Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2013 Sausis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 02, 2011 20:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

Medaliai: 2 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 02, 2011 20:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smagu išvyst naujus veidus temoje ir naujais darbais pasigrožėt
papasakokit daugiau apie knygą- kaip įrišta, kokios medžiagos, formatas, viskas čia mums įdomu

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 02, 2011 21:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Prašom žiūrėt
]

nu va, taip ir įtariau, kad dėl rakurso anoj fotkėj kojelės vos ne dvigubai ilgesnės atrodė. dabar matau, kad čia žymiau geriau.
Atgal į viršų
Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Spalio 02, 2011 22:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
smagu išvyst naujus veidus temoje ir naujais darbais pasigrožėt
papasakokit daugiau apie knygą- kaip įrišta, kokios medžiagos, formatas, viskas čia mums įdomu

Ačiū, malonu, kad priimate į savo būrį, čia ne kiek knyga, o kiek storas sąsiuvinys apvilktas, jis yra A4 formato, apvilktas filču 3mm storio, papuoštas popierinėmis gėlytėmis išspaustomis skylamušiu ir atlasinėmis juostelėmis viskas klijuota karštais ir sausais klijais
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 03, 2011 09:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaliaake25 rašo:
storas sąsiuvinys apvilktas,

Laukiam kito dirbinuko, tikriausiai tai bus jau pačios įrišta knyga, ar ne?
O čia radau gražių fotografijų, įrišimo procesas
http://www.leatherbooks.info/pages/BindingProcess.htm
ir šiaip pasivaikščioję po šį saitą rasit albumų, knygų ir dėžių.

Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 03, 2011 10:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

reikės bandyti savo daryti knygą, tik neturiu tokių staklių kaip pamokėlėse
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 03, 2011 11:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kai kuriems įrišimams, pvz. koptų, long stitch ar japoniškam staklių nereikia. Todėl siūlyčiau pradėt įrišinėt knygutes šiais būdais, o jau paskui, kai pagausit kablį ir siuvimo stakles ir spaustuvus susiorganizuosit
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 03, 2011 20:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiugu matyt naujus veidus

Zaliaake25 rašo:
, čia ne kiek knyga, o kiek storas sąsiuvinys apvilktas, jis yra A4 formato, apvilktas filču 3mm storio

Nu jau vistiek žingsnelis link knygryšystės,gal kita knyga bus pačios įrišta .

Su malonumu pasivaikščiojau po Sarmos įdėtą nuoroddą .

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 03, 2011 21:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

O čia radau gražių fotografijų, įrišimo procesas
http://www.leatherbooks.info/pages/BindingProcess.htm

tikrai geros nuotraukos, ypač reljefo darymo įdomu, kodėl nugarėlę pirma klijais tepa, o tik tada kala ir dar nesuprantu kuom ten tokiu juodu paskui ta nugarėlė padengta (ar apklijuota)
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 04, 2011 10:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
kuom ten tokiu juodu paskui ta nugarėlė padengta (ar apklijuota

Man atrodo, kad ten nuo klijų tas padengimas. Gal klijai kai išdžiūsta ir nuskaidrėja duoda tokią plėvelę ir blizgesį
O štai, kolegės, radau puslapiuką, kuriame daug nuorodų- ir į filmukus, pamokėles ir kitus puslapius apie knygrišystės reikalus
http://billiescraftroom.wordpress.com/tutorials/bookbinding-tutorials/bookbinding-tutorials-by-others/

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 05, 2011 11:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Man atrodo, kad ten nuo klijų tas padengimas. Gal klijai kai išdžiūsta ir nuskaidrėja duoda tokią plėvelę ir blizgesį
O štai, kolegės, radau puslapiuką, kuriame daug nuorodų- ir į filmukus, pamokėles ir kitus puslapius apie knygrišystės reikalus
http://billiescraftroom.wordpress.com/tutorials/bookbinding-tutorials/bookbinding-tutorials-by-others/

atrodo kaip derva kokia.

nuorodoj visko nežiūrėjau, bet matau, kad ištiesų daug ten visko..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 05, 2011 18:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mano eksperimentinės knygos gimimas jau finišo tiesiojoje. Darbas sustojo kai apsižiūrėjau, kad priešlapiams numatyto popieriaus turimų lapų atspalvis skiriasi kiaulystės dėsnis.
Vis dar negaliu atsidžiaugt spaustuvu, neapsakomai geras daiktas. Ir visas auksarankes noriu paragint, jei jau sumanėt rimčiau draugaut su knygom, jau ką ne ką, o spaustuvą susiorganizuokit

sakykit, kolegės, ar jums taip būna, kad kol knyga mintyse, ją įsivaizduoji labai tobulą, gražią, o darbo eigoje tas pradinis įvaizdis blėsta kol galiausiai rezultatas laikomas rankose jau ne džiugina, o bado akis didesniais ar mažesniais trūkumais. Tada imi matyt tik savo klaidas, ir knyga tampa tik eiline knyga, o ne įgyvendinta svajone.
mane nuolat persekioja tas bjaurus jausmas, kad tai dar ne ta knyga, kuria galėčiau džiaugtis, kad štai ir vėl paslydau, kažko neapskaičiavau, kažką pražiūrėjau neapgalvojau iš anksto.
Ir kuo ilgiau užtrunka knygos gimimo procesas, tuo labiau pykstu ant savęs, kad ir vėl svajonė liko kažkur priekyje, o visa tai, ką veikiu yra tik nuolatinis jos vijimasis
O gal taip ir turi būti?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Spalio 05, 2011 19:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
mano eksperimentinės knygos gimimas jau finišo tiesiojoje. Darbas sustojo kai apsižiūrėjau, kad priešlapiams numatyto popieriaus turimų lapų atspalvis skiriasi

aš jau n kartu taip pasimokius kol neturiu visų medžiagų visiems elementams (dar ir vieną atsarginį visad perku), tol nepradedu daryti.

Citata:

sakykit, kolegės, ar jums taip būna, kad kol knyga mintyse, ją įsivaizduoji labai tobulą, gražią, o darbo eigoje tas pradinis įvaizdis blėsta kol galiausiai rezultatas laikomas rankose jau ne džiugina, o bado akis
O gal taip ir turi būti?

būna, bet retai, jei rezultatas būna blogesnis nei tikėjausi, tai labai nedaug (dažniausiai susigadina vizija dažant odą, nes neįmanoma tų spalvų atitaikyt, o dažniausiai užtamsinu per daug, tai kremtuosi, nes atgal pašviesint jau neina). bet šiaip, jei vizija labai aiški, tai veda kaip šviesa tunelio gale, kuo ji aiškesnė tuo tikslesnis (artimesnis jai) ir rezultatas gaunas.
bet manau čia kiekvienam savaip. man kita bėda, kai darbas baigtas pradžioj man labai patinka, o kuo toliau tuo labiau daros neįdomus ir nebepatinka , tad į darbus, kurie padaryti prieš metus ar du jau negaliu žiūrėt (būna išimčių, bet retai..)
kita vertus baigiant darbą jau kirba galvoje kitas, kuris tikrai atrodo bus stebuklingesnis už esamą, ir taip kas kart. aš irgi manau TOS knygos iš didžiosios raidės dar neesu padariusi.
Atgal į viršų
Zaliaake25
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 12:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labukas merginos, surisau knygele, i vakaro puse bandysiu aprengti, tikiuosi viskas pavyks, o dabar skirtukus pasirodau, kai su maistine plevele dariau, kai pas jus temoje radau pamokeles, patiko ir is pirmo karto pavyko

Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 17:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zaliaake25 rašo:
skirtukus pasirodau

vau, kokia gausybė. Nuotaikingi skirtukai. Dabar nekantrausiu knygutę išvysti.

Autoritetingai vertinimo komisijai pristatau rudeninę knygą, kuri kaip jau esu sakiusi 100 proc eksperimentinė.
Eksperimentas nr.1- pirmąkart siuvau tikrame siuvimo rėme. Patiko.
Eksperimentas Nr.2- išbandžiau įleistus ryšius (kas antras ryšys įleistas grioveliuos, o kiti iškelti).
Eksperimentas nr.3- viršelio dekoravimui naudojau iškilias odos aplikacijas ant audinio.
prie visų eksperimentų dar galima pridėt tai, kad pirmąkart darbavausi su tikru spaustuvu, kuris pasirodo esąs išties geras pagalbininkas.
Knyga 21 x 15cm, 26 lankai po 3 lapus.
Nugarėlėje oda, kietviršiai apklijuoti lininiu audiniu. Odos aplikacijas pirmiau prisiuvau zigzago dygsniu, paskui po oda audinį kiek įkirpau ir pro tą skylutę prikimšau sintepono, kad lapas būtų iškilas.

čia gal geriau tas iškilumas matyt

nugarėlė tai dar man nepatinka, įtariu, kad ir vėl būsiu kiek per daug užleidus peteliams. Čia dar praktikuotis ir praktikuotis

Kaptalai iš tos pačios odos, prisipažinsiu patingėjau siūti
Norėjosi šiek tiek asimetrijos, tai audinio kraštus dariau skirtingus, viršutinio kietviršio- su bangele, o apatinio tiesus

Priešlapiams buvau numačius popierių, kuris derėjo prie rudos odos . Tik kaip jau rašiau, pasirodė turimų 2 lapų atspalvis ne visai toks. Aptikus, kad dar yra šviesesnio (derančio prie aplikacijų siūlo spalvos) dariau iš jo.
čia tik nuotraukoj viršelis taip dalinai atverstas ir paremtas laikosi, iš tiesų jis gerai ir pilnai atsiverčia. Šarnyras odinis.

Panardžius po internetą, radau pavyzdžių kur priešlapiai daromi ne tik kad iš skirtingo atspalvio, bet netgi iš visai skirtingo popieriaus, aišku, derantys tarpusavy. Tai gal reikėjo bandyt dėt skirtingo atspalvio priešlapius? Ateity reiktų išbandyt kaip toks variantas žiūrisi

Labiausiai nusibodo kietviršiuos griovelius skaptuot ryšių įleidimui regis matavau, bet kai apsiklijavo oda išlindo yla iš maišo- vienas kitas griovelis mažokas besąs, oda plona ir prasimuša virvutės kontūras. Labai negerai
Neskaičiavau laiko kiek užtrukau prie šio darbo, nes dirbau priešokiais, kasdien po truputį. Nesu visai patenkinta rezultatu, tikrai tai dar ne TA knyga, bet kaip ir jūs visos puoselėju viltį kada nors padaryt būtent Tą Tikrąja knygą.

gerute63
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 18:27    Rašyti temą: Knyga Atsakyti su citata

Puiki knygelė, Sarma ! Vakar, prisipažinsiu, padariau savo pirmąją knygelę, gal ir man teks kažkada pasirodyt...
Šiandien laukia antroji(tikiuosi).
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 19:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

prie visų eksperimentų dar galima pridėt tai, kad pirmąkart darbavausi su tikru spaustuvu, kuris pasirodo esąs išties geras pagalbininkas.

Nugarėlėje oda, kietviršiai apklijuoti lininiu audiniu. Odos aplikacijas pirmiau prisiuvau zigzago dygsniu, paskui po oda audinį kiek įkirpau ir pro tą skylutę prikimšau sintepono, kad lapas būtų iškilas.

Panardžius po internetą, radau pavyzdžių kur priešlapiai daromi ne tik kad iš skirtingo atspalvio, bet netgi iš visai skirtingo popieriaus, aišku, derantys tarpusavy. Tai gal reikėjo bandyt dėt skirtingo atspalvio priešlapius? Ateity reiktų išbandyt kaip toks variantas žiūrisi

Labiausiai nusibodo kietviršiuos griovelius skaptuot ryšių įleidimui regis matavau, bet kai apsiklijavo oda išlindo yla iš maišo- vienas kitas griovelis mažokas besąs, oda plona ir prasimuša virvutės kontūras. Labai negerai

nu labai graži lyriška knyga. šįsyk ir estetinė pusė nepriekaištinga. (na ji ir anksčiau nebuvo tragiška)
labai man patiko kaip sugalvojot iškimšt lapelius, minkštos detalės visada malonios
priešlapiai (kai yra perskirti odinio ar medžiaginio šarnyro) iš tiesų gali būt skirtingi, kai visuma suderinta, svarbu kad būtų simetriškai abiejuose knygos galuose - tie kurie klijuojami vidinėj viršelio pusėj (pasted leaf, berods) būtų vienodi ir tie kurie laisvieji (fly leaf) irgi būtų vienodi.
kur ten kietviršiuose dėl per mažo griovelio matosi virvelės aš nematau, jei ir matosi tai nėra labai blogai, kai kurie meistrai šarnyro vietoj kaip tik šiek tiek palieka ar net paryškina matomus ryšių guzelius, kad matytus jog tai tikrasis įrišimas, su įvertais ryšiais. šiek tiek blogiau, kad įleistieji ryšiai matos nugarėlėj, matyt irgi buvo grioveliai per maži. tam kartais užtenka pakalt juos plaktuku, kol nugarėlė drėgna, ir/arba užklijuoti kraft popierium.
beje, kad tie kietviršiuose virvelių įleidimai nesimatytų, skobiant griovelį reikia vis pamatuoti virvelę, vėliau kai virvelė įleidžiama, įklijuojama ir įveriama į viršelį, visokie mini tarpeliai ar nelygumai užglaistomi klijais kaip glaistu, drąsiai, su šiokiu tokiu klijų perteklium, tada uždedat paprasto plono popieriaus skiautę (kad spaustuvo nesuteptų) ir kišat į spaustuvą, vėliau tas popierius nuplėšiamas, kiek nusiplėšia tiek, o kiek liko prisiklijavę lai lieka, jis tarnauja kaip išlyginantis sluoksniukas (gal teko matyt kaip anksčiau prieš tapetuojant sieną ją ne glaistydavo, o apklijuodavo laikraščiais, kad visas skylutes uždengtų ir išlygintų, tai čia panašiai). jei išdžiūvus vis dar galima užčiuopti nelygumus, galima tai vėl pakartoti (vėl paglaistyt klijais, vėl dėt popieriuką ir suspaust spaustuve). jau minėjau, kad oda toks daiktas, kad kartais ir likęs po ja teptuko plaukas paskui matos.

o dėl spaustuvo tą visad ir sakiau, kad be jo neįmanoma... visai kitoks darbas ir kitokie rezultatai..
o ir knyga vartosi turbūt kur kas geriau ir laisviau, nei pirmieji įrišimai..
nu žodžiu liuks

žaliaake, gražūs skirtukai

Paskutinį kartą redagavo triragis, Kv. Spalio 06, 2011 19:30. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Čiūva
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 19:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, jau tavo knygelė nuostabaus grožio.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 21:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oi ačiū, net nuraudau nuo komplimentų. Buvau įpareigota dėl viršelio pasistengt
triragis rašo:
įleistieji ryšiai matos nugarėlėj, matyt irgi buvo grioveliai per maži

aha, zulinau ne dideliu pjūklu, o dantytu peiliu ir labai bijojau, kad neperpjaučiau kiaurai. Vat tas įpjovimas man dar nėra iki galo aiškus.Ar teisingai manau ,kad vidinis lanko lapas turi likt neperpjautas, kad atvertus virvelės nesimatytų vidury? tai vat saugojau saugojau
triragis rašo:
visokie mini tarpeliai ar nelygumai užglaistomi klijais kaip glaistu, drąsiai, su šiokiu tokiu klijų perteklium

turėsiu omeny kitąkart
triragis rašo:
knyga vartosi turbūt kur kas geriau ir laisviau, nei pirmieji įrišimai..

vartosi gerai išties.
Tokio tikrojo įrišimo su įleistais ryšiais tai tik antras bandymas mano karjeroje. O kadangi sakoma, kad šio įrišimo mokomasi gyvai, tai aš esu toje jūsų jau aprašytoj situacijoje- kaip miške užrištom akim. Jau regis prisiskaitau, prisižiūriu fotkių apie visą procesą, bet tai tikrai neatstoja gyvo mokymosi. Gerai tik tiek, kad tas klaidžiojimas dar nepabodo ir neketinu sustot.

Čiūva,

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 06, 2011 22:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

beje, kai kalbėjau apie špakliavimą, tai galioja tik jei virvelė per giliai, jei iškilusi, tai tas nelabai padės. todėl griovelį visada geriau padaryt šiek tiek per giliai, nei per mažai.

Sarma rašo:
Vat tas įpjovimas man dar nėra iki galo aiškus.Ar teisingai manau ,kad vidinis lanko lapas turi likt neperpjautas, kad atvertus virvelės nesimatytų vidury? tai vat saugojau saugojau

vat nereikėjo saugot. aš irgi kažkada sukau galvą šiuo klausimu, ir išvadas turiu tokias. tikrai būna, kad pasirenki ryšiams virvelę storesnę nei lanko storis įpjaunant, todėl ir vidinis lanko lapas neišvengiamai būna įpjautas. tai visiškai nieko tokio, kad jis iš vidaus matos, konstrukcija, nei tvirtumas/patvarumas nuo to nenukenčia, lai matos, kad rankų darbas, o ir vaizdo negadina, atvirkščiai, jei lininiai ryšiai, tai visai tas "sekretas" skylutėse gražiai atrodo.. bet svarbiausiai, jei nugarėlės "peteliai" atlenkti, viduje siūlė tarsi pasislepia "už kampo" ir dažniausiai nesimato, atsiverskit savo knygą, pažiūrėkit.
Citata:

vartosi gerai išties.

vartymosi lengvumą labiausiai lemia tie "peteliai" (kaip vadina anglai) arba atlenkti valcai (kaip vadina rusai), arba grybo formavimas (kaip vadina mūsų restauratoriai), arba užknabinimas, (kaip vadindavo senovėj ir šiandien kalbininkų siūloma vėl vadinti). (nu tikriausiai gerai aš čia užknisinėju su tais terminais , nu bet nėra vieno tikslaus žodžio o ir lietuvių kalbą myliu..). štai kodėl taip toks svarbus tas spaustuvas, nes be jo to nugarėlės grybo neiškalsi..

Citata:

Gerai tik tiek, kad tas klaidžiojimas dar nepabodo ir neketinu sustot.

tai vat aš irgi sakau, kelias ilgesnis, bet turint kantrybės įveikiamas. tik daug kantrybės, labai daug ..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 07, 2011 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
(nu tikriausiai gerai aš čia užknisinėju su tais terminais , nu bet nėra vieno tikslaus žodžio

gerai gerai, reikia visokius terminus žinot ir naudot. Ta pačia proga pasakysiu kaip pirmąkart skaičiau apie knygų įrišimą rusų kalba. Kalbą moku gerai, bet visos tos sąvokos- špacijos, falcai ir pan. kiekvienam sakiny pasijutau visiška nenuovoka- skaitau, o nesuprantu ką skaitau. Dabar tai jau prakutus, o tada maniau, kad šio amato niekad neperkąsiu vien dėl "paukščių kalbos".
Kažkur internete buvau aptikus straipsnį kur kalbininkai knygrišystės terminus labai navatnus siūlo, tik neišsisaugojau. teks kada vėl paieškot, bendram išprusimui nepamaišys.
Šiandien nusiaubiau "meno mūzą"- pirkau spalvoto popieriaus knygelėms, storesnio albumui nes balti lapai pabodo. taigi- dienos niūryn, o knygos linksmyn- vaduosimės nuo rudens depresijos. Labiausiai džiugu, kad kaulą nusipirkau gana dirbt su visokiais pagaliais, nusipelnėm gyvent geriau

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Spalio 07, 2011 23:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Labiausiai džiugu, kad kaulą nusipirkau gana dirbt su visokiais pagaliais, nusipelnėm gyvent geriau

ar jau išbandėt? meistrai sako geriau kai kaulas yra vos vos lenktas. o aš kai savo kaulą kadaise meno muzoj pirkau, likimas lėmė, kad kaip tik toks papuolė.. kadangi turiu du, kitas tiesus, tai galiu pasakyt tikrai lenktas daug patogiau.. vis ruošiuosi, bet niekaip neprisimenu kai reikia, nusinešt į mugę savo kauliuką ir paklaust pas kaulininkus (kuriuos vis tuos pačius matau visose mugėse) ar galėtų tokį padaryt ir kiek kainuotų, tada ir forma kokia nori padarytų..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 09:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
ar jau išbandėt? meistrai sako geriau kai kaulas yra vos vos lenktas

išbandyt dar nespėjau, bet per išeigines planuoju popieriukus palankstyt mažumėlę. Tik man likimas nebuvo toks palankus- kaulas tiesus pasitaikė, bet labai džiaugiuosi ir tokiu, nes lyginant su anksčiau naudotu pagaliu tai jau labai prašmatnus įnagis

Austej@
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 04 Gruodžio 2006

1 vieta (Suma: 2)

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 11:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pasivaidensiu ir aš čia šiek tiek Pamačiau Sarmos darbelį, tai užsimaniau ir aš pabandyt Na kiekvienas dėkliukas turi mažų brokelių: medžiaga ne visur tiesiai prisiklijavo ir kampučiai dar nelabai gaunasi Bet stengiuos tobulėt

Atgal į viršų
jurga007
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Št. Spalio 08, 2011 12:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Austej@ ,labai gražu ir tvarkinga!
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 1651

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.