Pušies klasė VI (Dekupažas paprastasis)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008
Pagyrimų: 3

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Rugsėjis (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 19:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ka, laukiam konkurso ir pazymiu Jaudinates Nesijaudinkit man idomu, kur vaiva sutalpins tiek diplomu
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 19:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prašau padėti, nes nežinau ką daryt? PERLA rašo, kad manęs vienos laukiat, o aš nemoku?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ko tu nemoki, darei taip kaip as liepiau?
dzasmina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kazkaip nesijaudinu, tiesiog dziaugiuosi, kad turejau galimybe mokytis Busiu "diplomuota" dekupažininkė
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 20:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niu jo gausiu 2 diplomus (jei verta būsių ) ir vaiksčiosiu nosi užrietus.
Ale kas mane pažysta tai žino ,kad aš amžina barbė devyndarbė. Sakiau reiks pagyrų puode atsidaryt koki skyreli ,savo nesamonėm parodyti
Jaučiu knsultuotis reiks...oi reiks. Ir kritikos mokytojos tolesnės lauksim.

Ups mūsų suoladraugei foto nepriėmė.

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 11 Spalio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 21:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai labai neramu del pazymio, bijau mazo ivertinimo ir nusivylimo savimi ,jauduliukas kazkoks yra....

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nesijaudinti tik nesijaudinti. Jo, kurios labiau Auksarankese dalyvausite-tai tikrai rekomenduoju savo kamarele atsidaryti, Pagyru puode malonu bus uzsukti
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niu mokytoja, kad po mano niku parašyka jog prisijungiau prieš akademioja netiikėkit. aš auksarankėse virš metų . Man sistema portalo sukniai perkandama buvo. O ir klausinėt neišstudijavus visos info nemoku.
O kad akademijoj mokymai ,man paštan pranešė,o tada paiškėjo,kad pasiklydau ir nebežinau pasvordo. Susimakalavau, vaikio nebuvo, nebuvo kas mano vardą atknisa. Teko pačiai savarankiškai suktis ir persiregistruoti.
Man sunku ....kai kompu vaikai geriau už mane varo buvau pripratus šūkteli vyresnėlį ir tvarka, o dabar pati vyniojuosi. Arba savaitgalių laukiu.

O pagyrų puoda radau tik pradėjusi mokytis. Šeip geras dalykas, norisi normalios kritikos, nes nežinai žmogus kartais kurion pusėn nusivažiuoji.
Man taip su veltiniu buvo. Darai darai ir nebežinai gerai čia ar ne.

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 04, 2010 22:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As ir jau kurpiu minti savo kampeli atidaryti, tik va noriu pabaigti pradetus darbus kad galeciau jau rodytis taip kad mazai nepasirodytu....

Atgal į viršų
aaaudra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 05, 2010 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, ar galima ant nulakuoto(viena karta) pavirsiaus klijuoti serveteles ir daryti dvikomponentini sendinima. Ar laikysis?
Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 05, 2010 11:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

va va dirbi toliau, reiškias mokytojai nervus ne bereikalo gadinom.

Mokytoja o kur mes galim klausti dabar , pasibaigus akademijai. konsultacijų centre

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 05, 2010 16:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aaaudra, galima as taip ant savo veidrodelio dariau (konkurse rudeniniam ). tarp kitko, kai kas pataria daryti seselius ant viena karta jau nulakuoto darbelio, tipo ne taip greitai dziuva akrilas
ailuke, pranesk kai atsidarysi puoda pagyru. Vaiva, dziaugiuosi tavo koliazais, man patiko, tik gaila kad tavo darbas kazkodel gale atsidure konkursuose Ar matet kiek dalyviu, didziausia Akademija sita
Tiesa, planuoju gal geguzes viduryje buti Kaune, kaunietes galim ir pasimatyti "vargsiukeje laisveje" (kaip man jos gaila , tokia apsiurusi)
Konsultaciju skyriuje-Lacheses galit kalusti, paskui dar skyreliai yra Dekupazo temoje, galit i pm, kaip patogiau

vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 05, 2010 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

valio mokytoja į kauna patraukė Aš prie kauniečių jungsiuos, jei tik kokiu mirtinų planų nebus. Man netoli tik 60kilų.

O mano darbas paskutinis nu tai nėr labai blogai. Gal prabalsuos nors kas , nes ant akių stovi.
Ai koks skirtumas , svarbu padirėbju ir pati patenkinta. Ir mokytoja savo nuomonę pasakė. Aišku labai įdoomu kaip įvertins kitos mokytojos. O balsavimas, aišku smalsu kiek balsų gausiu.

ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 05, 2010 23:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oj kaip fainai kad atvaziuosit i kaunyti, baisia lauksiu jusu cia atvykstant butinai jei tik bus susitikimas ir as pirmutinejame dalyvausiu

Kai paziurejau kiek daug graziu darbu auksarankiu atsiskaityme, tai pagalvojau kad galejau ir as kazka ispudingesnio padaryt... nors kai pagalvoji dabar pas mane veidrodis labai garbinga vieta kambary uzima, kadangi kasdiena prie jo tampausi ir nemazai laiko praleidziu

o su nekantrumu ir baime laukiu tu pazymiui... sirdele tik vyrpa

Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 08:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ailliuke veidrodis toks reikalingas moteriškei, kad nepergyvenk. Svarbu daigtas reikalingas tau.
Aš irgi padėvalkėse turiu užmačius toki fantastini veidrodžio rėmą. Nudekupažinus ji rojus būtų, o ne daigtas. Ale vis nesiryžtu pirkt, dar praktikos mažoka. Ale jei men skirtas bus tas rėmas tai palauks dar pusmetį ir nupigs.

pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 09:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergaites, del pazymiu gi nepergyvenkit , cia stipendija nuo ju nepriklauso svarbu, kad atsiskaitet ir galesite kitoje akademijoje dalyvauti ir busit diplomuotos
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 10:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kazkas manes buvo klauses kas is to kad db baigus gausiu ta diploma. Todel klausiu jusu miela mokytoja, gal jis turi kokiu privilegiju, ar cia tik del saves?

Atgal į viršų
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 12:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikriausiai tavo draugas klause busi diplomuota forumo dalyve, o ne bet kas iskarto visiems aisku juk tu mokeisi del saves? ar del manes ar del kazko kito
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 12:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

draugui toks klausimas niekad net ir nebuvo iskiles ne drauges klause... dekui uz atsakyma... aisku kad mokiausi tik del saves

Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 13:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ar nešaunu , kad įgavom žinių praktikos ir drąsos. Galėsim dabar pritaikyti žinias. Namie rasis ko padailinti.
aaaudra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 13:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Butu labai smagu susitikt, bet nzn kaip man iseis, nes neturiu kur dukrytes palikt, ne bent kartu su ja atvaziuociau.

O as irgi galvoju gal pagyru puoda atsidaryt.
Atgal į viršų
ailuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei aaaudra atsivestum ir dukryte, tai tikriausiai labiau ja domeciausi nei susitikimu su mokytoja begalo dievinu vaikus

Atgal į viršų
rami7
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 15:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labutis. Mokytoja, ar įleisit į klasę ir tą, kuri mokėsi "už durų" ?
Gaila, kad baigėsi Akademija. Buvo smagu. Visada malonu žinoti, kad yra pas ką pasiklaust ir pasitarti.
Mokytoja, kažin kurioj parduotuvėj geriausia ir pigiausia pirkti sendinimo priemones? Jau visai nedaug liko Artmanijos Antikos, sutepliojau, norėčiau daugiau. Noriu ko nors stambiais trūkiais . Mačiau darbus su arabiška guma darytus, labai patiko, bet po to reikia su alkoholiniu laku lakuot. O man norisi, kad su akriliniu lakuočiau, bekvapis, daug maloniau. Gal galit pasidalinti patirtim ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pusis
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ne uz duru, ne uz duru zinai, kad esu didelius itrukius dariusi tik su artmanijos ir jau visais kitais, kurie reikalauja ne akrilinio lako, o maisyti lakus-nepatariu va ka tik vos vieno darbelio nesugadinau beeksperimentuodama einu dar paziuresiu ka rekomenduot

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 06, 2010 18:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mokytoja pasigirkit už ką jus pagyrė.
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2628

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.