anukos klasė VII (Fotografija)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 02:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

anuka kokias 6 žinutes bandžiau siųsti, bet turbūt nenusisiuntė tai įkeliu čia, gal galėtum užmesti akį

anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2010 Kovas (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2010 metai (Suma: 1)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Raimauskaite, man labai patinka pats pirmasis variantas ir paskutinis tikrai, gerai Lachesė sako, gal tikrai nereikia Tau koliažo?

Egle, atsakiau žinutę.

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 12:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, o kada suzinosime ivertinimus?
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mija, dabar jau kantrybe linkiu apsišarvuoti

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 22:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja Anuka, Jūsų klasė buvo viena mėgiamiausių. Senai domėjausi fotografija, tačiau Jūs padėjot žengti nemažą žingsnį į priekį. Meilė fotografijai padidėjo dvigubai. Pradėjau atidžiau rinkti parametrus, susipažinau kas yra auksinė valanda, susidraugavau su baltos spalvos balansu ir aišku išmokau dar daug kitų dalykų, kurių visų neišvardinsiu. Tikrai labai džiaugiuosi, kad galėjau būti Jūsų mokinė. Ačiū ačiū

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Niliukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009
Pagyrimų: 2

2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Rugpjūčio 22, 2010 23:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela Anuka, labai ačiū už teorines žinias ir smagu vėl buvo prisiminti jaunas dienas, kai tekdavo laikyti rankose fotoaparatą. Su skaitmena dirbti smagu, nes iš karto matai rezultatą. Bet senovinis būdas įdomus tuo, kad pati ir ryškindavau ir spausdindavau nuotraukas. Net buvo laikotarpis, kad vargdavau spausdindama spalvotas nuotraukas. Bet tai buvo tiek laiko atimantis procesas, kad teko jo atsisakyti. O dabar galimybės iš tiesų neribotos - tik mokykis ir dar mokykis.
Tai ir dar kartą dėkoju už mokslus ir labai gerą žodį, ačiū.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 00:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėstytoja anuka, tariu didelį, nuoširdų ačiū, už tai, kad daug išmokėte, maloniai bendravote, padėjote, dar daug daug visokių gėrybių padarėt džiaugiuos, kad buvo tokia klasė, o ypač- dėstytoja
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ką, mielieji, pas mus prasidėjo visą dieną besikaupusi audra su griausmais, tad galvoju, kad brūkštelsiu baigiamąjį žodį ačiū už gražius žodžius, pirmiausiai matau, kad visi jau sukėlėte darbelius, tad noriu visiems padėkoti, kad kantriai mokėtės fotografijos, dėjotės į galvą teoriją bei džiugiai imdavotės praktinių užduočių. tikiu, kad pasibaigus šiai Akademijai nepamiršite fotografijos ir daug fotografuosite ne vien papuošaliukus, bet ir savo malonumui visada galėsite grįžti į šią klasę "pasikartoti", jeigu prireiks. dar noriu pagirti visus be išimčių - progresą manau matote patys! o jeigu kils kokių klausimų - kreipkitės bet kada

na ir baigiamojo žodžio pabaigai - tradicinė paklodėlė tik šįkart - linksma su nedideliais pamokymais tai - kelių žymių pasaulio fotografų ir vieno anonimo citatos, susijusios su fotografija. jos bent mane privertė pažvelgti į fotografiją šiek tiek kitu kampu smagaus skaitymo

1. „Jūs nefotografuojate, Jūs – darote fotografiją” – Ansel Adams

Suvokimas, kas sąlygoja tai, kad fotografija laikoma „gera“ yra būtinas, norint nufotografuoti puikias nuotraukas. Paklauskite savęs: kodėl kitiems ši mano fotografija turėtų būti įdomi ir ko jai trūksta arba ko per daug, kad ji nėra puiki?

2. „Pirmosios 10000 Jūsų fotografijų yra blogiausios Jūsų fotografijos“ – Henri Cartier-Bresson

Ar žinote kiek fotografijų esate padarę iki šiol? Turėsite padaryti tūkstančius fotografijų, kad pradėtumėte jas objektyviai vertinti. Žvelgti į savo fotografijas taip, lyg žiūrėtumėte kito žmogaus akimis yra puikus būdas sau pažerti konstruktyvios kritikos. Palyginkite savo pačias pirmąsias fotografijas su darytomis pastaruoju metu. Ar matote pažangą? Ar atsimenate, kaip didžiavotės savo pirmosiomis fotografijomis? Ar jos Jums vis dar patinka ar jau nebeatrodo tokios geros?

3. “Grožį galime pastebėti visuose dalykuose, jo pamatymas ir sukomponavimas yra tai, kuo skiriasi tiesiog foto-šūvis nesitaikant ir tikra fotografija.“ – Matt Hardy

Dažnai negalime arba nemokame pamatyti grožio, kol jo mums kas nors neparodo. Apsidairykite, netgi nepakildami nuo kompiuterio. Ar matote daiktus nauju žvilgsniu, ar matote, kaip galėtumėte tuos pačius daiktus pateikti neįprastai, naujai? Apsidairykite dar kartą...

4. “Kai sėdžiu namuose, nieko neįvyksta. Visada nešuosi fotokamerą su savimi išeidamas... Fotografuoju tai, kas mane sudomina tuo momentu.“ – Elliott Erwitt

Kai pasaulis yra Jūsų drobė, Jūs turite visada su savimi turėti savo įrankius, kad spėtumėte užfiksuoti tai, ką matote aplink. Įpraskite visuomet su savimi pasiimti fotokamerą – niekada nesigailėsite, kad nepasiėmėte.

5. “Kuri iš mano darytų fotografijų yra mano mėgstamiausia? Ta, kurią padarysiu rytoj.“ – Imogen Cunningham

Niekada nebūkite iki galo patenkinti tuo, ką padarote. Niekada nenustokite fotografuoti. Labai tikėtina, kad geriausia Jūsų fotografija dar nepadaryta.

6. “Privalai stengtis vis labiau. Privalai ieškoti kadrų, kurių dar niekas negalėjo padaryti. Privalai imti turimus įrankius ir „knisti“ giliau.“ – William Albert Allard

Mes visada ieškome pasiteisinimų, kodėl nepadarome gerų fotografijų. Henri Cartier-Bresson‘as naudojo juostinę fotokamerą, visuomet tą patį objektyvą, nenaudojo blykstės, fotografuodavo visada tuo pačiu išlaikymu – jam nereikėjo naujausios skaitmeninės įrangos tam, kad padarytų savo geriausius kadrus. Mums visiems prieinami tam tikri objektai bei temos, prie kurių niekas kitas neprieis – pažvelkite į savo draugų bei artimųjų hobius, jų darbo vietas ir raskite savo požiūrį į jas. Daugelis žmonių tik svajoja apie tokias galimybes bei žvilgsnį, kokį turite Jūs, bet tikriausiai niekada nesusimąstėte, kad Jūsų žvilgsnis yra unikalus?

7. “Jeigu aš pamatau savo vaizdo ieškiklyje tai, kas man atrodo kažkur matyta, padarau taip, kad vaizdas susijauktų.“ – Garry Winogrand

Ar dažnai Jums pasitaiko žiūrint į fotografiją pajusti, kad joje kažko trūksta? Mąstėte: „Ši fotografija nebloga, bet aš būčiau daręs kažkaip kitaip.“ Kartais maži dalykai sukuria didelį skirtumą. Nebijokite sujaukti kadro.

8. “Visada maniau, kad fotografijos yra kaip geri juokeliai – jeigu turi jas aiškinti, vadinasi jos nėra jau tokios geros.“ – Anonimas

Kartais labai įdomu išgirsti istoriją, slypinčią už fotografijos, tai padeda pamatyti fotografiją kitoje šviesoje. Bet dauguma atvejų fotografijai nereikia pasakojimo, kuris ją pateisintų. Fotografija turėtų kalbėti pati už save.

9. “Dvylika reikšmingų fotografijų per vienerius metus – įspūdingas derlius.“ – Ansel Adams

Netgi toks fotografijos genijus kaip Ansel‘is Adams‘as nesitikėdavo padaryti daugiau nei dvylikos gerų kadrų per vienerius metus. Kaip gali tikėtis padaryti daugiau? Peržvelkite pastarųjų metų fotografijas, ar matote 12, kurios išsiskiria iš kitų?

10. “Prastas fotografas mano, kad jo geriausios fotografijos yra tos, kurias buvo sunkiausia išgauti.“ – Timothy Allen – apie fotografijų redagavimą

Fotografijų tvarkymas gali būti pats sunkiausias, bet taip pat ir maloniausias darbas. Kartais greitai peržvelgę fotografijas ir jas palikę kuriam laikui prieš grįždami jų tvarkyti galime garantuoti sau, kad grįžę pamatysime jas daug šviežesniu žvilgsniu. Tokiu būdu dažnai pamatomi dalykai, kurių prieš tai net nepastebėjai. Atsitraukimas nuo didelio kiekio fotografijų ir ramus pamąstymas apie jas gali iškelti tam tikras fotografijas atmintyje kaip geriausias iš visos krūvos.

(versta iš: http://digital-photography-school.com/)

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 16:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš ir noriu pasakyti ir Jums diiidelįįįį Išsipildė šiek tiek svajonė, kad jau tobulėju fotografavime. Gal kada nors ir man pavyks padaryti meniškų foto Irgi visai kitu kampu pažiūrėjau į fotografavimą ir išmokau elgtis geriau sufotoaparatu...
Redaktorė
Redaktorė

Prisijungė: 14 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 19:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū Anuka už visas pamokėles ir patarimus. Labai daug naudingų dalykų sužinojau, anksčiau tiesiog pleškindavau fotoaparatu, o dabar prieš paspausdama mygtuką iškart pagalvoju apie taisykles. O taip pat buvo proga prisiminti fotografavimą, nes vaikystėje labai daug fotografavau, o vėliau tik keliones. Dabar pamatau įdomų vaizdelį, tuoj pagalvoju, gaila kad fotiko nepasiėmiau.

PAGYRŲ PUODAS

Atgal į viršų
Žalčių Karalienė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 21:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

anuka, noriu iš visos širdies padėkoti už atskleistas fotografavimo paslaptis, už nuoširdumą, kantrybę, supratimą ir matau, kad net ir akademijai pasibaigus nenustoji mumis rūpintis, ačiū širdele

ir svarbiausia dabar jau beveik pamiršau Auto režimą

augusia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš norečiau padekoti mokytojai už pamokeles

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 21:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oho, mielieji, ačiū visiems už tiek gražių žodžių!

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
vaiva 70
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 23, 2010 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai ačiū Jums mokytoja už- kantrybę ir mums skirtą laiką.

Labai džiaugiausi, Kai taip komentavote visus mokinius, net ir neakivaizdininkus. Labai daug išmokau, tikiuosi nepamirš ir panaudot ateityje .
Gaila aišku, kad beigiamajam negal;ėjau nufotkit normalios foto. teko panaudot fotografija kuria padariau besimokydama. Bet džiaugiuosi tiek išmokusi. Jie net nebegalėsiu rankdarbiaut tai fotografupot manu galėsiu visada. Ačiū , kad įvedėt į nuostabų Fotografijos pasaulį.

anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 24, 2010 23:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaivut, Tau aš noriu palinkėti, kad pasveiktum ir galėtum užsiimti viskuo, ką tik sumanysi

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
fruktozoide
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Vasario 2009
Pagyrimų: 2

2012 Gegužė (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 10:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ną, ir aš noriu padėkoti Ačiū, anuka, už viską viską Puikus dėstymas ir komentarai, daug naudingos informacijos, apie kurią fotografuojant anksčiau net nepagalvodavau Čia buvo didelis žingsnis geresnių fotografijų link
Gaila, kad kaip ir su visomis mokytojomis neišėjo konsultuotis dėl baigiamojo Bet toks gyvenimas, smagu, kad turėjau galimybę čia mokytis ir įgauti žinių, juolab, kad mokytojos tikrai šaunios

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 21:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja , kad jūsų žodžiai tiesiai dievui Į ausį.
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū už pagyras, fruktozoide

tiesa, atsiminiau, kad likau taip pusiau skolinga Jums pamokėlę, kaip pasigaminti fotoaparatą iš degtukų dėžutės

http://www.matchboxpinhole.com/index.html

kas susigundysite pabandyti, pirkite pačią pigiausią 12 kadrų juostelę, kad nebūtų gaila, jeigu ne visai pavyktų nes pirma mano juostelė gal man irgi ne visai patiko. bet antroji jau buvo žymiai geresnė, nes paaiškėjo dalykai, kurie gal buvo ne iki galo aiškūs. įdedu kelias fotografijas darytas degtukų dėžute žinoma, čia labiau yra pasižaidimams, bet galima ir portretus fotografuoti

darbai ir kalbos
fotografuoju

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Gabyte...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 22:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Uch, sudominai mane dabar

Tik matau, kad darbelio čia ne mažą, o ir šiaip reiktų kažkaip viską išsiversti, nes dabar nelabai ką ir tesuprantu Ui ui ui, reikėjo anglų mokintis vasarą

Ir man kaip visada kvailokų klausimų iškyla
O juostelę ryškini fototelje? O ir nuotraukas ten daraisi?
Atleisk jei nugrybavau, bet kaip minėjau, ne mano anglų žinioms ten viską suprasti

Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 22:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mokytoja, ir as norejau padekoti uz pamokas. Man jusu klase buvo viena idomiausiu, nes bene pagrindinis tikslas mokantis sioje akademijoje buvo susipazinti su fotografavimo subtilybemis Gal ir ne viskas is karto daejo, ir nedaeje dar dabar, nu bet manau kad su laiku ismoksiu ir mano fotografijos vis tobules
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 23:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o gal galit pasakyt iš ko gaminot savają? nes ten kai kurių dalykų nepažįstu
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 25, 2010 23:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gabyte, taip, juostą ryškinu paprasčiausioj fotolaboratorijoj ir skanuoju irgi ten pat vieno fotolaboratorijos berniuko kai neįspėjau, kad čia gali būti visokių įdomybių, tai pareiškė, kad sugadinta juosta ir nieko neišėjo, bet kitoj laboratorijoj normaliai priėmė bet Vilniuj gal ten kai kurie pripratę prie tokių "degtukininkų" o dėl anglų kalbos tai ką aš galiu pasakyti... verskis su žodynu ko nesupranti, aš labai daug dalykų būtent taip ir išmokau

Mija, gaila, kad ne viską supratai, bet siūlau dar kartą peržvelgti klasę, paskaitinėti mano paklodėles bei komentarus, gal dabar, truputį susigulėjus informacijai viskas pasirodys daug aiškiau?

Gabri, o kurie dalykai Tau neaiškūs?
- degtukų dėžutė
- foto juosta
- tuščia foto juostos "kasetė", į kurią vyniosis naujoji foto juosta (tų kasečių saujom gali gauti fotolaboratorijoj, tik reikia prašyti, kad būtų likęs galiukas juostos išlindęs, prie kurio klijuosi jau gerąją juostą)
- kartoninė dėžutė (tinka ir nuo naujosios juostelės)
- skardinė (tinka ir folija, tik tiek, kad su skardine daug patogiau dėl jos patvarumo)
- juoda lipni juosta (elektrikai naudoja)
- vienas plastikinis "dantis" nuo didelės įrišimui naudojamos plastikinės spiralės (jo reikia, kad galėtum suskaičiuoti kada kadras prasisuka)
- adatėlė
- žirklės
- kanceliarinis peilis
- juodas markeris

ten manau jeigu "next" spausi, tai turėtų matytis kaip ir kam daiktai visi panaudojami

ir gi kaip netikėtai jau yra rezultatai Akademijos!!! (jeigu ne Gabytė, tai nebūčiau ir pamačius )

sveikinu Raimauskaitę, fruktozoidę ir Gabrielių susižėrus apdovanojimus! o kitiems linkiu nenusiminti, tikiu, kad po šios Akademijos daugelį dalykų savarankiškai išmoksite dar geriau, nes pagrindus neblogus paklojom

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 26, 2010 00:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiū, anuka! gal galėsim Tavo klasės pažymius pamatyti kartais?
Atgal į viršų
simuchiuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugsėjo 2007

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 26, 2010 00:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai dideliausi visiems

Kažkaip šiek tiek nusivyliau savimi, tikėjausi iš savęs geriau Life is life....

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 26, 2010 00:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

simuchiuke, nenusimink, man labaai patiko tavo darbelis- tok rudeniškas svarbu sėkmingai pabaigei akademiją, ne kaip kurie
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2425

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.