų
loretukis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėstytoja Olia

Paskutinysis namų darbas:

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=2894&postdays=0&postorder=asc&start=50
Atgal į viršų
Vabank
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

2009 Rugpjūtis (Suma: 1) 2009 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

martinka, pirmuose auskaruose užvyniota truputį ne iki galo, lieka tarpelis, ypač pirmame. Antrojo kiek kreiva kilputė.
Antrųjų auskarų apvyniojimai šiek tiek "sugriuvę". Bet labai gerai, kad suverdama naudojai skirtingų dydžių akmenukus - labai gerai pasiskirsto ir užsipildo. Labai šaunus komplektukas.
Trečias komplektukas. Nefotografuok saulėje . Šešėliai nepuošia. O derinys netikėtas... Na, aš nežinau, man kažkaip skaidrios medžiagos geriau dera su skaidriomis. Bet čia tik mano nuomonė.

katydid, nelabai supratau, kas pirmoje nuotraukoje . Antroje užvyniota gal ir nieko, bet kilputės tai atrodo pailgos ir didokos.
Antrojo darbo gešinysis auskara l.neryškus, bet atrodo, kad vijų ten daugiau užvyniota. Kilputės kiek pavirtę.
Trečias komplektukas man be galo gražus tiek idėja, tiek spalviškai. Šaunu

SweetColumbia, kiek per mažos nuotraukos, nelabai įžiūriu. Atrodo, kas su 1 ir 2 neblogai. Trečiijo netvarkingumas man labai patiko.

barskuole, naujosios pamokos mažosios kilputės padarytos be priekaištų.
Angliški užsegimai, kiek žinau, būna tik sidabriniai.
Dėl užsegimų, tai maniau, kad klausi apie apyrankių ar vėrinių. Auskarų užsegimai daugumoje būna "atsidarantys", kaip berods ir tų, kurių nuotrauką įdėjai. Tu gerai pažiūrėk - apačioje kilputė turėtų atsidaryti. Tuomet nereikia nieko ardyt - "pravėrei" ir pakeitei. Žiedeliai tokiu atveju gal nelabai...
Atgal į viršų
Idommi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 03, 2010 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jowea* pašalinama iš Auksarankių Akademijos neakivaizdinės klasės už begėdišką plagijavimą. Taip pat jai atimama teisė dalyvauti visuose ateityje rengiamose akademijose.

Dėstytojos stengiasi, skiria pamokų ruošimui brangų laiką, laisva valia dalinasi žiniomis ir patirtimi. Čia gaunate didžiulį žinių ir praktikos bagažą ir dar visiškai nemokamai. Kaip galima šitaip begėdiškai elgtis? Kaip galima to nevertinti?

...naudinga išmokti
...malonu kurti
...smalsu sužinoti
ir ...smagu sugrįžti!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
dinux
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 11:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ramkos-biseris
Laba diena sveikinu jus su Sv. Velykom ir keliu paskutinio etapo namu darbus.
1.

labai dziaugiuosi kad ismokau sia sage
2.-3.

Atgal į viršų
smilsee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 17:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja Ramkos

Pradejau vert ''gvazdika'',tai susiveriau pirma eile,tada antra,o dabar kai noriu trecia pradet,nebeatseku kaip vert.Susimaise ten man viskas,tai nebesuprantu kuri eile po kurios eina Kaip susigaudyt kas po ko? Nezinau ar supratot ko cia klausiu
Atgal į viršų
Vertebra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 17:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visas mokytojas ir mokines iš neakivaizdinės klasės sveikinu su šv. Velykomis .

Mokytoja Pušis, dekupažas paprastasis

Miela mokytoja, atsiprašau, bet šiandien namų darbo neįkelsiu. Atrodo, viskas buvo neblogai, šiandien turėjau padengti darbą paskutiniu dažų sluoksniu, bet ryto šviesoje paaiškėjo, kad be reikalo užsendinau paveiksliukus, nes jokio grožio nebeliko (visai nenumačiau, kad taip atsitiks, atrodė, kad sendinimas pakankamai tinka ir neužgoš). Taigi viską nugramdžiau ir vėl - iš naujo. Dabar planuoju pasendinti tik tas vietas, kur paveiksliukų nebus. Nelabai įsivaizduoju, ar rytojui spėsiu padaryti, nes su visa šeima važiuojam pas uošvius, tai ir nežadu įdėti rytojui... Bet tikiuosi per porą dienų užbaigti. Idėja šiuo metu aiški, viskas jau vieną kartą išbandyta, taigi reikia tik įvykdyti .

Dėl pakabos - gal tada man dar daugiau pumpurų pamėtyti? Servetėlių tai dar liko, tik buvo šiek tiek atsibodę su tokia smulkybe žaisti . Bet vardan grožio niekas nesunku ir nebaisu .

fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 19:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smailini - origami
Labai patiko daryti šitas kusudamas... kaip tik Velykoms Padovanojau močiutėms... labai džiaugėsi ir gėrėjosi

Jungti siūlu ir juosta pasirodė daug lengviau nei klijuoti
Atgal į viršų
zanelike
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 19:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

siaip grazus darbeliai visu tik ta jowea negraziai paielge :(
martinka
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 04, 2010 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VABANK KLASĖ
Sveikinu visas neakivaizdininkes ir žinoma mokytojas su Velykomis .
Mokytoja, smagu sulaukti įvertinimo, ir žinoma kritikos, dabar kai žiūriu tai ir pačiai matosi kokie minusai tuose darbuose, ir dabar jau viską perdaryčiau. Na bet dabar dedu kitą namų darbą.Tik labai iš arti nepasisekė niekaip gerai nufotografuoti. Dedu gerioausią variantą iš pavykusių nuotraukų:

Atgal į viršų
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 05, 2010 10:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja PUSIS
ir visos ir visi, kas lankosi Auksarankėse
Sveiki, sulaukę šventų Velykų . Sveikatos, gražių darbelių, puikių idėjų ir jų įgyvendinimo .

Mokytoja, pragastroliavau, todėl galiu vėluoti su darbais .

[ Pir. Balandžio 05, 2010 10:48 ]
Mokytoja PUSIS

Na, aš irgi nelabai noriu sutikti su jūsų šitu teiginiu klasėj Ailiukei "pagal kompozicijos desnius-tai apatineje dalyje turi buti paliekama daugiau vietos, erdves "

man atrodo, kad visas motyvas paveiksle turi turi būti arčiau apačios, juk visas "sunkumas" yra arčiau žemės ? Aš čia taip labai ūkiškai mąstau .
O va, kad motyvas "aukštyn kojom", man taip atrodo . Paprastai šakelės būna viršuj, žiedų ar vaisių svoris linksta į apačią ? Samprotauju labai jau buitiškai, iš patirties.
Na ir pažėriau minčių . Nieko nenorėjau įžeisti
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008

3 vieta (Suma: 2) 2009 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 05, 2010 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vertebra, grisi-parodysi Rami 7, dekui uz sveikinimus ir mars nd daryti, mes neizeidus tavo beda tame, kad nori daug visko o daiktas, na bet kas erdveje - vis delto turi ir nori buti laisvas, na kartais net per daug man nepatinka "uzspaustos" kompozicijos, taip blogai, darydama apie tai ir mastyk, o prie zemes buti visada suspesime
Geltonoji_Gintarė.*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 05, 2010 14:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėstytoja Vabank

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3843

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.