"Epochų dvelksmas"
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 06, 2010 23:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
as labai tikiuosi kad ateityje bus pastabesni zmones kurie leidzia dalyvauti konkurse

Mergaitės, juk priimant darbą nenaršysiu internete ir netikrinsiu pvz. ar retro gali būti naudojamos plunksnos. Tema yra aiški, tai jei kažkuris darbas nevisiškai ją atitinka - duokit autoriui tai suprasti už jį nebalsuojant (kaip padarė anuka) . Bet akivaizdu, kad balsuodamos auksarankės labiau į patį darbą žiūrėjo, o ne į tai kiek jis tikslus/netikslus epochos atžvilgiu.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Liukse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2010 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 08, 2010 13:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, ka - as atostogose, kaip ir tureciau guleti bamba uzvertus , bet zinokit vis tiek ikisu nosi paskaitineti (kai galimybe atsiranda ). Ikisiu ir as savo trigrasi - diskusija visada priveda prie geresniu sprendimu.
Kylantis saltesnis vejas siek tiek, manau, turetu liudinti konkurso dalyves. Na gal ir ne retro, na gal ten ir nera plunksnu, netikslu ir panasiai, bet darbas geras, issikiriantis, ideta daug darbo. Beje, kiekvienas ivairiai galime suprasti epochu apibrezima. Juk epocha yra - laikotarpis kuriam kazkas budinga. Renesansas, klasicizmas - tai standartinis epochu skirstymas, istorinis, na tas toks mokyklinis. Apskritai manau, kad tam tikro laikotarpio rastu, elementu atkartojimas yra tas paprastesnis kelias, kuriuo visos ir nuejo. Aliai, pamacius tavo darba tikrai negalvojau, kad tai tavo darbas. Pagalvojau, kad jis Juppeer, nes ji pries kazkiek tai laiko kazka panasaus padare ir pamaniau, kad tai to puikus pratesimas http://public.fotki.com/juupeer/rankdarbiai-1/komplektai/14.html. As tikejausi platesnio poziurio, daugiau fantazijos, nebijoti issiverzti is tam tikru standartu. Apskritai pritaikyti ta senoviska stiliu dabartiniame gyvenime, sumaisyti epochas.
O zinot, nuolatinis kritikavimas - neatitinka, negrazu, uz ka cia visos balsavo, neatitnka epochos uz tai isvis nebalsavau - atima bet koki nora dalyvauti tokio pobudzio konkursuose.
Na o rodyti veida turetu buti uzdrausta, nes cia neretai balsuojama is draygystes. Ir apskritai reiketu parodyti pagarba ne toms kurios taisykles interpretuoja, bet toms kurios ju laikosi. Turime taisykles, tai ir zaiskime pagal jas, kad visoms butu sudarytos vienodos salygos. Ir nepamirskime, kad cia yra zaidimas, o ne mokyklos suolas.

Mano puslapis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009

Medaliai: 4 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1)
2010 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 08, 2010 14:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ei, aš balsavau berods už Model darbą tik sakiau, kad pamąsčiau, jog nelabai į temą, bet darbo įdėta ir pateikta netgi neblogai, bendram darbų kontekste tikrai išsiskiriantis darbas. kažkaip pasijutau blogiete dabar, kad prieš tai nuomonę išreiškiau... Liukse, juk kiekvienas esam laisvas sakyti ką manom? nebūtina gi po kiekvienu darbu seilėtis "kaip gražu nuostabu", nors gal iš tikrųjų taip nemanai? aš už konstruktyvų atvirumą ir nesipykim, laimėtojos aiškios, jos - šaunuolės, didžiausi sveikinimai ir milijonas bučinių

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pusis
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 05 Sausio 2008

Medaliai: 2 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 2009 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 08, 2010 17:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="aliai"]ech,pušie,aš taip pat ,kaip sena bambekle,įkišiu trigrašį
[quote]
Visai mes ne bambekles, o isakom savo nuomone O apie tokia "retro" epocha cia pirma karta isgirdau reikia sviestis, bet ir sviesti irgi reikia taip, Liukse, cia ne mokyklos suolas, bet apibrezimai ir islieka apibrezimais, be ju nesusigaudytume kas yra kas, o interpretacijos - tai irgi labai slidi tema. o su situo sutinku visu 100 procentu "Ir apskritai reiketu parodyti pagarba ne toms kurios taisykles interpretuoja, bet toms kurios ju laikosi."
Taigi sveikinu nugaletojas, Aliai, kaip matyti: sveikas protas vis delto nugalejo O as balsavau uz grazias fotografijas, Anuka, na tavo kaip visada, nors autoriaus veido ir nesimate

aliete
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2008
Pagyrimų: 4

Medaliai: 5 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 2) 1 vieta (Suma: 2) 2009 Lapkritis (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Liepos 08, 2010 21:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liukse rašo:
Aliai, pamacius tavo darba tikrai negalvojau, kad tai tavo darbas. Pagalvojau, kad jis Juppeer, nes ji pries kazkiek tai laiko kazka panasaus padare ir pamaniau, kad tai to puikus pratesimas http://public.fotki.com/juupeer/rankdarbiai-1/komplektai/14.html

čia dabar nežinau-kaip sureguoti ,jeigu "bakstelėjimas" man, turbūt turiu atsakyti Liuksei - šį Juupeer darbą tikrai esu mačius ir aptarinėjus , jis darytas dar mano klasėje auksarankių akademijoje - tikrai geras darbas - ten,kaip ir mano darbe, taip pat kaldinimas- na jis visur panašus-kali vielą , na ,o skirtumas tas ,kad aš jungiau įvairius metalus ir jungiau jų dalis wrapinimu , spiralės motyvas ,aišku yra, bet juk spiralė,saulutė ,gyvatė- baltiški motyvai -be jų to laikotarpio neatspindėsi , tai tiek "pasibaksnojimui"

Liukse rašo:
O zinot, nuolatinis kritikavimas - neatitinka, negrazu, uz ka cia visos balsavo, neatitnka epochos uz tai isvis nebalsavau - atima bet koki nora dalyvauti tokio pobudzio konkursuose.

akivaizdu,kad šis konkursas iš kitų konkursų savo tema turėjo būti daugiausia pažįntinis ir plečiantis akiratį- juk kalba eina apie darbų darymą ,interpretuojant tam tikrus dailės istorinius laikotarpius..., taigi interpretuojant, tais laikotarpiais reikia pasidomėti...ir pasidomėti reikia ne tik darantiems ,bet ir balsuojantiems . Tai juk savotiškas pažįntinis konkursas,kuris turėtu praplėsti bendrasias žinias...
Na ,ir dar replika-Model pačio darbo,aš nekritikavau - aš tik paprasčiausiai įvardinau,kad jis neatitinka jokios epochos... galiu dar kartą pakartoti-tai kas parodyta-tai retro šiuolaikinis stilius, ir žiūrint iš šiuolaikiško taško, dar keletas konkursiniu darbų atitinka tą stilių,na, kad ir anukos, yra darbų ,tarp jų ir maniškis, atitinkantis vintage stiliu ir t.t.t

Balsuoti,ar nebalsuoti- kiekvieno laisva valia , aš vedama savų motyvų pasirinkau nebalsuoti...juk ir daugiau forumo dalyvių buvo nebalsavusiu,gal ir jų motyvai buvo panašus...

anuka rašo:
nebūtina gi po kiekvienu darbu seilėtis "kaip gražu nuostabu", nors gal iš tikrųjų taip nemanai? aš už konstruktyvų atvirumą

aš taip pat už naudinga konstruktyvų atvirumą.Manau,tam ir yra šis klubas,kad diskutuoti,dalintis nuomonemis,žiniomis ir t.t.t.
Taigi ,jei yra neaiškumų dėl epochų,stilių, kviečiame į diskusiją
šioje vietoje tikrai pritariu pusei
pusis rašo:
reikia sviestis, bet ir sviesti irgi reikia

http://www.facebook.com/aliaipapuosalai.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
juupeer
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2008

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Liepos 09, 2010 18:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liukse rašo:
Aliai, pamacius tavo darba tikrai negalvojau, kad tai tavo darbas. Pagalvojau, kad jis Juppeer, nes ji pries kazkiek tai laiko kazka panasaus padare ir pamaniau, kad tai to puikus pratesimas http://public.fotki.com/juupeer/rankdarbiai-1/komplektai/14.html.

Tikrai nesitikėjau, kad Aliai darbas bus priskiriamas man, čia kaip sakoma spyris į sėdimąją, kad pasitemčiau Dabar reiks paplušėti, kad pateisinčiau nuomonę apie save

O šiaip čia jūs įdomiai diskutuojat. Vadinasi konkursas buvo geras, jei sulaukė šitiek daug kritikos

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbių konkursai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.