Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 21:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa, nežiūrėjau prie kampų, bet gal nebus taip baisu. Patikrinsiu rytoj
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Viršelis iš 2 sluoksnių odos suklijuotos tarpusavy.

o kokiais klijais klijavot?

ir gerai, kad tos kniedes netiko, nes tos sagos tapo pagrindine viršelio vinim. tikrai paprasta ir faina knygelė gavos. nors pat būdas manęs nesuviliojo, įtartinas man tas sunėrimas, tikiu, kad laikosi, bet.. taip ir atrodo, kad neatsargus judesys ir išsiners tie sunerti pirštai. beto konstrukcija viršelyje užima tiek erdvės, kad dekorui nebelieka vietos ir laisvės. bet išbandyti viską beabejo visada verta, kad paskui galėtum aiškinti

[ Sk. Kovo 04, 2012 19:19 ]
Kibirkstele rašo:
pepa, nežiūrėjau prie kampų, bet gal nebus taip baisu. Patikrinsiu rytoj

jei su mc klijuota ir nieko daugiau, turėtų išsiplauti. blogiausiu atveju patepus vėl mc jis vėl suminkštės, ir bus minkštas ir suvaldomas, kaip ir bet kuris kitas šlapias "skuduras". pepa gerai pastebėjo dėl kampukų. beto, reiktų tikrint, ar užteks gabalo, jei kampukai buvo nukirpti, o šarnyras praplatės. ir kur atsidurs senasis lenkimas, ar toj pačioj vietoj ar ne, ar matomas labiau ar mažiau. nors man irgi neteko perdarinėt audinio, jeigu jau kas nesigauna, imu naują.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, tikiuos nebus labai baisu dėl kelių milimetrų.
Na, tikrai parašysiu kaip sekėsi...

Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Kovo 04, 2012 22:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, kolegės kukli ta knygelė, bet malonu girdėt komplimentus ką čia slėpt
triragis rašo:
kokiais klijais klijavot

Sukau galvą ką pasirinkt, ar miltų klijus, ar PVA. Apsistojau ties PVA, tepiau negailėdama, ypač pakraščius kai klijavau abu odos sluoksnius. Taipogi ir tuos "pirštus" jais klijavau. Tiesa, ten kur klijavosi žalios odos paviršius (viršutinio viršelio viduj) jį dar truputį pašiaušiau švitriniu.
triragis rašo:
gerai, kad tos kniedes netiko, nes tos sagos tapo pagrindine viršelio vinim

Pasitvirtino posakis nėr to blogo, kas neįšeitų į gera
Šiaip šis įrišimas viliojo mane dėl sportinio intereso, įvairovės, tiesiog magėjo išbandyt (kaip ir anksčiau caterpillar). Bet kuo daugiau išbandau variantų, tuo labiau suvokiu, kad tikrasis binding yra tai, kuo norėčiau užsiiminėt visą likusį gyvenimą.

Gal kas buvot Kaziuke? Gal kokių įdomių knyginių dalykų matėt?

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 05, 2012 03:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

Apsistojau ties PVA, tepiau negailėdama, ypač pakraščius kai klijavau abu odos sluoksnius. Taipogi ir tuos "pirštus" jais klijavau.

o pirma išsikirpot pirštus ir klijavot, ar pirma klijavot, o tada kirpot? kai oda minkšta ir tampri, suklijuoti būna sunkiau, tada (o ir dėl standumo) galima tarp jų dar plono popieriaus ar audinio sluoksnį naudot.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 05, 2012 12:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Suklijavau pirma, o tik tada kirpau/tiksliau- pjoviau peiliu, nes darant atbulai nepavyktų tvarkingai . Pirma pasidaromas popierinis lekalas, o tada dedamas ant odos ir pjaunama pagal pažymėtas linijas. Mintis apie popierių viduje buvo kilusi, bet pabandžius ant juodraščio pamačiau, kad standumo užteks ir be jo

Vakare galėsiu įmest darbo eigos foto, nes kiekvieną momentą fotkinau- bus vėliau pamokėlė akademijos klasėj.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 05, 2012 19:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Štai kaip atrodė knygelės gimimo procesas.
Popierinis lekalas užddedamas ant odos ir peiliu išpjaunami viršeliai

rezultatas toks

vieną dalį apverčiau, kad viršeliai būtų skirtingų spalvų ir perpynimas išraiškingesnis gautųsi.
Toliau- siuvimas tuo pačiu principu kaip ant juostelių siuvant

tada supinam, padarom įpjovas viršeliuose, įleidžiam "pirštus" į tas įpjovas ir priklijuojam likusius galus

Dar pasigirsiu, kad skylutėms lankuose prabadyt pasidariau tokį lovelį

2 faneros lakštus sujungiau lipnios juostos keliais sluoksniais taip, kad sudėjus juos 45 laipsnių kampu dar liktų mažiukas tarpelis (kaip adatai pralįst). Dėžutės galuose padariau įpjovas ir jose paguldžiau lovelį. Į jį dedu lankus, ant jų- pasidarytą "lekalą"- perlenktą popierių kur sužymėtos skylučių vietos ir tik šnai šnai ylute ar adata. Gal kada gražesnį susimontuosiu, o dabar ir toks neblogai

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 05, 2012 23:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

2 faneros lakštus sujungiau lipnios juostos keliais sluoksniais taip, kad sudėjus juos 45 laipsnių kampu dar liktų mažiukas tarpelis..

o tai jis finale vėl išsirenka (sulenktos dvi lentelės ir dvi kaladėlės) dalimis? vat apie tai nepagalvojau.
tą daiktą ilgą laiką ignoravau, nes namie vietos trūkumas jau senai virš ribos. bet dabar jau gundaus . nors jaučiu jį išsidrošiu vasarą sodyboj . šitas rakandas, beje, man vienas iš tų, kuris man atrodo lengvai gali (sakyčiau, prašosi) tapti estetiniu objektu ir puošti interjerą, nes jo medžiaga miela, šilta, lietuviška (vien mediena), bei viliojanti ir paprasta forma (tskant be jokių ten agresyvių kablių, peilių ar svertų), tad gražiai išdrožus ar išdekoravus galima žaist kaip žaidžiama kuriant tarkim keramikinį indą ar bet kurį kitą "taikomojo meno" objektą. o paskirtį pvz svečiai galės paspėliot, prizą už teisingą atsakymą gauti.. ir pan..

o dėl pernertų "odinių pirštų" toje knygelėje. tai irgi taisyklė neišvengiama kaip popieriaus kryptis - oda tamposi. anksčiau ar vėliau nuo judėjimo suklijuota oda deformuosis ir išsibanguos (labiausiai kraštai), ypač tokiose lankstomose vietose, kaip nugarėlė. kraštelį ar kitur patempus ji pasiduoda tempimui, bet pilnai atsistatyti jau negali, nes klijai trukdo, na taip ir išsiraito/išsitampo su laiku. tad jei viršelyje (ar kur kitur knygoje) naudojat du suklijuotus odos sluoksnius vidun reikia dėti arba popieriaus lapą arba audinio, vien tam, kad neleistų odai tampytis. ARBA apsiūlėti su mašina tos odos kraštus (tiesiog paprasta siūle persiūt, be zigzago, nes juk oda neturi siūlų ir nespūra.)

ar gi ne gražuolis..

dabar pagalvojau, gi turiu draugus, kurie su medžiu draugauja ir iš paprastos lesyklos ar inkilėlio tokių grožių išlaužia reiks jiems pasiūlyt, o jie žmonės kūrybingi, jiems patiems bus įdomu tokį daiktą padaryt, nes turint medžio apdirbimo įrankius taigi juokų darbas arba pvz, va jei tam skersinukui panaudot nugludintą lentelę iš pajūrio.. o galima ir dekupažint, ir degintuvu paornamentuot (išorėj, tik ne viduj) ir visa visa kita kokiu tik nori stilium ir technika..
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 03:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu va, ne man vienai pasirodo tokios mintys kyla.. :

daugiau:
http://randyarnold.wordpress.com/2009/06/01/walnut-punching-cradle/
http://randyarnold.wordpress.com/2010/10/18/punching-cradle-no-15/
http://randyarnold.wordpress.com/page/11/ , ten rasit ir kitu inagiu, presas koks mielas..

(susimąsčiau, tikiuosi nebuvau čia jo jau anksčiau įdėjus, nes buvau kelis jo darbus užtikus ir seniau.. )
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
jis finale vėl išsirenka (sulenktos dvi lentelės ir dvi kaladėlės) dalimis?

aha, išmontuojamas. Lentutės ne ant kaladėlių, o ant dėžės uždėtos, jos galuose stačiu kampu išpjovas padarius.
Konstrukcijos trūkumas tas, kad nėra to skersinuko, mat jei vienas galas su sienele, prie jos priglaustum lanko kraštą, neliks pavojaus, kad pasislinks netyčia. Dabar tenka tvirčiau ranka prilaikyt. Čia toks ant greitųjų suręstas iš to, ką sandėliuke radau, bet svajoju apie dailų medinuką. Ir tikrai tai gali tapt šaunia interjero detale.

Presiukas toj nuorodoj labai šaunus.
Kaip ir kiti dalykėliai

breeegaaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Birželio 2008

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 18:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Negaliu nepasidalinti savo dideliu džiaugsmu su Jumis.. Šiandien vyko technologijų olimpiada, o aš žinoma joje pirmąjį kartą dalyvavau. Buvo paskelbta tema "Mano kūrinys - Lietuvos muziejui", kuria remiantas turėjau pagaminti daiktą atitinkantį šią temą... Žinoma aš gaminau knygą, nors ji nė kiek neprilygsta Jūsų kūremiems šedevrams, bet man ji visitek miela. Taigi savo grupėje tarp 11-12kl. dalyvių laimėjau pirmąją vietą, o tai pat nurungiau 7-12kl. dalyvavusius mokinius ir važiuoju atstovauti Elektrėnų į respublikinę technologijų olimpiada Tuo aš dar ir dabar negaliu patikėti tai man yra tikrai didelė pagarba!!!
P.S. Langelio įdėją pavogiau iš Sarmos.. Ačiū jai labai

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 19:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

breeegaaa rašo:
Negaliu nepasidalinti savo dideliu džiaugsmu su Jumis.. Šiandien vyko technologijų olimpiada, o aš žinoma joje pirmąjį kartą dalyvavau. Buvo paskelbta tema "Mano kūrinys - Lietuvos muziejui"

sveikinu su įvertinimu, knygelė tikrai graži, beto, tai retai naudojamas amatas, turbūt dar ir todėl žmonėm krito į akį ir paliko įspūdį. ir kiaulės oda visai gražiai atrodo, nes šiaip aš jos nemėgstu, dėl panašumo į žmogaus odą. bet tai subjektyvi nuomonė, neimkit į galvą. objektyvesnė pastaba (bet kurios tikrai niekas kitas sąmoningai nepastebės), ta juoda dalis viršelyje proporcionaliai turėtų būti truputį siauresnė. na ir gaila nuotraukoje moters rankelė liko "nukirsta" bei kraštas prie pat galvos, taip gavos tyčia ar netyčia? ateičiai žinokit, tokiu atveju geriau nukirsti kojas, o galvai (virš galvos) palikti daugiau erdvės, antraip figūra atrodo įsprausta ir užspausta (toks komponavimas tinka tais atvejais, kai norima vaizduoti vidinę kančią ar skausmą). beabejo, tokius niuansus paprastas žiūrovas neįvardins, bet jis juos suvokia intuityviai/pasąmoningai. nepaisant to, tai tikrai yra tik smulkmenos.
žinoma, realesnis įvertinimas galėtų būti tik pavarčius knygą gyvai...
tai kokiais klijais klijavot? reljefas visai gražiai apsitraukė.
nu ir kodėl niekas niekada nefotografuoja priešlapių ir kaptalų vietos?

Paskutinį kartą redagavo triragis, Antr. Kovo 06, 2012 19:50. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
breeegaaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū labai už pagytimus Su moterimi tai gavasi visai netyčia, kažkaip šovė mintis apdeginti patį paveiksliuką, o kai apdeginau akivaizdžiai matosi, kad gavosi. Odą klijavau su specialiais rankdarbių klijais, jie panašūs į lipalą tiktai neraito popieriaus... žinoma tada teko griečiau dirbti, nes jie gana greitai džiūsta. Dėl kaptalų tai tiesiai šviesiai galiu pasakyti, kad jų nėra, nors jie turėjo būti.. bet taip išėjo
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 19:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

breeegaaa rašo:
jie panašūs į lipalą tiktai neraito popieriaus...

tai vadinas jie tiesiog tirštesnis, bet tas faktorius odai visai neturi reikšmės, jai kaip tik reikia drėgnesnių klijų.
olimpiados įvertinimas tikiuosi paskatins ir toliau gilintis į šį amatą. ir džiaugiuosi, kad tokiu būdu propaguojat knygrišystę savo aplinkoje.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 06, 2012 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

breeegaaa rašo:
laimėjau pirmąją vietą

Šaunuolė
sveikinu širdingai ir linkiu tokios pat sėkmės respublikinėje olimpiadoje
Atrast temoj naują knygelę visada smagu. Labai puiku, kad atsiranda vis daugiau auksarankių, besidominčių knygų įrišimais.
Daili knyga, kruopščiai ir tvarkingai atliktas darbas. Pastabėles jau triragis išsakė, nesikartosiu. Bet esu labai smalsi ir taipogi norėčiau pamatyt priešlapiukus, kokie jie Žiūrėdama į bloko kraštą įžiūriu gelsvesnį popierių, ar jį sendinai?

breeegaaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 07, 2012 19:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū labai Sarma už mielus žodžius Pasistengsiu kuo greičiau nufotografuoti priešlapius ir pasirodyti Jums.. Taip lapai yra sendinti ta pačia technika, su kava
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 08, 2012 14:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ant greicio uzbegu pagirt breeegaaa knygute ,didziausi sveikinimai uz nuopelnus .

Superinis aparatas skylutem badyt.Padziovint vasara geliuku,labai tiktu migla(nepamenu tikro pavadinimo) ir idet...[/b]

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 09, 2012 23:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

"Vėlgi - matuot, matuot ir dar kartą matuot reiktų" - atvelku frazę iš akademijos, labai man patiko , galėtų būti šio amato credo žiūrėdama į nuoširdžią merginos saviplaką pagalvojau, vistik padarius knygą svarbu ne tai koks rezultatas liko knygoje, o kas liko galvoje... ji šaunuolė.

klijuoju daba drobę prie popieriaus (restauratoriai tai vadina dubliavimu). radau laaabai plono spalvoto popieriaus, kuris tam reikalui labai tinka (maniau, kad mūsuose tokio cūdo nėra, bet pamačiau meno mūzoj ir griebiau juodą, nes iš po audinio persišviečiantis baltas kartono pagrindas nieko gero.) storis jo 20g. tai kai sušlampa, nesuvaldomas kaip voratinklis. visa laimė, kad jis toks plonas, kad jei klijuojant nepavyksta išvengt raukšlių jos visai nesijaučia. todėl man visai patiko jį daryt. o vėliau tokiu dubliuotu audiniu aptraukiant viršelius nebereikia bijoti dėl persigėrimo, spūrantys kraštai irgi nebegresia, ir galima naudot bet kokius klijus. o ir darbas greičiau vyksta. bandžiau kloti popierių kaip toj sarmos nuorodoj vyras daro, nuo viršutinio krašto, tai nė velnio neišeina man, todėl ir aiktelėjau kai pamačiau kaip jis tai daro. reiks audinių užsipirkt kada.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 00:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Naktinėjam
šiandien nusiaubiau dailininkų reikmenų krautuvę "Dailu" (Bernardinų 10, tiesiai prieš šv.Oną)
labai ten man pas juos patiko, mielos pardavėjos, o jau visokių gėrybių ten esama, aš prie popieriaus puoliau, kitur net nesidairiau, kad pagundų mažiau būtų.
Prisipirkau:
radau A1 formato 120g/m2 ofsetinio popieriaus- lapas 0,80lt
triragi, kokie jūsų nuomonė apie šį popierių, ar naudojat?
Pastelinio popieriaus iš šviesių gelsvas buvo, tai kaip apžora visus lapus čiupau ir dar keletą kitų spalvų (ten jų visokiausių esama, žada gal kitą savaitę pasipildyt)
priešlapiams popieriais apsirūpinau kaip reikiant, jiems taipogi aptikau popieriaus A4 formato su įspaudais- labai gražus, lapas 4lt
Storesnio su tokiais marmuro imitacijos faktūriniais grioveliais- gal kokį albumiuką kada sugalvosiu. Kai negali kaskart naujai knygai bėgt pirkt popierių atsargos labai reikalingos.
Ir tik 50 lt sumokėjau Aptarnavimas malonus, popierių saugiai supakavo, plėvele apsuko
Mačiau ir labai plono popieriaus, gal toks kur audinį paklijuojat. Taipogi su įmaišytais džiovintais augalais, kartono visokio storio... ai susisuko man galva, jaučiausi kaip smaližius šokolado fabrike.
tada nuskuodžiau audinių krautuvėn, lino gabaliukų užsipirkau ir dar juos sukrovė craftpopieriaus maišelin- turėsiu knygų nugarėlėms ilgam.
Dabar suku galvą kur tuos didelius lapus saugiai padėt sandėliuosiu po lova, ten jau seniai atsidaręs krautuvės filialas
Dar užsukau ten, kur skrebo popierium prekiauja, Padariau pramogą pardavėjoms- imu lapą, laikau už krašto ir žiūriu kaip linksta- kryptį nustatinėju. Žiūrėjo į mane kaip į kokį kosmonautą
Akademijos merginos mane labai džiugina. Gerai, kad pačios atradinėja amato tiesas.

[ Št. Kovo 10, 2012 00:07 ]
triragis rašo:
klijuoju daba drobę prie popieriaus

Aš eksperimentavau su medvilnės klijavimu prie popieriaus, bet maniškis akivaizdžiai per storas buvo, kai išdžiūvo kaip skarda atrodo. Tikrai reikia itin plono.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 00:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

šiandien nusiaubiau dailininkų reikmenų krautuvę "Dailu" (Bernardinų 10, tiesiai prieš šv.Oną)

radau A1 formato 120g/m2 ofsetinio popieriaus- lapas 0,80lt
triragi, kokie jūsų nuomonė apie šį popierių, ar naudojat?

Mačiau ir labai plono popieriaus, gal toks kur audinį paklijuojat.

kai išdžiūvo kaip skarda atrodo. Tikrai reikia itin plono.

geresnės vietos tokiai parduotuvei ir nerasi - tiesiai priešais dailės akademiją senai noriu ten nueit, šiom dienom kaip tik reikėjo (volelio naujo ir didesnio) į dailės reikmenis, bet kadangi nežinau jų asortimento o skubėjau, tai pabijojau rizikuot, ėjau į meno mūzą. valio, nebeliks monopolio..
net nežinau kuris tas ofsetinis popierius, tai matyt nenaudojau, reik pačiupinėt ir pamatyt.. kaip tik ir popieriaus reikia, tai būtinai ten užeisiu.
o tas plonas tai rulonėliais buvo (tiek jau plonas, kad lapais neišeitų pardavinėt ) ar čia taip pat? nu labai laiku jis man pasitaikė.. nes su kitais "plonais" bandžiau tai tikrai skarda gaunas (nors irgi nereikia išsigąsti - ištepus klijais (kuomet klijuoji prie viršelio) vėl pasidaro gana minkštas ir suvaldomas.)
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 03:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu tai va, po kažin kelinto klijavimo (reiks 30 pusodinių viršelių) jau peršasi išvados:
net jei nesistengsi, vistiek kartodamas tą patį veiksmą tobulėsi. - raukšlių klijuojant vis mažiau
tas popierius atrodo grynai tam pritaikytas, kad plonas jau minėjau, dar nepersigeria drėgmė, neplyšta taip lengvai, nes prieš tai dariau su kažkokiu baltu snargliniu, tai glostant formuodavos rutuliukai, o ne taip prisilietus ar patraukus plyšdavo greičiau nei šitas, nors buvo dvigubai storesnis. tai žodžiu šitas idealus įtraukė į procesą
tepti reikia kuo ploniau. trumpai ir aiškiai. todėl ir reikalinga mentelė, ir kitos priemonės kaip nuorodoj yra. gal kas matėt tokią minkštą, beveik kaip guminę mentelę? kaip aš įsivaizduoju geriausia tokio materiolo kaip pjaustymo kilimėliai (kas turi tas žino nė nepalankstę už kampuko), bet nieko tokio neradau (senukuose), prigriebiau tik baisų, storą ir smirdantį guminį.. kaži, ar būtų dailininkų reikmenyse? ir vis dairausi, ką čia iš namų pritaikyt..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 09:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
tas plonas tai rulonėliais buvo (tiek jau plonas, kad lapais neišeitų pardavinėt

nea, lapais. Matyt vistik ne tas. Naktį tarp dviejų sapnų nubudus pagalvojau, gal paklijavimui naudojamas popierius yra tas vadinamas tissue, tai tikrai jis kaip voratinklis
triragis rašo:
reiks 30 pusodinių viršelių

Pas jus jau tikra knygrišystės artelė.
triragis rašo:
gal kas matėt tokią minkštą, beveik kaip guminę mentelę? kaip aš įsivaizduoju geriausia tokio materiolo kaip pjaustymo kilimėliai
neteko matyt, nes tiesiog neieškojau. Kaip įsivaizduoju gerai būtų tokia silikoninė kaip būna kepimo formos, tik kiek tvirtesnė, nes tos formos tai gana minkštos. O kaž, gal yra ir silikoninių mentelių, gal ne senukuos žiūrėt, o prie puodų ir keptuvių. tik jos manau nebus didelės. O jei radus standesnio silikono kepimo formą, iš jos išpjovus stačiakampį gabalą, prie rankenėlės primontuot
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 12:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Buvau ir aš toj parduotuvėlėj "Dailu". Nusipirkau spalvoto popieriau A4 kelis lapus vienai idėjai. Kas nepatiko, kad gramatūra nesurašyta prie popieriaus. Ar išlepau dėl Mūzos O kartonas ne brangesnis? Ieškau kartono dabar, bet man tie lapai dideli nepatinka, kur rast mažesnių.... Nepatogu transportuot, nes aš be mašinos.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 12:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:

gal paklijavimui naudojamas popierius yra tas vadinamas tissue

taip taip, ant jo taip ir parašyta. bet jis tvirtesnis nei atrodo..

Citata:

Pas jus jau tikra knygrišystės artelė.

O jei radus standesnio silikono kepimo formą, iš jos išpjovus stačiakampį gabalą, prie rankenėlės primontuot

ne artelė, čia darbui, ne sau, bet atsinešiau namo tą audinį paklijuot, bo nežinau kiek klijų sueis plius ten sąlygų tokiam veiksmui nėra. nes be manęs tokių "nesąmonių" ten nieks nedaro ir nedarė.

dabar net neįsivaizduoju, kas per silikoninė kepimo forma.. bet silikonas matyt tiktų.

beje, tarybiniais laikais knygrišyklų darbininkai gaudavo pieno - už kenksmingas darbo sąlygas (popieriaus dulkės labiausiai).

[ Št. Kovo 10, 2012 09:38 ]
Kibirkstele rašo:
Ieškau kartono dabar, bet man tie lapai dideli nepatinka, kur rast mažesnių.... Nepatogu transportuot, nes aš be mašinos.

o daug reikia?
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Kovo 10, 2012 13:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, kiek tas daug? Ieškau 2mm ar 1,5mm, noriu pabandyti su langeliu viršelį, keliom knygelėm dar turiu 3mm. Mano knygutės nedidelės, užtektų ir A3 ar A4 formato.

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 3451

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.