Art clay silver
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Lipdymas iš įvairių medžiagų
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
sheyla
Facebook moderatorė
Facebook moderatorė

Prisijungė: 16 Balandžio 2008
Pagyrimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 17, 2010 01:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aisku. Aciu soja!! Net nezinojau, kad galima isdegti paprasta dujine, nors man ir netinka, kadangi namie indukcine virykle Vienintele pigesne iseitis, tai isigyti ta dujini degikli... na, ziuresim ateity, kaip cia sumanysiu. Pirma noreciau koki kursa pabandyti, kad bent jau pagrindus ismokytu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kaarolyyte
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 17, 2010 11:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos,

tikrai taip, išdegimui nebūtina krosnis, bet jei pirksite sidabrą iš mano parduotuvės, tai išdegu jūsų gaminukus nemokamai.
Greitu metu turėtume atidaryti Art Clay internetinę parduotuvę, tad ne kauniečiai galėtų paprasčiau įsigyti.
Šiaip, jei kokie klausimai, mielai atsakau į juos
Atgal į viršų
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 27, 2010 09:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, kaarolyyte. Man labai įdomu, kokius akmenukus galima įstatyti į sidabro molį ir degti jį su degikliu. Jaučiu įstačius paprastą swarovskio akutę, greičiausiai ji išsilydytų arba bent jau apdegtų?
Deginant molį su degikliu, ant kokio pavirsiaus geriausiai rekomenduotumėte pasidėti dirbinuką?
Atgal į viršų
kaarolyyte
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. Gegužės 27, 2010 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

Austejyte, atsakau. Gaminukus su akutėmis man net degant krosnyje nepatinka dėti į gaminuką prieš degimą, nes tuomet komplikuojasi darbas po degimo. Po degimo gaminuką reikia nušveisti su plieniniu šepetuku ir jei yra noras šlifuoti bei poliruoti. Jei jau akytė įdėta ir išdegta kartu su gaminuku, vadinasi reikia labai saugoti šveičiant, kad nesubraižytume akutės. Tas pats ir šveičiant ir poliruojant. Tad labai didelė tikimybė, kad darbelis bus neišbaigtas, nes norimo rezultato aplink akutę galite ir nepasiekti. Aš patariu prieš degant pasidaryti akutei vietą ir tip po išdegimo, šveitimo bei poliravimo ją įklijuoti su dvikomponenčiais skaidriais epoksidiniais klijais. Tokiu atveju šveisti ir poliruoti galėsite į valias ir iki tokio lygio, kokio pati norėsite, nebijant sugadinti akmenuką.
Jei kalbant apie degimą su degikliu, tai tikrai jau nesugalvokite degti kartu swarovskio akmenukų. Nes ten juk stiklas. Jis pakeis spalvą (pajuoduos) ir gali ar skilti. Nieko netūrėtų atsitikti cirkonio akutėms (patikrinta, pati degiau su degikliu)
Kitas klausimas, dėl degimo pagrindo. Yra rekomenduojama degti ant degimo blokelio, kurį galimą įsigyti specializuotuose, tarkm židinių ar krosnių parduotuvėse. Bet kad jį ir turiu, aš visvien degu ant šamotinės plytos. Man kažkaip geriau taip
Tai tikiuosi aiškiai atsakiau
Atgal į viršų
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 31, 2010 09:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, karrolyyte, viska supratau Beje, o koks Luxe darbo laikas? Sestadieni norejau apsizvalgyti, bet "pabuciavau duris"
Atgal į viršų
kaarolyyte
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 31, 2010 10:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila, kad teko duris pabučiuoti. LUXE dirba I - V 10 - 18. Ir VI, kai tik turi kursus
Atgal į viršų
rencikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 31, 2010 12:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

atsiprasau perskaiciau visa tema bet nesupratau...... kaip galima is plastilino pasidaryti sidabra?
kaarolyyte
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 01, 2010 15:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

rencikaa rašo:
atsiprasau perskaiciau visa tema bet nesupratau...... kaip galima is plastilino pasidaryti sidabra?

rencikaa
, sveika prisijungusi.

Šiaip tai neįtikėtinai tikrai skamba, kad iš plastilino, kaip tu sakai, virsta molis. Bet turėkim galvoje, kad tai japonų išradimas, o jie, tai puikiai sugeba nustebinti. Būten Art Clay sidabras molio pavidalo pasaulyje yra žinomas jau seniai ir skaičiuoja 20 metus. Vyksta didžiulo masto konkursai, butent dirbant su Art Clay sidabro moliu.

Na, o jei paprastai, tai yra molio konsistencijos sidabras. Jis toks yra todėl, kad mokslininkai sumaišę mikroskopines brangiųjų metalų (dažniausiai sidabro arba aukso) dalelytes su vandeniu ir organiniais rišikliais gavo plastišką ir lengvai apdorojamą, į molį panašią medžiagą, iš kurios galima nesunkiai suformuoti norimos formos daiktą, pavyzdžiui, papuošalą. Gerai jį išdžiovinus (priklausomai nuo papuošalo dydžio ir svorio tai trunka nuo kelių minučių iki pusvalandžio), jį reikia išdegti specialioje krosnelėje, ant buitinės dujinės viryklės ar naudojant dujinį degiklį.
Aukštoje temperatūroje organiniai rišikliai sudega, o mikroskopinės metalo dalelytės susilydo į gryno metalo gaminį. Atvėsęs gaminys šveičiamas, šlifuojamas, poliruojamas taip suteikiant gaminiui norimą išvaizdą. Kitaip sakant prieš degima su juo dirbame kaip su moliu, o po degimo kaip su normaliu, mums įprastu sidabru.

Štai dėl to ši medžiaga ir nuostabi. Tam nereikia specialaus išsilavinimo, specalios patalpos, staklių ir įmantrių įrankių. Todėl tai puiki alternatyva mūsų įprastai juvelyrikai. Su šia medžiaga gali dirbi ir vaikai

Tai kolkas tiek, jei sudominau tai padiskutuojam. :-y

Konsultacijų centre nauji klausimai atsakymai: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3637
Atgal į viršų
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 28, 2010 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, pasirodau su savo pirmu blynu

Pradejusi dirbti susiduriau su kruva problemu. Dirbti su tuo moliu ne taip jau paprasta kaip maniau is pradziu. Na, bet noro kol kas nepraradau
Pirmiausia bandziau pasidaryti zieda. Bet matyt jis vienas is sunkesniu gaminiu, todel man nieko nesigavo. Tik sugadinau trecdali gabaliuko molio. Matyt nepakankamai gerai isdziovinau, todel nuimant nuo ziedu matuoklio man jis suluzo. Beje ant ziedu matuoklio buvau uzsilipinusi popierine lipnia juosta, kas turbut man ir pakiso koja. Kita karta desiu maistine plevele, nuo jos ziedas turetu labai lengvai nuslysti.
Dar vienas dalykas, kuris mane labai erzino dirbant, kad beveik nuolat reikia rankas tepti aliejumi, nes tik nepasitepi ir pirstai aplimpa molio mase. Sakiau reiks susigalvoti kaip ta alieju pasidaryti purskiama, nes ji is buteliuko piltis labai nepatogu.
Beje, mase stingsta pakankamai greitai, o jau ja suslapinus su vandeniu minkymas nebe toks malonus palyginus su tuo, kai mase istrauki is pakuotes. Todel dirbti reikia gan greitai, jeigu nori kazka grazaus pasidaryti. Na, bet cia matyt tik igudzio reikalas.
Turbut maloniausia proceso dalis - deginimas Molis puikiai isdega su degikliu per 5 min. Tik man pasirode, kad susitraukimo procentas turbut sudaro apie 15 % (o ne 8-9% kaip raso ant pakuotes).

Na tai tiek ispudziu is pirmuju pabandymu
Atgal į viršų
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gegužė (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 01:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho - šaunus pirmas bandymas Tikrai tikrai labai geras rezultatas.
Na, įspūdžiai su šia medžiaga padirbus žiūriu ne man vienai tokie patys susidarė Tikrai labai reikia įgūdžių, bet kai toji medžiaga tokia brangi, tai gaunasi baisi investicija, kuri neaišku ar atsipirks.
Žiedas manau sulūžo ne todėl, kad blogai išdžiovinai, o todėl, kad išdžiūvęs darbelis pasidaro labai trapus.
Sėkmės tau toliau

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 08:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu, Liukse, uz gerus ivertinimus ir paskatinima dirbti toliau
Bandysiu kaip nors ta zieda iveikti
Atgal į viršų
kaarolyyte
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

Austejyte,

nu labai liux bandymas

O dėl to sulūžusio žiedo, tai užjaučiu, bet jį padarysi nėra taip paprasta. Jei sulūžo, tiesiog reikėjo suklijuoti. Jei neturi pastos, tai su vandeniu.

Dar aš manau, kad tikrai negerai buvai žiedo laikiklį apklijavusi, nes nuo to daug kas priklauso. Galiu foto atsiųsti, kaip man patogiausiai nusijama žiedas nuo laikiklio.

Ir dar, rankų pastoviai bent aš tai netepu aliejumi. Molis kažkiek ir turi lipti prie rankų, to neišvegsi. O jei dar šlapini jį ir mynkai, tai tikrai busi iki "ausų" balta

Bet šiaip tai ir aš manau, kad viskas su laiku susitvarkys, jei tik nedings noras

Net nusiminiau perskaičius, kad tie įspūdžiai apie molį ne tokie ir geri, bet tikiuosi, kad viskas bs gerai

Sėkmės darbe ir jei ką - rašykite.
Atgal į viršų
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 29, 2010 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taip, kaarolyyte, būtų labai smagu pamatyti kaip tas žiedas nusiima O tai aš vėl prisidirbsiu ir sulaužysiu

Beje, šlifavimo procesas irgi visai smagus reikalas Įsigijau elektrinį tiesinį šlifuoklį, tai darbo procesas sutrumpėjo turbūt 3 kartus Ir nagai ne taip nukenčia
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1) 2009 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 02, 2010 18:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as gal ne i tema, bet kokias antgaliais slifuoji?

štai ir aš
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Austejyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 03, 2010 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute rašo:
as gal ne i tema, bet kokias antgaliais slifuoji?

Šlifuoju su metalo šerių šepetukais (vieną geltoną turiu, kitą sidabro spalvos - turbūt aliumininis ir žalvarinis), aliuminio oksido akmens šlifavimo antgaliukais. Poliruoju su guminiais arba veltinuko antgaliukais. Turiu ir odinį, bet jis man labai nepatinka, nes labai dulka.
Dar labai norėčiau įsigyti žiedlapinį šlifavimo diską (esu Yoytube mačiusi, kad visai šauniai su juo šlifuoja) ir kokį nors metalinį šlifavimo antgaliuką, bet dar neišsityrinėjau ar tokių būna.
Atgal į viršų
nesapnuok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 14, 2011 23:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
isbandziau ir aš šį būdą - pats procesas labai patiko
Rezultatas čia:

malonumas brangus - bet rezultatas vertas to
Atgal į viršų
Remiliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 14, 2012 20:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

OBA! Labai grazus! <3 :*
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 21, 2012 09:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai jau nunykus sita tema, negi niekas nedirbat su sidabro moliu?
Ikelsiu darbiuka temos paspalvinimui

Auskarai ir pakabukas "Gyvenimo paslaptis"
Art Clay sidabras

Labai miela sulaukti užsakymų, kai vyrai nusprendža palepinti moteris... Gera kai jie turi idėjų, nupasakoja ko tikisi ir palieka vietos kūrybai. Tai svarbiausia - pasitikėjimas ir laisvė kurti! Ačiū Andriui už širdžiai malonų užsakymą, kuris tikėkimės maloniai nustebins jo damą.
Trumpai apie kūrinį - tai gyvenimas: nuo šaknų iki paskutinio lapelio augantis medis. Laimę simbolizuojantys septyni obuoliai ir raitytos šakos. Visai kaip mūsų nenuspėjamas likimas...

Dziaukis mazomis smulkmenomis... nes tai proga didelei laimei tyliai priselinti prie taves..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Remiliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 21, 2012 09:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fainuciai
Atgal į viršų
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 21, 2012 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agnera, tikrai labai gražu O ir aprašymas
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 09:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pupulia rašo:
Agnera, tikrai labai gražu O ir aprašymas

aciu

Dziaukis mazomis smulkmenomis... nes tai proga didelei laimei tyliai priselinti prie taves..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
abu2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 09:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o gal kas galetu pati procesa pafotografuoti? lols gaminys pries degima, po jo. pries slifavima... kazkaip gundo si technika
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 09:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

abu2 rašo:
o gal kas galetu pati procesa pafotografuoti? lols gaminys pries degima, po jo. pries slifavima... kazkaip gundo si technika

as kada galeciau, bet tas butu ne artimiausiu metu, po kokiu gal dvieju savaiciu nes laukiu medziagu papildymo!

turiu viena foto kaip darbiukas atrodo neisdegtas (kaireje) ir kaip isdegtas (desineje). Sitoje foto labai neatsispindi, bet isdegtas darbiukas susitraukia 8% kazkur.

Atgal į viršų
abu2
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 14:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oj lauksiu tada, ir labai aciu uz foto!
Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1) 2009 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 22, 2012 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agnera, laba grazu...kur jus isdegate savo dirbinius?

štai ir aš
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Lipdymas iš įvairių medžiagų Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 45

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.