Panaudokime dar kartą!
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 29, 2011 09:46    Rašyti temą: Panaudokime dar kartą! Atsakyti su citata

Panaudokime dar kartą!

Terminas „ekologija“ slepia daugybę reikšmių ir galimybių. Viena jų- daiktų perdirbimas. Tad prieš išmesdami daiktą ir galvotrūkčiais puldami pirkti naujo, pagalvokime, ar tikrai jo neįmanoma atnaujinti (persiūti, suklijuoti, sukalti, surišti), panaudoti kitiems tikslams (pavyzdžiui, į seną batą įsodinti žydinčią pelargoniją)...
Apie antram gyvenimui prikeltus drabužius kalbėta daug ir ne kartą. Kiekviena moteris, mokanti įverti siūlą į adatą ir įsiūti sagą, gali kuo lengviausiai atnaujinti pabodusį megztuką ar švarką. Tačiau idėjų, kaip panaudoti plastikinius ar stiklinius butelius, pieno pakuotes, senus laikraščius, kriaukles iš pajūrio ar polietileninius maišelius, kartais pritrūksta net ir toms, kurios didžiuojasi lakia fantazija. Taigi siūlome keletą patarimų ir tikimės, kad jie pravers buityje.

Orginali plastikinė vaza
Vienas paprasčiausių ir mažiausiai laiko bei priemonių perkurti reikalaujantis daiktas yra plastikinis butelis. Nors skamba ne itin įdomiai, kūrybos procesas išties įtraukia, o rezultatas- originalios ir praktiškos vazos jūsų terasai ar balkonui papuošti.

Jums reikės:
* plastikinių butelių,
* žirklių,
* ilgos žvakės,
* degtukų,
* patogios ir saugios vietos „žaisti“ su ugnimi.

Darbų eiga paprasta: nukirpkite butelių viršų tiek, kokio ilgio pageidaujate vazų, ir žvake kaitinkite butelio viršų- plastikas nuo karščio ims raitytis, taip išgausite įvairių formų. Pagaminus kelias tokias vazas, stora adatą galite pradurti dvi skylutes viršuje ir įverti virvutę.
Turėsite originalias pakabinamas vazas, kuriomis galėsite puošti kokios nors šventės vietą: kabinti ant medžių, po kuriais dengiate stalą šeimos šventei ar gimtadieniui. Jei nenorite pakabinamų vazų, sustatykite jas vieną po kitos ant laiptų ar kelias skirtingo dydžio balkone ant žemės palei sieną. Greita, paprasta ir ekologiška.

Šviečiantys stikliniai buteliai
Tikriausiai ne viena vaikystėje apklijuodavome ar guašu nutepdavome puslitrinį stiklainį, ir jis atstodavo pieštukinę arba taupyklę, o į žalsvą, ne visai skaidraus stiklo butelį pamerkdavome skintų ramunių ar rugiagėlių. Tuo metu tik pasvajoti galėjome, kad butelis gali dar ir šviesti. Šią namų puošmeną šiek tiek sunkiau pagaminti nei plastikines vazas, tačiau pabandyti tikrai verta.

Jums reikės:
* stiklinio butelio,
* vilnonio siūlo (maždaug tokio storio, iš kurio mezgate vyrui šaliką),
* degtukų,
* nagų lako valiklio (ar kito degaus skysčio),
* kriauklės ar maždaug 3-5 l dubens su šaltu vandeniu,
* pastatomų žvakių (tokio skersmens, kad tilptų į butelio vidų).

Gaminant šviečiančius butelius, kurie puikiausiai atstos naktinius žibintus ir nuostabiai puoš bet kokią vietą (ir miegamąjį, ir lauką), didžiausiais sunkumas, su kuriuo susiduriama,- nupjauti butelio dugną, kad butelį būtų galima pastatyti ant uždegtos žvakės. Iš tiesų tai padaryti ne taip ir sunku, netgi atvirkščiai – labai įdomu.
Pirmiausia nagų lako valiklyje išmirkykite siūlą. Tada jį 5-6 kartus apvyniokite apie butelį ir suriškite. Siūlą ant butelio uždekite. Ugniai nustojus degti, įmerkite į butelį šaltą vandenį – dugnas nulūš savaime arba lengvai jį laušite. Štai ir turite žvakidę, teliko ją pastatyti ant uždegtos žvakės. Nepamirškite, kad šias žvakides galite gražinti dekupažo ar kitokia technika. Beje, jei jūsų vyras moka šiek tiek daugiau, nei paleisti perdegusią elektros lemputę, kartu galite pasigaminti pakabinamą ar pastatomą šviestuvą.

Kaip panaudoti pieno pakuotes
Vienas žinomiausių ir labiausiai paplitusių įvairių kartoninių pakuočių panaudojimas – sėklų daiginimas. Tereikia nupjauti pakuotės viršų, dugne prabadyti skylučių drenažui, pripilti žemių ir pasėti norimo augalo sėklų. Jose taip pat galima sudaiginti žolę namie auginamam katinui ar iš pakuotės padaryti lesyklėlę žvirbliams ar zylutėms. Tačiau tikrai nedaug kas žino būdą, kaip iš pieno pakelio pagaminti oro kondicionierių sukaitusiam augintiniui atgaivinti, galbūt net ir sau.

Jums reikės:
* tuščio pieno pakelio,
* vandens,
* šaldiklio,
* ventiliatoriaus.

Į švariai išplautą pakelį nuo pieno pripilkite vandens ir užšaldykite šaldiklyje. Kai vanduo visiškai užšals, ištraukite pakelį ir pastatykite priešais veikiantį ventiliatorių. Turėtumėte pajusti gaivų oro dvelksmą. Ne tik pigiau nei įsigyti oro kondicionierių, bet ir daug ekologiškiau.
Kitas pieno pakelių panaudojimo būdas – gėrimų šaldymas.

Jums reikės:
* kelių tuščių pieno pakelių,
* tiek pat stiklinių su norimais atvėsinti gėrimais,
* šaldiklio.

Švariai išplautus pieno pakelius perpjaukite pusiau, viršutinę dalį išmeskite. Į apatinę dalį įpilkite vandens, įstatykite stiklinę su gėrimu ir įdėkite į šaldiklį. Kai vanduo visiškai užšals, ištraukite pakuotes, perpjaukite ir patiekite svečiams. Gėrimas ne tik neatsiskies ištirpusiais ledo kubeliais, bet ir bus atšaldytas itin originaliu būdu.
Tik yra keli trūkumai: pirma, stiklinės iš ledo kubo neištrauksite tol, kol bent šiek tiek neatšils ledas, antra, tirpstant ledui, bėgs vanduo, todėl nepamirškite po apačia padėti lėkštučių. Tokį gėrimą geriausia patiekti su šiaudeliu.

Kai stalčiuje dulka kriauklės iš pajūrio
Turbūt dažna mūsų, grįždama iš pajūrio, parsivežame maišelį kriauklių, nes planuojame „ką nors“ su jomis daryti. Bet dažniausiai šios jūros dovanos taip ir lieka dulkėti lentynoje ar stalčiuje, blogiausiu atveju – tame pačiame maišelyje. Išmesti gaila, o kur panaudoti, nesugalvojame.
Idėja- pagaminkite iš jų magnetukų ant šaldytuvo. Galite gaminti su vaikais, jei jų neturite, - su draugėmis. Gražūs magnetukai ne tik primins nuotaikingą vasarą pajūryje, bet ir bus puiki dovana, ypač jei sudėsite juos į savo rankomis nertą ar iš atraižų siūtą maišelį.

Jums reikės:
* kriauklyčių,
* stipresnių klijų,
* magnetukų,
* įvairių dažų ar kitų priemonių, jei norėsite dekoruoti magnetukus.

Darbų eiga išties paprasta: užtepkite klijų ant kriauklės ir priklijuokite magnetuką. Magnetuką klijuokite kuo arčiau kriauklės krašto (ne per vidurį), kad kriauklė laikytųsi ant šaldytuvo.

Seni laikraščiai – ne tik į laužą
Neišmeskite senų jau perskaitytų laikraščių ir nesudeginkite jų nepanaudojus dar kartą. Tai – puiki izoliacinė medžiaga, kuri ne tik sulaiko šilumą, bet ir šaltį. Tad jei kolegoms karštą dieną norit parnešti neištižusių ledų, įviniokite juos į laikraštį. Išliks šalti ir gaivūs!
Na, o jautrios uoslės savininkėms laikraščio neatstos net geriausios blogo batų kvapo neutralizavimo priemonės. Sulamdytų laikraščių nakčiai įkiškite, pavyzdžiui, į ne itin maloniai atsiduodančius vyro sportinius batelius, su kuriais jis žaidžią krepšinį, futbolą, bėgioja ar pan., - puikus rezultatas garantuotas. Tokiu pačiu principu galite naikinti įvairiuose lagaminuose, dėžėse tvyrantį nepageidaujamą kvapą ar drėgmę.
Žaidimai su laikraščiais - puikus būdas praleisti laiką su draugais prie ežero ar sodo namelyje. Štai keli pavyzdžiai.
• Pasidalykite po laikraštį ir rungtyniaukite, kas greičiau jame ras sutartą žodį, pavyzdžiui, „laikraštis“.
• Rungtyniaukite, kuris vienodo dydžio laikraščio lapą daugiausia kartų perlenks ir kieno lankstinys bus mažiausias.
• Pažiūrėkite, kiek kartų perlenkę laikraščio lapą vis dar galėsite jį perplėšti pusiau.
• Susukite laikraštį į kūgį, paimkite už kūgio viršūnės ir su plačiąją dalimi bandykite sugauti jums metamą iš laikraščio sulamdytą kamuoliuką. Pasiskirstykite į komandas ir žiūrėkite, kuriai pavyks greičiausiai atlikti užduotį.
• Sulamdykite daugybę maždaug delno dydžio kamuolių iš laikraščio. Ant žemės nubrėžkit apskritimą ir į jį mėtikyte laikraštinius kamuolius. Laimės tas, kuris iš toliausio atstumo vis dar pataikys į apskritimo vidų.

Politileninius maišelius – po kojomis
Maišelių namie prisikaupia daugybė, todėl dažnai į juos dedame šiukšles ir išmetame į konteinerį. O gal geriau tuos maišelius panaudoti praktiškiau? Pavyzdžiui, nusinerti drėgmei atsparų vonios kilimėlį. Nagingesnės gali net pasigaminti daugkartinį pirkinių krepšį.

Jums reikės:
* visų sukauptų maišelių,
* vąšelio,
* žirklių.

„Siūlų“ iš maišelių galima pasigaminti dviem būdais: arba karpyti paprastai ir surišti mazgeliais, arba maišelį kirpti „gyvatėlės“ principu, kad turėtume kuo ilgesnį „siūlą“ be mazgų. Mazgeliai puoš rankdarbį, bet vientisas „siūlas“ bus tvirtesnis, o rankdarbis ilgiau laikys. Taigi pasigaminus „siūlų“, telieka apsispręsti, ką norime nunerti, ir kibti į darbą. Jei pirmas rankdarbis džiugina, kitą galite dovanoti ekologija besidomintiems draugams ar artimiesiems.

(Informacija nurašyta iš žurnalo „Ji“)


Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Paulina2000
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 28 Sausio 2011
Pranešimai: 534

Miestas: Šiauliai
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 29, 2011 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gera informacija
_________________
Būk realistas, siek neįmanomo. (1968 m. Paryžiaus studentų judėjimo šūkis)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 29, 2011 11:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Patikėk, kol nurašiau. Bet vertjo.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Ducky
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 466

Miestas: Vilnius
Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 17, 2011 22:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idėjos:_________________
Draugaujam Facebooke
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 26, 2011 17:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila man nerodo :(
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 26, 2011 18:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi gaivinu savo temą.
Štai daug idėjų kaip galimą vienu žingsneliu priartėti prie Žemės išsaugojimo ir tausojimo;

Na, gal kai kurios idėjos nelabai sąmoningos, bet yra ir įdomių.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 27, 2011 07:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai dar idėjų kaip galima panaudoti perdegusias elektros lemputes. (Nuotraukos iš JUOKUTIS.LT)
Nuotarukos kažkaip "išmėtytos".
Na, gal suprasit.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 1139


Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 11:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turėjau šį Ji žurnalo numerį. Nuostabus žurnalas! Jis ne tik mane privertė tausoti aplinką, bet ir aplinkinius
Šiaip kiekvieną daiktą galima panaudoti du kartus. Na, kad ir paprasčiausias nuo jogurto indelis. Ten užaugo ne viena mūsų gėlytė Tas pats indelis tarnaus ir karoliukams susidėti. O jeigu toks, kuris viršuje turi ne tik tą užlipdytą popieriuką, bet ir plastikinį dangčiuką, tai išvis gerai -karoliukai neišsibarstys. Čia reikia turėti tik truputį fantazijos ir noro, o toliau viskas eisis gerai

_________________

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 11:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sun.Shine, teisingai mastai. Tik turbūt tokių žmonių yra gan mažai, nes mano tema neaktuoli.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
R a s a
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 117

Miestas: Alytus
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 20:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tema
Pamiršome drabužius. Juk ir juos galime panaudoti du kartus. Senus pavarskime naujais


Nereikalingi CD paversti nuotraukų rėmeliaisVyno kamščius paverskime sienų-grindų apdaila

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 22:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

R a s a, puiki info.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 1139


Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 22:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čiūva, kuo daugiau kalbėsime tuo daugiau žmonių ir sužinos
Na, aš esu sukaupusi nemažą žinių bagažą, taigi galiu pasiūlyti keletą idėjų šiūkšlių „atgimimui“.
Pirmoji yra plastikinis butelis. Oho, jis tiesiog šiūkšlių karalius, jei taip galima pavadinti. Jame ir kokias pipirmetes, ir pieštukus, ir siūlus, ir karoliukus, ir visokius popieriukus laikyti! Tik jį reikia paruošti. Štai, čia yra trumpas „gidas“ kaip apdirbti plastikinį butelį, kad jį galėtume panaudoti kitom reikmėm.
1. Butelį išplauname, nuvalome etiketę ir pasiruošiame darbo vietą.
2. Imame aštrų peilį ar kitą daiktą ir perpjauname butelį per pageidaujamą vietą. Nušlifuoja kraštus. Dedame pageidaujamus daiktus arba žemę bei grumstą.
3. Jei butelis daiktams susidėti, šio punkto jau nereikia, o jeigu sodinate augalėlius, laukite kol jie užaugs!

Koliažas mano
Antroji kurią irgi minėjau, yra indeliai nuo jogurto. Iš jų gali sugalvoti tokių dalykų, kurie net būtų geresni nei pirktiniai.

Iš šio indelio jūs galite pagaminti:
• Indelį karoliukams ar kitoms smulkmėms susidėti;
• „stovimą“ pieštukinę- iš didesnio indelio ;
• Vazonėlį- ten galite pasodinti gėlytes;
• Išklojus sviestiniu ar paprastu popieriumi, galite susidėti modelino likučius
• Pasidaryti žvakidę, pirmiau išklojus indelį folga ( užsimiršo kaip lietuviškai vadinasi ) ;
• Ir dar daugggg visko...
Štai čia yra kalėdiniai varpeliai, pamokėlę galite rasti auksarankių portale
Nuotrauka auksarankes.lt
Ši idėja bus gal ir beprotiška, bet indeliai nuo kūdikių maistelio tiesiog puikūs. Į juos labai gerai susidėti įvairius smulkius ir birius dalykus


Mėgstate Nutelą? Aš irgi ją mėgstu Išmetate nuo jos indelius? O kodėl? Juk jie yra stikliniai, gero dydžio ir pan. jie puikiai gali pasitarnauti kaip :
- žvakidės ;
- įvairių daiktų indelis ;
- karoliukų laikimo vieta;
- pieštukinė;
- dekupažo ar modelino "įkaitai" ;
- dovanų "dėžutė" ! Aptraukus medžiaga jie tikrai gražiai atrodo!
- ir dar daug galėčiau sugalvoti, bet tiesiog pasakysiu- jie tobuli!


Na, o dabar p-a-p-u-o-š-a-l-a-i !
Net neįtikėtina, kokių gražybių galima sukurti iš atliekų. Gero žiūrėjimo!
http://blog.delfi.lt/pasidarykpats/page/8/?&serialized_data=a:9 Kažkodėl labai mažas nuotraukas, tai ištrinu :( Dedu linką, pasižiūrėkite „tiesiogiai“
Štai kiek dalykų galima padaryti vien iš indelių, butelių ir įvairių likučių! Iš senų drabužių taip pat galima pasigaminti ir maišelių įvairiems akmenukams ar panašiems daiktams, staltiesėlių ir panašiai, beje, tai labai originaliai atrodo!
Senus CD diskus galima panaudoti Kaip padėkliukus. Tereiks specialių flomasterių bei šiek tiek fantazijos ir orginalūs puodelių padėkliukai garantuoti CD diskus galima pritaikyti ir kitiems dalykams, tik juos reikėtų tinkamai apdoroti
Pažiūrėkite į šį laikrodį… Kas jame blogo? Sakysite, juk čia kompiuterio klavišai! Tai kas? Atrodys net originaliau ir įdomiau nei paprastas laikrodis.
O mėgstamčioms dekupažuoti tikrai gera idėja. Juk dabar galima nusipirkti medinių laikrodžių pagrindų, juos dekoruoti, o prisukus rodyklę nereikės pirkti įmantrių skaičių – jeigu turite seną klaviatūrą, kodėl jos nepanaudoti?

Nuotrauka iš užsidirbkpats.lt


Štai kokia ekologiška šiūkšliadėžė!

Nuotrauka iš užsidirbkpats.lt
Alus nevisada blogas, ypač jo skardinės! Lyginį skaičių skardinių - geriausia 6 ar 8 - reikia suklijuoti taip, kad gautųsi stačiakampis. Tam tiks paprasti klijai. Taip pat skardines galima sutvirtinti specialia plokšte. Plokštę reikėtų išpjauti iš plono plastiko rėžtuvu, kaip trafaretą panaudojant tas pačias skardines. Pati vaza neatrodo labai patraukli, tačiau, pamerkę į ją gėles, išvysime tikrą grožį.Beje, ją galima ir įdomiai apklijuoti medžio plokšte ant jos kažką nupiešti – nieks nesupras, kad viduje - skardinės!

Nuotrauka iš užsidirbkpats.lt

Štai tiek aš jums norėjau papasakoti. Prieš kiekvieną idėją, jeigu pastebėjote, ėjo žodis „galima“. O gal jį reikėtų pakeisti žodžiu „ reikia“ ? Jums spręsti, tikiuosi ši tema jums išlaisvins vaizduotę. SĖKMĖS!

Jeigu kam pasidarė įdomu, bet bijo pradėti, mano pm visada atviras jūsų klausimams

_________________

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rosita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 03 Sausio 2008
Pranešimai: 1902
Pagyrimų: 2

Miestas: Plungė/Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 22:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip elektros lemputę paruošt "antram" panaudojimui

http://www.teamdroid.com/diy-hollow-out-a-light-bulb/

_________________
Auksarankių akademijos diplomas

Melsvai.žalia
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 22:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sun.shine, labai patiko informacija kaip is jogurto indelio padaryti Kaledine dekoracija...
Rosita irgi ikele puikia nuoroda.
Sun.shine ideja tiesiog geniali, del forumo aktyvumo.
Laaabai atsiprasau uz nelietuviskas raides- dabar esu ne prie savo kompiuterio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 1139


Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 23:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čiūva, man tai tiesiog yra malonumas, rašyti apie ekologiją ir panašius dalykus, jeigu kas su manimi užveda šitą temą tai užsisėdi kokią 1 h Jau tokia aš esu, man šita tema yra labai aktuali ir mano nuomonė apie ją nežada keistis
_________________

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 01, 2011 23:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Malonu girdeti.
Laaabai atsiprasau uz nelietuviskas raides- dabar esu ne prie savo kompiuterio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Oksa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 159

Miestas: Raseiniai
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 10, 2011 22:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau tokią labai neblogą įdėją.


Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 04 Sausio 2010
Pranešimai: 2814

Miestas: Panevėžys
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 10, 2011 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkur mačiau ir aš ją, tik nebepamenu kur. O idėja tikrai, šviestuvui tikrai labai įdomi, ir gan dailiai atrodo
_________________
Mano darbeliai Facebooke
Mano blog'as čia http://asciaesu.blogspot.com/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Oksa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 159

Miestas: Raseiniai
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Lapkričio 10, 2011 22:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man tik taip įdomu, ar nepradėtų lydytis plastikas nuo šilumos, kurią skleidžia lemputė?... na čia jei lemputė galingesnė.
_________________
Mano kampelis ♥♥♥
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 1139


Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 11, 2011 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei naudotume elektrą taupančią, tikrai ne, nes ji nešildo, tik skleidžia šviesą Patvirtinta
_________________

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pupulia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 04 Sausio 2010
Pranešimai: 2814

Miestas: Panevėžys
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 11, 2011 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai juk ji nešildo Puikus sprendimas darantis štai tokį šviestuvą
_________________
Mano darbeliai Facebooke
Mano blog'as čia http://asciaesu.blogspot.com/
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 11, 2011 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Puikus ir gražus šviestuvas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
onam
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 31 Sausio 2010
Pranešimai: 237

Miestas: vilnius
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pen. Lapkričio 18, 2011 13:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar kelios idejos :


_________________
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3288
Mano pagyru puodelis
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 2072
Pagyrimų: 1

Miestas: Kaunas
Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 23, 2011 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai dar įdomybių šia tema.
Nuotraukos iš Cha.lt
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvisPrisijungė: 01 Sausio 1970
Pranešimai: 1139


Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 23, 2011 21:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daugumose pasidarbavo gerasis photoshopas...
_________________

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas blockPradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Namai Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 12

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.
Powered by phpBB © 2020 phpBB Group