ĮVAIZDIS (LOGOTIPAS, NUOTRAUKŲ APIPAVIDALINIMAS)
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
lakstingala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Birželio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 11:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki
nu žinokit vakar vakare galvojau, kartojau sau mintyse, angliškai, lietuviškai kelioliką kartų, dar apie pasakas mąsčiau, ir kilo tokios asociacijos:

1. atsargiai, trapu, neužgaukit, nesumindykit - vizualiai tą įsivaizduoju kaip iš rėmėlio apatinio kampo išeinančias linijas, smilgeles kelias, o tarp jų ir po jomis nedidukė fėja, bei dinamiškas ir spalvotas užrašas..

2. smagu, žaisminga, gal kiek mistiška? keletas spalvotų, išraiškingų būtybių, bei prie jų tinkantis šriftas..

3. esu kažkodėl šiek tiek užsiciklinus ant pačios fėjos įvaizdžio, ir negaliu išmušti iš galvos, tai gal tiktų kokios stilizuotos gėlytės, žolytės, ir joje gyvenančios fėjos.. o gal pats užrašas galėtų būti sudėliotas iš fėjų??

kol kas tokie pamąstymai..labai lauksiu komentarų!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Birželio 2007
Pagyrimų: 5

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 24, 2011 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, jūs pati įvardijote,kad fėjos įvaizdis jus labai sukaustė, mano mintis būtų padaryti fėjų pievą be pačių fėjų. Juk reikšminis žodis yra pieva tiesiog, jeigu turėčiau užsakymą sukurti tokį logo, akcentuočiau pievą ir kokia ji turi būti, kad fėjos ten norėtų gyventi, kad atrodytų stebuklingai ir nepamirščiau, jog logo kuriu papuošalų kūrėjai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
lakstingala
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 29, 2011 13:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

su ta pieva jau visai susimaišiau, net galvoju kokių filmų pasakiškų pažiūrėti, gal įkvėpimas tada ateis..

ir klausimėlis: man labai gražu, kai prie darbelio priderina nuotrauką su tuo darbeliu susijusią, bet tas gan plačiai naudojama jau, kaži, ką būtų galima ką nors panašaus ir originalaus sugalvoti darbelių pateikimui?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 29, 2011 17:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, aš nelabai supratau klausimo, gal galite pavyzduką? o filmai ir filmukai labai padeda
Atgal į viršų
rukstelyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 19:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai, aš savo esu sukūrusi gana seniai. Gal šis logotipas labiau su maistu asocijuojasi, bet dar už šį mielesnio nebesugalvoju. Gal galėtumėte šiek tiek klritikos, komentarų ir pan.??
Atgal į viršų
Freeminds
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Spalio 2007

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Balandis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tik vienas dalykas kliuna - "drop shadow" po zodziu, nes piesinelis ir gelytes jo neturi, tai manau ir zodziui nereiktu
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 06, 2011 22:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labukas, man visada kliūva didžiosios ir mažosios raidelės, darau visą laiką tik vienos rūšies, o dėl šešėlio pritariu.

Ir paieškočiau šrifto įdomesnio, bei truputį kitokio santykio tarp paveiksliukų ir pavadinimo

Atgal į viršų
rukstelyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 08, 2011 12:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na išties, ačiū už patarimus
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 09, 2011 11:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o šiaip labai dailus logo!
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Št. Birželio 11, 2011 15:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena. Atėjus taip ilgai lauktoms atostogoms, atsirado daugiau laiko, todėl patobulinau savo būsimą logotipą . Pagalvojau, kad padarysiu jį šiek tiek kitokį - pridėjai logotipo apačioje žodžius ''saviti amatai'' ir vidury parašiau žodžius ''made with love''. Man šis variantas toks nieko visai. Nežinau ar pavyktų tokį pasidaryti su kompiuteriu, nebent kaip nors nesudėtingai išeitų parašyti tekstą su kompiuteriu, bet naau ir taip gam neblogai atrodo . Galėtų būti kaip ir aną vasarą akademija, per kurią ir kurtumėmės logotipus... Na bet kadangi nieko tokio negirdėti forume tai kaip nors... Ilgai nekalbant rodau savo logotipą. Noriu išgirsti Jūsų nuomonę, jei viskas gerai - keliausiu pas Astrą.

Kai išdidintas gal jis kiek ir tuštokas, bet kai susimažins manau bus gerai, niekas nesusilies ir bus aiškus tekstas, bei detalės

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 12, 2011 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labukas, siūlau pasitikrinti kaip jis atrodo sumažintas, tiesiog sumazink iki tiek, kiek įsivaizduoji, kad jis bus prie darbų, man įtarimas, ar ne per smulkus. jeigu nori susikurti logiuką kaip štampą, siūlau pasidairyti pavyzdukų, kokia būna štampo kompozicija, kokie dydžių santykiai, jie dabar atsitiktiniai. Gal vietoje dviejų širdukių pamėgink kaip nors vieną širdį didesnę pakomponuoti, tarkime viduryje štampuko ne ratukas o širdis. Ir pagal išdidinimą teksto dabar reikšmė suteikiama- "made with love" , o kaip suprantu, turėtų pagrindinis dalykas būti "UGNĖS DIRBTUVĖLĖ".

pažiūrėk
http://www.google.lt/search?q=stamp+logo&hl=lt&biw=1366&bih=648&prmd=ivnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=5O70Tb23F4uWOsrWuK8H&ved=0CDAQsAQ

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 12, 2011 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerai, tuomet kelių dienų bėgyje pasidarysiu daugiau variantų. O gal galite rekomenduoti kokią programą su kuria galėčiau susikurti logotipą. Aš žiūrinėjai akademiją, bet nelabai radau...

Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 13, 2011 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš pati naudoju photoshopą, bet realiai tavo ranka pieštas dalykasirgi yra labai jautrus ir gražus, tau tik jį išsivalyti reikėtų. Tai pagelbės Astros pamokos, mačiau akademijoje buvo iškirpimo pamokų.
Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 13, 2011 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as susikuriau va toky logo siandien

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 14, 2011 11:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pamėginkite uždėtijį sumažintą ant savo papuošalų nuotraukos...
Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 15, 2011 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

va.padariau taip nes nesigauna paraso uzmest ant foto.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 15, 2011 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

patarčiau jums atidžiai perskaityti šias temas, tikrai rasite daug atsakymų ir pačiai viskas nušvis. Tai sistemingas darbas ir nereikia norėti visko per kelias dienas. SĖKMĖS!

http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3697
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3679
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3691

Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 15, 2011 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 15, 2011 20:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rodau patobulintą logotipą, šis ir sumažintas atrodo geriau nei anstesnis. Jeigu kompoziciškai ir pan. viskas gerai, padarysiu lygesnį ir gražesnį logotipo variantą. Juk čia tik eskizas

Atgal į viršų
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 19, 2011 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

stai naujas mano logo

ir pvz

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009
Pagyrimų: 1

3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 14:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Lachese,
Na ir man prireikė logotipo.Maždaug viską sugalvojau, bet reikia ir profesonalo konsultacijos. Pačioje pradžioje logotipas atrodė taip:

bet kažko trūko. Po to sugalvojau pati logotipą patalpinti ovale (nereikalingos vietos juodos išskyrus patį logotipą), taip pat pagražinau kolibrį pritaikius efektą (filter -> distort -> diffuse glow -> stained glass) (tik patalpinus pranešimą pamačiau, kad nukirstos S raidžių viršūnės( dailinant kolibrį netyčia nutryniau ), bet sakykim, kad to nėra)

Pamėginau logotipą uždėti ant nuotraukos prieš tai nuotraukoje padarius rėmelius. Įkomponavau kairiajame apatiniame kampe. Pasirodė visai nieko, bet kolibrio nesinorėjo juodo balto, už tat kolibrio spalvą pakeičiau į naudojamas darbe spalvas.

Pats logotipas man visai nieko. Kolibrio spalvą žadu keisti pagal darbo spalvą
Šiam kartui tiek

Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 18:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos, nuo pradžių:

rankdarbiu manijake, rato piešinys man labai patinka dabar, kažkoks net archaiškas, o vat su raidelėm kažkas vis tik dar šlubuoja, aš turėdama laiko, pažaisu, Tau leidus su šitu dalyku, ir įdėsiu čia. Mano galva, nereikia kacentuoti metų du kartus, užtektų vieną. Taip pat vis dar neaišku, koks pavadinimas , ar Ugnės dirbtuvėlė, ar saviti amatai?

VIktorija Dimsiene, šioje temoje atsakinėju į klausimus, jeigu jums jų nekyla, tai pasirodymui yra kitų temų.

Selga, man labai įdomu, kokia sąsaja yra tarp kolibrio ir gėlių rūke. Pavadinimas labai gražus ir vaizdelis turi nuo jo neatsilikti, labai labai siūlau pasidaryti daugiau skirtingų idėjinių variantų.. kad būtų, kur tobulėti.

Atgal į viršų
Selga.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Balandžio 2009
Pagyrimų: 1

3 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 19:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na iš kitų mėgintų derint vaizdų, kolibris atrodė įdomiausiai, na bet jei taip sakot tai kokias gėles mėgint derint?
Altruistė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Norejau jusu patarimo ar geras toks logotipas tiesiog.atsiprasau kad nepadejau klaustuko bet jis ne visada ir ne visur reikalingas manau.
Atgal į viršų
Lachesė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Viktorija, nuoširdus patarimas ramiai paskaityt nuorodasi, mano pamokos pradžioje yra mokinių atsakymaiir diskusija, kuo skiriasi logotipas nuo parašo, kol kas Jūsų variantai yra parašas. Ir jeigu žmogus manęs neklausia kelis kartus iš eilės, aš pasimetu. Pradžioje ir be klaustukų Jums atrašiau.

Selga,man įdomus ryšys, nesakau,kad jam kažkas negerai, tiesiog man smalsu. Paaiškinsiu, ką turiu omenyje idėjinis variantas,- tai gali būti tas pats kolibris tik visai visai kitoks. O gali būti ir ne paukštis, o kažkoks kitas vaizdinys.

http://www.google.lt/search?hl=lt&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1600&bih=1103&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&q=hummingbird%20logo

čia yra logotipų su kolibriais, kokie jie skirtingi!

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Konsultacijų centras Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 46

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.