Siūlus nėrimui perkam: parduotuvės Lietuvoje ir užsienyje
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nėrimas
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Auravrn
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Balandžio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 16:19    Rašyti temą: Siūlus nėrimui perkam: parduotuvės Lietuvoje ir užsienyje Atsakyti su citata

Merginos, sveikos, tai va as lb daug neriu todel noreciau paklaust kur jus perkat siulu, kur pigesniu rasti, kur yra ju didelis pasirinkimas?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 16:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nemanau kad reikalinga atskira tema apie siulu parduotuves Vilniuje... pataisau pavadinima ir galit cia rasyt siulu parduotuves slaptus taskus kuriuose perkat siulus visoje Lietuveje, uzsienyje
Atgal į viršų
Boo
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Rugsėjo 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 metai (Suma: 1) 2008 Kovas (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 17:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uoj, mano mėgstamiausia siūlų pardė tai Vilniuje yra Savanorių prospekte, netoli gerosios vilties stotelės... man ten didelis pasirinkimas įvairių siūlų, nuo brangiausių iki pigių. Visada dbr ten einu, nes kitų pora (pvz. Geros akys CUP'e) kur žinau, tai brangu palyginus.

Aha, būtų gerai, kad pasidalintumėt žiniom, kur perkat nebrangiai.

Aš va dar kartais įdomesnius siūlus - su pukiuku, su guziukais, banguotus - skuduryne randu, galiukus visokius po 1 lt

Ir dar, gal kuri žinot net'e ar realiam gyvenime pardę, kad būtų galima nusipirkti virbalų su kokiais nors gražiais galais (ne burbulas paprastas) - kažkur mačiau avytes ant virbalų galų.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 17:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as tai cup'e pirkau iki siol bet ten man pasirinkimas mazas jau
Atgal į viršų
Frekenbok
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 02, 2009 21:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zinai Boo tiek auksarankiu turim paprasyk kas sumeistraus tau avytes o siaip tai esu vokieciuose maciusi tokius prikolnius batukus butent kojiniams virbalams laikyti kad nepasimestu.... man patiko ale tada kainavo gerokai...
Atgal į viršų
ugniaake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 04, 2009 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki. gal internete kur nors esat radusios nebrangiu siulu nerimui? pasidalinkit e-adresu... be to gal zinot klaipedoj kur rasti siulu nerimui pirkti nebrangiai? viena zinau - senajam turguj parduotuvele - kartu siulais ir seklom prekiauja. siulu ivairiausiu ir pigiai... taciau nerimui siulu va trukumas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
bagyyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 04, 2009 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ugniaake, nerimo ziulu ivairiausiu ir ne tik nerimo siūlų yra prie taip vadinusio buvusio vaikų pasaulio parduotuvytė yra tokia įsikūrusi, ten daug visko randu, pamėgink
arba būna pasitaiko pačioje maksimoje būna.
Atgal į viršų
ugniaake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 04, 2009 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu, bagyyra. cia tu turbut apie debreceno parduotuvele kalbi?? jei ta pati apie kuria galvoju, tai tai - superine parduotuvele. maza, o praktiskai visko gali rasti. dar tos pacios filialas atsidare buvusiam zemaitijos kino teatre. bet kad kainos kartais man ten kandziojasi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
bagyyra
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2008

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 05, 2009 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kad tik į naudą būtų taip taip debrecene ten tose šalia grūstės pardotuvėlėse, dar yra pačioje Rimi atsidarius parduotuvėlė siūlų ten jau kainelės būna visokios, nors čia matai nuo siūlų firmos priklauso.
Bet tikrai esu sulyginus kaineles tai perku beveik pastovei šalia grūstės parduotuvėlei toi ir pardavėje maloni moteriškė
Atgal į viršų
Sigitukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 06, 2009 22:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tai neretai sau mezgu ar neriu iš siulu, isardzius koki megztini is "Humanos". Kartais visai neblogu randu ir per "ispardavimus", kai megztinis kainuoja kokius 3 Lt geriau pasirenku is tokiu didesniu dydziu, kad nepritruktu paskui. Taip galima rast tikrai originaliu ir labai kokybisku siulu
Atgal į viršų
Liepsnelė*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 07, 2009 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės merginos norėjau paklausti gal kas žino kokių siūlų parduotuvių Kaune, esu nevietinė todėl sunkiai gaudausi buciau labai dėkinga jei pagelbėtumėt
Atgal į viršų
fafuga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Rugsėjo 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 19, 2009 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na rašau, kur tikrai žinau, kad Kaune galima nusipirkti siūlų taigi: prie Bazių žiedo - ABC parduotuvėje taip pat prie buvusio dvidešimtpenkmečio turgaus (dabar Dainavos turgavietė) čia Kovo 11-osios g., prie Mituvos sustojimo, Vilniaus g., prie Savanorių Maximos na žinoma ir Urme dar prie Laisvės yra kelios parduotuvės, bet aš manau, kad ten braungu
Atgal į viršų
Zos?_ilganos?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Gegužės 2008

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 02, 2010 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba visoms,

klausykit kuri gal netyčia užmatėt kur Kaune galima nusipirkt Yarnart Begonios arba Tulip siūliukų pigiau?
Atgal į viršų
Simka55
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 02, 2010 19:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nėrimui kabliuku baltus siūlus 10 nr. tokiose didelėse špūlėse pirkau Kaune vadinamajame 25-mečio turgelyje, tokia stora rusakalbė babulka turėjo pasidėjusi. Gal man tiesiog pavyko?
Atgal į viršų
saul?.pasaulio
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Birželio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 17, 2010 11:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Esu iš ne didelio miesto Mažeikių ir noriu nusinerti tašę, bet tam reikia tvirtų siūlų, o po kol kas su mama niekur tokių nerandame. Tai gal kas žinote kur būtų galima tokių rasti Mažeikiuose, Šiauliuose arba internetu užsisakyti?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Nėrimas Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.