Smailini klasė VI (Origami)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2010 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 26, 2010 01:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žinokit, netinginiauju Teko šiek tiek atsitraukti nuo baigiamojo. Pasirodysiu, kaip pritaikau savas lankstymo žinias realiame gyvenime. Pagaminau štai tokį papuošimą dovanai:

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 26, 2010 08:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip super atrodo. Geriau uz bet kokius kaspinus. Saunuole.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 18:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, pasirodau, kad ir aš ne tinginiauju
štai mano daryta lelija (o viso jų 4) pusseserės prašymui patenkinti :

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai fainuole. Smagu, kad nenutolot po mokslu iteptu nuo origamio. Laukiu atsiskaitymo temoje visu jusu darbeliu. Net neisivaizduojat kaip jaudinuosi. Kaip kokia mokytoja, kad tik mokiniai egzaminus islaikytu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 21:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš jau savąjį padariusi baigiamąjį. beliko tik papuošti ir fotosesiją padaryti - bandysiu viską nusivežti į kaimą, gal spalvos gražesnės bus
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 30, 2010 23:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O aš dar nebaigiau, bet be panikos - baigsiu. Svarbiausia - sėkminga fotosesija, kurią rytoj darysiu. Taigi, manau būsiu paskutinė įkelianti savo baigiamąjį

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi, kokie nuostabūs visų darbai Juokingiausia, kad visos darėm 3D origami

Mano puslapis
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mielosios, priblosket mane savo darbais Nei vienos nenoreciau isskirti, Jus saunuoles super padrirbejot. Labai dziaugiuosi, kad atlaiket iki galo mane ir mano laikinus pabumbejimus.

Apie baigiamuosius galiu pasakyti, kad kiekvienas darbas atitinka kiekviena is jusu.
Katinele, tokia jaunatviska ir jai tas tortas labai graziai prigijo. O tos geles koloringos?

Rimma - esam susitikusios, tad zinau tave irgi. Povas labai subtilus ir grazus.

Liukse - Kazko panasaus is taves ir tikejausi. Padarei sedevra is popieriaus. Saunuole!!! Tikiuosi nenuleisi ranku ir toliau panaudosi tinkamai nebetinkamai niekam kitam popieriu.

Jus visos saunuoles ir vertos geriausiu pazymiu!!!!

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 19:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū Justina už tokius gražius žodžius. tikrai miela juos išgirsti. iš vis, mano sprendimas stoti į akademiją - geriausias iš visų.

Liukse, bent jau man 3d origamis yra labiausiai mielas širdžiai, tad visada masčiau, kad reikėtų baigiamąjį daryti būtent šita technika. Tavo darbas tai nuostabiai pasakiškas - balsuosiu už tave (jei bus balsavimas)

Katinėlės tortas tooooooks nuotaikingas - nesulaikiau šypsenos.

ne į temą dabar biškelį - turiu gerą naujieną - vyrui pasiūlė darbą Vilniuje. tad jei viskas gerai, birželį išsikeliam į sostinę
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rima, o ka as sakiau? Visada buna geru dienu ir dziaugiuosi uz tave!

[ Sk. Gegužės 02, 2010 18:28 ]
Tikiuosi nepamirsot nuotraukyciu ikelti i konkursine tema?? Ten bus balsavimas

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

lyg ir įkėliau. nuotrauka jau priimta
Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaida džiaugiuosi už tave, kad suspejai. Darbas pranoko mano lūkeščius. Šaunuolė!!!! Kaip antras tavo modulinio origamio darbas. Jis ir tvarkingas ir kruopstus!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Kovo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 21:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui Tau, Justina, Man tas darbas buvo pati geriausia terapija, nes kitaip tikrai būčiau nuprotėjusi.. liko dar trikampiukų, tai dėliosiu dar ką nors. Vazos aukštis 27 cm, tai tikrai pilnavertė vaza. Ir joje jau puikuojasi gėlės.

Gerai, kad pavyko susitart su seselėm (aišku ne už dyką) ir šiandien po vakarinių procedūrų mus visas tris vyras parsivežė namo iki rytojaus ryto. Bet šiurpas krečia vien nuo minties, kad rytoj 7 val vėl reikia būt ligoninėn. Jei tyrimai gerės, tai gydytoja žada, kad apie gegužės 9 turėtų išleist namo.

Į konkursų lentą įkėliau. Ir statusas jau- Priimta. Tik balsuot matyt už nieką neišeis.. Nes kai grįšiu į namus, visi balsavimai bus pasibaigę.

Visoms klasiokėms po Jūsų visų darbai nuostabūs ir nepakartojami. Tikiuosi susitiksim origami temoje dar ne kartą

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaida stiprybes ir sveikatos Jums visoms trims. Laikysiu kumscius uz jus. Tikiuosi si terapija tau bus geriausi vaistai nuo visu ligu, bent ne taip apie jas galvosi. Dabar gali kurti kazka naujo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 22:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaiduže, nežinau kas ten jums atsitiko, bet stiprybės tau

Mano puslapis
Atgal į viršų
Gegytė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Gruodžio 2006

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2009 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 22:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sorry kad atlindau čia taip ne į temą, bet Liuksės darbas nuostabus. Tiesiog pasakiškas.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje Yahoo Messenger
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 02, 2010 23:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gegyte, raustu....

Mano puslapis
Atgal į viršų
rimma
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pasirodysiu kaip iš medžio iškritusi - o kur ir kada galima balsuoti?
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 17:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man atrodo, kad dar nepaskelbtas balsavimas. O bus konkursu skiltyje.

Mano puslapis
Atgal į viršų
rimma
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai gerai, nenoriu pražiopsoti ir prabalsuoti už tave
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 17:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na tik jau nereikia Zinai, merginos visos labai pasistenge ir tikrai yra daug geresniu darbu. Kiek prisimenu, tai balsai sudarys tik 10 % viso vertinimo, tai tikrai nedaug. O man atrodo, kad balsavimo nepraleisi, nes vyks kokia savaite.

Mano puslapis
Atgal į viršų
Katinėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 18:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū Justina už tokį gražų mano torčiuko pagyrimą
tikrai kad gavosi nuotaikingas
beje sveikinu klasiokes su mokslo metų pabaiga visų darbeliai tikrai labai gražūs (ir truputį juokingai gavosi) - visi 3D.
taigi ir aš noriu visoms (ir sau) palinkėti neužmiršti origamio ir koks jis gali būti malonus!!!

Atgal į viršų
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 03, 2010 22:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del balsavimo, tai jis dar nepaskelbtas, nes ne visos nuotraukytes sukeltos. Kai tik bus sukeltos galesi pradeti balsuoti.

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Smailini
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 10, 2010 19:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liukse, sveikinimai uzemus pirma vieta konkurso temoje!!!! Beleika laukti galutiniu rezultatau.

Visos kitos irgi saunuoles!!!!
Rima 8
Katinele 34
Vaiduze 58

Nesitikejau, kad darbeliai is origamio gali uzsimti pakankamai aukstas vietas. Tikejausi blogiausio visos paskutines Saunuoles! Laukiam mokytoju sprendimo

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 10, 2010 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šakės, aš apakusi - net 8 vieta. Liukse, patys didžiausi sveikinimai. Tavo darbas tikrai buvo nerealus
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1314

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.