anukos klasė IX (Lėlių gamyba)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
anuka
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 24 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 3

Medaliai: 4 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 2010 Kovas (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)
2010 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 01:44    Rašyti temą: anukos klasė IX (Lėlių gamyba) Atsakyti su citata

sveikos, mokinės Rena, saulyte, Raimauskaite, Benderiute, augusia, Liepsnele, ramlyte, zylute!

prikalu lentelę prie klasės durų ir kviečiu užeiti susipažinti esu Alina, man ką tik stuktelėjo 30, bet iš karto noriu paprašyti, kad drąsiai į mane kreiptumėtės TU - nesijaučiu senute ir tikiuosi, kad bendrausime kaip lygios su lygiom auginu dviejų metų sūnų, tad labai tikiuosi, kad nepyksite, jei nesėdėsiu visą dieną prie kompiuterio man ramiausias laikas - pietūs ir vėlūs vakarai, tad tokiu metu dažniausiai ir kabosiu klasėje

ši klasė - ir man pačiai ir Auksarankėms tikriausiai netikėta. kaip minėjau Akademijos prisistatyme, nesu profesionali lėlių kūrėja, iš viso esu nulipdžiusi tik penkias lėles, iš kurių tik dvi nebuvo išmestos ir išvydo dienos šviesą taip sakant kodėl tos kitos trys vargšės taip nelaimingai baigė savo dienas? dėl mano neišmanymo su kiekviena lėlyte vis daugiau dalykų sužinojau ir noriu sužinoti dar daugiau. tam ir skirta ši klasė - kartu kurti lėles, kaupti naudingas nuorodas apie jų gamybą bei Akademijos pabaigoje džiaugtis gražiais, įdomiais personažais. vis vadinu lėles personažais, nes bent jau man pačiai lėlėje svarbu ne idealiai proporcingas kūnas, lygutėlė oda ar be priekaištų pasiūti rūbai, bet labiau rūpi pažvelgus į lėlę pamatyti kažkokį netikėtą, įdomų personažą, galbūt netgi pasakojantį kažkokią istoriją. vėliau pasidalinsiu keliomis nuorodomis - įkvėpimui

dabar apie medžiagas, kurių reikės mokslams:
- popierius ir pieštukas eskizams (neišsigąskite, čia iš esmės tik idėjos 'sukonspektavimui' ir vėlesniam lėlės proporcijų išlaikymui)
- viela lėlės karkasui. bet kokia, netgi jos spalva iš esmės nėra svarbi, nebent pagal jūsų sumanymą ji turės matytis. gali būti kietesnė. kiekis? keli metrai.
- replės vielos lankstymui.
- siaura, lipni popierinė juosta. aš naudoju tą, kuri skirta apklijuoti dažant, bet galite naudoti ir tampresnę, vadinamą floristinę. ją naudosim vielinio karkaso padengimui.
- PVA klijai (vadinamas Lipalas).
- baltas ore džiūstantis modelinas. siūlau pirkti ne patį pigiausią, nes jie linkę džiūdami labai skilinėti. aš naudoju FIMO ore džiūstantį modeliną. jo kaina nėra labai baisi ir man patinka kaip jis "elgiasi" žinoma, galite pradžiai pabandyti ir su Keraplast, jo būna pirkti netgi prekybos centruose. tik žiūrėkite, kad būtų baltas, kad paskui būtų paprasčiau dažyti (o gal norėsite visiškai baltos lėlės odos, tada išvis dažyti neprireiks)
- švitrinis popierius. įvairių smulkumų, tarkime kokie 400, 800, 1000 ir 2000.
- aštrus peiliukas. aš naudoju tokį tvirtą kanceliarinį. jis bus reikalingas lėlės formų dailinimui jau modelinui išdžiūvus, tad peilis turi būti tvirtas.
- teptukai, akriliniai dažai, pastelės, pieštukai (akvareliniai ar paprasti) - kas jums labiau prie širdies pačios lėlės nuspalvinimui.
- lakas. tinka visokie nelipnūs dekupažo lakai, taip pat žinoma ir universalūs. tik geriau gal kad lakas būtų matinis (lėlės odai), bet jei turėsite ir blizgaus, jis irgi pravers.
- visokios audinių, nėrinių, juostelių, odos atraižėlės, karoliukai, sagos, sagtelės - viskas, kas šauna į galvą ir kuo galvojate, kad galėtumėte aprengti/papuošti lėlę
- plaukai. tai gali būti ir vilna, skirta vėlimui, ir įvairūs siūlai ir tam dažniausiai naudojami visokie pluoštai - viskozės, šilko ir panašiai. bet pradžiai galima apsieiti ir be jų - viskas priklauso nuo to, kokią lėlę sugalvosite daryti.
- akys. jas galima arba nupiešti, arba įstatyti pirktines stiklines/plastikines. gal pradžiai pabandysime patys jas nupiešti, o paskui žiūrėsime? nes su akimis lėlėms Lietuvoje yra truputėlį bėda... žinoma, galima į akis pažvelgti kūrybiškai ir joms panaudoti kad ir stiklinius karoliukus. čia manau eigoje šiuos dalykus aptarsime
- fotoaparatas darbo eigos fotografavimui nes kaip gi kitaip aš matysiu kaip jums sekasi tuo pačiu truputį pasitarsime, kaip pateikti galutinį darbo rezultatą, kad atsiskleistų visas lėlės grožis ir detalės.

uch. kol kas tiek sugalvojau. gal dar ką prisiminsiu, bet galbūt dar pradėjus mokslus atsiras visokių dalykėlių, ką reikės aptarti

tikiuosi neišgąsdinau su savo sąrašėliu ir kviečiu užeiti prisistatyti, papasakoti, ko tikitės iš šios klasės ir kokiomis lėlėmis žavitės (galite įkelti nuotraukų, nuorodų)

o nepatekusiems į klasę noriu pasakyti, kad labai tikiuosi, jog nenuleisite rankų, darbuositės Neakivaizdinėje klasėje ir parodysite, ką sugebate, o jeigu labai gerai dirbsite, tai gal net būsite pakviesti ir šios klasės suolą užimti

darbai ir kalbos
fotografuoju

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Spalio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2012 Rugsėjis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 11:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na ką pirmoji sveikinuosi klasėje, sveika mokytoja sveikos bendraklasės
Aš esu Jurgita man 29 m, bet čia mokydamasi tuos pora mėn spėsiu atšvesti ir jubiliejų...
Kol laukiau klasės atidarymo tikrai nemažai prisiskaičiau apie lėlių gamybą, prisižiūrėjau įvairių nuotraukų (daugiausiai iš lėlių namų), apie man patinkantį lėlių stilių dar tikrai negaliu nieko konkrečiai sakyti, man jos visos savotiškai gražios ir mielos, netgi tos raganaitės visokios, ar kokios visai nežmogiškos lėlytės.
Dabar labai niežti rankos pradėti gaminti savo pirmąją lėlytę, ir žiūrėti kas iš to gausis, nors užsimerkus ją jau matau, ta prasme įsivaizduoju kaip ji atrodys, bet tai nereiškia kad ji tokia ir gausis...
Priemonės: modeliną nusipirkau, turi ant dienų atsiusti, dar kelis įrankius tuo pačiu prigriebiau, bei laką blizgantį. Neturiu matinio lako, bet reiks pasiieškoti ir nusipirkti. Vyrui duota užduotis parnešti vielos ir iš putoplasto pagaminti rutuliuku, galvytės karkasui (gal prireiks). Taip pat nežinau kas čia per daiktas ta lipni popierinė juosta, lėlės karkasui paslėpti ir kur jos pirkti, kaip ji turi atrodyti?
Prirašiau čia daug, gal šiam kartui ir užteks

Mano pagyrų puodas: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4228

http://public.fotki.com/benderiute/saldainiu-medeliai/page10.html
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Balandžio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 11:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tuk tuk, ar kas yra?
Aga... Klasė vis dar tuščia... Yra proga išsirinkti patogiausią vietą Bet prieš tai paliksiu gėlytę ant mokytojos stalo ir brūkštelėsiu ant lentos savo prisistatyma
Sveiki
Esu Irena, kaip jau rašiau motyvaciniam laiške - man 37 (bet dušioj apie 18), taip, kad prasau kreiptis tik TU
Lėlėm žaviuosi jau seniai, bet kažkaip vis pristigdavau drąsos savarankiškai pradėti jas daryti. Kai pamačiau, kad Akademijoj bus lėlių gamybos klasė, suvokiau, kad tai mano šansas įgyvendinti savo svajonę. Surizikavau ir... patekau
Kaip jau rašiau - lėlėmis žaviuosi jau seniai, bet pamačiusi Marinos Byckovos kūrinius, tiesiog juos įsimylėjau - http://www.beautifullife.info/art-works/porcelain-beauties-by-marina-bychkova/ Koks kruopštumas, išbaigtumas... Žianau, kad ji dirba su porcelianu, bet taipogi žinau, kad ji pradėjo savo ieškojimus nuo modelino.
Ko tikiuosi iš šios klasės? Tikiuosi sužinoti lėlių darymo pagrindus, gauti patarimų bei pabarimų (jei nusipelnysiu ) ir aišku - gerų emocijų bendraujant su mokytoja ir klasiokėmis

Na va, pripeckiojau ir galiu dabar ramiai begti lauk

[ Tr. Kovo 23, 2011 10:54 ]
Ot tai tau... Nespėjau pirma pripeckinti... Na, nieko nepadarysi

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Lapkričio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 12:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki, labai noriu padekoti mokytojai, kad suteikia galimybe man vel mokytis akademijoj
Esu Ana, man 31 metai, auginu 4 metu suneli, laisvalaiki domiuosi rankdarbiais. Seniai norejau sukurti lele, net jau esu galvojus atsiskaitimui lele:), bet vis pritrukdavo ziniu. Labai mane suzavejo darbai Marinos Byckovos, stai keleta jos darbu:

Kiekviena lele-personazas atrodo lik gyva, akise atspindi ar liudesis, ar paslaptingumas....

[ Tr. Kovo 23, 2011 10:28 ]
Norejau paklausti ar toks FIMO reikalingas ir kiek pakuociu reikes?

Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 13:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiūrinėjau internete modelino ir dabar jaučiuosi visiškai pasimetusi... Kad ir to paties Fimo yra ne viena rūšis... Kokį geriau rinktis? Gal mokytoja galetų įdėti nuorodą, kaip atrodo būtent TAS Fimo modelinas?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 13:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš galiu idėt tą modeliną su kuriuo dirba mūsų mokytoja, štai šitas:
http://www.perliukas.lt/catalog/product_reviews_info.php?products_id=3910&reviews_id=615&osCsid=86fe40ee9c3a24b481e0e9f6b2c27def
Tik jis turi būti baltos spalvos
Aišku ne būtinai šį rinktis, bet jo kaina labai normali, aš mokėjau 8 lt
O vat kiek jo reiks kažin?

Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Benderiute, ačiū Ir as dabar pažiūrėjau į modeliną ir pagalvojau, kiek jo reikės... Užteks pakelio ar ne...
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos mokinukės. smagu, kad jau esate klasėje ir rūpinatės medžiagomis

taip, kur Benderiute parodė, naudoju būtent tą. o tos pakuotės modelino tikrai užteks ne vienai lėlytei, nes mes jas darysim ne vien iš jo, o karkasą dengsime tik nestoru modelino sluoksniu. taip ir lėlytė nebus sunki ir mažiau modelino susinaudos

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mokytoja ir klasiokės
Mano vardas Raimonda, esu 22 metų bebaiginėjanti mokslus studentė.
Su lipdymu esu šiek tiek susidūrusi. Dailės mokykloje buvo keramikos pamokos (tik baisiai aš tuo metu jų nemėgiau), dar ir įrankių turiu tinkamų naudojimui Lėles lipdyti irgi teko. Naudojau patį pigiausią DAS modeliną, kuris tikrai labai nedėkingas smulkių detalių darymui. Tad darbo procesas gaudavosi sudėtingas. Šiandien nusipirkau Premix modeliną lėlėms, tikiuosi tiks

Kalbant apie kitų autorių lėles, žinoma sužavėjo jau anksčiau minėtos Marinos Bychkovos darbai, bet čia jau labai aukštas pilotažas...
Labai dailios ir Vilmos iš dekorų lėlės. Turinčios savą charakterį.

Daivos lėlės pasižymi nuostabiu jaukumu.

Labai artima Tireless Artist stilistika. Žaviai makabriškos lėlės. Lėlės matau arba šarnyrinės arba jungtos tokiu principu kaip ir pas mokytoją. Šarnyrinių lėlių techinką manau kol kas yra labai jau tamsi giria, tai norėtųsi pabandyti žiedeliais/karoliukais (nežinau kaip tiksliai įvardinti) principą.

Aišku nesitikiu iš karto pradėti kurti tokius nuostabumus, tačiau tikiu, kad mokslai tikrai bus į naudą ir tobulėjimas bus

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Raimauskaite, o kur radai Premix modelino?
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 15:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rena, artmanijoje paskutinį pagriebiau šiandien iš pat ryto
http://www.ornamentai.lt/index.php/Lėlėms-ir-meskinams/3231-La-Doll-Premix-400gr.html čia kažkas panašaus, tik pakuotę kitokią matau...

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
~saulyte~
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 16:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, merginos ir mokytoja.

Jungiuosi i Jusu buri. Labai apsidziaugiau radusi savo nik'a mokiniu sarase. As esu Jurgita. Man 31m, auginu sunu 4 metuku ir dabar esu nestuke.Nuo kitos savaiteles iseisiu dekretiniu atostogu, tai sie mokslai man kaip tik - laiko turesiu uztektinai savo pomegiui rankdarbiams. Leliu tematika intensyviai domiuosi jau gera pusmeti. Turiu susipirkusi visas reikiamas priemones leles kurybai, nes jau 1 esu meginusi sukurti. Zaviuosi siomis lelytemis:
http://www.flickr.com/photos/handmadebjd/
Siu kursu pagalba tikiuosi patobuleti lelyciu kuryboje, nes dar tieeeek neaiskumu sioje srityje.
Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 17:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Raimauskaite, tai vat kas pasiciupo modelina man is po nosies Nieko, ryt jau turesiu Fimo modelino
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Spalio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 18:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokytoja ir klasės draugės (anot kalbininkų taip reikia vadinti klasiokus). Mano vardas Kristina. Tokia nuostabia saulute, kaip šiandien už lango, džiaugiuosi jau 24 (su puse ) metelius. Man visada labiau patikdavo mokytis stebint gyvą procesą, negu vien tik naudojantis teorine medžiaga. Todėl ir šaunu, kad patekau į auksarankių akademijos klasę, kur tikiuosi sulaukti sveikos kritikos bei patarimų. O mintyse jau paišau būsimos panelės eskizą.
Atgal į viršų
Liepsnelė*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 18:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mokytoja ir sveikos klasiokes Džiaugiuosi galinti prisijungti į šį jaukų būrį. Mano vardas Roberta, galit kreiptis ir vardu ir niku, kam kaip patinka. Kaip ir minėjau esu 22 metų studentė, šiuo metu gyvenanti Kaune, bet visa siela ir charakterio ypatybėm esu žemaitė
Kai pirmąsyk išvydau lėles, jos iškart mane apžavėjo, bet maniau, kad jas pagaminti turėtų būti ypač sunku, o ir informacijos internete nebuvo tiek daug.. Nors džiaugiuos, kad ši lėlių gamyba dar nėra pasiekusi populiarumo bumo išskirtinai kažkokios kūrėjos-lėlininkės nesu išsirinkusi, visos jos savotiškos, atspindinčios tam tikrą charakterį, nuotaiką.
Tikiuosi šioje klasėje padėsime ir mokysimės viena iš kitos, o svarbiausia kad visos puikiai praleistume šį laiką. Visoms smagios mokslų pradžios
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 00:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ką, matau, kad liko tik Ramlyte neprisistačiusi kai tik ji pasirodys, pasidalinsiu keliomis lėlių gamintojų nuorodomis ir pakalbėsime apie mokymosi planą.

labos nakties, einu migdyti bacilų, kad nepaguldytų manęs visai

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 18:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip tylu čia pas mus... na kur gi paskutinė klasiokė pradingus kažin?

Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba

Dar laiko yra, tai tikėkimės, kad atsiras ta pražuvelė

O aš jau susirinkau visas reikalingas priemones, tad galiu dabar ramiai atsipūsti ir laukti mokslų pradžios

Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mhm, žiūriu, kad nesirodo... iki mokslų oficialios pradžios dar laiko yra, tad dar luktelsim porą dienų žinau, kad nekantru, pati jau irgi galvoje dėliojuosi, kaip čia kas vyks, bet kantrybės

tiesa, neatsakiau į klausimą apie lipnią juostą. aš naudoju tą paprastą remontų metu naudojamą popierinę juostą. na, kur apklijuoji tarkime langų rėmus, kad dažant sienas jie neapsidažytų kažkas tokio:

http://www.e-senukai.lt//400580006454_1.html

atsiminiau, kad vis pamirštu parašyti, kad formoms suteikti gali būti naudojama ir paprasta virtuvinė folija

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 18:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As ir jau beveik viska turiu, tik matinio lako niekur nerandu... Visur tik skaidrus, na bet iki tol kol reiks lakuot, manau rasiu
O dėl folijos, aš taip ir pagalvojau, galvoju jei ką, tai tiks folija...

Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 18:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai lakas, kad blizgus tai nieko tokio gali juk ir blizgėti visa lėlė na, eigoje matysim, kaip kam labiau patiks, taip ir darysit

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 22:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš savo lėles dariau su folija, bet jaučiu, kad su ta juosta būtų patogiau, nes foliją vistiek taip tvirtai neprikimba. Reikės lėkt pirkt, tik kai nueinu į kokius senukus, tai vos susilaikau dar ko nors neprisipirkus, dar nuo dailės mokyklos laikų senukai viena mėgiamiausių parduotuvių buvo, visokie dažai, teptukai...

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
Liepsnelė*
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 23:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, mokslai baigti, tai ryt diena bus skirta šopingui tik va kilo klausimas dėl replių vielos lankstymui. Nelabai įsivaizduoju kaip jos turėtu atrodyti.. Ar kažkas gal panašaus kaip replės papuošalų darymui?
Atgal į viršų
anuka
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 00:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liepsnele, aha, tokios. arba gali bandyti rankomis lankstyti, bet iš patirties galiu pasakyti, kad su replėmis tikrai lengviau

darbai ir kalbos
fotografuoju
Atgal į viršų
Rena
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 22:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip pas mus tylu...
Anuka, norėjau pasiklausti del lipnios juostelės - kokia geriau? Platesnė ar siauresnė? Ar toj nuorodoj idealus variantas? Apsižiūrėjau, kad nebeliko namie, tai reikės ryt nusipirkti

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 118

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.