Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 16:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikutės, ateinu ir aš su pirmąją savo knygele
Ji visai mažutė, nes turėjo būti raktų pakabukas, bet kadangi nebespėjau prie progos nusipirkti detalių, tai ir liko MINI UŽRAŠŲ KNYGELĖ. Jos aukštis - 4cm, o plotis 3cm. Viduje - 10 blokelių po 3 lapus Ant viršelio man kažko trūko, bet naujajam savininkui patiko

Lauksiu komentarų, pastabų

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 17:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inesa B. rašo:

Pasižiūrėjau aš tą knygelę, nugis ir kreiva šleiva visa...

nesijaudinkit, šitas kelias taip ir prasideda be išimties pas visus čia esančius pirmosios knygelės buvo tokios pačios. viskas normaliai.

o sirgti nemalonu, bet užtat yra laiko paskaitinėti sveikit

Gabuua, biski vienam kampe ranka matyt sudrebėjo ir per daug nukirpot kampą, kad kartonas apsinuogino. ir labai paslėgimo noris, visuose etapuose (t.y. po lankų sulankstymo, nugarėlę tepant klijais, ir dar įklijavus bloką), mat knygelė nenori užsiverst (nu čia ir mažas dydis gal kaltas), o šiaip knygelė faina, ypač kai tokia mažytė.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 17:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Triragi, jo tas kampas man irgi nepatinka (ir dar kaip tyčia jis baisiai matosi ) O dėl paslėgimo, tai ji paslėgta, aš specialiai atverčiau
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 18:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

GabUua rašo:
O dėl paslėgimo, tai ji paslėgta, aš specialiai atverčiau

nu stovinti tai suprantu, o gulinti? ar ten kažkas įdėta, kad laikytus pravira?

dar matau vienas priešlapio kampukas neprilipęs prie lanko kampuko, na bet casing įrišime tai ir yra jautriausia vieta, ten dažniausiai kažkas atšoksta, nes atverčiant knygą ten labai įsitempia viskas. sakau todėl, kad kiti darydami savąsias knygeles atkreiptų dėmesį į tą vietą, ir vartydami rankose pastudijuotų, kaip ten viskas veikia.
Atgal į viršų
Inesa B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 23 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 20:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, ateinu su pirmosios knygelės nuotraukomis. Padariau dar vieną knygutę, nepalyginsi su pirma. Tik deja, palikau ją, negaliu nufotografuoti. :|
Nugarėlė:

Visa "nugara":

Vidurys:

Priešlapis:

Atsiprašau už nuotraukų kokybę, o dėl dažymo, tai tikrai dažai nutrupėjo. Įsitraukiau stipriai aš.
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Sausio 26, 2012 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Inesa B. rašo:

Atsiprašau už nuotraukų kokybę, o dėl dažymo, tai tikrai dažai nutrupėjo. Įsitraukiau stipriai aš.

nu va puiki knygutė, pagalvojau visai graži mintis su tapyba ant viršelio, manau visai būtų įdomu pabandyt tą patį ant gruntuoto paviršiaus (yra specialus gruntas tapybinėms drobėms, balta masė, kuria padengiamas paviršius, vėliau ant jo tapoma, tada dažai nesigeria į audinį, ir spalva intensyvesnė, ir dažas geriau kimba, ir lygiau pasidengia ir t.t.)
beje, būtent plonas kartonas ir džiūstantys dažai ir išraitė jūsų viršelius. kita kart prisiminkit ir kažką darykit kitaip.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 27, 2012 11:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos
prirašiau vakar ištisą tiradą ir dingo internetas
Dabar nebesikartosiu, tik pasidžiaugsiu, kad knygų mylėtojų gretos gausėja. Sėkmės pradedančiosioms, lauksim naujų darbų
triragi, noriu pasikonsultuot popieriaus klausimais. Šalia jūsiškių knygelių radus užrašą ingres popierius puoliau aiškintis, kas tas yr. Juolab, kad popieriaus atsargas greitai teks papildyt. Gerai būtų internetu, ale šiuo klausimu su popieriais prastai.
Aptikau http://www.artinn.lt/product/pastelinis-popierius-rusva-spalva-90-gkvm-50x70-cm/
jie prekiauja ir gyvai, ir internetu. Aišku, gyvai visai kitas reikalas kai gali pačiupinėt, bet gi trenkis dabar per šalčius Ir šiaip visai nesiorientuoju, ar čia kaina padori, ar per didelė Dar ir daugiau visko pasidairius aptikau, ir kartonų visokių Ar neteko lankytis šitam kromely?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 27, 2012 11:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Sveikos

triragi, noriu pasikonsultuot popieriaus klausimais. Šalia jūsiškių knygelių radus užrašą ingres popierius puoliau aiškintis, kas tas yr. Juolab, kad popieriaus atsargas greitai teks papildyt. Gerai būtų internetu, ale šiuo klausimu su popieriais prastai.
Aptikau http://www.artinn.lt/product/pastelinis-popierius-rusva-spalva-90-gkvm-50x70-cm/

nu popierius tai toks pats, net spalvų paletė tokia pat, bet pas mane (perku meno mūzoj) gamintojas prancūzija, ne italija, ir kaina.. net pasimečiau, ar tikrai, bet kiek pamenu moku po 2 litus už lapą. čia gerokai daugiau. šiaip abi tos parduotuvės yra visai greta žiūrint pagal adresą.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 27, 2012 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
kiek pamenu moku po 2 litus už lapą. čia gerokai daugiau.

a mat kokie plėšikai. kaina gal ir nuo gamintojo priklauso, bet ir pardavikai nenusiskriaudžia. Ar ir jūsų perkamo dydis tokis pat 50x70?
Teks matyt planuot reisą krautuvėn.
Baigiau vieną knygą. Darbinis jos pavadinimas "Košmaras Guobų gatvėj", parodysiu ir pasipasakosiu vėliau, kai stresas atslūgs.
Dabar sumaniau pasimokyt siūt kaptalus tiesiai prie nugarėlės. man ten daug neaiškumų kolei kas, bandysiu išsilupt iš viršelio kokį Markso Kapitalą ir pasitreniruot

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Sausio 27, 2012 20:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

a mat kokie plėšikai. kaina gal ir nuo gamintojo priklauso, bet ir pardavikai nenusiskriaudžia. Ar ir jūsų perkamo dydis tokis pat 50x70?

Dabar sumaniau pasimokyt siūt kaptalus tiesiai prie nugarėlės. man ten daug neaiškumų kolei kas, bandysiu išsilupt iš viršelio kokį Markso Kapitalą ir pasitreniruot

taip, lapų dydis toks pats. tikrai verta užeit į abi pardas ir pažiūrėt, gal aš klystu.. tik gaila oras ne pasivaikščiojimams.

siūnant kaptalą tiesiai prie knygos veiksmas beveik toks pats kaip siūnant prie juostelės, tik siūlas užkabina ne juostelę, o bloką, duriant per lanko vidurį (per sulenkimą iš vidaus) ir žemiau kittle stitch dygsnio (va tas mane nervuoja, nes reikia atverst knygą ir tam kas kart išiminėt iš spaustuvo.) o šiaip vynioji aplink virvelę ir tiek.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pabandžiau siūt kaptalą tiesiai prie nugarėlės. Nugis neklauso rankos pakol kas Dar atsinešu iliustracijai jūsų knygą

Kodėl čia man matos viena virvelė? Ar kita slapstosi/ Siuvau kaip paprastą kaptalą vyniodama apie 2 virveles, gal negerai dariau?
Kaip suprantu, nebūtina adata durt kiekvieno lanko vidurin Bet visvien tikriausia reikia išlaikyt ritmą, tarkim kas antras lankas. tai vat tada teks labai apsiskaičiuot siūlų storį ir spalvų rainuotumą, kad šviesus siūlas lįstų lanko vidurin tvarkingai. Mano bandyme vyrauja chaosas Ir manau, tas siūlas turi būt nestoras, antraip jis išplės lanko vidurį, negražu bus.
Dabar siuvau storais siūlais, nes tikslas buvo pagaut patį principą.
Iš pradžių labai trūko dar bent poros rankų, vėliau kai jau kiek virvelės prisitvirtina, geriau. Manau, kad tokiu būdu kaptalus geriau siūt storoms knygoms, nes plonesnėj nėr vietos net įsibėgėt.
Turiu susiūtą bloką naujai knygai, bet darysiu paprastą kaptalą, prie tiesiai siuvamų musėt dar nepriaugau. Luktelsiu kiek, dar pasipraktikuosiu juodraščiuose.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 30, 2012 20:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Kodėl čia man matos viena virvelė?

Kaip suprantu, nebūtina adata durt kiekvieno lanko vidurin Bet visvien tikriausia reikia išlaikyt ritmą,

Ir manau, tas siūlas turi būt nestoras, antraip jis išplės lanko vidurį, negražu bus.

Manau, kad tokiu būdu kaptalus geriau siūt storoms knygoms, nes plonesnėj nėr vietos net įsibėgėt.

o blogiausia, kad tam pasipraktikavimui reikia vis naujo bloko
ir ištiesų pradžioj rankų trūksta daugiau bet paskui bus lengviau.

virvelė viena, nes viena ir tėra, čia kitas būdas. nors principas tas pats. dar yra kitas būdas, kad ta pynutė, esanti po virvele lieka nematoma kitoj pusėj. o šiaip tų kaptalų siuvimo būdų yra ir daugiau.

na man irgi tas ritmas nevisada gaunas, kad sutaptu kabinimas būtent i lanko viduri, kartais ir pasistumdo jie ten, bet ritmas is tiesu būtinas, ir nors žmonės daro visaip, man regis geriau kai kabinama tankiau, antraip kartais atvertus knygą atsiranda kaptalo "kilpa", ne prigludusi prie nugarėlės, o lenkta i priešinga puse.

siūlas, (jei nebus storesnis nei tas, kuriuo susiūti lankai), nieko nesustorins, juk jis tik užims laisvą vietą, nes lanko vidury bus lankų dygsniai, o galuose, kaip pratęsimas kaptalo dygsniai. bet siūlai tikrai gali būt plonesni, ypač plonoms knygoms geriau tinka. mačiau pas meistrus tai visai plonyčius siūliukus naudoja, tai gaunas gražutis miniatiūrinis kaptaliukas ir mažoje knygutėje neatrodo griozdiškai.

ir taip, patogiau juos daryti storoms knygoms.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Antr. Sausio 31, 2012 23:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pažadu rytoj jums knygelės fotosesiją Mokinausi pas triragį...

Ir nusipirkau vis dėlto kaulinį lankstytuvą Meno mūzoj (jeigu kam reikia, sakykit, mačiau jų dar yra.), net nuotaika pagerėjo. Apžiūrėjau ir tą ingres popierių - vieno lapo kaina 1,99, spalvų ne trys, bet irgi nedaug - rusva, gelsva, net juodos berods buvo Dabar užsireikėjo metalinio kampainio

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 00:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:

Ir nusipirkau vis dėlto kaulinį lankstytuvą Meno mūzoj

valioooo, nes kai pamačiau kibirkštėlės plastmasinį kaliuką tai nežinojau ar griūt ar keiktis (kad gamintojai tokį š gamina ir stumia kaip gerą), nes tai buvo blogiau nei įsivaizdavau. maža to, kad tai eilinė plastmasė, kuri braukiant per lanką kaista ir lydos (o juk būna ir tvirtesnių manau), tai atsiranda tokie grioveliai, o po dešimties knygų toks kauliukas jau bus ne su grioveliais, o su tikrais kalnais ir dantim. negana to (tas kuris nutarė tokius gamint aiškiai nežinojo kam tas daiktas naudojamas ) galas jo storėjantis, kai turi būti atvirkščiai. nugarėlės vidaus su tokiu nebeužlenktum. žodžiu kitiems pamoka, nepirkit plastikinių kauliukų, nes balto plastiko daiktų namie ir taip rasit. keliom knygoms užteks. o jei noris rimčiau užsiimt, tai reiktų tik kaulinio. kibirkštėle, padirbėkit su nauju, o paskui trumpam grįžkit prie senojo, skirtumas dar labiau pasijus (nes visada taip būna, kai grįžti nuo geresnio prie blogesnio).

laukit kibirkštėlės knygelės, nes tikrai labai graži
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 12:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš įtariu, kad tasai plastamasinis lankstytuvas tinkamas ne knygoms Minimaliems darbeliams gal, nes pirkau parduotuvėj, kurioje prekės skrebinimui - galbūt skrebukams užtenka palyginti minimaliai

[ Tr. Vasario 01, 2012 13:25 ]
Knygelė su pienėmis

12 x 16 cm, klasikinis įrišimas su juostelėmis, 16 lankų po 2 lapus. Naudotas kanceliarinis spalvotas popierius.

Trumpai apie tai, ko išmokau. Supratau kokią klaidą darydavau klijuodama kartonus prie medžiagėlės, dėl to nepavykdavo šarnyrai. Gavau patarimų apie priešlapio tvirtinimą, patyriau kaip klijuojama nugarėlė ir dar daug visko

Dabar judinsiu reikalus su spaustuvu ir kaupsiuos naujai knygai

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 13:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkštėle, kokia faina knygutė, kokia daili Štai ką reiškia stažuotė pas tikrą amato meistrę. Pradėsim norėt visos, triragi neatsiginsit svečių.
Pradėsiu girt nuo siuvinėjimo, labai trapus ir švelnus motyvas, o ir lapai bei priešlapiai taip gerai dera prie jo Medžiagytė idealiai prisiklijavus, su kokiais klijais čia, mc ar pva? Kampelių dailumas ir šarnyriukas
Su tikru kauliuku dirbt gera, ar ne?
Dabar būtinai organizuokis spaustuvą, labai reikalingas tas daiktas

Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 13:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, ačiū Net nežinau kiek procentų buvo mano darbo, bet irgi prisidėjau...
Medžiaga prie kartono buvo klijuota mc, priešlapiai - pva.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 18:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ji susiūtą bloką, išsipjautus priešlapius, kartoną ir siuvinėtą audinį atsinešė, o toliau darėm kartu čia. darėm maždaug per pusę. šarnyras mano, nes reikėjo parodyt kaip jį padaryt, bei patį eiliškumą aptraukinėjant (tiesa, čia daugiausia nudirbo MC klijai, su pva tas būtų daug sunkiau), o va kampukai tai grynai jos darbas, šitą ji jau absoliučiai įvaldžius, ane. kibirkštėlės pažanga galėtų būti padrąsinimas kitiems.
kompozicija puiki, suderintos spalvos ir graži visuma, apie tai net nekalbu.

kibirkštėle tik kita kart būtinai dėkit daugiau lapų į lanką, dviejų tikrai mažai, tas nugarėlės išstorėjimas padaro bloką nesuvaldomu, net buvo baimės, kad nieko gero nesigaus, tai ačiū die viskas gerai ir šarnyras nu jau labai gilus gavos . tik labai storas popierius gali būt po du lapus, tokio storio (kaip kopijavimo) eina po 4-6 lapus, o dar plonesni po 7-9 lapus, čia grubiai tariant, nes ir formatas dar turi reikšmės. kibirštėlei tą jau sakiau, tik norėjau pabrėžti kitiems, nes pastebėjau ir kiti šitą klaidą mėgsta daryti.

dar man tas priklijuotasis priešlapis nelabai patinka, kad visos juostelės ir užlenkimai taip matos, bet tai jau mano kaltė, tiksliau mano preso, jis visas mano casing knygas taip padaro, atrodo, kad popierius tiesiog prisisiurbia prie paviršiaus ir visų jo reljefų, nors ir storas popierius ir dar su pakietinimu būna. tai mes ir taip vieną sluoksnį papildomo popieriaus ant priešlapio klijavom (o dar kvaila dvejojau ar klijuot ), bet matyt reikėjo dar vieno.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 01, 2012 21:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
tik labai storas popierius gali būt po du lapus, tokio storio (kaip kopijavimo) eina po 4-6 lapus, o dar plonesni po 7-9 lapus, čia grubiai tariant, nes ir formatas dar turi reikšmės. kibirštėlei tą jau sakiau, tik norėjau pabrėžti kitiems, nes pastebėjau ir kiti šitą klaidą mėgsta daryti.

Tai ir aš ton kompanijon pataikau. 160g popieriaus dedu po 2 lapus lankan, o 80g- tik 3 ar 4, daugiau dedant bloko išorinis (lygiagretus nugarėlei) kraštas tampa laiptuotas. Gal ir nieko tie laipteliai, jei jie tvarkingi. Bet kad labai išryškėtų nesinori. Va jei giljotina apšelmavot, tada liuks būtų. Nagi bandysiu kokiai knygai pastorint lankus

[ Tr. Vasario 01, 2012 21:09 ]
triragis rašo:
kaltė, tiksliau mano preso

Kuo jis įpatingas? Kokios konstrukcijos, gal koks specialus? Mano presas- lenta ir ant jos užvanotas 5 kg svarstis... primityviai. Gal dar antra tiek svorio užkraut. Tai eičiau dar vieną svarstį nukniaukt.

[ Tr. Vasario 01, 2012 21:12 ]
triragis rašo:
šarnyras nu jau labai gilus gavos

tai jis gilus gavosi dėl to, kad mažai lapų lanke? Man iškart krito akin jo gilumas, galvojau kodėl gi toks

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 00:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Gal ir nieko tie laipteliai, jei jie tvarkingi.

Kuo jis įpatingas? Kokios konstrukcijos, gal koks specialus?

tai jis gilus gavosi dėl to, kad mažai lapų lanke? Man iškart krito akin jo gilumas, galvojau kodėl gi toks

aa, tai dėl laiptelių?. na laipteliai natūralu, o mano galva neverta priešintis tam, kas natūralu. bent jau ne tiek, kad aukoti knygos bloko stabilumą ir aiškią stačiakampę formą (giljotina tokio bloko jau negalėtų apipjaut, nes prispaustas jis kaip reikiant išsikreiptų). tarkim darot šimto lapų knygą, jei dėsit 10 lankų po 10 lapų, nugarėlėj vienam stulpely bus 10 dygsnių, vadinas nugarėlėj prie popieriaus storio prisidės dešimties siūlų storis, o jei dėsit po du lapus, gausis 50 lankų, vadinas nugarėlėj 50 dygsnių, vadinas prie tokio paties popieriaus storio prisidės 50 siūlų storis ir nugarėlė labai išplatėja (palyginus su bloko priekiu, o apipjaunant knygą turėtų būti lygus bloko storis iš visų keturių šonų), tad "grybas" savaime formuojasi (todėl ir šarnyras gilus gavos). na jei vis bus neaišku galėsiu pailiustruot apie ką aš čia. o laiptelius, jei labai noris (ir jei lapai ne plėšyti), galima su švytriniu popierium išlygint.

mano presas maždaug toks (tik viršutinis padas storesnis nei čia):
http://bookbinding.com/uploads/images/rebinding/press.gif

Paskutinį kartą redagavo triragis, Kv. Vasario 02, 2012 00:39. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 00:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
na jei vis bus neaišku galėsiu pailiustruot apie ką aš čia.

aišku, taip ir pamaniau
Presas tai rimtas, gerai tokį turėt. Tik jau šie agregatai kiek vietos namie užima, jei dar preso įsigeisčiau tikrai tektų priestatą prisimūryt

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 11:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

aišku, taip ir pamaniau
Presas tai rimtas, gerai tokį turėt. Tik jau šie agregatai kiek vietos namie užima, jei dar preso įsigeisčiau tikrai tektų priestatą prisimūryt

na aš jį senokai turiu, tai jis namie jau turi išsikovojęs vietą kaip baldas nežinau ką be jo daryčiau. aš vat knygų ir medžiagų nebeturiu kur dėti, lentynos jau nuo varžtų baigia atsikabint.
gal kas eis šiom dienom į meno mūzą, man įdomu kiek ten kainuoja kartonas 2mm, gal kas tiksliai žinot?
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 13:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
ji susiūtą bloką, išsipjautus priešlapius, kartoną ir siuvinėtą audinį atsinešė, o toliau darėm kartu čia. darėm maždaug per pusę. šarnyras mano, nes reikėjo parodyt kaip jį padaryt, bei patį eiliškumą aptraukinėjant (tiesa, čia daugiausia nudirbo MC klijai, su pva tas būtų daug sunkiau), o va kampukai tai grynai jos darbas, šitą ji jau absoliučiai įvaldžius, ane. kibirkštėlės pažanga galėtų būti padrąsinimas kitiems.
kompozicija puiki, suderintos spalvos ir graži visuma, apie tai net nekalbu.

kibirkštėle tik kita kart būtinai dėkit daugiau lapų į lanką, dviejų tikrai mažai,

dar man tas priklijuotasis priešlapis nelabai patinka, kad visos juostelės ir užlenkimai taip matos,

Sunku ten nustatyti kiek darbo aš įdėjau, bet rezultate tikrai išmokau kažko naujo
Įdomumo dėlei skaičiavau kelinta knygelė, tai berods 11, dar kelios buvo apvilktos, tai kampučiai nori nenori pasikeitė

Jo, jo, įsidėjau į galvą Dėsiu daugiau lapų. Ir pabandysiu su švitriniu prasieit, baisiai įdomu kas pavyks Vieną kart pabandžiau dėt mažai lapų ir daugiau nebenoriu

Nu nieko tokio, kad matosi Šitą knygelę į stalčių padėsiu, neklius man tie priešlapiai

[ Kv. Vasario 02, 2012 12:34 ]
triragis rašo:

gal kas eis šiom dienom į meno mūzą, man įdomu kiek ten kainuoja kartonas 2mm, gal kas tiksliai žinot?

3mm lapo kaina berods 3,50, tai 2mm turėtų būt apie 3, ne?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 02, 2012 15:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:

pabandysiu su švitriniu prasieit, baisiai įdomu kas pavyks

nu tam dar reiktų spaustuvo, kad stipriai bloką suspaustą laikytų (kol blokas būna dar be viršelių), kadangi žinau, kad sarma jį turi tai ir pasakiau, o be jo tai neišeis. dabar pagalvojau ten pas jus nestoras tas blokas, prieš įklijuojant bloką bent jau priekinį kraštą galėjom pabandyt nupjaut paprasčiausiai su peiliu ir liniuote, manau būtų pavykę.

knygelės neslėpkit į stalčių, rašykit arba padovanokit kam, ji tikrai pavykusi.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 04, 2012 00:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
Knygelė su pienėmis

Nu galiu tik pasveikint ir pasidžiaugt,nes apsilankymas pas triragį tikrai rezultatyvus .
Knyga išties labai simpatiška ,dabar belieka laukt savarankiško darbo .
Šaunuolė,kad iriesi į priekį .

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 2951

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.