SUTAŽAS
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Spalis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 04, 2011 15:12    Rašyti temą: SUTAŽAS Atsakyti su citata

Sveikos (-i), užsukusios ,
šioje temoje stengsiuosi jums padėti susidraugauti su sutažo juostelėmis

* Prieš užduodamos (-i) klausimą pirmiausia perverskite sutažo klasę!
* Į klasėje aptartus klausimus - neatsakysiu. Taip pat pasilieku teisę neatsakyti į pasikartojančius klausimus šioje temoje.
* Savaitgaliais ir šventinėmis dienomis - ''nedirbu''
* Taip pat atsiprašau iš anksto jei neatsakysiu į klausimą iš karto. Visi esame užsiėmę ir turim daug pareigų, tad būkime supratingi vieni kitiems ir turėkime šiek tiek kantrybės

Drąsiai galite diskutuoti, reikšti savo nuomonę, rodyti darbus ir klausti šioje temoje. Kiek galėsiu, tiek padėsiu ir pakonsultuosiu jums visais rūpimais klausimais apie sutažą.

Tikiuosi maloniai bendradarbiausim
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Doris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Gruodžio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 07, 2011 16:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Aiva, pamačiau naują temą tarp konsultacijų ir tiesiog noriu, kad mano darbą įvertintumėte savo kritiška akimi. Esu nemažai pagaminusi sagių ir kitų papuošalų. Visos mano klientės patenkintos, bet profesionalios kritikos neturėjau. Norėčiau, kad pasakytumėte kuri vieta yra silpna mano darbuose, turiu galvoje gaminio kokybę, spalvų derinius, stilių. Ačiu nors už kokius komentarus.
http://www.facebook.com/album.php?aid=8263&id=100001994206752&l=bdc466b53e
Atgal į viršų
loretaix
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 08, 2011 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Doris, tavo darbelių grožis neapsakomas, nuostabūs.
Atgal į viršų
Doris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 08, 2011 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Loretaix, labai ačiū, smagu kai darbai kažkam patinka ir sulauki šiltų atsiliepimų
Aiva, dar norėjau paklausti apie apyrankių užsegimą iš 2-jų karoliukų. Nesu bandžiusi tokio varianto nes nesu tikra, kad jis laiko ir neatsisega netikėtai. Kaip pagalvoji sutažas slidus (nors yra ir mažiau slidžių), karoliukai taip pat slidūs, be to įsivaizduoju, kad siuvamas paprastas karoliukas su skylute per vidurį, vadinasi dar ir valas eina iš šonų iki karoliuko vidurio. Tai už ko tada užsikabina sutažas? jis gi nepalenda po karoliuko apatine dalimi. Man atrodo, kad turėtų lengvai nuslinkti nuo karoliuko ir atsisegti. Ką praktika rodo?
Atgal į viršų
Frėja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 08, 2011 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba,
norėjau paklausti dėl sagės, kurią mokinote tiek žurnale tiek akademijoje. Ketinu ją pabandyti daryti, tačiau man smalsu, kodėl reikia daryti iš atskirų detalių antrąją dalį, nukarpant sutažo juostelę, o ne daryti vientisą?
ketinu jei pavyks išmokti pritaikyti sutažą ir kitokiam tikslui ir jei man tai pavyks pasirodysiu
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 09, 2011 16:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Doris, ne esu aš profesionalė, tačiau parašysiu ką manau iš savo regėjimo ''kampo'' . Darbai tvarkingi ir įdomūs. Spalviškai taip pat žiūrisi gerai. Spalvų tonai dera, nėra labai ''rėkiančių'' derinių, tai labai svarbu. Labai patiko paskutinė segė, spalvinis derinys nepriekaištingas, linijos apgalvotos. Daromos klaidos tik tokios, kokios išnyksta su praktika. T.y. vietomis per daug įtempta juostelė ar tiesios linijos neišlaikymas. Šiaip darbai tikrai gražūs ir su laiku jie tik gražės
Dėl užsegimų iš karoliukų, tai jie tvirti, laiko puikiai ir neatsisega patys. Pati nešioju tokią apyrankę. Svarbu atitaikyti kilpelės dydį pagal karoliuką.

Frėja, galite bandyti ir nenukirpus juostelių, tik abejoju ar pavyks atitaikyti ir gražiai išformuoti visus keturis kraštus. Be to, taip gražiau juostelės ''apgula'' aplink centrinį karoliuką ir blogoji pusė atrodo gražiau. Tačiau darykite kaip jums atrodo geriau ir jei darysite nenukirpusi galų, būtinai parašykit kaip sekėsi
Atgal į viršų
Doris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 10, 2011 00:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Aiva už nuomonę. Visada stengiuosi per daug neįtempti valo, jei sutažas tvirtas, tai įtempimas nesimato, jei sutažas skystas, tai jau čia sunku išlaikyti gražią lenkimo liniją.
Dar noriu paklausti dėl lapelių darymo. Jei lapeliui naudoju lašo formos plokščią karoliuką ir jį gražiai apgaubiu sutažu, poto karoliukas sukasi aplink savo ašį ir išslenka iš sutažo. Ar tokius karoliukus taip pat reikia paklijuoti iš apačios ir prie pagrindo prisiūti juosiantį sutažą? Gal yra kita technika? Jei lapelis yra sagės krašte ir dar išlenda iš sagės bendro ovalo, tai iš blogos pusės negražiai atrodo, kai odeles ovalas yra sagės viduryje ir dar kazkur toli nuo centro atskiras odos gabalelis lapeliui. Ką galėtumėte patarti.
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 10, 2011 11:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Doris, tikrai taip, vienas iš būdų yra klijuoti lapelį iš apačios. Tačiau taip, blogojoje pusėje ne visada vaizdas tenkina. Aš šiuo būdu darau kai lapelis netoli klijuojamo centro. Pvz. kaip čia:

Tačiau kai reikia, kad ir iš blogosios pusės matytųsi lašelis, aš jį klijuoju iš vidaus, t.y. kai prisiuvu ir jis jau sukinėjasi aplink savo ašį, tada juosteles iš vidaus patepu klijais (kurie po išdžiūvimo lieka skaidrūs) ir vėl gražiai įstatau lašelį. patikrintas reikalas, jei klijai geri, tai lašelis su juostele susiklijuoja puikiai
Atgal į viršų
Dodezile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 10, 2011 16:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pradėjau domėtis jau senokai, tik dar nieko nedariau... . Radau vieną pamokėlę, tikiuosi Aiva nesupyks, kad įmesiu čia, nes daugiau kaip ir nežinau kur patalpinti - gal kam pravers: http://beadsforyou.ru/article_info.php?articles_id=234/
Labai paprastas papuošaliukas tik vaizdžiai

http://olive-enola.livejournal.com/3060.html
http://biser.do.am/publ/1-1-0-9
http://biser.do.am/publ/1-1-0-13
http://www.mylovelybeads.com/php/class/previewClass.php?num=1&key=soutache&lan=ru

kažkas panašaus:
http://mastera-rukodeliya.ru/biju-lampwork/1093-ojerelie-iz-sutaja.html

Sutažas be juostelių... iš fimo (gal netinka čia...) :
http://www.art-rukodelie.com/fimo/urok-3.html

Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 10, 2011 16:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, nežinai kodėl turėčiau pykti Gerai, kad dalinies info

Beja, ir pati pabandyk ką suraityti
Atgal į viršų
Dodezile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2009
Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 10, 2011 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Stengiuosi labai, tik jau tie raitymai... galvos skausmas man dabar, nes labai noriu išmokti.. kol raityti reikia tik į ieną pusę tai gerai, bet tie sukiniai... ai ai ai - baisu . bet bandau. Įmesiu kaip pabaigsiu savo pirmą blyną
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 10, 2011 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dodezile, na, viskas ateina su praktika, svarbiausia noras Kai pirmą kartą paėmiau į rankas sutažo juosteles, man jos ir gi atrodė kaip iš kosmoso , o dabar visai neblogai draugaujam su jom
Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 11, 2011 11:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos.esu naujoke,labai knieti pasidometi ir padaryti kaska su sutazu.kadangi esu jauna mama,nelabai kazkur ziema iseinu.gal galite patarti kokioje e parduotuveje galima butu ysigyti sutazo juosteliu? Siaip pati gaminu auskarus bei apyrankes su akmeneliais bei svarovski
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Perlita
Redaktorė
Redaktorė

Prisijungė: 14 Kovo 2009

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 11, 2011 13:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokybiškų juostelių esu pirkusi iš www.veriniams.lt .

PAGYRŲ PUODAS

Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 11, 2011 19:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu uz pagalba.labai labai...

http://www.facebook.com/album.php?id=100000508500061&aid=59780
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Smelynų gėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 14, 2011 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Aiva.

Susižavėjusi Tavo darbais ir pati pradėjau raityti sutažą. Po ilgų bandymų, nesėkmių ir mažučių pasisekimų vis dar nenuleidžiu rankų
Iki šiol su rankų darbo papuošalais dar nedraugavau, galbūt dėl to man iškilo keli klausimai. Tavo darbuose aptikau auskarų, prie kurių apačios yra pritvirtintos grandinėlės ir kabančios karoliukų eilutės, kurių pabaigoje didelis kristalas. Labai norėčiau sužinoti, kaip tu juos ten prikabini?

Iš anksto dėkui už atsakymą.
P.S. įdedu pavyzdį iš Aivos darbų.
Atgal į viršų
Victrix
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 15, 2011 12:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
o aš noriu paklausi, ar yra kauniečių užsiimančiu sutažu?
Atgal į viršų
Smelynų gėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 15, 2011 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

yra
Atgal į viršų
sidabriuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 16, 2011 13:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva, norėčiau tavęs paklausti, kiek vidutiniškai reikia sutažo ,kad gautus sagė?

Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 16, 2011 14:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smelynų gėlė, ačiū už pagyras. Na, nelabai yra ką čia rašyti. Kabančią dalį, veriu ant siūlo. Nepatariu valo, nes kaip žinia, jis turi savybę temptis, tad po kurio laiko atsiras nereikalingas laisvumas. O kaip tai darau, tai net nežinau kaip čia paaiškinti. Toje vietoje kur noriu kabinti karoliukus, perveriu adatą su siūlu, tada suveriu karoliukus ir grįžtu per juos atgal. Blogojoje pusėje mazgelį dar patepu klijais. Jei kabanti dalis sunkoka, perveriu du kartus. Tikiuosi atsakiau į tavo klausimą, jei kas neaišku, klausk

Victrix, kai grįžtu į LT, tada ir aš būnu iš Kauno

sidabriuke, na, tiksliai į šį klausimą neatsakysiu. Labai priklauso nuo to kokia segė bus ir kaip seksis ją daryti, t.y. ar daug susigadins juostelės. Na, bet manau turėtų užtekti nuo 0,5m iki 1m vienos spalvos tikrai. Jei segė nedidukė ar sutažo joje nedaug, tada dar mažiau
Atgal į viršų
sidabriuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 16, 2011 16:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva dėkui už atsakymą, nes pirmą kartą darysiu sagę su sutažu, o sutažą perku internetu ir maniau, kad nebeužteks
Dar norėčiau paklausti kur labiau apsimoka pirkti sutažą? internete ar parduotuvėse.
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 16, 2011 16:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sidabriuke, nėra už ką, tam čia ir ''ateinu'', kad padėčiau Na, sutažą apsimoka pirkti ten, kur jis kokybiškas Jei internetu nori pirkti galiu rekomenduoti šią parduotuvę www.veriniams.lt Rinkis juosteles PEGA firmos, jos kokybiškos Jei pirksi ne internete, tai žiūrėk, kad jos nebūtų sintetinės, dar nelabai geros ir medvilninės. Idealiausios čekiškos 100% viskozės arba šilkinės juostelės Lauksim pasirodant su darbais
Atgal į viršų
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 16, 2011 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva, Jūsų išbaigti, originalūs, dailūs darbai įkvėpė išbandyti sutažą ir mane. Ir galiu pasakyti, kad tikrai labai įdomu darbuotis su juostelėmis.
Doris>labai patiko darbelių spalvų deriniai

Vis noriu išbandyti padaryti sutažo sagę "dviem aukštais", bet vis nesiryžtu, kažkaip labai sudėtinga atrodo.. Noriu paklausti, ar visada tas kitas aukštas daromas atskirai (turiu omenyje, kaip Aivos sagės pamokėlėje)?
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 17, 2011 12:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dalika, ačiū už gražius žodžius man Na, labai priklauso nuo to, kokia segė. Galima ir atskirai daryti, bet galima ir tai išgauti ir nenukerpant juostelės. Mano ruoštoje pamokoje juosteles kirpau, nes taip daug paprasčiau ir lengviau, pamokėlė skirta pradedantiesiems. Asmeniškai aš siūlyčiau ir šiuo atveju daryti atskirai kol dar praktikos mažai, taip lengviau sudėlioti detales. Vėliau kai jau atsiras realus suvokimas, kaip juostelę reikia sukti, kad gautum būtent tai ko norisi, tada bus galima ''antrą'' aukštą daryti ir nekerpant juostelės Sėkmės
Atgal į viršų
Doris
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 19, 2011 14:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dalika, ačiū
Aiva, norėjau paklausti apie tą komplektuką nuotraukoje. Kaip matau ta pati detalė naudojama ir kaip pakabukas ir kaip sagė. Labai įdomu kaip pritaikei ir kokius užsegimus. Gal turi nuotrauką kurioje matytusi sagės antroji pusė?

[ Št. Vasario 19, 2011 11:22 ]
Dalika, noriu parodyti savo sagę darytą 2-iem aukštais. Kiekvieną aukštą darau atskirai, taip patogiau padėlioti ir suformuoti tinkamą forma.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 14

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.