Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Birželio 18, 2011 23:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:

O mazoliai ir yra nuo replių Vidinėj delno pusėj ant didžiojo piršto...

ohoo.. tai gal kartonas kitoks buvo, gal siūlas, gal storis knygos, gal skylutės kitaip darytis (ar su kita nuotaika). bet nebekankinkit savęs taip daugiau , aš jau būč perpykus ir su yla prieš kišant adatą gerai makalavus per skylę, kad jai maža nepasirodytu..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 19, 2011 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Problema buvo adatose (per plonos, per minkštos, etc), bet ta problema jau išspręsta

Reikia darytis sąrašą, ką noriu pabandyt, nes niežti bandyt

Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 20, 2011 10:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Liuks knygelė, Kibirkštėle
Užjaučiu dėl pritrintų pūslių pirštuose. Pačią pirmą japoniukę kai siuvau ir man visko buvo- adatos lūžo, pirštai subadyti. Ir viskas dėl per mažo diametro skylių
taigi teikia jas daryt didesnes. O replės tai tikrai geras pagalbininkas jei adatą sunku ištraukt.
man norėtųsi, kad knygutės siūlų surišimas būtu bantukas, o ant siūlų galų dar kokius karoliukus- širdutes pakabinčiau.
bet visumoje- labai smagus darbas

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 21, 2011 14:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

šiandien, o gal ryt pasirodysiu su nauja knygele, o po švenčių laukia du labai įdomūs užsakymai - reiks įrišt knygeles su tekstais , vienoj bus spausdinta eiliuota pasaka (tikra autorinė knyga ir vienetinis leidinys ), o kitoj vestuviniai sveikinimai ant labai prabangaus popieriaus, bus bais įdomu padirbėt, visai kita atsakomybė...
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 21, 2011 19:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne visai knygelė, bet gal nesupyksit, kad atsinešu ir čia
Kompakto dėkliukas vienos mergaitės krikštynų nuotraukoms. Trauktas linine drobele, dekoruotas perliukais, surišamas juostele.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 21, 2011 23:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
Ne visai knygelė, bet gal nesupyksit, kad atsinešu ir čia
Kompakto dėkliukas vienos mergaitės krikštynų nuotraukoms. Trauktas linine drobele, dekoruotas perliukais, surišamas juostele.

labai gražu, saikinga ir tvarkinga manau į temą, nes kartonažo darbai (darbai su aptrauktu kartonu), visokie dėklai ir pan. irgi būdavo knygrišio darbas.. juk technologijos tos pačios tik be lapų čia.
tik vidų dar būtų įdomu pamatyt, kaip dedasi kompaktas..
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 22, 2011 00:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:

tik vidų dar būtų įdomu pamatyt, kaip dedasi kompaktas..

Būtinai parodysiu, tik norėjau, kad ramiai padžiūtų, nes padėjėja labai aktyviai norėjo pagelbėt. Kadangi kartonažo darbelis gerai pavyko, neištvėriau nepasigyrusi jau šiandien (va ir naują žodį būsiu išmokusi )

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 22, 2011 10:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:

(va ir naują žodį būsiu išmokusi )

čia kaip tik senovinis žodis, dabar jau regis ir nevartojamas.. bet man labai gražus
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 22, 2011 11:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar pagaliau nusipirkau veltinuko ir užbaigiau mini knygelę. Dydis 5,5x6,5 cm,10 lankų po 2 lapus, traukta smulkiuoju velvetu, dekoruota sintetinio veltinio aplikacija.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 23, 2011 16:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke, labai daili knygutė , velvetas labai tinka. o apuokas pagal paveikslėlį darytas? aš gal dar jį vos vos kilstelėjus būčiau, kad taip žemai nesėdėtų.

rodaus savo knygelę ir teks lėkti toliau su kitais darbais (sarma ačiū )
mb telefonas sugedo, ekranas nerodo, tai nuotraukos su prastesniu telefonu darytos, bais nekokybiškos ir iš pirmo karto.
štai keli etapai fragmentiškai:
siūta ant ryšių kartu su odiniais šarnyrais (nepasiteisino, nes labai prasta (minkšta ir trūkinėjanti) oda). ryšiai įleisti į bloką (grioveliuose).

tada spaustuve plaktuku išformuoti peteliai (t.y. užlenkti valcai), nugarėlė apklijuota netankiu audiniu (tie klijai tiesiog nuostabūs, negaliu atsidžiaugt, kaip jie pasiteisino, ir kaip aš be jų gyvenau).

tada prie nugarėlės prisiūtas kaptalas (nepavyko tolygiai išlaikyt ant nugarėlės briaunos kampo..)

tada pritvirtinti viršeliai - įverti ir viduj priklijuoti ryšiai, įleisti į griovelius, nugarėlėj padaryta gilzė (šį kart, kadangi knygelė stora o ir pati labiau pasistengiau, gilzė gavosi puikiai)

tada visa tai aptraukta oda (ilgai ir nuobodžiai lyginant detalių aukščius, nes oda labai nevienodo storio - ta ružava minkšta, puri ir stora labai buvo)

viršelio vidinėj pusėj irgi oda (toks "priešlapis" vad. dubliūras).

dar svarstau ar priešingoj pusėj esantį priešlapį paklijuoti kokiu ryškiu popierium ar ne.. nelabai man patinka, kai taip lapai prasideda iškarto lapais, be priešlapio.

kai išdžius, parodysiu dar tą gilzę iš arčiau, ir vieną bėdą viduje, kuri mane žiauriai sunervino. bet gi savęs neprimuši..
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 23, 2011 19:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
zapuke, labai daili knygutė , velvetas labai tinka. o apuokas pagal paveikslėlį darytas? aš gal dar jį vos vos kilstelėjus būčiau, kad taip žemai nesėdėtų.

Apuoką nusikopijavau nuo segės užmatytos etsio lobynuose Man irgi norėjosi šiek tiek aukščiau, bet va - klest ir prilipo apačioje.. Taigi apsimesiu, kad taip ir norėjau

Jūsų knygelė kaip visada puiki Ir labai ačiū, kad dedate aiškias nuotraukas kas ir kaip padaryta.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 26, 2011 14:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas knygrišės štai ir aš- mažumėlę paatostogavus parsiradau. Puoliau iškart žiūrėt kas mūsų buveinėje naujo- oho kiek radau
zapuke, dailūs darbeliai, pelėdžiukai dabar sako "ant bangos". Labai jauki knygutė gavosi- tai velvetas ir veltinukas tokio šiltumo priduoda, ir spalvos vasariškos gaivios
Kompakto dėkliukas- šauni idėja, labai romantiškai išrodo gal dėl perliukų, gal dėl spalvos, šaunu Kartonažas, regis žodis iš prancūzų kalbos

triragi, ačiū už išsamią fotosesiją
Klausimų visvien pažersiu
Storas tos knygutės popierius, ar ne? Dar matau tokius tarsi pilkus plaušelius jame man įdomiausia pirmoje foto tas odinis šarnyras. Reiškia, jis apgaubia (priklijuotas) prie pirmo lanko?
Peteliai liuksiškai atrodo
Spėju, kad kaptalas siūtas neišimant knygos bloko iš spaustuvo ar klystu?
Siuvant kaptalą tik baltasis siūlas užkabinamas už nugarėlės audinio, o kiti kaip matyt tik apsuka virvelę (čia gal buvo odos juostelė?)
Knyga tokia storuliukė, bet regis nedidelė. O viršelio dryžiai- tai kiekvienas skirtingos odos dryžis atskirai klijuotas? Jei taip- medalis už kantrybę
Citata:
svarstau ar priešingoj pusėj esantį priešlapį paklijuoti kokiu ryškiu popierium ar ne.. nelabai man patinka, kai taip lapai prasideda iškarto lapais, be priešlapio.

o gal ant pirmo lapo nupiešt atitinkamų spalvų vertikalias linijas, kaip ir išorėje
Gražus darbas labai

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 26, 2011 15:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Storas tos knygutės popierius, ar ne? Dar matau tokius tarsi pilkus plaušelius jame
man įdomiausia pirmoje foto tas odinis šarnyras. Reiškia, jis apgaubia (priklijuotas) prie pirmo lanko?

Spėju, kad kaptalas siūtas neišimant knygos bloko iš spaustuvo ar klystu?
Siuvant kaptalą tik baltasis siūlas užkabinamas už nugarėlės audinio, o kiti kaip matyt tik apsuka virvelę (čia gal buvo odos juostelė?)
O viršelio dryžiai- tai kiekvienas skirtingos odos dryžis atskirai klijuotas?
o gal ant pirmo lapo nupiešt atitinkamų spalvų vertikalias linijas, kaip ir išorėje

popierius storokas, regis 120 gramatūra, dekoratyvinis (su plaušelių priemaišom ir pilko atspalvio).
taip šarnyrai apgaubia pirma ir paskutinį lanką (primenu, kad jie dvigubai plonesni nei kiti), lygiai kaip daroma su priešlapiu kartais.

ne ne, kaptalas siūnamas išėmus iš spaustuvo, nes reikia praskėsti lanką, kad adatą įdurt kur reikia, ir kad siūlui netrukdytų slinkti, bet kad būtų abi rankos laisvos, o nugarėlė būtų atkreipta į viršų, jos briauna į save (taip kaip nufotografuota), tai vienu apatiniu kampu knygelė įdedama į spaustuvą tiesiog kad laikytų knygelę prieš akis.

taip siūnant kaptalą užkabina tik vienas siūlas, bet taip buvo matyti ir kituose internetiniuose (čia šmėžavusiuose) pavyzdžiuose. beto taip pat juk siūnama ir ant juostelių, tik ten tas dygsniukas trumpesnis, o čia jis turi užkabinti tą kettle stitch dygsnių eilę.
taip, viršelyje spalvotų dryžių juostelės pjautos ir klijuotos kiekviena asmeniškai/atskirai.
dėl priešlapio padažymo, o kaži kokiais dažais tą daryti, kad lapas liktų tiesus kaip naujas? bet dabar jau tikriausiai ir netiks, kai kitam priešlapy priešais atsirado tas stačiakampis.
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Birželio 26, 2011 17:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai nebloga pamoka, kaip pasidaryti casing (kai viršelis daromas atskirai) įrišimą.
http://www.indiana.edu/~libpres/manual/treatments/cbind/index.html
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 27, 2011 15:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Susiuvau viengubų lapų knygutę. Nedidukę 10x12 cm. kaip mokomajam eksperimentiniam gaminiui prašmatnumų neieškojau. Viršelis apklijuotas versta oda, paprastas dekupažuotas paveiksliukas jame. Viršelio pilkumą norėjau kompensuot ryškiais priešlapiais (man patinka atvertus knygą rasti kokį cinkelį).
Graži pynutė nesigavo, apkaltinau siūlą, pradėtą darbą išardžiau ir ėmiau siūti kitu, plonesniu ir ne tokiu kietu. Tiesa, lininį siūlą gerai išvaškavau. Žiūriu, kad visvien pynutė ne pynutė, o varnų lizdas. Ir nutik taip, tik kai rankose laikiau baigtą darbą, sumaniau dar kartą perskaityt triragio pamokėlę. Gal jau įtariat, ką suvokiau, bet gerokai po laiko. Vienas, itin svarbus sakinys (net pabrauktas, bet ar visi akli mato ) akivaizdžiai išslydęs iš regėjimo lauko. Dar pas Keith Smith nuėjau- ėgi tikrai. Rezultatas- pynelės nėr, bet užtat palavinau ranką siūlo įtempimo srity
Manau, kad nereikia rodyt kaip atrodo nugarėlė, na nebent pačioj pabaigoj įsidrąsinsiu. Galvoju, jei tai būtų akademijos namų darbas, tektų sau parašyt 3 su geležinkeliu
Priešlapiai. Pirmą lapą dėjau t. p. spalvos

viduje

Knygutė gavosi ganėtinai paslanki, bet tai gal dar ir dėl klaidos siuvime Žiūrėsim kaip bus kitąkart.
na, gerai, išorė- tik labai nesijuokit

Į nugarėlę prašom nežiūrėt. Kąs padaryta ne taip jums, triragi, tikrai aišku, o kiti skaitytojai tegu bando atspėt
Būtinai darysiu dar vieną, tikiuosi jau teisingą bandymą. Smagus tat įrišimo būdas, tik manau labiau tinkantis albumams, visgi reikia ne šiaip popieriaus, o kartonėlio, tai paprastai knygutei tokie lapeliai kiek neįprasta. betgi- skonio reilkalas, o gal kam nors ir visai patiktų

dar užbaigimas man kėlė rūpesčių. kai surišau siūlų galus, tas siūlo dygsnys (tarp 2 pynučių) labai jau nori lįsti į išorę. Ar vėl būsiu apsižioplinus, ar kaip nors galima jį sutramdyt?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 27, 2011 16:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Knygutė gavosi ganėtinai paslanki, bet tai gal dar ir dėl klaidos siuvime Žiūrėsim kaip bus kitąkart.

dar užbaigimas man kėlė rūpesčių. kai surišau siūlų galus, tas siūlo dygsnys (tarp 2 pynučių) labai jau nori lįsti į išorę. Ar vėl būsiu apsižioplinus, ar kaip nors galima jį sutramdyt?

nugi svarbiausia, kad žmogus pats noriai ieško ir randa klaidos priežastį ir pats siekia ją ištaisyti. šiaip graži knyga , geras srendimas dėl ryškių priešlapių, kokia netikėta intriga viduje man irgi patinka.

paslankumas neturėtu būti, matyt ta klaida kalta.

o užbaigimas deja toks yra, ir man jis irgi nepatinka. negana to, tas ilgas dygsnis su mazgeliu turėdamas laisvę judėti dar yra linkęs atsirišti (mano vienas senas bandymėlis atsirišo), tai jei rimtai darant tai manau be klijų toj vietoj neapseisi reikia teptelt bent jau patį mazgelį (nes paskui tuos trumpus galiuku praktiškai nebeįmanoma surišti) arba apskritai prisabačinti jį visą klijais prie lapo, kad nekaišiotų nosies laukan.
Atgal į viršų
rankdarbiu manijake
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 27, 2011 16:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va Sarma aplenkė mane. Aš nemėgstu kritikuoti, todėl jokių ypatingų pastebėjimų, be išvardintų neturiu. Tačiau ir man kaip ir trragiui patiko prešlapiai taip pat dekoras. Aš vis dar užsivertus kitais darbais (šią savaitę turiu begalę užsakymų), todėl vis nepabaigiu savo knygelių. Bet kai tik atsiras laisvaminutėlė čiupsiu knygryšystę, nes jau labai seniai (man) lanksčiau lapelius, siuvau, klijavau... Taip pat dar savo eilės laukia mažųjų knygelių-pakabukų kolekcija . Kai baigsiu pasirodysiu, tačiau su nevisiškai baigtomis, mat granginėlių atargos visiškai išseko

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 27, 2011 22:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oi, dėkui, kad nenušvilpėt
Supratau, kad vistiek negalėsiu užmigt, kol reikiamo rezultato nepasieksiu. Susiruošiau lapus naujai knygutei, bus dar mažesnė už šitą, mat kartono atsargos išseko, tai surankiojau visus įmanomus bent kiek storesnio popieriaus likučius
dar sugalvojau užbaigimui tokį fintą.
Einu siūt- 42 lapeliai laukia, nepamažinau taip sakant. Ryt pasirodysiu

zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,
vėl ateinu išminties ir patarimo ieškoti Draugė paprašė, vestuvėms svečių knygos. Laikas bėga, vestuvės artėja, o aš vis dar suku galvą, koks įrišimo būdas būtų patogiausias ir patvariausias tokiam daiktui. http://www.irri.lt/components/com_virtuemart/shop_image/product/a3d6d8cb21e9dcd69cf28b22f524384e.jpg - kažkodėl šis man kelia įtarimų, kad bus nepatogu, o ir jei teisingai supratau, vietomis gaunasi dvigubas kartonas, kurio knygai kaip ir nereikėtų.
Laukiu užvedančio žodžio...

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 11:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
Sveikos,
vėl ateinu išminties ir patarimo ieškoti Draugė paprašė, vestuvėms svečių knygos. Laikas bėga, vestuvės artėja, o aš vis dar suku galvą, koks įrišimo būdas būtų patogiausias ir patvariausias tokiam daiktui. http://www.irri.lt/components/com_virtuemart/shop_image/product/a3d6d8cb21e9dcd69cf28b22f524384e.jpg - kažkodėl šis man kelia įtarimų, kad bus nepatogu, o ir jei teisingai supratau, vietomis gaunasi dvigubas kartonas, kurio knygai kaip ir nereikėtų.
Laukiu užvedančio žodžio...

tai gerai dvigubas kartonas, jei kalba apie tuos užlenktus viršelio kraštus prie nugarėlės, juk jie kompensuos nuotraukų storį. nors jei lapų daug (vadinas ir nuotraukų daug) to neužteks, reiktų ir kompensacinių kartonėliu tarp lapų. reikia skaičiuoti koks bus nuotrauku sluoksnis ir matysis kiek pridurti pastorinimui. realiai jei apie patogumą (vartymo), tai šitas kurį dabar darė sarma būtų patogiausias. tik reikia storo popieriaus lapų (kartono beveik), bet tada daug lapų negali dėti, nes labai knyga išstorėja. na tarkim, jei lapo storis vienas mm tai dvidešimt lapų su kompensacijom tai knygos storis jau bus apie 3-4 cm (nugarėlėj). kita vertus japoniškas būdas būtų gal kiek patvaresnis. (nepatinka man albumus daryti vien dėl to apsisprendimo). ai dar turiu variantą, siūti kaip medievaliuke (arba long stitch) tiesiai prie viršelio, tik ant kieto viršelio, daryti tarpus tarp lankų ir nereiks kompensacijų. bet vėl dilema, tenka naudoti nelabai stora popierių (iki 250g nu kartais ir storesnis gali tikti, jei nelūžta perlenktas), žiūrėti ar jis patogus nuotraukoms klijuoti.

o man irgi laikas senka, o klientė niekaip paskutinių kelių lapų neatveža ir nieko negaliu daryt, pradžioj iš smalsumo rankos niežėjo (nes neordinarus variantas bus), o dabar jau nervas jama, kad nespėsiu, juk negaliu pradėti siūti, ir net viršelio daryti, kol visas blokas nesudėtas. dabar lėksiu detalių užsegimui ieškoti, nusišausiu jei nerasiu žalvarinio vamzdelio nes užsegimas bus knygos vinis. blogiausia, kad maniau jog turiu namie, vieną radau, bet reikia dviejų beryšio, kai kažko pritrūksta ir dar tiek nedaug, čia iš serijos iki tanko dašliaužė, bet įlipti nebesugebėjo.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 11:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, bet man reikia ne albumo, o svečių knygos - palinkėjimams rašyti, tai to kompensavimo kaip ir neprireikia
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 12:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke rašo:
triragi, bet man reikia ne albumo, o svečių knygos - palinkėjimams rašyti, tai to kompensavimo kaip ir neprireikia

oi, atsiprašau, aš vis neįsiskaitau tik pamatau žodį vestuvės ir man iškart albumas prieš akis. taip, tada nereikia tų kompensacijų. nu tai siūkit bet kuriuo būdu gi akademijoj daug jų išmokot. patvariausias iš jų turbūt tas ant juostelių, ir labiausiai įprastas. bet galima ir koptišką, ir long stitch, ir kt... dar žiūrint ar daug lapų bus, ir kokio popieriaus, jei knyga sunkesnė, tai rinkčiausi tradicinį ant juostelių, jei lengvesnė - galima ir tuos kitus atviromis nugarėlėmis rinktis..
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu pasibėdavosiu vėl, pramyniau kelias parduotuves ieškodama vieno vienintelio žalvarinio vamzdelio (karoliuko) ir kaip visada prisipirkau visko, ko reikia ir ko nereikia, tik ne vamzdelių, nu nebuvo niekur teks visą sumanymą pergalvot. arba daryt su vienu užsegimu vietoj dvieju užtat sumedžiojau pora senai ieškotų dalykėlių - plono ir reto (netankaus) audinio nugarėlėms (svarbiausia, kad lininis ) ir normalesnę ylutę.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 18:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
pramyniau kelias parduotuves ieškodama vieno vienintelio žalvarinio vamzdelio (karoliuko) ir kaip visada prisipirkau visko, ko reikia ir ko nereikia, tik ne vamzdelių, nu nebuvo niekur teks visą sumanymą pergalvot. .

Va va labai pažįstama situacija O internetinėse parduotuvėse žiūrėjot? Visokių geležų turi www.rankdarbiai.com tik daugiausia žalvario spalvos, o grynai žalvario retai.

zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 28, 2011 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gera yla geras daiktas Šiandien neradau ylos, dūriau medžiagą kabliuku ir pirštą prasiplėšiau.. Gerai, kad ne taip smarkiai kaip pasirodė iš karto, bet darbuotis dar vienas trukdis.
Vis galvoju, galvoju apie knygelę... Esmė yra tokia, kad nenoriu pati pjaustyti lapų. Taigi turiu A4 popierių ir galvoju, gal siūti ant juostelių užlenkus popieriaus lapo kraštelį, tiek jau to, kad gautųsi albuminiai pastorinimai. Kažin, nieko nenutiks jei tą atlanką susiuvus bloką priklijuosiu prie lapo:-z:
Toliau ieškojau dailaus višelio pritvirtinio būdo, šis visai patiko http://cailun.info/archives/106-Photo-Album-Project-Completed.html , tik manau, kad juostelių reikėtų daugiau, kad blokas neslankiotų. O ir atlasas man kelia įtarimą, kad per daug tempimui pasiduoti gali.

Dar keli viršeliai kompaktams

Paskutinį kartą redagavo zapuke, Antr. Birželio 28, 2011 19:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 351

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.