Aivos klasė IX (sutažas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 29 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2010 Spalis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 10:56    Rašyti temą: Aivos klasė IX (sutažas) Atsakyti su citata

Na, vėl atidarau sutažo klasės duris
Prašom užeiti mielosios, JuoDuke, Smelynų gėle, Zimante, Dalika, Nergut, basta, Ingriada, varune

Kaip matote šioje Akademijoje mūsų klasė tikrai ne maža, tad iš karto prašau tvarkos, laiku atsiskaitytų darbų ir pagarbos viena kitai
Taip pat ir amžius skirtingas, tad susitarkim, kad sakysim viena kitai Tu, nes pasimesim kam sakyti Jūs, o ką tujinti

Šioje Akademijoje ''sausos'' informacijos bus mažai, nes visa info yra praėjusioje klasėje, šį tą įkelsiu čia, kai ką reikės pasiskaitinėti ten

Kaip žinote, ši savaitė skirta susipažinimui tarpusavyje, medžiagų įsigijimui, bendro planelio aptarimui, tad ir pirmąją užduotėlę iš karto užduosiu .

Užduotis:
Kiekviena parašykite trumpai apie save, ko tikitės iš šios Akademijos, kiek ''susipažinusios'' su sutažo technika, kokių turite pasiūlymų ir pageidavimų.

Kai žinosim kiekvienos lūkesčius bus lengviau sudėlioti mokymosi planelį ir nuo kitos savaitės kibti į darbą

O dabar apie priemones. Jums reikės:
sutažo juostelių ( rinkitės 2,5mm - 3mm pločio juosteles.)
klijų (tinka, "MOMENT", , PVA, ''Jewel Bond'' ir pan., mažiau rekomenduoju "MOMENTcrystal"ir visai NErekomenduoju "superglue")
Įvairių formų ir dydžių karoliukių
Užsegimų segėms, auskarams įvėrimų, žiedų pagrindų ir pan.
Odos skiautės, veltinio gabalėlio ar ko kito blogosios pusės užbaigimui.

Konkrečiai užduočiai priemones išvardinsiu prieš savaitę, kad spėtumėte jas pasiruošti.

Taip pat labai svarbu ir reikalinga:
* noras mokintis
* kruopštumas
* originalumas

Klasėje jūsų lauksiu darbo dienomis, savaigaliais ilsėsimės. Kad nosis į klasę įkišim ir savaitgaliais tai faktas, tačiau sutarkim iš anksto, kad tos dvi savaitės dienos mums yra laisvos nuo klasės ir darbai joje labai sulėtėja.

Atsiskaitymo eiga bus tokia, kad neatsiskaičius pirmo darbo, nebus galima atsiskaityti antrojo, neatsiskaičius antrojo, negalima atsiskaityti trečiojo ir t.t.

Visos tikrai turime ką veikti ir be mokymosi šioje klasėje, tačiau, jei jau susiruošėte čia šio to išmokti, o aš susiruošiau jus mokyti, tad gerbkime viena kitą. Labai norėčiau, kad klasėje lankytumėtės taip dažnai, kaip to reikės. Kad darbus užbaigtumėt nurodytu laiku. Dar labai svarbu, kad neužgauliotumėt viena kitos ir nekonfliktuotumėm tarpusavyje. Būkite aktyvios, punktualios ir pareigingos, tą patį taikau ir sau.

Beja, sau esu labai reikli, to reikalausiu ir iš jūsų

Sąžininga prisistatyti ir pačiai, tik man užduotį palengvino šis portalas ir nieko rašyti nebereikia Paskaityti apie mane galite čia!

Na, laukiu visų ateinant ir nekantrauju susipažinti su jumis artimiau

Į klasę nepatekusių merginų dėmesiui!
Šį kartą buvo nemažai pasipiktinusių, kad nepateko į jų norimas klases.... Tačiau kaip matėte vien į sutažo klasę buvo net 20 pretendenčių. Neišvengiamai turėjo būti ir nepatekusių. Suprantu jūsų nusivylimą, tačiau juk dar tikrai niekas neprarasta. Praeitoje Akademijoje tikrai nemažai laiko skyriau ir neakivaizdinei klasei bei net dvi merginos perėjo į pagrindinę klasę. Tad viskas priklausys tik nuo jūsų užsispyrimo ir noro mokytis Taip pat sėkmingai ir neakivaizdinėje klasėje besimokančios merginos baigė Akademiją ir gavo diplomus, tad aukštyn nosis ir lauksiu jūsų neakivaizdinėje klasėje . Jums taip pat galios tos pačios taisyklės kaip ir pagrindinėje klasėje, reiks laiku atsiskaityti ir užduotis vykdyti taip kaip bus prašoma. Neakivaizdinėje klasėje tempas lėtesnis, į viską žiūrima kiek atlaidžiau, tačiau duosiu leidimą baigiamajam darbui tik tom merginom, kurios neatsiliks nuo klasės. Kitaip būtų nesąžininga pagrindinės klasės mokinių atžvilgiu.
Tad iki pasimatymo ir tikiuosi gražiai draugausim

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, mokytoja ir bendraklasės!

O! Aš ir vėl mokinukė.. Baigusi studijas pasakiau - nuo šiol mokysiuosi tik savo malonumui! Ir štai, pirmieji rimtesni žingsneliai šia linkme.

Labai malonu būti šiame juostelių mylėtojų būryje.
Aš - Dalia. Esu panevėžietė. Auginu vaikutį ir laisvesniais vakarais kuriu papuošalus. Viskas prasidėjo nuo stikliukų ir akmenukų, auskarų ir apyrankių vėliau peraugo į sagių kūrimą. Po to, mane sužavėjo sutažas... Žinoma, pirmiausia susipažinau su mūsų mokytojos darbais. Pažiūrėjusi, kaip pasakiškais tos juostelės suraizgytos, užsispyriau išmokti ir pati. Taigi, esu savamokslė. Ėjau klystkeliais, kol supratau,kurios juostelės geriausios, teko paragauti ir sintetinių, ir kinietiškų Su juostelėmis draugauju jau geras pusmetis. Gal tik prieš porą mėnesių atradau, jog Aiva turi savo mokyklėlę, taigi - gilinau žinias skaitydama temą.
Ko tikiuosi iš akademijos? Kadangi, mokytis reikia iš geriausių, čia puiki proga pagilinti žinias, sulaukti įgudusios akies kritikos, pamėginti kurti tai, ko viena, be užduoties, nepasiryžčiau. Pavyzdžiui, labai noriu išmokti daryti vėrinių užbaigimus, auskarėlius ir "kelių aukštų" darbelius
Iki!
Atgal į viršų
Nergut
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Sausio 2011

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 14:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas Aiva, labas visoms klasiokėms. Smagu vėl pasijusti mokinuke. Labai džiaugiuosi patekusi į priimtųjų sąrašą, vakar kai pamačiau save saraše, džiūgavau kaip mano penkiametė dukrytė (šiandien jos gimtadienis 5m. ).

Labai ačiū tau Aiva, kad pasirinkai mane, aš jau seniai buvau tokia laiminga... Pažadu būti drausminga, pareiginga, kūrybinga, paklusni, rami ir laiku atsiskaitanti mokinukė, negailėsiu savęs į darbus įdėsiu visą širdį, pastangas, kantrybę viska viska ko tik reiks, nes žinau, kad tai man sugrįš su kaupu. Įgausiu daug žinių, praktikos, kūrybinės euforijos... apie sunkumus negalvoju, nes žinau, kad visi jie įveikiami.

O dabar šiek tiek apie save. Esu minėjusi motyvaciniame laiške,kad turiu dvi dukrytes 5m ir 1,8m. Labai linksmos, judrios ir užsispyrusios mergytės. Vyresnėlė eina į darželį, o su mažąja leidžiu laiką namie. Iki motinystės atostogų dirbau kirpėja salone. Šis darbas taip pat susijęs su kūryba, be jos nė iš vietos. Naujas kirpimas, naujas kūrinys, skirtingi plaukai, skirtingos asmenybės, poreikiai... Apie savo darbą galiu labai daug kalbėti, kalbėti, kalbėti... aš jį myliu, tai mano pirmoji meilė. O dabar, esu labai susižavėjusi sutažu, noriu, kad šis susižavėjimas virstu meile... aistra ir tikiu, kad taip gali nutikti.
Mano patirtis su sutažu vos ne nulinė, tik vienas darbelis darytas, kuris buvo prisegtas prie motyvacinio laiško. Tikiuosi gauti nemaža bagažą žinių. Tiesa sakant teorinių žinių prisikaupiau pakankamai, 8-ąja akademija ne viena diena studijavau ir į kitus puslapius užsukau. Tik kai maniau, kad esu pakankamai teoriškai pasikausčiusi, pradėjusi daryti darbeli, supratau, kad to tikrai man neužteks, reikia patarimo ir paaiškinimo patyrusio žmogaus...verti karoliukus yra kur kas lengviau. O tai, kad susidūriau su sunkumais, mane dar labiau uždegė noru išmokti šias juosteles suvaldyti.

Ypatingumų pageidavimų ir pasiūlymų neturiu, gal eigoje kokių minčių kils, tada parašysiu. Aš tik va, nerandu tu klijų ''Jewel Bond'', turiu tik PVA, bet jie gana silpnoki. Ir dar, ar galėčiau tą savo vienintelį darbelį su visomis matomomis klaidomis įkelti čia ir išklausyti visas jūsų pastabas?

Linkiu sau ir visoms jums kuo geriausios kloties!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 19:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, Dalika ir Neringut, pirmosios atvėrusios klasės duris Smagu susipažinti iš arčiau

Neringut, žinoma, kad gali kelti ir būtinai įkelk savo darbelį, to mes čia ir susirinkom Be to jau ir šiokių tokių pastabėlių turiu tik padaryk tai po visų prisistatymų
PVA iš ties kiek silpnoki, jie tinkami, tačiau Jewel Bond yra daug geresni Aš juos perku čia , tačiau esu mačiusi ir kitose užsienio svetainėse

Na, laukiam kitų klasiokių
Atgal į viršų
Ingriada
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 22:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutes Aiva ir mano bendraklasės
Labai džiaugiausi, kai perskaičiau, jog patekau į sutažo klasę. Net dalį nakties praleidau nemiegodama... Taip buvo netikėta ir džiugu
Esu Ingrida. Dirbu. Jau keli metai visą savo laisvalaikį praleidžiu namuose prižiūrėdama sunkiai sergančią mamą. Ėmiau įvairiomis progomis gaminti papuošalus ir dovanoti artimiesiems. Gilindama savo žinias interneto platybėse, "susidraugavau" su biseriu ir beviltiškai įklimpau į papuošalų gaminimo įvairovę bei įvairių technikų panaudojimo galimybes. Šiuo metu renku informaciją apie sutažą, ir mėginu raizgalioti su juostelėmis. Jau gilinausi ir į 8 akademijos sutažo klasę. Tačiau tik pradedu nuo pačių pradžių. Esu pasiryžusi pasivyti labiau įgudusias savo bendraklases ir drauge mokytis kurti šia nuostabia sutažo technika papuošalus Linkiu visoms darbštuoliukėms kūrybinės sėkmės ir entuziazmo
Atgal į viršų
JuoDukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Spalio 2008

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 23:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, bendraklasės ir mokytoja,

Kaip jau žinot, esu Karolina, iš Lietuvos pietų-Suvalkijos. Man 18 metų, bet šiais metais abiturientė dar nesu, tad kuo daugiau laiko stengiuosi skirti savo hobiui - įvairiems rankdarbiams.
Sutažu susidomėjau neseniai, pirmą darbą teko atlikti, kai viena panelė paprašė padaryti apyrankę būtent šia technika. Kadangi šiame forume esu ne naujokė ir truputį buvau skaitinėjusi apie sutažą, tai žinojau, kur ieškoti pradmenų. Taip pagaminau apyrankę, vėliau auskarus, taip pat draugei. Atvirai sakant,savo darbais patenkinta nesu, kadangi pats sunkiausias dalykas yra pradėti ir užbaigti darbą. Taigi šioje akademijoje mano pirmasis tikslas bus išmokti užglaistyti galus
Esu pasiryžusi narpliotis tarp juostelių, nes mėgstu kruopštų darbą, karoliukų iš rankų nepaleidžiu jau ilgai ir to padaryti nesiruošiu artimiausiu laiku
Iš šios akademijos tikiuosi patikrinti savo kantrybę ir originalumą, bei išmokti paties sutažo subtilybių
Tai manau, šį kartą būtų tiek

P.S. Apsipirkinėjimą jau pradėjau
Atgal į viršų
Smelynų gėlė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 23, 2011 23:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba visoms

Esu Milda iš Kauno, man 19-lika metų. Studijuoju su verslu susijusius mokslus, kurie daug laiko atima iš manęs, Kiek sausokos studijos neužpildo kertelės širdyje skirtos kūrybai, tad manau dėl šios priežasties taip susidomėjau sutažo technika. Ankščiau su papuošalų gamyba nesu susidūrusi, bet esu nėrusi, mezgusi, siuvusi - nemažai.
Veikiausiai kaip ir daugeliui besimokysiančių šioje klasėje merginų, man labai didelis pavyzdys yra mokytojos Aivos darbai ir tikslas šios klasės yra pasisemti kuo daugiau žinių, įgyti praktikos, stengsiuosi lygiuotis į mokytoją. Juk prastas kareivis kuris nenori tapti generolu
Man patinka tiesumas ir konstruktyvi kritika, tikrai labai laukiu jos ne tik iš mokytojos, bet ir iš klasiokių. Manau ji padės tobulėti ne mažiau nei nuolatinės pratybos.
Per pamokas norėčiau išmokti derinti skirtingas linijas, ne "štampinius", o vis kitokius, su netikėtom, tačiau gražiai gulančiomis formomis. O svarbiausia tai vėl gi ta kritika smulkiems defektams, kartais matomiems tik profesionalo akimis.
Dar kartą sveikinu visas atrinktas į klasę
Atgal į viršų
basta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 10:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos!!!
Aš Asta, iš Kauno. Visiškai nesu susidūrusi su sutažu, tik seilę pavarvindavau žiūrėdama FB į Aivos dirbinius ir pasvajodavau, kad taip galėčiau padaryti!...
Ir štai! Svajonės pildosi! Aš - mokinė!
Žinau, kad skonį spalvų derinime turiu, ir idėjų krūvos, tik va.. nuo ko pradėti... Labai lauksiu pirmųjų nurodymų!
Ačiū labai!
Sėkmės ir kantrybės visoms!

Asta.
Atgal į viršų
Nergut
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena dar karta visoms.

Labai atsiprašau, prisistatydama kažkodėl neparašiau nei savo vardo nei metų, koks apsileidimas.

Taigi, skubu pasitaisyti. Esu Neringa, man 33metai ir gyvenu Kaune. Malonu su visom susipažinti.

Tai tiek, iki.
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas mokytojai ir klasiokem.

Pirmiausiai noriu padekoti Aivai kad prieme i klase.
Truputi apie save. Kiek supratau esu vyriausia iš čia esančiu bet man atrodo kad ne metai svarbiausiai.Beje esu jau ir močiute.Turiu nuostabų anūkelį.Bet tai man visai netrukdo usimti rankdarbiais.Visada labai idomu išbandyti ka nors naujo. Taip atsitiko ir su sutažu pamačius labai panorau išmokti. Mokinausi is Aivos pamokų praeitoje akademijoje. Kaip turbūt supratot pažengus esu labai netoli. Labai noriu tobulinti savo įgudžius ir žinias. Labai noriu išmokti daryti simetriškus darbus jie man patys gražiausi tik kad man kolkas sunkiai ikandami.
Pasžadu būti stropi ir drausminga mokinė To paties linkiu ir visom klasiokėm. Taipat ir sėkmės moksluose. O Aivai kantrybės.
Rašiau rašiau ir pamiršau prisistatyti esu Valerja
Atgal į viršų
basta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Spalio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 13:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Klausimėlis Aivai

Dėl klijų.
Moment - suprantama, kad rasim.
O dėl kitokio varianto - ar tiktų tokie UHU (radau kasiulai.lt) ?

Lauksiu atsakymo, ačiū.
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, mokinukės,
džiugu, kad beveik visos sugužėjote į klasę Taip pat malonu su visom susipažinti

Na, neužsukusi pas mus liko tik Zimantė, dar iki mokslų pradžios šiek tiek laiko turime, palauksime

Na, po truputėlį sudarinėju programą atsižvelgdama į jūsų norus, pirmadienį su ja susipažinsim ir jei visoms tiks pradėsim dirbti, o jei reiks koreguosim

basta, pažiūrėjau tuos klijus, pagal savo paskirtį manau tinka. Nesu jų naudojusi, tad tiksliai pasakyti negaliu.

Patarimas visoms mokinukės. Pradžioje stenkitės įsigyti tik pačias reikalingiausias priemones, bandyk it nuo pigiausių, kad kol mokysitės kuo mažiau išlaidų būtų. Viską atsirinksite su laiku, neskubėkit užversti stalčių visais reikmenimis iškarto
Atgal į viršų
Ingriada
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena, Aiva,
Beveik viską jau turiu nusipirkusi. Bet dėl juostelių suabejojau... Turiu juodos ir rudos spalvos medvilnines 3mm juosteles ir norėčiau porą šviesesnių spalvų. Tarkim, veriniams.lt nužiūrėjau keletą juostelių, rašoma, kad jos čekiškos, 3mm 100% viskozė. Norėjau jūsų nuomonės, ar jos neblogos?
http://www.veriniams.lt/product_info.php?cPath=134_185&products_id=4079&osCsid=1f08f16c6d5e32c72b87692d287c3721
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 12:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ingriada, būtent tokios ir yra geriausios, kad būtų 100% viskozės. tiksliau geriausios kokias šiuo metu galima rasti. Pačios geriausios yra šilkinės juostelės, tačiau prekyboje jų jau ilgokai neaptinku Iš vėriniams.lt gali drąsiai pirkti,ten ir pati esu pirkus ir nenusivylus. Tik žiūrėk, kad būtų čekiškos PEGA firmos
Atgal į viršų
Ingriada
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 12:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, jas ir užsisakysiu.
Nekantraudama laukiu pamokų
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 13:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, jau visai nedaug laiko liko iki moklsų pradžios
Atgal į viršų
diumi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 15 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 14:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laba diena,
galima prisijungti prie pamokeliu ar jau nebe?
Atgal į viršų
Nergut
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 15:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir aš labai laukiu mokslu pradžios.
Gerai, kad šiomis dienomis turiu ką veikti, ruošiuosi mergaičiukės gimtadieniui, ryt visos linksmybės... bus vaikučių pabiručių, reiks kažkaip palinksminti... Bet mintis apie būsimus sutažo darbelius ima viršų... šiąnakt sapne gaminau kaklo papuošalą ir apyrankę juokinga, kad ir miegodama apie tai galvoju, bet... darbeliai buvo gražūs, o kai pabudau liūdna pasidarė, nes tai tik sapnas... norėčiau iš tikrųjų tokį groži padaryti... gal kada nors... vilties turiu, nes kaip pažiūriu kokius baigiamuosius darbus padarė buvusios mokinės....mmmm gražumėlis... nurimstu, nes žinau, kad patekau į geras "rankas".
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 17:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi labai nerimauju norisi greičiau pradėti. Taip idomu kokia bus ta pirma užduotelė. Aš irgi dabar usiėmus gaila kad ne gimtadieniu gerokai prastesniais darbais truputi virtuve remontuojam. O jei ne tai jau tikrai imčiau ka nors raityti Beje Aiva mačiau tavo paskutini darba. Tai žinok net kvapa užėmė koks grožis. Aiva būtu labai idomu sužinoti tavo sutažinimo istorija. Manau ne man vienai idomu nuo ko tu pradejai
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 20:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

diumi, į klasę jau pavėlavai. Tačiau savaitgalį bus atidaryta neakivaizdinė klasė, ten galėsi mokytis drąsiai

Nergut, kokie malonūs rūpestėliai užpuolė Mano karapūzų gimtadieniai jau praėjo (turiu juos du, sūnų 2 ir dukrą 4 metukų). Ne per seniausiai buvo sūnaus gimtadienis, kuriame dalyvavo 13 suaugusių ir 15 vaikų, oi buvo man darbelio Norisi ir kambarį papuošti ir vaikiukams linksmybių prigalvoti, o kur dar gimtadienio meniu ... Dukros 4-tąjį atšventėm spalį, dabar jos toks amžius kai alyvinė ir rožinė spalvos favoritės, o ji pati yra princesė, fėja arba katytė, na dar kartais balerina Tai teko ir tortą pagal jos užsakymą rožinį daryti, čia tai man iššūkis buvo Na, bet man patinka tokiems svarbiems vakarėliams ruoštis

Sapnai labai geri tavo, kaip tik prieš kimbant į mokslus Man yra buvę, kad susapnuoju būsimą papuošalą, manau ir tavasis sapnas ateityje virs realiu papuošalu

varune, remontas ir gi visai smagus darbas Na, tiksliau jau kai remontas pabaigtas ir sena virsta nauja
Turiu truputėlį nuvilti, pirmąją mokslų savaitę užduoties iš sutažo dar nebus Šiek tiek bus teorijos ir užduotis nesusijusi su papuošalo darymu, bet antrąją savaitę juosteles jau raitysim
TAČIAU UŽKLASINĖ VEIKLA NET LABAI SVEIKINTINA

Ačiū už pagyras mano darbams Čia kiek teko galvą pasukti. Nuotakos stilius - retro. Tačiau auskarų norėjo kiek ''išmušančių'' iš visumos, tad ir teko improvizuoti. Medžiagos panaudotos retro stiliaus, forma kiek ''suavangardinta'', dar ir kiek derinta prie jaunikio kaklaskarės, na būsimoji nuotaka liko patenkinta, žiūrėsim kaip atrodys visas bendras vaizdelis

O mano sutažo istorija visai paprasta... Mano sesuo ir ypač jos vyras yra pakankamai pasiturintys žmonės, turėjo būti jų vestuvės, prabangios ir didelės... Svečiai taip pat iš ''žvaigždėtos padangės'', tad ir papuošalų reikėjo atitinkamų. Visaip galvojau kokie jie turėtų būti. Vien tik suverti svarovskiukai jau tikrai nieko nenustebins, o be to dar ir garantuotai ne viena su panašiais būsiu... Buvau kažkada kažkur viena ausim girdėjus apie sutažo techniką ir pradėjau ja domėtis daugiau, kol pagaliau ir išbandžiau. Rezultatas mane pačia nustebino, ypač mano apyrankė, ji atrodė prabangiai, gražiai žėrėjo, o svarbiausia buvo originali. Po šio darbo padariau dar vieną, po to dar ir taip iki dabar juostelių paleisti nebenoriu O kuo toliau tuo labiau man patinka ši technika ir idėjų vis daugėja, na manau aš šitam kelyje ilgokai užstriksiu
Šie mano pirmieji papuošalai, tik kiek dabar aš juose matau klaidų...
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 21:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu net negaliu isivaizduoti kaip gali būti tokio grožio pirmas darbas matyt kad žmogus turi dievo dovana
Atgal į viršų
Dalika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

2011 Rugsėjis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 25, 2011 23:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiva, šitas pirmasis Tavo darbelis jau klasika manau, kad nėra internetinėje erdvėje nei vieno žmogaus, kuris bent kiek domėdamasis sutažu jo nebūtų matęs Jau esu kelis raizginius priraizgius, bet jau labai laukiu praktinės savaitės
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 09:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės

Sveikinu visas su mokslo ''metų'' pradžia
Linkiu tiek jums, tiek ir sau, kantrybės, gerų idėjų ir malonaus bendravimo

Na, kaip jau rašiau ankščiau, šią savaitę kalnų dar neversim, bet darbelio vis tik turėsim

Pirmiausia apie darbų planą. Praeitą Akademiją buvo sudarytas pakankamai tikslus planas, tačiau nesigauna jo jau taip tiksliai laikytis, tad šį kartą tik apibendrinsiu ką esu suplanavus ir lauksiu jūsų pasiūlymų jei kils kokia kita idėja ar norėsite ką keisti

Taigi:
1. Truputėlis teorijos ir maža užduotėlė.
2. Pirmoji sutažo užduotis. Darysime segę.
3. Bus užduotis padaryti papuošalą pagal mano paruoštą pamokėlę.
4. Darysime vėrinį.
5. Piešime auskarų eskizus ir derinsime juos prie vėrinio.
6. Darysime auskarus pagal eskizą.
7. Palieku laisvą pasirinkimą jums. Tai galės būti apyrankė arba žiedas. Dauguma laimės

Rašykit, jei norite ką papildyti

Klausimas visoms mokinukėms. Kaip manote ar užteks savaitės laiko užduočiai atlikti? T.y. pirmadienį pradėti, o sekmadienį būtų paskutinė atsiskaitymo diena? Na, aš manau, kad turėtų laiko būti pakankamai, užduotys nebus ypatingai sudėtingos ar atimančios marias laiko, tačiau suprantu, kad visos turime ką veikti ir be Akademijos, tad rašykite kaip manote ar užteks laiko ar porą dienų jį pailginti?

Visos Akademijos metu klauskite visko kas domina, neatsižvelgiant į tai, ką tą savaitę mokomės. Jei tik kas neaišku, kad ir kokia mažytė smulkmena, būtinai rašykite, nes laikas prabėgs greitai, gali likti ir neatsakyti jums svarbūs klausimai. Nesnauskite

*Kaip minėjau surašysiu prieš savaitę ko reikės sekančiai užduočiai. Taigi reikės:
1. dviejų spalvų sutažo juostelės.
2. įvairiausių karoliukų.
3. segės užsegimo.
4. klijų.
5. odos ar kokios kitos medžiagos mažos skiautės.
6. na, ir žinoma adatos ir valo (siūlo).

Na, pradedam mokytis

Paskaitymui:

Blogoji papuošalo pusė

Tikslių taisyklių kaip turėtų atrodyti dirbinio blogoji pusė nėra. Svarbu, kad darbas atrodytų išbaigtas ir tvarkingas iš abiejų savo pusių. Todėl parašysiu kelis patarimus, kurių verta laikytis, norint, kad darbas atrodytų gerai.
Pirmiausia apie tai kaip darbas atrodys iš blogosios pusės, reikia pradėti galvoti nuo pat darbo pradžios. Kuo mažiau juostelės galų, didelių mazgelių, paliktų siūlelių ir nelygumų.
• Juostelės galai:
Kaip jau minėjau ankščiau, galus reikia patepti klijais ir iš karto juos plokščiai suspausti. T.y. priklijuoti prie pradėtos raityti detalės, kabašono, karoliuko ar pan. Taip pat juostelės galiukų pagalba galima iš karto palyginti galinę darbo pusę. Tarkim centrinis karoliukas yra ne su plokščia nugarėle, o apvalus iš visų pusių, tad blogojoje pusėje jis sudarys kauburėlį. Juosteles galima apklijuoti taip, kad galai ir karoliukas būtų viename lygyje ir nugarėlė toje vietoje bus lygi.
• Mazgeliai:
mazgeliai turėtų būti kuo mažesni. Juos reikia taip pat sutepti lašeliu klijų. Ir vėlgi palyginti ir paploti, kad nugarėlė būtų kuo lygesnė. Be to, bus tikrai užtikrinta, kad mazgelis neatsiriš ar neišlįs pro juostelę. Mazgelius tepam klijais ne tik pradėję darbą, bet ir užtvirtindami jį prieš nukirpdami siūlą.
• Siūleliai:
visi likę siūleliai, jei tokių lieka, taip pat tepami klijais ir lyginami, paplojami.

Kai darbas baigtas, lieka užklijuoti pagrindą, kuris paslėps visus mazgelius ir pan. Tai gali būti veltinis, oda, medžiagėlė ar kas tik šaus į galvą, svarbiausia, kad pasirinktoji medžiaga būtų kiek įmanoma plonesnė. Vėl pasikartosiu, kad svarbiausia, jog darbas atrodytų tvarkingai. Taigi pirmiausia įsitikinam, kad mūsų klijuojamas paviršius kiek įmanoma yra lygus. Jei vis tik nelygumų išvengti nepavyko, klijuojam gabalėlį poliesterio, o tada ant jo jau galutinį pasirinktos medžiagos gabalėlį. Jį galima apsiūti biseriu, apkirpti dantytomis žirklutėmis, o galima ir nieko ypatingo nedaryti. Kartais užtenka tik idealiai lygiai iškirpti reikiamą detalę ir gražiai ją priklijuoti. Turit pačios spręsti kaip darbas atrodytų geriausiai.
*Jei slepiate segės blogąją pusę, tai svarbiausia detalė ta, kad užsegimas taip pat turėtų būti paslėptas, turėtų matytis tik užsegimo adatėlė ir kilpelė, kurios pagalba užsegame segę. Gražiai atrodo segė kai užklijuotas plotas užima, tik centrą, reiktų stengtis palikti kuo daugiau neužklijuoto ploto.
*Pakabuko blogajai pusei užtenka užklijuoti pasirinktos medžiagos lopinėlį, jį prieš tai apdailinus minėtais būdais. Taip pat stengiamės užklijuoti kuo mažesnį papuošalo plotą.
*Apyrankei galioja tas pats kaip ir pakabukui. Tačiau vėlgi atsižvelkit į aplinkybes. Mano įdėtos rudos apyrankės blogoji pusė užklijuota tik užbaigimo galai, kur ir užsegimas pritvirtintas. Per visą apyrankės ilgį yra keli siūlo mazgeliai, kuriuos paslėpiau iš rudos odos iškirpus mažus apskritimus. Atrodė labai žaismingai ir gražiai, beveik kaip ir priekinė pusė. Vėlgi, labai gerai apgalvokite kaip būtų galima įdomiai ir gražiai sutvarkyti blogąją dirbinio pusę.
*Daugiausia „reikalų“ yra su auskarų blogąja puse. Nes vienintelė vieta kur nesimato blogoji pusė yra prie auskarų kištukų, o likusi kabanti dalis yra puikiai matoma, tad auskarų blogoji pusė turėtų būti itin gerai apgalvota. Pirmiausia turi būti kuo mažesnis klijuojamas plotas, kad blogoji pusė atrodytų kaip ir priekinė. Antra, reikėtų derinti klijuojamos medžiagos spalvą prie auskarų spalvos gamos. Trečia, jei auskarai neilgi, tai blogojoje pusėje, reikėtu vengti pasirinktos medžiagos apsiuvimo ar dar kokio dekoravimo. Reikėtų gražiai iškirpti ploną, reikiamos formos gabalėlį ir priklijuoti spaudžiant ir plojant jį, kad auskaras gautųsi kuo plonesnis. Jei vieta prie ausies bus per stora, auskarai „negulės“ taip kaip reikia. Viršutinę auskaro dalį pirmiausia darome ploną ir lygią, o tik paskui atkreipiame dėmesį į grožį. Na, o kabanti dalis, daroma visiškai atvirkščiai, čia svarbiausia – kad auskaras atrodytų gražiai.

Pastaba. Bandykite ieškoti medžiagų blogajai pusei su panašia spalvų gama, kaip ir geroji pusė. Taikykit tai ne tik auskaram, bet visiems savo papuošalams.

Truputis apie klijus. Aš pati naudoju „Moment“ ir „Jewel Bond“.
• „Moment“ klijai ypač tinkami auskarų kištukų (apie tai kalbėsim kai darysim auskarus), odos klijavimui, segės užsegimui tvirtinti ir visiems kitiems darbams kur reikia tvirtumo ir patikimumo. Tik dirbant su šiais klijais reikia stebėti, kad jų nepatektų ant tų vietų, ant kurių nereikia, nes klijams išdžiuvus lieka geltonos dėmės.
• „Jewel Bond“ klijai gali atlikti tas pažias fiunkcijas kaip ir „Moment“, tačiau jie ne tokie patikimi klijuojant auskarų kištukus ar segės užsegimą. „Jewel Bond“ naudoju mazgiukų, kabašonų klijavimui. Jų privalumas, kad jie išlieka visiškai skaidrūs po išdžiūvimo, labai panašūs į PVA tik stipriau limpa. Tad manau tinkami ir PVA klijai, tik nežinau kaip dėl kabašono klijavimo, su PVA nebandžius.

• „Super glue“,palieka bjaurias baltas dėmes, jei užtiško ant kristalo, jį jau galima mest lauk. Be to jie tikrai suklijuos ne viską. Dar turi bjaurų kvapą ir yra toksiški.
Tai tik mano rekomendacijos, kiekviena pasirinkite kokie klijai geriausi jums.

Valas ar siūlas.Aš naudoju abu. Šiaip beveik viską siuvu su valu, tačiau ne retai kabančią dalį kabinu ant siūlo. Kaip žinot, valas turi savybę kiek temptis, ilgai laikomas perlenktas, tokia forma ir išlaiko, tad geriausia tas vietas, kurios yra laisvos siūti su siūlu. Tačiau vėl gi per praktika kiekviena pasirinksite kas patogiau jums.
Valo storis. Iš praktikos galiu pasakyti, kad jį reiktų rinktis kuo plonesnį. Jis tvirtas bet kokio plonumo, o storesnis valas matosi ant juostelės ir sunkiai per ją lenda taip ją pešiodamas.

Na, manau paminėjau pagrindinius dalykus kuriuos reiktų žinoti prieš pradedant darbą. Jei neparašiau, to kas svarbu jums, klauskit Be to perskaitykite VIII Akademijos sutažo klasę.

Pirmoji užduotis. Kiekviena suraskite po 2 nuotraukas su papuošalu ar kas tik jums šaus į galvas, kuriose būtų jūsų manymu tinkamas spalvų derinys ir po 2 su netinkamu. Foto gali būti iš bet kur, iš interneto (tik neturi matytis jei ji iš kito lietuviško forumo, subforumo ar svetainės, turinčios ką nors bendro su rankdarbiais, jei tai iš užsienietiško forumo, tada viskas ok), iš šio forumo ar iš jūsų kompiuterio. Taip pat pakomentuokite, kodėl jums atrodo vienaip ar kitaip. Užduotį atlikti iki balandžio 1d.

[ Pir. Kovo 28, 2011 08:02 ]
varune, Dalika, labai dėkui Visa smagu skaityti gražius žodžius apie save ir mano darbus
Atgal į viršų
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 11:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas mokytoja ir klasiokes
Labai smagu kad pradedam mokslus. Aš nusiteikus rimtai dirbti turbūt kaip ir visos.
Perskaičiau viska ir iškilo keli klausimai. Pirmmiausiai apie klijus artai MOMENT KRISTAL jei ne tai koks tas momentas. Ir dar man truputi neaišku kokiu budu gražiai paslepti sagės usegima. Aš tai ant jo klijuodavau odos gabalėli bet rezultatu nelabai buvau patenkinta. Tai pradžiai t
iek.Dabar einu ruost namų darbus
P.S. savaitės manau ušteks namų darbam
Atgal į viršų
Aiva
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 28, 2011 13:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

varune, sveikutė

Atsakau į klausimus:
1. artai MOMENT KRISTAL jei ne tai koks tas momentas. Ne, tai ne moment kristal, tai seni dar nuo tarybinių laikų naudojami klijai
Čia ''Moment kristal'':

Jie mažoje tiutelėje, 30ml ir yra panašūs į ''super glue''

Čia ''Moment universal'' Dar būna prideda žodelį ''classic''. Na, manau tikrai ir tu žinai šiuos klijus, aš juos nuo vaikystės atsimenu

Na, tai klijai kurie iš karto nedžiūna.

2. kokiu budu gražiai paslepti sagės usegima. Užsegimas pirmiausiai prisiuvamas prie blogosios segės pusės. Tada iškerpamas reikalingos formos pasirinktos medžiagos gabalėlis ir jame iškerpamos mažos skylutės, pro kurias išlįs segės smeigtukas ir kilpelė.

Kitas būdas.Užsegimą prisiųti prie pasirinktos medžiagos gabalėlio ir tada jį klijuoti segės blogojoje pusėje bei ant viėršaus užsegimo dar užklijuoti mažyti lopinėlį pasirinktos medžiagos. Neturiu foto pvz.

Dar vienas būdas.
Jeigu klijuojamas plotas yra nedidelis, galima užklijuoti ir taip, kaip foto:
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 124

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.