Rankų darbo popierius
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 07, 2010 08:59    Rašyti temą: Rankų darbo popierius Atsakyti su citata

Na tikiuosi tokios temutės nebuvo...
Labai ilgai domiuosi šia technika, bet kažkodėl pamiršdavau darbelius parodyti...
Mano rankų darbo popierius...

Gabris.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gegužės 2009

PranešimasParašytas: Pir. Birželio 07, 2010 10:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nensee, Koks dailus
Aš irgi saviškį kada parodysiu
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
rencikaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 11, 2010 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kaip tas popierius pasidaro?
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 21, 2010 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gabriuxiux ačiū
Recika yra Lacheses pamokele

Kristukas.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Rugpjūčio 2010

PranešimasParašytas: Kv. Spalio 28, 2010 20:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jo man irgi butu ydomu suzinot kaip ji padaryt.
O kurioje temoje yra ta pamoka ?
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 02, 2011 20:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveiki, nieks nedarot popieriaus?
mano pirmieji bandymai

labai man patiko procesas.
Atgal į viršų
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 03, 2011 13:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho...Kokie gražūs...Kaip pirmieji "Blynai" tai nuostabūs...
lyza
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 13 Lapkričio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 07, 2011 21:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kur rasti pamokelę ?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 07, 2011 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

google suvedus handmade paper išmeta krūvas pamokėlių ir filmukų, ir aprašymų su nuotraukom.
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 08, 2011 09:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lachesės rankų darbo popieriaus klasė yra buvusi akademijoje:
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3354

o portale yra įdėta alietės dekoratyvinio rankų darbo popieriaus pamokėlė:
http://www.auksarankes.lt/straipsnis/pasidaryk-pati/dekoratyvinis-ranku-darbo-popierius

Karoliukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 16, 2011 20:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man patinka jūsų popierius ! Man tai gavosi dviejų spalvų kartonas. Iš jo iškirpau širdelę ;D

Lauksiu jūsų atsiliepimų !

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 21, 2011 03:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

karoliuke, gražu, tik kam tą širdį taip perskelt reikėjo, gi blogas ženklas

mano vandenženklis, tik nelabai gavosi, neryškus, nes viela per plona buvo, bet tas pataisoma . čia žiūrint prieš šviesą (o šiaip nesimato):

padaroma taip:

Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 27 Rugsėjo 2009

2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 08, 2011 15:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirmiausia ateinu su klausimais kol popierius džiūsta .
Visas procesas šiek tiek aiškus o vat įklijinimas(čia kaip suprantu tvirtumo sumetimais) kiek skaičiau nelabai.Ką reiktų naudoti?Dar nelabai pavyko padaryti lygų ir vienodo storio,bet šitas klausimas manau padirbėjus išsispręs.Ir kaip išgauti gelsvą spalvą,nes man toks daugiau į pilkumą gavosi.Kolkas dariau be jokių priedų(puošimui)pabandymui.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Balandžio 08, 2011 17:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:
Pirmiausia ateinu su klausimais kol popierius džiūsta .
Visas procesas šiek tiek aiškus o vat įklijinimas(čia kaip suprantu tvirtumo sumetimais) kiek skaičiau nelabai.Ką reiktų naudoti?Dar nelabai pavyko padaryti lygų ir vienodo storio,bet šitas klausimas manau padirbėjus išsispręs.Ir kaip išgauti gelsvą spalvą,nes man toks daugiau į pilkumą gavosi.Kolkas dariau be jokių priedų(puošimui)pabandymui.

spalvai išgauti aš dedu kitos spalvos servetėlę (tik jų reikia nedaug, jei nori tik atspalvio, užtenka 2-4), nors galima dėti į masę tiesiog dažų. pilkumas gavos, matyt kad popierius iš kurio darėt, nebuvo visiškai baltas? matyt susimaišė mažas kiekis skirtingų spalvelių ir liko pilka.
storis priklauso nuo sėmimo veiksmo. net nežinau kaip paaiškint. o tas skirtumas matos paprastai ar tik prieš šviesą? ir ar voluojate lapą? volavimas išlygina šiek tiek ir sutankina/suplonina, popierius tada nebūna lūžtantis (pastebėjau, kuo daugiau voluoji, tuo geriau).
o įklijinimas įdomiausia dalis, aš vien dėl jo ėmiausi popieriaus gamybos, nes kai bandžiau anksčiau, pamačiau, kad gauti lapai kaip sugertukas, rašant rašalu lieja baisiausiai, tai mečiau. o šiemet per knygų mugę pamačiau kaip dirba restauratoriai ir supratau ko man reikia.
įklijinu klijais kurie yra metiloceliuliozė pagrindu, rezultate slidus paviršius ir tinkamas sugeriamumas, rašymas daug malonesnis nei ant gero spausdinimo popieriaus. (prisiekiu, neseniai rašiau ant jo laišką, tai buvau sužavėta). plius įklijinimas uždeda lanksčią ir nematomą plėvelę, kuri saugo popierių nuo trinties, purvo, šerpetojimo ir pan. žinau, kad kiti dar įklijina lipalu (dėdami jo į masę) arba akrilo laku. o senovėj įklijindavo želatina.

čia, jei kam bus įdomu ir užteks kantrybės, išsamiau ir moksliškiau apie įklijinimus ir kitus popieriaus nuotykius.
http://www.ldm.lt/Rest_centras/Restauratoriai_Vasiliauskiane.htm
http://www.ldm.lt/Rest_centras/Restauratoriai_Simaite.htm

o čia irgi įdomumo dėlei video apie restauravimą, bet liejimas, įklijinimas, džiovinimas panašus kaip gaminant naują.
http://tv.delfi.lt/video/d2CRAVQh/
http://tv.delfi.lt/video/oSwqlVJI/

pepa, būtinai pasirodyk kai išdžius.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 10, 2011 11:59    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rodau savo popierių .Kolkas tik pabandymas,nors į vidų dėjau akrilinio lako,bet kažko man dar trūksta . Volavau,bet gal per smarkiai.Pilksva(pabalo kai išdžiūvo) spalva jau aišku kodėl(pridėjau visokio popieriaus),kitą bandymą darysiu kitaip.Dėjau lignino(buvau skaičius),manau gal jo visai nereikia .Blogai padariau padžiovusi ant laikraščio,jis susibangavo tuo pačiu subangavo ir popierių ,gal būtų gerai jį džiaut ant porolono,viskas vienodai džiūtų.
Dar reikia paslėgti,tik ar smarkiai spaust?Apie klijus metilceliuliozės pagrindu skaičiau google(nežinau ar gera info),negi tinka klijai tapetams ?Peržiūrėjau visą medžiagą, vienur rodo kad įklijinimui reikia ištepti lapą,o kitur rašo kad galima pilti klijus į masę?Tai nelabai atsirenku kas tinka namų sąlygom.
Pėdutės nesimato,liko tik skylės dešiniam lape ,o atrodo lyginau...Šiaip storis ir lygumas visai pakenčiamai gavosi,galvojau bus blogiau.
Priruošiau katilą masės,kadangi tokio popieriaus nenorėjau,tai pamačius triragio bliūdą prisigaminau ir aš ...bliūdų...

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 10, 2011 18:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

viskas čia puikiai gavosi. vėliau greitai įgusit dėl storių ir džiovinimų. reikėjo daryt daugiau lapų, jie masės daug buvo, gi gal kada vėliau prisireiks..

volavimo per daug tikrai nebus.
taip, tinka klijai tapetams, aš ten ir ieškojau. tik reikia skaityti sudėtį, kad kitų priemaišų (papildomų medžiagų) būtų kuo mažiau, arba geriau visai nebūtų, vien metiloceliuliozė. tepimui klijai turi būt gana tirštoki.
į masę pilant klijus manau gaunas didesnė išeiga ir mažesnis efektas. aš renkausi tepti ant lapo. o galima ir taip ir taip (ir pilti į masę ir paskui dar tepti lapus). bet tepti manau bet kuriuo atveju reikia (arba geriausia). bent man tai dar ir smagiausioji/maloniausioji dalis

dėl porolono nežinau, nebandžiau, gal ir padėtų, tik ar nebus taip, kad jame susikaupusi drėgmė jį ir drėkins atgal ant laikraščio nedėčiau, vien dėl to, kad gali atsispausti raidės. o dėl pasibangavimo kai uždėjau ant paprasto plono popieriaus, pamačiau bangeles iškart nuėmiau, nes tos bangelės man ir odinį viršelį yra pagadinusios , jau žinau aš jas.
džiovinimas mano vyksta keliais etapais, pradžioj laikau šlapius ir išvoluotus ant stalviršio arba ant stiklo (kaip kuriam išpuola), niekaip neuždengtus ir nepaslėgtus. jei jis nuo šlapumo prilipęs taip ir išdžiūsta, niekur neatlipęs nuo to paviršiaus, tai būna idealiausia (dažniausiai taip ant stiklo man gaunas). bet jei kampai matau jau atšoko ir džiūsta ir riečias greičiau nei kitas plotas, tada "paslegiu" nedideliu svoriu, maždaug žurnalo plonumo knygele, nes jei labai prispaustas, tada nesivėdina ir nedžiūsta. dar vėliau priklausomai nuo pasibangavimo lygio ir storio, prieš pabaigą jau paslegiu tarp plokščių stipriai prese (arba jei pražiopsau tai taip lyginu jau išdžiūvusius), neilgam. o paskui jau beveik išdžiūvusius dar pora dienų po knygomis laikau). kiekvieną atskirai. žodžiu paskui kiekvieno lapo džiuvimo procesą stebiu ir kaišioju pirmyn atgal o kartais dar rankom glostau ir savo šiluma džiovinimą greitinu..
įklijinu kažkur džiuvimo pabaigoje (prieš pabaigą). abi puses. (tik tada vėl per nauja tenka džiovint, nes jis sudrėksta ir pasiraito nuo klijų, bet čia jau būna greičiau). kartais tas papildomas sudrėkinimas padeda kai lapas būna jau perdžiūvęs ir susibangavęs, tai leidžia pataisyt.
antrai knygelei man lapai jau žymiai mažiau banguoti gavos. dabar jau ir neliesdama lapo, vien pažvelgus žinau kiek jame drėgmės.

beje, ar žinote, kad..
senovėj vietoj volavimo popieriaus plonumą ir slidumą formuodavo ilgai ir nuobodžiai lapą kaldami plaktuku..
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 13, 2011 17:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

štai ką internete radau (etsio lobynuose), labai patiko paprasta, bet įdomi idėja:

siuvimas ir audimas ant popieriaus
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 13, 2012 17:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
labai patiko paprasta, bet įdomi idėja

Liuks,jau susigeneravo mintis kaip bus galima pasinaudot šita idėja,nes pora lapų popieriaus gavosi knygoms per stori .
Dabar dėl popieriuko.
Dariau iš spausdinimo popieriaus ir spalvai įmečiau servetėlių,tai masė kaip ir gera būtų,bet vat džiūdamas banguojasi,kas man visai nepatinka.
ir nežinau ar galėsiu paskui po įklijinimo jį tokį panaudot.
Kitą partiją jau slėgiau drėgną,berods šitas džiūsta padoriau,tik dar drėgnas,negaliu pasakyt ar bus gerai kai išdžius,bet bangos kolkas nesidaro.Aš jį paslėgiau po vieną lapą ir džiūvimo laikas daug ilgesnis negu atvirai džiovinant.
Kaip teisingai reikia paslėgt?
Vėliau kai bus laiko įdėsiu nuotraukas kaip dariau.Negalvojau kad didesnio kiekio popieriaus gamyba gali suvalgyt tiek laiko,jau antra diena kuičiuos
,pūslėtom rankom nuo voliuko.Dabar supratau kodėl jis vadinamas brangiu ...

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Kovo 13, 2012 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

ir nežinau ar galėsiu paskui po įklijinimo jį tokį panaudot.

Kaip teisingai reikia paslėgt?

Negalvojau kad didesnio kiekio popieriaus gamyba gali suvalgyt tiek laiko,jau antra diena kuičiuos

,pūslėtom rankom nuo voliuko.Dabar supratau kodėl jis vadinamas brangiu ...

bet kokį susibangavusį ar per storą ar netolygų lapą galima (būtina) panaudoti aptraukiant dėžutes ar viršelius (pusdrobiniam ar pusodiniam viršelyje)
beje, nežinau ar sakiau, lapo storį ir masės pasiskirstymo tolydumą galima pamatyt žiūrint prieš šviesą, aš pagal tai ir lapus paskui rūšiuoju į tris rūšis - visai plonus, normalius ir visai storus viskas susieina, tarkim ploni eina knygutės lapams, tai stori tos pačios knygutės dėžutei, ir nebereikia sukti galvą medžiagas derinant.. (dabar vienai knygelei su rankiniu popierium kaip tik dariau dėžutę, bet kol kas liko nebaigta, nes neturiu viršui medžiagos, o blogiausia, kad (ir man pasitaiko) vienu milimetru apsiskaičiavau (ir žinau kuriuo metu klaidą padariau, išmatavus užsirašiau ne iš karto, o kol skaičių minty nešiojau, vieną mm ir pamečiau), o popieriaus kitai tokiai dėžutei nebeturiu ir nebeturėsiu tai dabar tampau ir prievartauju šitą )

teisingai paslėgt reiktų (antroje džiovinimo pusėj) kuo mažesniu svoriu - plona knygelė, brošiūrka ar žurnalas, gal kartono gabalėlis (per visą plotą) puikiai tiks, tai tada ir oras vaikšto ir bangos, bent jau didelės nekyla. bet aš isigudrinau džiovinti ant to, ant ko voluoju, t.y. išvoluotas ant stiklo ar slidžios plokštės pradžioj lapas kol šlapias prilimpa, jeigu džiūdamas taip ir lieka prilipęs tai idealu. o kartais jis nuo raitymosi atšoka ir tada jau laikyk arklius.. jei išdžiūsta prilipęs, lapo nenuėmus įklijinu vieną pusę, vėl išdžiovinu, tada atlupu su kauliuku, apverčiu, įklijinu kitą pusę, tada jau prilaikau kiekvieną lapą lengvu svoriu. o jei situacija reikalauja, dar prieš galą įdedu tarp lentų (kad kietas paviršius būtų) ir dedu į presą visu pagėgumu suslegiu - išsilygina. pradėjus daryti būtent taip bendras lapų banguotumo laipsnis sumažėjo laabai ryškiai. na ir kai atrodo jau išdžiūvęs vistiek dar po vieną lapą tarp knygų sudedu (tada stovi ant stalo tokie knygų bokštai ) o ir paskui krūvoj kai būna irgi stengiuos laikyt (sandeliuot) po svoriu.. bet kaip sakiau, paskui lapus rūšiuoju, kadangi jie neišvengiamai gaunas labai nevienodi.

tai vat būtent, šiaip ten viskas kaip ir paprasta, bet vat tas tūpčiojimas apie lapus džiovinimo metu tikrai atima laiko. net būdavo palieki įklijintus, išeini iš namų ir galvoji, o jau išdžiūvo ar ne, ar atšoko ar ne, gal jau reiktų lėkt namo, kad laiku paslėgt, ir pan.

o kaip ten su voleliu pūsles nusitrynėt tai nelabai įsivaizduoju ar daug lapų darėt ar labai spaudėt? ar volavot kažkuo kitu? voleliu spausti labai nereikia, geriau nestipriai, bet ilgai. neseniai kaip tik nusipirkau naują volelį, didesnį ir tvirtesnį, nei prieš tai turėjau, tai labai džiaugiuosi. minkšta guma, lengva ir malonu dirbti.

božė, ir vėl kiek prirašiau.. gi neskaitys nieks

jau man kirbėjo mintis vėl užsiimt ir pasidaryt naują partiją popieriaus, o dabar kai pajudinot temą dar labiau užsimaniau.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 01:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
paskui rūšiuoju į tris rūšis

Aišku,o aš galvojau kad nemoku susitvarkyt su popieriuku ,man irgi gavosi trijų rūšių.Taip ir galvojau kad panaudosiu storesnius lapus dėžutėms arba dekorui.Dabar jau supratau kaip reikia daryt kad gautųsi plonesnis ,nėra lengva tokį rezultatą išgaut kaip ir visur reikia tiek praktikos tiek žinių...
triragis rašo:
teisingai paslėgt reiktų (antroje džiovinimo pusėj) kuo mažesniu svoriu

Susiprotėjau kai jau dariau antrą partiją,dar bandysiu pirmuosius tvarkyt po įklijinimo,vistiek drėgmės gaus tada bandysiu slėgimo būdu ataitaisyt,nors nėra taip baisu.
triragis rašo:
išvoluotas ant stiklo ar slidžios plokštės

Voluoju(pabaigoje) ant slidaus padėkliuko,mes juos naudojam kai valgom,įdėsiu nuotrauką bus aiškiau.Nuo jo gerai atlimpa ir džiovinimui visai tiko tik slėgiau mažiau nes necirkuliuoja oras.

triragis rašo:
tada stovi ant stalo tokie knygų bokšta

Taipogi prikroviau knygų ant jau išdžiūvusių lapų,o kai vešiu tai spaustuvu tarp plokščių suspausiu.
triragis rašo:
gal jau reiktų lėkt namo

Nu ir aš taip tupinėju,galvojau kad perdedu,bet pasirodo taip reikia .
triragis rašo:
pūsles nusitrynėt tai nelabai įsivaizduoju ar daug lapų darėt ar labai spaudėt?

Dariau daugokai lapų.Pradžioj kol nusisunkia vanduo volavau labai švelniai ir atsargiai,kai jau lapas išsausėja ir susiformuoja,tada jau volavau stipriai ir ilgai.Čia taip dariau paskutinius lapus užtat jie visi mano galva gavos tinkami knygoms ir pakankamai ploni.
triragis rašo:
božė, ir vėl kiek prirašiau.. gi neskaitys nieks

Taigi aš skaitysiu,nes turiu tokią madą perskaityt kelis kartus ,mat iš pirmo karto nepavyksta,vis ką nors praleidžiu ...
triragis rašo:
pasidaryt naują partiją popieriaus

Smagu,bus man paskatinimas ir kas už ausų patempia

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 02:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pepa rašo:

Dariau daugokai lapų.Pradžioj kol nusisunkia vanduo volavau labai švelniai ir atsargiai,kai jau lapas išsausėja ir susiformuoja,tada jau volavau stipriai ir ilgai.Čia taip dariau paskutinius lapus užtat jie visi mano galva gavos tinkami knygoms ir pakankamai ploni.

volavimas daugiau duoda paviršiaus sliduma, suspaudžia masę, tad sutankina ją, iš dalies gal dar aplygina storį, bet lapo plonumui įtakos beveik neturi. jis nesikočioja kaip tešla vis plonyn, o jei kažkiek kočiojas, tai praranda stačiakampį lapo formatą. lapai būna plonesni, todėl, kad semiant masę iš vandens, tos masės kiekis vandenyje nuolat tolygiai mažėja, todėl ir pasemiam (išgrėbiam) jos vis mažiau, todėl ir lapai gaunas vis plonesni. o paskutiniai patys ploniausi tai aš įsigudrinau, pasiruošiu po ranka nusunktos masės, ir kas du trys lapai vis jos dadedu (na per praktiką dar išsiaiškinsit kiek ir kada), taip gaunas vienodesni lapai ir mažesnis "bangavimas" tarp storų ir plonų lapų, arba dar kitaip tariant, tų vidutiniškų, "normalių" lapų procentas smarkiai išaugo, o normos neatitinkančių smarkiai sumažėjo.
Citata:
Taigi aš skaitysiu,nes turiu tokią madą perskaityt kelis kartus ,mat iš pirmo karto nepavyksta,vis ką nors praleidžiu ...

tai vat ir negerai, vadinas informacijos primalu tiek daug, kad reikia vargti kad suvirškinti.. nu bet taip gaunas kai noris daug ir greitai susakyti..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 10:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
vėl kiek prirašiau.. gi neskaitys nieks

vat ir apsirikot, skaitau labai įdėmiai nors popieriaus dar nebandau daryt, vis atidedu ateičiai. Kaupiu žinių bagažą taip sakant.
pepa, labai gražus tavo popierius, ten gėlių žiedlapiai įmaišyti?

pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 18:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
volavimas daugiau duoda paviršiaus sliduma, suspaudžia masę, tad sutankina ją

O aš dar prie viso to buvau pripliusavus ir plonumą.Be reikalo taip stipriai spaudžiau ,pati kalta kad neišsiaiškinau,nu bet kad supratimas bedirbant ateina,nelakstysi kas 5min prie kompo su klausimais .
Sustabdžiau popieriaus gamybą,negaliu suskubint ir primalt daugiau klaidų,nes bus gaila sugaišto laiko ir įdėto darbo,tai naktį šovė galvon mintis kad galiu tą masę pabandyt į Londoną nusivešt,juk jai neturėtų nieko nutikt per parą(ryt išvažiuoju).Aš ją nusunkiau per sietelį ir sudėjau į celofaninius maišiukus drėgną.Nusivežus bandysiu vėl pamerkt ir ramiai visą procesą pabaigt.
Aišku būtų labai gaila jei tektų viską išmest(nes prisidariau be mieros),o pasiruošt masės vietoj kolkas galimybių nebus,kombainas ir blenderis lieka čia.

Sarma rašo:
ten gėlių žiedlapiai įmaišyti?

Aha,medetkų žiedlapiukai.Tik jei darysiu kitą kartą biskų norėsiu juos pasmulkint,nes lyg ir didoki gaunas kai išbrinksta.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 19:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galite tą masę visai išdžiovinti, tada ir transportuoti lengva, ir neges, nerugs, bus galima laikyt neribotą laiką (restauratoriai taip spalvos masę laiko). o kai reiks naudoti, išmirkysit ir išmaišysit.
Atgal į viršų
pepa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Kovo 14, 2012 21:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
galite tą masę visai išdžiovinti

Oi koks akmenas nuo galvos nukrito .Jeee,tai popieriuko dar bus ,galėsiu ir neskubėti.
Nu ir ką mes be triragio darytumėm .

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.