Aliai klasė VI (Netradiciniai papuošalai)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Freeminds
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Spalio 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2009 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 15, 2010 18:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kad stiklas tai tikrai, nes gyvai teko matyt dailidienenes darbu. jei neklystu yra vilniuj gedimino 9 centre :3 o burbuliukus stikle nesunku padaryt, kartais net kai nenori jie gaunas >_<
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
2009 Lapkritis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 2) 1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 15, 2010 19:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš gyvai būtent jos darbų nemačiau
bet man teko čiupinėti vieną sagę,tokia ant kvadratinio metalo lyg stiklo pusapvalis,ir persisviečia paveiksliukas, ten buvo kulverstukas , pažistama sake,kad galerijoje' baltos avis',senamiestyje,lyg savičiaus gatvėje pirko...na,pasakysiu,pažiūrėjus labai panašu į stiklą, bet įsižiūrėjus vis gi derva...

bet nesakykite,mano įkrautu nuotraukų su dervą ir jos -panašumas tikrai yra

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2010 metai (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)
3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 15, 2010 19:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai vat man tuo ICE resin ir patinka, kad nereikia krosnies ir stiklo, o panašų rezultatą gali gauti savo namuose, ant stalo jau audžiu mintį gal užsisakyti tikrojo ICE resin pabandymui na, tiesiog pažiūrėjimui kaip su tuo TIKRUOJU reikalai...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Birželio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 15, 2010 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Anuka, žinok aš jau nusprendžiau siųstis ICE resin iš JAV ir planuoju šiandien vakare arba ryt daryt užsakymą. Bet siuntimas tai žvėriškai brangus... Apie 28 dolerius. Gal nori jungtis? Bus bent kažkiek pigiau

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 15, 2010 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o, Edituk einam pasikalbėt į až

tiesa, dėstytoja, sveikinu su savaitės nuotrauka

bet tai kur rezultatai akademijos... hm...

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 15, 2010 19:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šaunuolės merginos ,kad nusprendėte siustis
oi, kaip bus įdomu pažiūrėti darbus
ir svarbiausia skirtumus sužinoti,turėsite butinai pasipasakoti

dėkui,anuka,už sveikinimus-mačiau savo nuotraukytę, bet ,manau,gal ne nuotrauka laimėjo,o papuošalas

o kur rezultatai-tai nežinau...pati laukiu

dar pagalvojau,del siuntimo,juk yra bendra tema siuntimo iš JAV, gal taip gautusi pigiau

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 00:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ką. kaip suprantu, prizinių vietų nei viena nelaimėjom, bet lyg visos patekom į pirmūnių dešimtuką, o Editukas - aukščiausiai iš mūsų trijų tad šaunuolės mes? aišku, kad šaunuolės

šiaip mano visiška favoritė buvo Gita iš Ramkos klasės. jos darbą įvertinau aukščiausiai vien dėl to, kad aiktelėjau kai pamačiau ir kad kažko panašaus norėčiau savo namuose. idėja, įgyvendinimas, spalvos - tiesiog tobulas derinys o kas jums buvo favoritai (gal dar neužrakins klasės, kol išsiplepėsim... )?

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 08:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš taip pat labai džiaugiuosi, kad mūsų klasė tokia šauni Ir manau, jog vietas tokias aukštas užėmė todėl, kad čia jautėsi pasitikėjimas ir meilė darbui, kurį darom, ryžtas ir mokytojos visokeriopas palaikymas

O mano favoritė buvo Krizz. Man šilko tapyba iš vis yra neatrasti toliai, bet labai žavi O jos tapinys kupinas tokios šilumos ir grožio, kad kai pamačiau, pasakiau - vau!

Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 09:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba ryta,mokinės
taigi,sveikinimai su puikiais bendrais klasės rezultatais
gaila,kad į individualias prizines "nepatraukėm" , nors mano manymu ir vertinimu-darbai buvo to verti

kalbant apie kitus darbus, man pačiai buvo labai įdomu stebėti stiklo karoliukų "gimimą".Moksliuke per tuos pora menesiu sugebėjo įsigyti ir visą įrangą ir išmokti pačius karoliukus gaminti.O,tai patykėkite- ne taip paprasta...aš vis besekdama stiklo klasę ,pamąstydavau , kaip reikėtu virtualiai mokyti pvz.keramikos- kai susiduri su technologiniais dalykais,kuriuos iš nuotraukos sunkoka nustatyti ir belieka pasikliauti mokinės nuovokumu...,taigi manau,mokytojai Šiaurės Pašvaistei tikrai buvo nelengva.
Kas dar patiko iš baigiamųjų? Tikrai patiko Liuksės origamis-savo netradiciniu požiūriu ir sprendimu- apstraktusis origamis...
Aišku,čia galėčiau išsakyti bendra pastabą apie matmenis- pvz. Liuksės darbe matmenų labai pasigedau- nes mano vaizduotė ta origami "paišė" gan dideli , nors pastebėjau,kad jis nėra didelis...O, matmenu, tai mažai kas rašo , nors tai ,mano manymu,labai reikalinga, vat,kad ir Edituko darbe, aš žinau,kad tie nerti blynai yra dideli, ir kad tokį dydį nunerti ne tik reikia pastangų,bet ir sugalvojimo-ką daryti,kad jie nesiraitytu , bet,ar kiti žiūrint tai įvertina?
Iš gausos darbų aš dar išskirčiau Fruktozoidės darbus-origami-dėl netradiciškumo-lankstymo principą pritaikyti audiniui-šauni mintis ,o biserio undinę-del subtiluas karoliukų pajautimo-darbas neperkrautas,spalviškai gražus
Patiko popieriaus ir muilo darbai, - bet juos virtualiai gan sunku vertinti,norisi čiupinėti ir uostyti

kas bendram mokymosi kontekste man "užkliuvo", ir pasistebėjo baigiamuosiuose darbuose-o ,gi piešimo "neįvaldymas"- čia gal liečia daugiau tokias sritis,kur piešiama- medžio deginimą, šilko tapyba-kur tik atsiranda figurinis piešinys,veidas-ten labai krenta į akis paprasčiausios piešinio klaidos...nukopijuoti figūrinį piešinį -tai nereiškia jį nupiešti
piešimo pradmenu reikėtu paprasčiausiai pasimokyti ir gal pradėti paišyti nuo paprastesnių dalykų,tokiu kaip ornamentas...

bendrai būtų tiek

taikrai nuoširdžiai linkiu šaunių kūrybinių darbų ir manau,kad tikrai juos pamatysiu Vakar mane pradžiugino Juupeer- pasirodė vienu darbeliu, darytu dar akademijoje , taigi ,matau,kad procesas vyksta

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 11:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, aš į Liuksės origamius šįkart pažiūrėjau tik kaip į įdomius foto objektus, o ne kaip į rankdarbius... o Moksliukė šaunuolė, kad pasiryžo tokiam dalykui kaip stiklas, tikrai. ir jos pažanga ir mokytojos kantrybė ir sugebėjimas viską išaiškinti internete, o ne gyvai tikrai verti pagyrų

aš dar noriu pasakyti, kad kai kurios merginos tikrai nesusitvarkė su fotografavimu darbų... bet čia gal praktikos reikalas

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 12:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

fotografavimas ir nuotraukų pateikimas-ilga ir atskira kalba
labai daug priklauso , ne tik nuo kažkokių techninių išmanymų, kur pirminiai pagrindai nėra labai sudetingi, bet ir nuo pačio fotografuojančio estetinio jausmo ir grožio suvokimo na paprasčiausia,kai kam gražu ir margas fonas ir kažkokios vazės,dežutės, niekučiai ir pan. fone- na,kaip sakoma,kad nuotrauka būtų "turtinga", o kai kam gražu atvirkščiai "plikas" fonas... ir "neišvesi" čia bendros taisyklės
tas pats ir su nuotraukų apipavidalinimu.... tvarkoma pagal savo grožio suvokima,arba pagal bendrą madą
pasakyčiau,šitoje srityje labai trūksta individualumo...

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai taip, individualumo labai trūksta. Man ir pačiai darbo pateikimas nuotraukose, pats fotografavimas oj koks sunkus darbas. Ir niekaip neatrandu aš savęs šitoj srity... Perkrauti nuotraukos daiktais nesinori, o paprasčiausiai ant popieriaus uždėti darbą ir taip nufotografuoti kartais irgi netenkina, nors man taip paprasčiausia Bet tada smagu būn, kai turiu kokį įdomesnį popierių. Va baigės akademija, raitosiuos rankoves ir atakuosiu pievas Gaminsiu smagaus popieriaus pagal aliai pamoką

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 13:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai vat, puikiai užtenka kažko minimaliai - įdomesnio popieriaus lapo, kokio nors labai neblaškančio daiktelio, galų gale, kaip Sandra - Timari fotografuoja - ant porceliano, kuris puikiai atsispindi ir suteikia nuotraukai išskirtinumo. dar mane žavi kaip susitvarko Freeminds su fotografavimu. atrodo daiktų daug, bet ji taip išmoningai juos parenka ir sudėlioja, kad papuošalas puikiai matosi ir išsiskiria. čia tikrai reikia pajautimo. ir reikia bandyti bandyti bandyti, neapsiriboti vienu fonu.. tikrai čia galima išsiplėsti labai

o kur Jupeer darbelį galima pažiūrėti?

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va,prisigaminsite popieriaus,pradėsite naudoti fotografavime kaip foną , ir taps mano nuotraukų fonas kaip daugelio
juokauju viską reikia išbandyti ir atrasti savo
dabar aš "tulpinį" popieriu gaminu

o,Juupeer darbelis pas mane až,bet ten tik detalė, išbaigto darbo nėra,tai manau, reik palaukti ,kol Juupeer pasibaigs ir tada pasirodys savam pagyrų puode

gaila, uždarys tema ir neturėsim vietos "ekspermentams" aptarti,nes man kažkaip pagyrų puodas tam nelabai tinka,ten juk girti reikia , o visokius bandymus tai ir aptarti,paanalizuoti, ir pakritikuoti reikia...

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o gal leistų administratorės atidaryti tokią temelę prie Netradicinių papuošalų? na, kaip konsultacinę? nes man irgi atrodo, kad trūks patarimų

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 2) 3 vieta (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 14:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliai, jei norėtum konsultuoti konsultacijų centre netradicinių papuošalų tema, mielai prašom
Atgal į viršų
aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 16:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dėkui už kvietima

na,reik pabandyti atsidaryti tėmą konsultacijų centre

įbridęs į "balą"-sausas neišlipsi

einu klausti į až,kaip tai man padaryti

Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 16, 2010 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jetau, kaip smagu būtų Man konsultacijų irgi reiks ir bus smagu padiskutuoti, eskizus pasirodyt ir pan. Džiugu

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 17, 2010 12:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi kiek daug praleidau, savaitgalį po svečius blaškėmės o rezultatai mūsų kokie geri suapvalinus tai dešimtukai reiškias gerai čia mus dėstytoja išmokino pasiskaičiau dėl konsultacijų, tikrai kaip šaunu būtų, aš tada iš karto užsirašau į konsultuojamųjų gretas

o dabar einu patyrinėt stiklo darbų...

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 18, 2010 09:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas
šiandien atidariau konsultacijų centre netradicinių papuošalų temą
taigi manu,klasės dutis galima jau užverti
ir ateityje rūpimais dalykais tartis ten

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 18, 2010 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

dar kartą ačiū mokytojai už kantrybę ir originalų kursą

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Editukas_tukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 18, 2010 09:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš prisidedu prie padėkų už įdomias, smagias, naudingas, netradicines pamokas Susitiksim konsultacijų centre

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 19, 2010 14:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aliai dėkoju už rūpestį, kantrumą, pasitikėjimą, už daugybę netradicinių papuošalų idėjų bei už "naujus vėjus" mūsų papuošaluose
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2121

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.