Burbuliukai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pradžiamokslis
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
gudė
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 11

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2008 Balandis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 18, 2007 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vienam rusų forume radau tokius karolius. Kaip suprantu jie padaryti iš "karolių", kurie padaryti ir burbuliukų....

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kleckia
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 19 Birželio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 19, 2007 11:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jetau kaip graŽuuuu
Atgal į viršų
peppi
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 4 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 3 vieta (Suma: 1) 2007 metai (Suma: 1)
2007 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 19, 2007 12:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o jetau kiek darbo bet grozis neispasakytas, as pati toki nesiociau
Atgal į viršų
Vabank
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Rugpjūtis (Suma: 1) 2009 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 19, 2007 13:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu ale bet tačiau visdėlto tik... . Grožis... . Kas bandot pirma kažką panašaus? . Arba dar gražiau .
Bet kaip bebūtų, idėją užlaikau savyje... . Gal prireiks...
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 20, 2007 17:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mazyle_As Siulei daryt pagal sita schema... http://img402.imageshack.us/my.php?image=1291158530wi3.jpg

gaunasi tik puse burbulo..... arba geriausiu atveju 2 gelytes.... jezau kiek nervu man tie burbulai kainuoja!!! siandien net uzrekiau ant viso kambario beverdama - nes po valandos verimo gavosi SNIPSTas! neismoksiu matyt niekada.........
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 20, 2007 17:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

p.s.

indruciukas

rasei kad ir tau nesigauna... gal jau perkandai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
ingaiga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2007 07:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niekada nesakyk niekada tikrai kada nors pavyks o kantrybes gelezines reikia....... man asmeniskai niekada nebuvo problemu su burbuliukais
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2007 10:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

esu bandzius jau gal kokius 7-8 kartus.... jei nesigauna is kelinto karto su viena schema - imu kita.... bet turbut man nelemta
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2007 10:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

p.s. kazko sutreikavo forumas ir idejo 2 mano zinutes... kadangi niekaip nesugebejau istrint bent vienos- tai gaunasi 2 is eiles mano... sorry
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2007 10:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

agnera rašo:
Mazyle_As Siulei daryt pagal sita schema... http://img402.imageshack.us/my.php?image=1291158530wi3.jpg

gaunasi tik puse burbulo..... arba geriausiu atveju 2 gelytes.... jezau kiek nervu man tie burbulai kainuoja!!!

Nu negaliu ramiai žiūrėti, kaip tu vargšele kankiniesi . Pabandysiu padėti.
Aš pati bumbuliukų dviem adatom nedarau /kaip ten toj schemoj parodyta/. Man maišosi tos adatos ... Darau su viena adata.

Pasidaryk 5 karoliukų ratuką ir gerai surišk, kad būtų tvirtas ratukas. Atliekamas siūlo galas ir siūlas su adata turi eiti į priešingas vieno karoliuko puses.

Suverk 4 karoliukus /darau skirtingom spalvom, kad būtų aiškiau/. Ir perverk siūlą per tą patį karoliuką, iš kurio siūlas ir išėjo ir dar per sekantį karoliuką.

Suverk 3 karoliukus ir perverk siūlą per vieną raudoną, per tą kur išėjo siūlas ir per dar vieną sekantį.

Ir dar kartelį tą patį.

Ir dar kartelį...

Dabar nieko ant siūlo nesuverk. Perverk per vieną karoliuką va taip.

Dar du karoliukai užbaigimui...

...ir sutrauk siūlą. Gaunasi daugiau kaip pusė karoliuko. Jis jau turi formą.

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Pen. Rugsėjo 21, 2007 10:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Veriam toliau. Padaryk kad siūlas eitų viršuj. Va taip.

3 karoliukai. Ir su adata perveri va taip karoliukus.

Be karoliuku, tik su siūlu perveri du sekančius raudonus...

2 karoliukai, vienas švisus, ir vėl tie patys du raudoni.

Dar kartelį pakartojam dvi paskutines foto - perveriam du sekančius raudonus, užveriam du naujus karoliukus, perduriam per šviesų ir vėl pakartojam per du raudonus...

Liko perverti per paskutinius du raudonus. Jau pasiekė savo šviesiųjų karoliukų pradžią - perveriam per vieną iš jų.

Kaip matai, karoliukas jau beveik padarytas. Viršūnėlėj matosi 4 viršutiniai karoliukai, pabaigimui trūksta tik vieno karoliuko. Jį ir įveriam..

Dabar per tuo 5 viršutinius karoliukus ververk siūlu / aš porą kartų perveriu/. Ir stipriai suveržus sutvirtinu.

VISKAS Nieko sunkaus....
Tik aš dedu į vidų padaryto burbuliuko didesnį karolį. Tvirtesnis gaunasi, gerai laiko formą. Nors kitos taip nedaro...

Sėkmės bandant.

MANO DARBELIAI

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 09:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gude

jetau! dekui tau labai uz rupesti.... reiks pabandyt pagal tavo nuorodas - nes viskas labai nuoseklu atrodo lekiu i univera egzamino laikytis....ir bandysiu prisest su burbulu - dekui dar karta
Atgal į viršų
Raimauskaite
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Rugpjūčio 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 12:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gude, tikrai esi didelė šaunuolė, reikės pabandyti pagal tavo aprašymą suverti, nes dariau pagal schemą ir tik susipainiojo man ten viskas ir nieko nesigavo

-------Facebook'e-------
Atgal į viršų
R.A.
Svečias

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gudė, labai sauniai ir smulkiai paaiskinai. Aciukas tau
Atgal į viršų
Indresa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Birželio 2007

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 17:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ojetus Gude ACIU!!!! Atrodo akys prasviesejo nuo tavo pamokos taip smulkiai viskas paaiskinta. Reikes bandyti daryti
Atgal į viršų
.Migla.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugpjūčio 2007

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 18:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gude AČIŪ Tau kad tokia puikią pamokėlę parodei aš verdavau pagal kitokią schemą ( kur su mažais karoliukais ir su dideliais) tai dabar kitaip išmoksiu Dar kartelį labai Tau ačiū
gudė
Konsultantė
Konsultantė

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 21:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai prašom...

Ojetus, net iš Justinos pagyrimą užsidirbau....

MANO DARBELIAI
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 22, 2007 22:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gude
tu auksas!!!!!!!!!!!!!!!!!!
padariau burbula!!!!! tik is trecio karto pagaminau ale buvo isivelus klaida man rodos- na bent jau as nesupratau kad beveik paskutiniam veiksme - pries tai kur reikia jau tik viena karoliuka vert - tai vis praleidavau dar 2 karoliuku iverima... tada dariau su skirtingom splavom ir viska supratau

super!!! tu auksas Gude - diiiiiiidelis buckis tau
ir pagyrim oesi tirkai verta!!!!!
Atgal į viršų
Rajmonda
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 08 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2007 19:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

turbut kad ir kokia aiski schema butu niekajp nepadarysiu bandziau daryti pagal viena kazkokia shema gavosi zwiagzdute
Atgal į viršų
smilsee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 25, 2007 20:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o pagal gudes paaiskinimus bandei?viskas labai aiskiai paaiskinta
Atgal į viršų
R.A.
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2007 09:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rajmonda, jei nebandei pagal sia duota aiskia schema, tai is kur zinai, kad neiseis? Aukstyn galva ir bandyk! Viena, antra karta...ir pamatysi, kai pagausi "kampa"
Atgal į viršų
ingaiga
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 22 Gruodžio 2006

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2007 15:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rajmonda rašo:
turbut kad ir kokia aiski schema butu niekajp nepadarysiu bandziau daryti pagal viena kazkokia shema gavosi zwiagzdute

Taigal pabandyk pasidaryti pagal Gudes aprasyma ir nuotraukytes
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2007 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man asmeniskai "daejo" darant lygiai pagal gudes pavyzdi su dvieju spalvu karoliukais
Atgal į viršų
Patryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2007 19:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kai padarai situs du tai kaip juos reikia sujunkti??

http://i276.photobucket.com/albums/kk18/gegytes_dirbtuveles/Laisvi%20darbai/untitled-1.jpg
Atgal į viršų
Patryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Liepos 2007

PranešimasParašytas: Tr. Rugsėjo 26, 2007 19:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

antram puslapi delusion schema

http://i276.photobucket.com/albums/kk18/gegytes_dirbtuveles/Laisvi%20darbai/untitled-1.jpg
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Pradžiamokslis Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 735

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.