ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 27, 2010 20:14    Rašyti temą: ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS) Atsakyti su citata

Sveiki, po ĮVAIZDŽIO AKADEMIJOS pamaniau, kad konsultacijų centre turėtų būti reikalinga tokia tema, kurią dėsčiau savo klasėje.
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3679&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kaip susikurti logotipą, nuo ko pradėti, kokie kūrimo etapai, viską rasite klasėje. O jeigu reikėtų patarimo jau kūrybos procese dėl kompozicijos,spalvų, idėjos, galiausiai pačio pavadinimo - mielai kreipkitės.

Turint parašą ar logo, atsiranda problema, kur jį tvarkingai padėti, kad nekonkuruotų su darbeliais. Tokiu atveju logotipui yra sukuriama speciali vieta rėmelyje, kuri gali šiek tiek kisti nuo nuotraukų kompozicijos.

Pavartykite mano klasę ir akademijos atsiskaitymo temą http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3788
visi studentai sukūrė savo darbeliams pastovius rėmelius ir į juos įkomponavo logotipą.

Šia tema siekiu, kad mūsų forumas gražėtų ir būtų miela žiūrėti į dailiai pateiktas darbelių nuotraukas. Nors studijuoju menus jau senokai... mano nuomonė vistiek šališka, bet geriau tokia pagalba negu jokios.
Ne visada galėsiu atsakyti tą pačią dieną, bet tikrai sulauksite atsakymo.

Į mane kreipdamiesi aiškiai suformuluokite klausimą.

Kad galėčiau padėti kuriant logotipą ar rėmelius, dėkite bent po 3-5 variantus kuriuos galima bus toliau vystyti ar aptarti klaidas. Kuo daugiau variantų sukursite, tuo geresnių rezultatų pasieksite.

Vieno pavyzdžio galiu ir nekomentuoti, jeigu nematysiu jam ateities.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 17 Rugpjūčio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 3 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2013 Vasaris (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 01, 2010 12:37    Rašyti temą: Re: ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS) Atsakyti su citata

Sveika Lachese.

Greiciausiai prisimenate nevykusi smuiko rakta ir dar labiau netinkanti varna?

Ilgainiui svarstydama apie logotipa supratau jog as nenoriu kad pazvelgus i mano logotipa kiltu kokiu nors kitu asociaciju.Noriu kad zmones prisimintu tik mane,mano darbus,fotografijas todel atsisakiau visu paveiksliuku gyvunu ir t.t.Beto logotipas turi buti kuo paprastesnis.

Noriu logotipo savo puslapiams.Tiksliai zinau jog vieno puslapio fonas bus juodas(tai bus puslapis fotografijoms),o kitas galbut baltas ar kt. svelnios spalvos(puslapis rankdarbiams).

Dabar trumpai apie pavadinima.

Pavadinimo norejau tokio kuris prasidetu S raide.Mano vardas,pavarde is S raides tad jokia kita raide man nera tokia artima.Kodel pasirinkau pavadinima "Songe"(is pranc.k.reiskia sapnas,iliuzija)?-Son- tai 3 mano vardo raides,o vertimas labai tinkamas fotografiju puslapiui nes daugelis nuotrauku galbut realiai neatinka tikroves.Ta prasme jog fotoaparatas uzfiksuoja tai ko galbut zmogus ne nemato. Taciau pavadinimas ne kliutis ji galima pakeisti.

O mano klausimai butu tokie:

1.Ar sis logotipas galetu buti gerai isimenamas?

2.Kadangi esate maciusi tikrai daugiau logotipu uz mane ar nepastebejote ko nors panasaus?

3.Kaip siulytumete patobulinti si logotipa?

Labai laukiu jusu komentaru,noriu suzinoti ka reikia keisti,o galbut si mintis taip pat nevykusi tad jos kuo greiciau reikia atsisakyti.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 01, 2010 15:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, pasižiūrėjus į pavadinimą, padariau eksperimentą. pasakiau porai žmonių ir pati pamėginau jį prisiminti po kelių valandų. Liūdna sakyti, bet nei vienam iš mūsų nepavyko jo tiksliai prisiminti. Man galvoje kažkodėl skambėjo soronge, gal kad paminėjai prancūzų kalbą. Išsiverčiau tą žodį ir aš, man labai patiko reikšmė (ir kiek suprantu, ji yra pagrindinė) svajonė. Irgi sodis iš S raidės, taipogi,kaip pati sakiai, Sapnas. Dėl pavadinimo tokie pastebėjimai.

O vaizdinė medžiaga tai man pats S sudvejinimas keistas, jis primena šitą ženklą, o jo reikšmės staigiai neradau, tu žinai ? § O marga grafika išskaido formą. Pati nesirinkčiau tokio margai užrašyto pavadinimo, sunku skaityti, o sumažinus atrodys kaip patrupėjęs.

Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 02, 2010 15:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai aciu,i mano klausimus atsakete 100 procentu
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 05, 2010 15:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki ir vel trukdau.

Pripazinsiu niekaip nerandu tinkamo logotipo,o gal budo isreiksti save.

Taigi nusprendziau logotipa pasidaryti is vienos nuotraukos,kuria pati dariau,kad tikrai zinociau jog niekas kitas nepasidarys panasiai.Tiesa norejau suzinoti ar galima naudoti logotipui paveiksliukus is interneto?
Va kas gavosi geriausia.

Ne pati nesuprantu kas ten istiesu pavaizduota bet man tas vaiduokliukas visai zavus.Juk jei nori pasidaryti logotipa fotografiju puslapiui nebutina kad butu pavaizduotas fotoaparatas?

Norejau paklausti jei pamatytumet toki logotipa ka pirmiausia pagalvotumet?Tiksliau ka pagalvojot pamacius.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 05, 2010 23:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, ar atidžiai perskaitėte mano klasę?
Žiūrint į pavyzdį, panašu,kad jums trūksta idėjos. O tai labai svarbu, sunku ką nors padaryti,kai nežinom tikslo. Akademijos mokiniai savo logotipo idėjas-vizijas pirmiausiai aprašė žodžiais. Tada jau buvo apie ką kalbėti.

kad ir kas ten būtų ta dėmė, labai daug problemų su kompozicija šiame variante.

Dėl pirmo pagalvojimo- kad dar labai daug reikia dirbti, kad šitas vaizdelis taptų logotipu.

Jeigu norėtumėte susikurti logotipą su mano pagalba, tai pradėkite nuo idėjos generavimo. (kaip suprantu, pavadinimo jau nebekeisite).

Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 07, 2010 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai,turiu viena svajone kaip noreciau kad atrodytu logotipas.

Galiu ja parasyti,bet bent jau man tai tikrai neatrodo jog labai panasu i imanoma logotipa,tokio net per milijona metu nesukurciau.

Taigi noreciau kad logotipe butu pavaizduota tartum suke veidrodzio ar siaip kokia nuolauza.O joje atsispindetu kaip siluetas juodas ar siaip konturai merginos kuri tartum atrodytu uzsisvajojusi arba uzsimerkusi lyg mieganti,o butu pasipuosusi idomiais auskarais.Galvoju jog galetu buti ne visa o tik puse.(logotipas rankdarbiams)

O antras logotipas irgi galetu buti panasus tik kad sukeje atsispindetu minimalus gamtos vaizdas(fotografijoms,nes dazniausiai fotografuoju gamta.)

Na ir kas kad zinau jog toks logotipas butu idealus(man),bet jei ir siluetas,negaliu pavogti nei vieno esancio paveiksliuko ne savo is interneto.Del to ir bandau padaryti kazkoki paprastesni logotipa.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 07, 2010 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

paskaičius, vizija nėra labai sudėtinga. Vogimas yra tiesioginis paveiksliuko panaudojimas, jeigu paimi tik idėją, tai ne vogimas. Taipogi yra daugybė sukurtų siluetų, prie kurių užrašas free, tokius galima parsisiųsti įvairiuose puslapiuose.

Bet ... nesuprantu, ką šiuo atveju reikėtų naudoti iš interneto- merginą? nusifotografuokite, ir stilizuokite tą figūrą, bus individualu, taip pat ir su gamta.

O šukės formą tikrai nesunku padaryti. Tad pirmyn, nematau nieko sudėtingo ir idėja puiki.

Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 09, 2010 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki perskaiciusi padrasinima,emiau ieskoti merginu siluetu kur galima butu gauti laisvai kaip ir sakete,taigi atejau pasitarti.

Radau stai tokius man priimtiniausius siluetus internete.

Man patiko sitame siluete mergina, ji tartum ziuri i virsu ir jei nebutu salia kito silueto galima butu manyti kad ziuri i dangu.

http://i51.tinypic.com/427ac.jpg
Sito silueto labai patiko ranku poza,taciau labiau tiktu kaip drabuziu parduotuves logotipui.
http://i51.tinypic.com/2mg2sck.jpg
Seme siluete patiko veidas is sono ir taip labai matytusi tarkim papuosalas pvz auskarai.Tik gaila kad galva nuleista ir siaip liudnokas siluetas.
http://i55.tinypic.com/30upo8w.jpg
Manau sitam siluete daug ka galima buti prideti ir pakeisti,galima butu padaryti kad tik puse veido matytusi.Siaip mano nuomone jis gan geriausias ir suteikia nebloga pagrinda tolimesniam darbui.
http://i53.tinypic.com/14mctgl.jpg

Na ka tokie rezultatai,dar retkarciais pasizvalgysiu internete.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 10, 2010 15:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika,
siluetas yra štai kas http://www.google.lt/images?hl=lt&q=siluetas&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=JSqKTMS8KsWoOLbFlccK&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CDEQsAQwAw

tai juodas plėmas, kuriame atpažįsti kažką. Kiti tiesiog linijiniai piešiniai. Tai kas iš tiesų yra tavo idėjoje? Man labiausiai tobulintinas pasirodė pirmasis.

Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 10, 2010 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aisku,mano vizijoje yra juodas siluetas merginos uzsisvajojusios,taciau neatmetu galimybes ir linijiniui piesiniui nors zinoma siluetai mane labiau zavi taigi zinoma ju ir noriu.

O pirmajame kiek siulytumete palikti merginos,ar kad matytusi visos rankos ar truputeli auksciau nukirpti?
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 11, 2010 15:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

iki pusės, kad matytūsi visos rankos ir ties liemeniu kažkur kirpti, tik jai reikai atramą padaryti kažkokią liniją.
Atgal į viršų
Kris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 26, 2010 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, bandau kurtis sau logotipa, pasidariau keleta variantu, noreciau kad pakomentuotumet, ar gera ideja ir pan.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 26, 2010 21:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, pamėgink pasidaryti mažą logiuką, man atrodo, kad tiek smulkių detalių tiesiog sulips į vieną gumuliuką. O šiaip man labiau be rėmelio patinka tas portretas, nebent užsiimi rėminimo paslaugom. IR siūlyčiau portrete išryškinti tą detalę, kuri atspindi pačios kūrybą.
Atgal į viršų
Auffrite
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 27, 2010 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

Ilgai nesirodziau nes niekaip nesugalvojau ka daryti su ta mergina.Pazvelkit kai as uzdedu pvz papuosalus atrodo taip lyg mergina sau o papuosalai sau!

Nebent gal reikejo deti papuosalus kaip piestus.Taciau visvien kazkaip keistai atrodo.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 27, 2010 22:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

čia visa paslaptis turbūt pataikyti papuošalo vietą... kas tikrai sunku. o gal visai to papuošalo nereikia? kuriant logo reikia turėti daug variantų iš vieno sunkiai kas vystosi. Pamėgink su kitais siluetais.
Atgal į viršų
Kris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 29, 2010 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar gal aiskiau? Nenusprendziu, ar netruksta spalvu? Labiau patiktu paskutinis variantas tik gal srifto geresnio paieskot reiktu, kaip manote?

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 02, 2010 22:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveika, pamėgink uždėti logiuką ant nuotraukos, kaip manao klasėje darė mokiniai ir pamatysi, kad mergaitės veidas bus labai mažiukas, tuomet bus aišku, ar ne per smulkios detalės. Kol kas antram man šriftas atrodo užgožiantis paveiksliuką. O pirmam per mažas. Šiaip nesirinkčiau dviejų šriftų, geriau varijuoti su mažosiom ir didžiosiom.
Atgal į viršų
Kris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Spalio 02, 2010 22:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu jums, ieskosiu kitu variantu, atsizvelgiant i komentarus
Atgal į viršų
Astra
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 28 Rugpjūčio 2007

Medaliai: 4 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2008 Rugsėjis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)
2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 12:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena,
kaip dziaugiuosi, kad turejom tokia saunia akademija, kur pasisemiau ziniu apie logotipo kurima
jau senai masciau susikurti logotipa, nes kol kas tik "ale" parasas yra prisigalvojau begales pavadinimu, bet labai noriu isgirsti nuomone is salies? labiau noretusi trumpo, vieno zodzio pavadinimo, kad butu gerai suprantamas tiek lietuviskai, tiek angliskai. bet vistiek kol kas dar neatsisakau keliu zodziu junginiu. pavadinimo ideja mazdaug tokia: nenoriu jokiu uzrasu siejanciu su papuosalais, nes gal ateity nuspresiu pati pardavineti kristaliukus, karoliukus. be to, retkarciais tenka ne tik papuosalus daryti, o ir dekoruoti kristaliukais. visgi noriu, kad pavadinime atsispindetu sasaja su kristalais, prabanga, spindesiu, išskirtinumu (iškirtinumu, ne kad originalus, bet kad mano darytus papuosalus devinti moteris/mergina issiskiria, nes pas mane daugiau tokie vakariniai, proginiai gaunasi) ir pan. tai sakyciau butu pagrindiniai pavadinimo kriterijai. labiau noretusi isvengti lietuvisku raidziu, del busimo www adreso.
taigi, ka manot apie siuos pavadinimus?

keliu zodziu junginiai:
1. išskirtinė prabanga
2. žėrintis spindesys
3. išskirtinis spindesys
4. Crystal Light (arba Crystal Shine)
5. Kristal-Line (jei paskutine raide butu "ė" sakyciau sulietuvisketu)

vienas zodis:
6. Kristalija (sis man labai patiko, bet www uzimtas)
7. Kristalinė (kazkiek asocijuojasi su kristalu linija, tik nezinau, ar tai gerai, ar blogai?)
8. Crystallum (lyg ir lotyniskas pavadinimas, gaila neturiu lotynu k. zodyno, nes man si kalba labai miela )
9. Kristela arba Kristella (man asmeniskai kazkodel labai "limpantis" pavadinimas)
10. Kristalė
11. Kristada arba Kristalda (ar neasocijuojasi su "Kristiana")

dar tokie pamastymai ir pirminiai norai buvo sieti su savo vardu, nes Astra lot. k. reiskia "Zvaigzde", o zvaigzdes juk spindi, zeri, blizga bet velgi, Astra www uzimtas, nebent lotyniskai Astrum, bet kazkodel man toks variantas neskamba. be to, "Astra" ir anglu kalba "Star" labai artima zodzio rasysena, buvo net tokios mintys "A-Star" ar pan arba tiesiog ASTAR, bet kazkodel man nelabai, kazko painoka. o gal cia tik man taip atrodo

is anksto dekoju uz atsakyma ir bet kokia kritika

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 16:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, as cia su tokiu klausimuku. Gal galit parasyt kaip reikia ta logotipa isikelti, kur zinuteje po bruksniu yra. Ir dar kad paspaudus ant jo isijungtu nurodyta svetaine ar adresas. Niekaip nepavyksta man
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labukas, Astra, prisiminiau filmą, kur vyrukas galvojo šūkį deimantų reklamai- "apsigaubkite šerkšnu" va tokį išrinko.

tai kristalai man irgi tokią nuotaiką skleidžia kaip ir deimantai. Tai gal žodis frost kokią mintį pakiš pačiai.

Įdomiausi pavadiniami, mano akimis

Crystal Light, Crystallum,o man šovė mintis- CRYSTAL LIFE tau juk tai kūrybos džiaugsmas, tarsi kitas gyvenimas, kodėl gi nepasinaudojus žodžiu gyvenimas?

Kristalo šviesa irgi atkelidžia tą jausmą, kai viskas nušvinta magiška šviesa, tai gal dar tiktų CRYSTAL MAGIC, CRYSTAL GLOW.

Tai tiek pamąstymų, tikiuosi, kad sužėrėsi !

Kristukas., eikite čia http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=137 ir tikrai rasite atsakymą.

Atgal į viršų
Kristukas.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 19:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachese aciu labai bandysiu ieskoti
Atgal į viršų
Rit!
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Tr. Gruodžio 22, 2010 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atėjau čia su labai konkrečiu prašymu. Pradėjau galvoti apie logotipą. Nors fotografuoju mažai (viena priežasčių - neturiu su kuo ), tačiau kartais "prisireikia" įdėti savo darbelio nuotrauką į bekraštį internetą. Norisi uždėti kokį parašiuką ar logotipą, kad kas nors nepasisavintų darbelio, ir kad mano simbolis visada būtų pastovus. Kilo mintis logotipo pagrindu padaryti savo pirmą vardo raidę - R. Pridėti kokį grafinį simbolį (apie ką dar rimtai nesvarsčiau), ir panašiai... taip, R. būtų labai paprasta, lengvai įsimenama, bet... ar originalu? Iš vienos pusės - kaip vardas gali būti originalus iš 1 raidės? Iš kitos - bet niekas (kiek žinau) dar to nedarė!

O gal aš pušį gaudau, ar visai ne nuo to pradėjau?
Reiktų išmanančio žmogaus komentaro, nes baigiu pasimesti.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gruodžio 24, 2010 01:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena,

iš vienos raidės logotipas tikrai galimas, netgi su R raide jų pilna

http://www.google.lt/images?hl=lt&q=R+logo&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=4M4TTezMCc-TjAfnxPH2BQ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CCsQsAQwAA

čia atsiranda problema jo grafikoje, kad jis nebūtų tik bereikšmė R, o pristatytų ir kažką daugiau.

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 16

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.