Dirbiniai iš kartono. Dėžutės ir kiti gražūs dalykai...
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
laTulipe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugpjūčio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 13, 2011 21:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia faina tema panorau išbandyti. Tik sakykit, jūs naudojat paprastą kartoną? man jis minkštokas atrodo, toks jausmas, kad dėžutė lengvai galėtų susilamdyti. Ar man, nebandžiusiai, taip tik atrodo? Nebent būna kažkoks tvirtesnis kartonas?..
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 17:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kartono yra visokių storių. Kuo didesnė dėžutė tuo storesnio reikėtų. Galima suklijuot 2 ar 3 plonesniu kartonus ir taip "pasigamint" reikiamo storio.
Tik nenaudokit tokio kartono, kurio vidus gofruotas, pastarasis visai netinkamas- minkštas, deformuojasi nuo menko paspaudimo. dažniausiai toks būna pakuočių kartonas. Klausdama, manau tokį ir turėjote galvoje

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
kdesigns
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 29 Kovo 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2011 metai (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1) 2011 Kovas (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 18:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip čia faina! Kažkaip tik dabar atradau šią temelę. Dėžutes mėgstu daryt pati, ypač jei reikalingos nedidelės. O čia radau labai gerų nuorodų. Ačiū Sarma, kad rūpiniesi popierinių rankdarbių populiarinimu
Foto - http://www.flickr.com/photos/23982486@N08/
Etsy - http://www.etsy.com/shop/CupofColor
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 15, 2011 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

laTulipe rašo:
Kokia faina tema panorau išbandyti. Tik sakykit, jūs naudojat paprastą kartoną? man jis minkštokas atrodo, toks jausmas, kad dėžutė lengvai galėtų susilamdyti. Ar man, nebandžiusiai, taip tik atrodo? Nebent būna kažkoks tvirtesnis kartonas?..

aš naudoju triju milimetrų storio kartoną. niekas nelinksta/nesilanksto, ir susiklijuoja tvirtai (kai briauna platoka). jei trūksta tvirtumo, dar dugną klojant irgi storesnio kartono galima įdėti. dabar kaip tik darysiu gan didelio formato dėžutę (21*40cm), naudoju irgi trijų mm storio kartonas, bet jau šiek tiek abejoju ar tokiam formatui ne per plonas jis. bet aptraukimo medžiaga, ir pamušalai dar šiek tiek sutvirtina..
Atgal į viršų
laTulipe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 16, 2011 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, triragi, ačiū už atsakymus
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Balandžio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 24, 2011 20:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paprastutė dėžutė sagei:

Kartoną dekoravau pati - derinau dėžutę prie sagės nugarėlės (dekoruota dekupažo ant audinio būdu).

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 27, 2011 12:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Adone, žavu kaip visada ir labai dailus dirbinio pateikimas
Gerda-a1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugpjūčio 03, 2011 01:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mane tiesiog sužavėjo jūsų darbai . Paskui ikelsiu ir savo dezute
Atgal į viršų
Gerda-a1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugpjūčio 04, 2011 15:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va ir maniske dezike, tik ji skirta ne papuosalams bet ...

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Rugpjūčio 06, 2011 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai šauni idėja
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugpjūčio 19, 2011 10:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagi žvaigždėta dėžutė

O čia mano dėžutė sagei:

Kas dėžutėje gyvena, pamatysite čia. Dėžutės šablonas čia.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 03, 2011 15:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atnešu parodyti pirmąjį savo kartonažo darbą .Dėžutė daryta iš kartono,traukta linu ir marga medvilne,vidinei viršelio detalei dėjau poroloną.Dariau iš 2mm kartono ir buvau išsigandusi kad bus per silpna,bet kai susiklijavo visos papildomos detalės(1mm kartonas trauktas linu)rezultate dėžutė gavosi labai tvirta ir stabili.
Darbas labai smagus,bet reikalaujantis milimetrinio tikslumo pjaustant kartoną ir darant šarnyrus.Na o su kartonu ir tikslumu man nemažai teko susidurti knygų gamyboje,tai jokių sunkumų darydama dėžutę nepatyriau.Darbo be abejo daug,bet pagalvojus kiek visko galima pagaminti iš kartono,noras praktikuotis toliau manau nedings .
Dėžutės dydis 22/16cm

Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 03, 2011 18:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho, pepa, tu vis labiau stebini savo darbais.

Paskutinį kartą redagavo Čiūva, Št. Rugsėjo 03, 2011 18:50. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ginnntareK
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Lapkričio 2010

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 03, 2011 18:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kokia grazi deszute, pepa. Super. Labai graziai, kruopsciai padaryta ir tos medziagos tarpusavy labai graziai ziurisi, nors skirtingos fakturos, net neturiu zodziu. Nerealiai... :-ñ:

http://www.facebook.com/pages/Karoliukai-ir-ne-tik/226264277413074

Atgal į viršų
Adonė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 03, 2011 19:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Fantastiška dėžutė Tikrai kruopštus darbas. Ir medžiagos tarpusavyje dera.

Atgal į viršų
Vampyriuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 03, 2011 21:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir as panorau kokia dezute pagaminti taigi norejau paklausti,is kur jus perkate/gaunate tinkamo storio kartono?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 04, 2011 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Adonė rašo:
Smagi žvaigždėta dėžutė

tikrai kad smagi ir nuotrauka graži, romantika dvelkianti
pepa rašo:
Atnešu parodyti pirmąjį savo kartonažo darbą

o atrodo, kad jau kokį dvidešimtą jei pirmas toks dailus tai kas bus toliau. Superkruopščiai padaryta dėželė, smagiai žiūrisi spalvų derinukas, vienžo Kas joje gyvens? Papuošalai? ar tai būsimos knygos namelis?

pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 04, 2011 12:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

visoms,džiaugiuosi kad nenuvyliau,greitai bus kita .

Vampyriuke rašo:
perkate/gaunate tinkamo storio kartono?

Įvairių storių kartono galima nusipirkti Popieriaus pasaulyje arba Meno mūzoje,čia turiu omeny Kauną,Vilnių,ar kituose miestuose yra tokių parduotuvių nežinau .

Sarma rašo:
Papuošalai? ar tai būsimos knygos namelis?

Galima apgyvendint papuošalus,nuotraukas,kosmetiką...žodžiu viską,kas telpa .
Ateitį tikrai bus namelių knygoms svarbu žengiau pirmą žingsnį,o tai vis nedrįsau .

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 05, 2011 12:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ui, kaip aš čia pražiopsojau, pepa nuostabi dėžutė, nėra ką pridurti, kaip nulieta o saga iš ko? man labai patinka, kad kitoj pusėj matos jos mazgelis mėgstu, kai tam tikri įprastai slepiami konstrukciniai niuansai padaromi atviri, bet estetiškai pilnai sutvarkyti ir suderinti su visu dekoru.

tik jeigu ką (čia visiems akcentuoti noriu), tokios konstrukcijos dėžutė knygoms netinka . knygoms būna kitokia (shellbox), tokia, kaip yra sarmos nuorodoj praeito puslapio pabaigoje, o kitas būdas paprastesnė "kišenė" (slipcase).
Atgal į viršų
Gerda-a1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 05, 2011 14:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkuj visom kas gyrė manąją su žvaigždutėm bei..

[ Pir. Rugsėjo 05, 2011 11:12 ]
P.S. Jusu visu dėžutės tiesiog fantastiškos
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 06, 2011 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
o saga iš ko

Plastiknė,apklijuota tuo pačiu linu .

triragis rašo:
knygoms būna kitokia (shellbox),

Bet vat kažkodėl dar jos vis bijau ,o kad kitos dėžutės netinka tai faktas,nes kiekvieną kartą išimant knygą reiktų purtyti dėžutę .Gal dar yra ir kitokių reikalavimų knygų dėžutėms ?

Na ir dar vienas kartonažinukas.Traukiau šilku ir poliesteriu,dangtelis vėlgi paminkštintas poprolonu,kažkaip maloniau tokią čiupinėti .
Man asmeniškai kliūna dekoro juostelė ,slėpiau sujungimą(storoka medžiaga ir nelabai patiko kaip susijungė) todėl atrodo kad ji ne visai vietoj ir dar saldi....

varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 06, 2011 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuostabi tema nuostabios visu dezutes Bet va kas neaisku su kokiais klijais reik klijuoti audini prie kartono
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007
Pagyrimų: 2

2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 06, 2011 16:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oi pepa, bet tu nereali! Abi dėžutės tokios gražios, kad neturiu žodžių... Aš vis dar nedrįstu apskritai jų imtis, kažkaip dar nesuprantu iki galo kaip ten kas po ko daroma. Bet tu tai šaunuolė ir dar kartą šaunuolė
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 06, 2011 16:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Na ir dar vienas kartonažinukas.Traukiau šilku ir poliesteriu,

nieko saldaus, čia gal pats audinys tokį įspūdį kelia. irgi puiki dėžutė. o ta kvadratinė juostelė, čia aptraukta detalė? kaip ji pritvirtinta?
ir jei čia dangtelis visai nuimamas (ne atlenkiamas), tai dangtelio vidinėj pusėj toji aptraukta detalė, vadinamas laikiklis, turi būti vos storesnė (2-3mm), kur pas jus ta pilka dalis. nes jis turi typtop įsileisti/įsimauti į dėžutę ir laikyti dangtelį, jei bus plonas tai nesilaikys. idealiu atveju net apvertus dėžutę dangtelis nenukrenta, tačiau rankomis nusiima nesunkiai. nevisada tas pavyksta, beto eksploatuojant vistiek medžiagos susipaudžia, dėvisi, tai vėliau tas laikymasis laisvėja.
Atgal į viršų
Gerda-a1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 06, 2011 17:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pepa, nuostabi dėžutė

[ Antr. Rugsėjo 06, 2011 14:55 ]
Štai ir mano pirmoji papuošalų dėžutė Kaip pirmoji- tai dar galite pastebėti klaidas bei nelygumus Bet manau kita dėžutė bus be nelygumų Dar šis tas- Aš 1 dėžute padarau per 1 diena, tad rytoj įkelsiu savo naujaja. Beto per kiek laiko savo dėžutes padarote jūs?

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 217

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.