Knygrišystė. Gaminame knygeles patys
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 18:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitom, šitokia kiekybė ir kokybė
Tikra Kaziuko mugė, ne kitaip Tai jau panirai į knygeles ligi ausų, o rezultatai- iškalbingi.
Labai mielai atrodo paveiksliukai priešlapiuose. Ar priklijuoji , ar pati pieši?
Įdomiai sugalvota su kelių spalvų popierium, galvoju ir aš apie kokią margaspalvę knygutę.
4 knygutės viršelis su tais įspūdingais foliantais... čia tokio rašto popierium apvilkta? labai originaliai atrodo
O jau medieval binding- viena už kitą dailesnės ir kokia gausybė pasidarbuota iš peties.Smagumėlis, kad sekasi ir patinka šis būdas.

Vakar vėl paklaidžiojau, tai ir pasidalinsiu tuo, ką radau
apie ilgo dygsnio įrišimą

http://www.teeshamoore.com/how_to_make_journals.htm
šio įrišimo pamokėlė step by step (pradedantiems, jūs, kaip pažengę, galit nebežiūrėt
http://www.wikihow.com/Make-a-Sketchbook
va čia toks komplikuotesnis dygsniavimas, reiks nuodugniau įsiskaityt
http://en.wikibooks.org/wiki/Bookbinding/Long_stitch
taipogi step by step pamoka
http://myweb.westnet.com.au/ajbanks/Tutorials/Slotspine/slsptut01.htm
dar viena pamoka. Pirma dalis
http://comfortableshoesstudio.blogspot.com/2005/07/long-stitch-tutorial-part-1.html
ir antra
http://comfortableshoesstudio.blogspot.com/2005/07/long-stitch-tutorial-part-2.html

Tų įrišimo būdų pasirodo 9 galybės besą, vis naujų randu, galva baigia susisukt.

Pepa, dabar tavo eilė medieval įrišimą išbandyt ir pasirodyt su kūrinėliu

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Skaitom
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Sausio 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 18:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, ačiū, nu kaip smagu, kai taip pagiria, norisi dar daryt ir daryt Panirau į knygeles tikrai, realiai kiekvieną dieną ką nors padarau, bent jau lapus susisiūnu. O vakar gi visas 4 medieval padariau. Bet nelabai turiu, kur dingt, nes ir pragyvenu iš knygų darymo, todėl anksčiau ir pradėjau gaminti papuošalus mini knygeles. Tik atėjus į šią temą, pradėjau tobulintis ir gaminti didesnes. Jei ne jūs, niekad nebūčiau išmokusi koptiško rišimo ar medieval, todėl imkit baliončikų už tai
Aš jau šiandien draugėms net skundžiaus, kad iki paryčių gaminu knygas, parduodu, paskui perku naujas knygas skaitymui (tikras), bet neturiu laiko kada jas skaityt, nes vėl gaminu savo knygas

Galiu išduoti, kad pirma knygelė (balta juoda) ir tigriškas viršelis žinot iš ko padarytas? Nepatikėsit, iš klijuojamos plėvelės. Pirkau senukuose, o ten gi yra įvairių raštų, spalvų. Ir realiai darant knygą nebereikia net klijų naudot Tik kai nugarėlę tvirtini. Nes plėvėlė gi nusilupa tas lapas ir klijuoji tiesiai ant kartono, labai patogu.

4 knygelės viršelis su senom knygom, tai čia popierius skirtas scrabokui, radau tokį pirkti, labai man patinka kaip knygų mylėtojai Tik tiek, kad jis plonas ir reikia atsargiai tepant klijus, kad nesušlaptų ir nesiraukšlėtų. O šiaip ir anksčiau, kur rodžiau iš popieriaus knygeles, tai visur scrabuko popierius, tik kai kada naudoju juos ir priešlapiams.

Tie paveiksliukai priešlapiuose yra lipdukai. Pirkau tokį lapą, padaryto žmogaus, atsispausdinau ant klijuojamo popieriaus, paskui išsikerpi ir užklijuoji. Man labai patinka, nes visi lipdukai su užrašais alia "I love books", "I love reading". Žodžiu, jei jau mylėt knygas, tai iki galo

pepa, tikrai, dabar tavo eilė keliaut į viduramžius
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi merginos nepilkit druskos ant žaizdos rusiškai geriau skamba .Jau po Sarmos parodytų knygučių neramu buvo,o po šiandieninių Skaitom šedevrų,visą naktį nemiegosiu...jaučiu eisiu pėsčiom į Marijampolę,pastovėsiu prie vėriniams.lt durų,gal bus greičiau.
Skaitom,aš irgi tau laikau kompaniją iki paryčių
Bet vat kaip Sarma tiek suspėja...aisiu konsultacjos ...
Tikrai smagu su tokia kompanija dirbt,visada sulaukt patarimų .
Ryt parodysiu a la medieval darbuką.

O kad postas būtų ne bereikšmis klausimukas-kuo geriausia paklijuot nugarėles medievalinėms knygutėms,kad nebūtų,nei per kietas,nei išskydęs?Renku patikmą informaciją .Kai tik gausiu siuntinuką bandysiu kariaut su šituo įrišimu.
Atgal į viršų
Giuted
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano antroji knygelė, dailės blonknotėlis:

Pasijuokti :

Ištrinkite, jei nieko neįžiūrite, šiuo metu neturiu kuo nufotografuoti, o pasirodyti tai norisi
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 20:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaje, Skaitom, dargi pragyvent iš knygučių galima? tai išvis belieka tik dirbt išsijuosus
Dažnai pagalvoju, kad būtų smagu visą likusį laisvalaikį paskirt rankdarbiams, kad ir toms pačioms knygoms ar papuošalams,bet... iš karto atsitrenkiu kaip į sieną- o kur visa tai paskui dėt? Kur realizuot? juk nekrausi į skrynią, ką padarius, o ir medžiagos kainuoja
gerai, kad dar turiu draugų (o jie dar savo draugų), kurie kartkartėmis įsigyja manuosius dirbinukus. bet tikrai ne tiek, kiek galėčiau padaryt. Tad nori nenori tenka save stabdyt
Didžioji svajonė- užsiimt tikrai mėgstama veikla ir iš jos pragyvent, deja, liks neįgyvendinta
Tad labai nuoširdžiai džiaugiuos, kad tau pavyksta suderint mielą užsiėmimą ir darbų pardavimą. Sėkmės sėkmės sėkmės ir naujų knygelių. O kad jų bus, tai faktas. beje, aptikau dar vieną įdomų įrišimą, kada nors pasimokysim

liuksiškai sugalvota su ta klijuojama plėvele, reiks kada pasidairyt po Senukus.

Giuted, įdomiai sugalvotas dekoras viršeliui, ar iš popieriaus tos gėlės susuktos?

Giuted
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 20:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ten susuktos servetėlių juostelės, kažkaip man nelabai minčių kyla viršelių dekorui .
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 20:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:
klausimukas-kuo geriausia paklijuot nugarėles medievalinėms knygutėms,kad nebūtų,nei per kietas,nei išskydęs?Renku patikmą informaciją .Kai tik gausiu siuntinuką bandysiu kariaut su šituo įrišimu.

Žinai, vakar sugalvojau, kad galima bandyt dėt tokį paklijuojamą audinį. Audinių parduotuvėse jo yra, viena pusė- normalus audinys, o kita tarsi su klijais. Karštu lygintuvu klijuojasi. Galvoju daryt eksperimentą, neaišku, ar oda nuo karščio nesideformuos. Tik šiandien jau neeksperimentuosiu, nes tokia nusikalus po darbo grįžau atidedu rytojui.

Gabiska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nuo to audinio su laiku medžiaga atšoka, taigi nelabai jis patikimas.

Atgal į viršų
katyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 21:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitom Kadangi neturėjau odos ar medžiagos tai sugalvojau padaryti iš popieriaus tik teko du kartus kartona klyjuot, nes kitaip nebutu tvirta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 22:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai juk galima naudoti tą pačią odą kaip ir viršeliui. Bent jau aš taip manau, dedi gerąja puse juostelę, susiūni, ta vieta tvirtesnė, kraštai lygūs iš šono, tai nemanau, kad prastai žiūrėtųsi. Na gal tik durti būtų sunkiau, nes storas sluoksnis būtų.

Beje, šiandien mama nupirko apvalią adatą. Nerandu paveikslėlio parodyt, kaip atrodo, bet kažkas panašaus į šį. Pagalvojau, kad bus patogu per odą kaišaliot.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 22:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitom, kokios puikios knygelės

Aš kaupiuosi kaupiuosi rišimui knygelių ir vis baisu.
Norėjau pasitikrinti, kaip siuvama klasikiniu būdu kelių lankų knygelės? Pirma sukabinami blokai už kraštinių skylučių, o po to išilgai kiekvienas lankas susiuvamas ar ne?

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 22, 2011 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele, pažiūrėk http://www.youtube.com/watch?v=A5dBagQpYgs&feature=related
čia parodytas klasikinis siuvimas, labai aiškiai

[ Antr. Vasario 22, 2011 22:57 ]
Gabiska rašo:
nuo to audinio su laiku medžiaga atšoka, taigi nelabai jis patikimas.

Na va, gerai, kad neskubėjau nebereiks ir eksperimentuot.
galvosim ką nors kita. O geriausiai tai stora oda- nereiktų jokių "sutvirtinimų".
gal tikrai tos pačios odos juostikę priklijuot. Skylutes su yla išbadyt galima

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 09:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar vienas itin aiškus filmukas Kibirkštėlei
http://rosenewton.com/#902299/Codex-Stitch-binding-tutorial

ten pat radau ir koptiškojo įrišimo filmukų
http://rosenewton.com/#899322/Coptic-Stitch-binding-tutorial

ir japoniškojo
http://rosenewton.com/#902339/Japanese-Stab-binding-tutorials

Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007

1 vieta (Suma: 1) 2010 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 10:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, Sarma, ir puikę temą užmačiau vis žadėjau čia užsukti, kol pagaliau užsukau, ačiū už kvietimą

Iš ties atrodo ne taip sudėtinga viskas, kaip aš įsivaizdavau, tačiau darbelio įdėti reikia nemažai Na, kol kas knygelės dar nedarysiu, tačiau planuose jau mintys knibžda

Merginos, šauniai darbuojatės, labai gražių darbelių prisižiūrėjau
Atgal į viršų
katyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 11:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš ir truputėli internete palandžiojau ir radau toki dalyka gal kam bus naudinga?
http://jim.pp.ru/?p=2296

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 14:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasirodau kad ir aš netinginiauju .
Knygutė kvepianti kava(tikrai kvepia),į ją galima rašyti arba įklijuoti receptus.Šita mintis senai kirbėjo galvoje...ilgokai ieškojau medžiagos panašios į maišą.
Koptiškas įrišimas,kava sendinti braižybiniai lapai.Viršelis dekoruotas tikromis kavos pupelėmis,kurios šiek tiek nupjautos kad nebūtų labai atsikšusios,laikosi tvirtai.Skirtuko pagavėlėje taipogi įsiūtos kavos pupelės.

Atgal į viršų
Skaitom
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 14:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa, kaip nuostabu Super mintis ir idėja, "knyga kvepianti kava", aš jaučiu visi namai kvepia Aš pažiūriu į tavo darbus ir taip pavydžiu kruopštumo
Aš kaip supratau, vidury tu pjovei ovalą? čia nėra ant viršaus užklijuotas viršelis? O kur gavai tokį kavinį popierių? Gal irgi scrabuko? Nes žiūriu ir priešlapiai iš jo padaryti. O kaip medžiaga klijavosi? Neperšlapo dėl klijų?

O tu gal nori man kokį skirtuką pagaminti, aš gi kolekcionuoju skirtukus Kaip man tiktų toks kavinis į kolekciją

Žodžiu, likau sužavėta aš
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 15:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačių Skaitom
Namai kvepėjo kava labiau,kai sendinau popierių .Juk tavo knygutės tapogi šaunios,tai nelieka ko pavydėt ,o be to esu labai bjauri sau ,tad jeigu kas nepatinka,viską lupu lauk (taip ir šįkartą atsitiko),užtat tiek laiko ir gaminu vieną knygutę.

Ovalą pjoviau,o jame servietėlės motyvas dekupažo būdu darytas.Kavinis popierius-ta pati servietėlė klijuota maistine plėvele(yra kažkur pradžioj įdėta nuoroda),gaunasi kaip popierius.Medžiaga man niekada neperšlampa,nes palaukiu kol klijai beveik išdžius,tada lygintuvu prilyginu,prilimpa puikiai.

Na skirtukus pati pabandyk,man juos labai patinka gaminti,greitas rezultatas.Darau iš to paties kartono kaip ir knygas,tik nudažau baltais akriliniais dažais(jie pasidaro tvirti).Na o jei nepavyks,sakyk atsiūsiu dovanų .Bet siūlau pabandyt ir pasirodyt-nesunku,žinai kokią kolekciją pasigamintum
Atgal į viršų
Skaitom
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa, gerą minti davei, galvoju irgi pabandyt daryt viršelį su medžiaga, tai tikrai gi galima lygintuvu palyginti, dar jaučiu ir gražiau, ir lygiau išeina.

Buvo mintis, kad ten servetėlė, bet galvoju per plona gi. Viskas einu ir aš bandyt su maistine plėvele. jeigu visoms prilipo turi ir man prilipt

Dėl skirtukų, tai žinai, visad gali prisigaminti pati, bet aš mėgstu gauti ir dovanų. įvairių šalių, medžiagų, nematytų ir kuo įdomesnių. Žinai, į kolekciją gi daiktai gaunami, perkami. Jei prisidaryčiau masiškai pati, tai nebebūtų įdomu

Aš vakar pagaminau mini knygelę - sagę Su metaline širdele ir užrašu "made with love"

Atgal į viršų
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Sausio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitom, labai patiko tavo knygutė-sagė
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa, kaip įdomiai - kvepianti knygelė

Skaitom, graži miniukė

Sarma, dėkui už nuorodas Labai patiko tas itališkas video.

Toj knygelėj, kurią turiu truputį kitaip parodyta. Pabandžiau. Dabar nežinau, kaip pabaigti, tai pagulės toks pusfabrikatis

Tikiuos manęs dar iš temos neišmetėt už pasyvumą...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 16:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkštėle, tai viską gerai gi padarei Dabar gamink viršelį ir paskui su ta juostele priklijuosi prie viršelio, o priešlapiai paslėps ją. Bent jau aš taip manau. Sarma, ar tu irgi taip darytum?

Aš tik didesnėj knygoj darau daugiau dygsnių. Realiai kas 3-4cm, kad knygelė buvo tvirtesnė.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitom,
Viršelis jau dėliojasi. Tik va kaip daryt su priešlapiais, klijuot priklijavus viršelį?
Čia visai mažytė knygelė Pabandymui, aukštis 7,5cm.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 17:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Skaitom,kokia simpatiška segė,gera idėja

Klijuok,klijuok tikrai pavyks,tik servietėlę brauk nuo vidaus,Sarma buvo rašius,tai ir aš taip darau.

Kibirkštėle ačių
Viskas čia gerai,matau jau skaitom atsakė,tik dar pridėsiu,kad gali nugarėlę ištept klijais ir uždėt marlę,taipogi dėl tvirtumo.
Iš temos tikrai nieks neišmes,visos laukiamos,kuo daugiau besidarbuojančių tuo smagiau ir knygučių daugiau.
Priešlapius aš klijuoju po to kai viršelį suklijuoju su nugarėle,gal kitos daro kitaip.
Pamiršau
Giuted,graži knygutė,įdomus dekoras

Paskutinį kartą redagavo pepa, Tr. Vasario 23, 2011 17:17. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Skaitom
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 23, 2011 17:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Geras, iš foto atrodo tikrai nemaža knyga Aš bent jau įsivaizduoju taip:
Ant viršelio kartono klijuoji nugarėlę ir šitas juosteles, paskui klijuoji priešlapį ir viskas užsidengia. Bet tada jau priešlapis turėtų būti storesnis, kad nesimatytų juostelės iškilumai.
Arba kitas variantas, klijuoji kokį kartoną, kad juostelės liktų išorėj, paskui priklijuoji tą kartoną prie viršelio (juostelės lieka tarp jų) ir paskui ant viršaus priešlapis, tada nesiamtytų nieko.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1350

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.