Aliai klasė VI (Netradiciniai papuošalai)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2) 1 vieta (Suma: 2)
2009 Lapkritis (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 24, 2010 09:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

paskelbsiu,užduoti
manau ji jau bus paskutinė... nebent pačios busite paskutinę savaitę labai darbingos ir iniciatyvios...

užduotelė vadinsis "SVAJONIŲ PAPUOŠALAS"
būtent svajonių... ne tas kur dabar jus galetumet igyvendinti (turite medžiagas, suprantant kaip padaryti...)
tai turi būti eskizai-vizija papuošalų, apie kuriuos svajojate, bet šiuo metu, neturite reikiamu medžiagu, nežinote iki galo kaip juos reiketu įgyvendinti, gal net neturite reikiamos technikos patirties ir pan...bet labai noretumėt tokius papuošalą įgyvendinti
pasvajokite, ką kurtumete,jei viską turėtumet ir galetumet

nepulkite iš karto eskizuoti, pirma pasvajokite...
čia jums bus geras atsipalaidavimas ir po baigiamųjų darbų

taigi finišuokite savo baigiamuosius ir svajokite...

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 24, 2010 17:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

naujausios žinios iš fronto

pirmoji ,po ilgos kovos,pergalę prieš savo baigiamąjį darbą laimėjo Anuka
jau mačiau baigtinį variantą
na beveik baigtinį,dar liko fotografavimas , na,bet jai ,manau, tai bus ne problema

šaunuolė

rašau šias žinias,kad paskatinčiau ir kitas sparčiau darbuotis

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 24, 2010 22:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip pavyyyyydžiu, kad jau baigtas Aš savo parodysiu rytoj Maniškis irgi važiuoja pabaigos link, tai likusias 5 dienas paskirsiu fotografavimui, nes čia bus ką veikt, manau

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 25, 2010 09:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunuolė anuka o mano tai tokie pasiekimai, vakar užsipirkau paskutinių detalių, šiandien tai tikriausiai nedirbsiu, bet ryt vakarop tikiuosi jau turėtų būt pabaiga
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 25, 2010 09:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laukiu,laukiu
primenu,kad kitą savaitę aš nebusiu tokia aktyvi , taigi tikrai noriu pamatyti variantus jau arti prie pabaigos...`

o be to,klasėje darbų laikas buvo suplanuotas kiek kitaip negu kitose klasėse,mes anksčiau pradėjom baigiamajį daryti,tai vadinasi ir ankščiau turime baigti
na ir tokiu būdų turėti kelias dienas pasvajojimui... kuris iš ties labai naudingas- kai padarai didelį darbą (turiu omenyje, baigiamajį )-atsiranda lyg kokia "tuštumą"... ir tada pats metas pasvajoti-ką ateityje norėtum daryti... svajodamas supranti, kad gali dar daug daug daug sukurti..., ir šis darbas tik žingsnis...

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 26, 2010 13:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mačiau ir Edituko darbą
jau taip pat be visai nedidelio trupučio baigta
na,aišku,dar fotografavimas laukia...

belieka man tik pasidžiaugti- šaunu

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2010 metai (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 28, 2010 18:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos

kaip sekasi? aš lyg ir finišuoju... tikiuosi, kad ir klasiokėms viskas gerai

aš atėjau su savo svajonių papuošalų eskizu, galbūt net ne papuošalų, o svajonių medžiagos, kurią noriu išbandyti

taigi, mano svajonė yra bent išbandyti kaip iš sidabro liejamos bei kaldinamos formos, kaip jis raižomas... sidabras yra mano mylimiausias metalas, galbūt todėl mane link jo taip traukia kilo mintis, kad galima būtų netgi mano veideliams daryti sidabro apdailą, arba netgi ir juos pačius lieti iš sidabro! man labai patinka kaldintos sidabro detalės, tarkim juk formeles ICE resin galima kokias tik nori pasidaryti. tai vat tokia labai rožinė mano svajonė

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 28, 2010 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos gyvos

Aš irgi atrodo finišavau, belieka nuotraukas sutvarkyti. Džiugu gi užbaigti, matyti rezultatą

Kalbant apie svajonių papuošalą, pagrindinis mano tikslas, svajonė yra tuo sukurtu papuošalu papasakoti savitą ypatingą, o gal ir visai paprastą istoriją. O istorijų gali būti įvairiausių, nuo to kaip tas papuošalas atsirado, iki to, ką jis pasakoja apie jo nešiotoją ar kūrėją. Technika gal netgi nėra tokia svarbi, nors visgi manau, kad čia labiausiai padėtų ICE resin (ot norėčiau įsigyti to tikrojo ICE resin išmėginimui ). Kol kas ateinu be eskizo, tik pasisakymui, nes jaučiuos kažkokia pervargusi po šiandienos, bet eskizą būtinai pateiksiu ryt vakare.

Anuka, darbas su sidabru (turiu galvoj kaldinimą, liejimą ir pan.) irgi yra mano sena sena kol kas nerealizuota svajonė. Gėris yra tas sidabras ir tai, ką galima su juo veikti

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Balandžio 28, 2010 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jetus kaip aš nekantrauju jau pamatyti ką nuveikėt tikiu, kad mūsų klasė "pavarys"

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 29, 2010 15:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, anuka šaunuolė, man tas kur "golfo kaklas" tai nerealiai originalus mano pačios svajonių papuošalas pakolkas tik mintyse ir tai dar neišsikristalizavo iki galo bet pasistengsiu greitu laiku pasirodyt, dabar dar baiginėju kankint savo baigiamąjį vis kuriu kuriu ką nors iš naujo ir taisau taisau lauksiu edituko svajonių
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 29, 2010 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos,
o,anukos,svajonės toli siekiančios , link juvelyrikos...
o tas su pusiau uždegtu veidu-tikrai įdomus- toks paslaptingas...sau pavadinau jį mėnulio užtemimu

ech, ir aš pasvajoju - norėčiau išbandyti tą vadinama "sidabro molį", nors mane domintu daugiau kitų metalų "moliai",ne sidabro... bet vis neprisiruošiu nusipirkti,siusdintis ir pan., o be to dar ir drąsos trūksta

anuka rašo:
tikiu, kad mūsų klasė "pavarys"

aš ir norėčiau tkėti,kad mūsų klasė "pavarys"
na jau nedaug liko laiko laukti...

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 29, 2010 23:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai ir mano eskizas Ne itin ryškus gavosi, bet vis tiek.

Išėjo trys bandymai, trys papuošalai. Jie gal ir realūs bandant įgyvendinti, bet kai kurios detalės vis tiek reikalauja tos technikos įvaldymo, priemonių, mokėjimo, galų gale drąsos.

Pirmiausia, visada svajojau pagaminti kokį nors įvairių detalių kratinį Taigi pirmasis toks ir yra, gal tik kuklus čia, vaizduotėj tų detalių dar daugiau. O detalės tai visokie karoliukai, seni rakteliai, plunksnos, ICE resin dalykėliai ir pan. Visa istorija

Antras tokis paprastas. Patiko dirbti su audiniu, tad ir toliau pasvajoju jį dažniau naudoti. Auskarai būtų apsukti vielute, o apačioje istoriją pasakotų ICE resin popierius.

O trečiasis tai vaje. Tas pakabukas būtų tokia kaip knyga, bet ją būtų fainai iš metalo išlieti pačiai, ir tą gėlę iškilią padaryti kažkaip... O kita knygos pusė vėlgi pasakojama istorija - popierius.

Tokios tad tos mano svajonės.

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 20:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gražiai svajoji ,Edituk
įvairių detalių ,kaip tu sakai "kratinys"-neišsenkanti istorija...
tik visa bėda,kad ilgai tos detalės renkasi...nes,man atrodo tokių su istorija papuošalų grožis,yra tai ,kad tos detalytės iš tiesu yra surenkamos iš "gyvenimo",ar padaromos, o ne naudojamos pirktinės,tada,tas papuošalas turi, kaip sakoma, dvasę...
su knyga, taip pat faina mintis- tokia turinti daug variacijų pletojimui- iš ko ta knyga,kas joje užrašyta ...

mačiau jau darbai kelemi

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 20:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, darbai jau keliami ir aš savo sudėjau, nes rytoj svečių turėsiu porai dienų, tai kad nepamirščiau, nes su manim visko gali nutikti
ir atsipalaidavimui jau noriu parodyti kokie medžiai Druskininkuose pražydo - MAGNOLIJOS! pirmą kartą matau, bet koks grožis...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Magnolijas mačiau ir aš beslampinėdama Kauno gatvelėmis Fantastiško grožio žiedai Ačiū, anuka, už kvepiančias pavasariškas nuotraukas Beje ir tavo darbas jėgiškas Man labai patiko baltos juodos derinys, kuris retai kada patinka, bet čia kažkaip kitaip suskambėjo Ir kaip šauniai sujungei detales!

Mokytoja, sutinku visiškai, kad tas detales reiktų rinkti iš kiekvieno gyvenimo etapo. Taip tik dar įdomiau, dvasingiau, artimiau...

Aš saviškį nusprendžiau įkelti rytoj. Neskubant, nelekiant. Atrodo, kad ir akademija dar truputėlį ilgiau pabus, kai taip neskubėsiu

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 01, 2010 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

magnolija- grožis
aš savam "dvare" taip pat turiu seną magnolijos medį...

tai vat, sveikinu su gegužės 1d.
kaip sveikinau su kovo 1d.- akademijos pradžia, tai dabar su -akademijos pabaiga

dekoju už smagiai kartu pralesta laiką
ir tikiuosi, kad šis laikas Jums davė ne tik malonaus pabendravmo,bet ir naujų potyrių, žinių bei minčių ateities darbams...
Nuoširdžiai linkių įdomių, puikių,na ir nors šiek tiek netradicinių papuošalų

taip pat noriu padekoti, "slaptiems" mūsų klasės lankytojams
o ,kad jų turėjom nemažai ,liūdija klasės pranešimus peržiūrėjusiu skaičius-mūsų klasė tais skaičiukais pirmauja
tai rodo,kad, tai ką mes veikėm akademijos metu klasėje buvo įdomu daug kam , o tai ,iš ties, džiugina

tai,mokinės, dėkite darbus ir laukite rezultatų
(anukos,jau mačiau )

nepamirškite, kad balsavimas,bendra nuomonė, nugalėtoju rinkimas ir pan.- ne svarbiausia
svarbiausia- ką ir kaip pačios jaučiat

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 00:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pagaliau įkėliau savo kūrinį ir aš. Ir užbėgau dar kartą padėkoti Aliai už kūrybingą, smagų, įkvepiantį laiką, praleistą kartu. Ačiū! Trūks man šios akademijos, bet tikiu, jog susitiksim visos vėl kur nors netoliese - pagyrų puode ar kitoj auksarankių klubo vietoj pasidalinti netradiciškomis įdomiomis mintimis ir darbais

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ką gi, darbai visur kur reikia sukelti, lyg ir pabaiga... kažkaip keista, nes labai užpildė man mintis mokytojos užduotys, išmokau daugybės dalykų, už ką labai labai labai didelis AČIŪ bet kaip ir Editukas tikiu, kad ne paskutinis tai mūsų susitikimas šioje erdvėje

mokytojai linkiu dideliausios kūrybinės sėkmės, pažadu lankytis ir Alių bloge ir čia, Auksarankėse pagyrų puode

klasiokėms linkiu sėkmės Akademijos konkurse - abiejų darbai labai mane nustebino, šaunuolės! Editukas kruopščiai sunerta vielute, o Eglė tai tiesiog pribloškė netikėtu rinkinuku. super laikau kumščius už mūsų klasę na ir šiaip, žinoma, sėkmės toliau darbuojantis

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės atbėgu ir aš tarstelti žodelį
net liūdna kažkaip, pabaiga... bet manau tikrai dar susitiksim ir gal ne tik pagyrų puode, o pavyzdžiui kokioj lauko kavinukėj senamiesty, su puodeliu kvapniai garuojančios kavos... juk smagu būtų, tiesa

o dabar apie darbelius, drąsiai galiu sakyti, kad jūsų darbelius būčiau atskyrusi ir be parašų, juose atsispindi autorius, o manau tai yra svarbiausia kuriant išskirtinius papuošalus. Edituko ICE Resin pakabutis "Inspire" mane "nuginklavo" ir nuostabiai užbaigė visą darbą viskas kruoščiai ir išbaigtai atlikta ir dailiai nufotografuota
Anuka, nu tu kaip visada pavarei net neįsivaizduoju kaip viskas atlikta, bet atlikta labai žaviai ir originaliai, ir iš kur vienoj galvoj tiek idėjų
Vienu žodžiu jūs abi šaunuolės, o dėstytoja pas mus išvis NEREALI

Ir dar pabaigai dėl svajonių papuošalo. Nupiešiau vėrinį ir apyrankę. Kažko čia mane prie gėlių patraukė taigi gėlės turėtų būti pagamintos iš persišviečiančio įvairių spalvų stiko ar plastmasės (plastmasė man nepatinka, bet nežinau kokios medžiagos dar tiktų), žiedlapius įsivaizduoju didelius ir kartu tarsi trapius, tarpuose įvairūs vielos išraitymai ir gijomis kabantys smulkūs biserio karoliukai. Ir tiesa svarbus papuošalo akcentas turėtų būti spalvos, manau ateityje jį perpiešiu su akvarele, nes spalvoti pieštukai man nesižiūri, o akvarelės deja neturiu...

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 20:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikutės,
aš tik dabar normaliai prisėdau , vakar niekaip negalėjau...ir jaudinausi ar Žalčių Karalienė spės pabaigti...spėjo
kadangi galutinį rezultatą matau tik dabar ,tai jis mane nustebino gerąją prasme
mažoji panelytė-gražuolė ir labai gražiai pasipuošus

o svajonių papuošalas toks egzotiškas...
tarp kitko,plasmasiniai žiedlapiai visai galėtu būti,tiksliau plastmasinės plevės-yra tokia postoriai plevės lapai ,kurie tinka printeriui,t.y ant jos galima spausdinti,o šiek tiek pakaitinus ta plėvė riečiasi...žodžių tokius žiedlapius ,manau,būtų galima padaryti...

dabar ramiai perskaičiau visus darbų aprašus-puikiai visos parašėt ačiū už gražius žodžius man
man labai patiko,kad Jūsų aprašymuose jaučiasi tikėjimas savo darbais,o tai tikrai svarbu...

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atsiprašau dėstytojos, kad uždaviau rūpesčio, jūs gi darbų ant modelio nebuvot matę Atsiskaitymui norėjau sukelti šeštadienį vakare, bet kol rašiau tekstą tai Editukas mane aplenkė ir sukėlė savo. Pagalvojau, kad būtų įdomiau jeigu mūsų darbai nebūtų vienas šalia kito, nes mes rašom kažkuom panašiai. Laukiau kad kas įdėtų darbelį po jos, bet nieks neįdėjo, tai ryte išvažiavom sveikinti mamyčių ir taip nusitempė.

O dabar dar vienas svajonių papuošalas galvoj dėliojas, toks senoviškas, steampunk stiliaus na toks visai kitoks, kaip jūs sakot "su istorija".

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 08:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba ryta,
vakar rašiau,bet pamiršau paklausti-ar nepamiršot sukelt dar darbus į "konkursai"?
nes ,aš patikrinti,kol balsavimas nepaskelbtas,negaliu

Žalčių Karaliene,džiaugiuosi,kad mintis ir toliau "sukas"

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 08:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas

Aš savo darbą įkėliau, gavau patvirtinimą, jog priimtas. Tai greičiausiai viskas tvarkoj.

Egle, man labai patiko tavo baigiamasis darbas Toks švelnus tekstilinis rinkinukas labai judviem tinka Ir nuotraukos šaunios

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano irgi statusas "priimta". Ir ačiū už pagyras, vis keičiau keičiau ką nors aš gi negaliu nusiramint kol man kas nors ne taip
O su nuotraukom tai problemėlių buvo, pagrindinė manekenė kategoriškai atsisakė fotografuotis, tai pavyko tik tada, kai davėm laikyt purškiamus kvepaliukus... Kol nufotografavau kvepėjo visi namai

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 12:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano irgi "priimta" jau smalsu kaip čia mums visoms seksis

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1921

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.