Art clay silver
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Lipdymas iš įvairių medžiagų
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 14 Birželio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 08:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute rašo:
agnera, laba grazu...kur jus isdegate savo dirbinius?

dekui Jums! Labai malonu
su isdegimu literaturoje aprasomi trys budai:
1. isdegti rankiniu degikliu - tik dirbinukai ne storesni nei 5 cm ir ne sunkesni nei 25 g ir netinka turiniam darbam, kuriuos naudojant gaminta nezinau kaip isverst "cooper"
2. isdegti ant dujines virykles - tik dirbinukai ne storesni nei 5 cm ir ne sunkesni nei 25 g ir netinka turiniam darbam, kuriuos naudojant gaminta nezinau kaip isverst "cooper"
3. Iskepti krosnyje, kur kepa stikla ar porcelena. Esme kad krosnis sugbetu isilti iki 650 laipsniu ir sugebetu islaikyti pastovia temperatura. Daugumoje rekomenduoja degti 800 laipsniu temperaturoje.

o as bandymu metodais ir konsultavimusi su vienu pazystamu juvelyru, kuris pakiso sia minti atradau ir ketvirta buda - isdegti dirbinius ant spiritines lemputes. Realiai principas panasus kaip su degikliu ar dujine virykle. Kaitini kol uzsidega ir isdega risamoji medziaga, tada dar kaitini iki raudonumo ir nuo tada jua kaitini tik 1 min. Pakaitinus ilgiau darbas gali perkaisti, imti raitytis ir t.t.

va taip va

dar idesiu viena darbiuka:

Auskarai "Atsiminimai"
Išskirtiniai, stilingi, originalūs. Art Clay sidabro svoris 6,06 g, su užsegimais - 7,63 g. Tiks damai, mėgstančiai būti pastabėtai!

Dziaukis mazomis smulkmenomis... nes tai proga didelei laimei tyliai priselinti prie taves..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Gruodžio 2006
Pagyrimų: 2

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2009 Vasaris (Suma: 1) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 11:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu idomiai..ant spiritines lemputes..o kas cia per daiktas tiesa sakant nelabai isivaizduoju
turiu pakuote sidabro art clay, bet nebezinau kur isdegti tai ir nelipdau bijau as tu degikliu...
siaip esu padariusi va tokius auskarus
https://picasaweb.google.com/margaryta.l/MargaritosGalerija#5542293459072280482

štai ir aš
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 13:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip smagu, kad ši temukė pradeda po truputį judėti Jau senokai labai knieti pabandyti paminkyti Silver Clay, bet vis atidedu. Kažkaip nėra daug informacijos apie šiuos darbus. Labai norėtųsi, kad savo patirtimi pasidalintų mergaitės, kurios realiai čiupinėja Clay ir daro darbelius. Nes vien tik teorinės žinios nieko gero, tik bendrą supratimą suteikia. Gal atsirastų informatorė šioje temukėje?

Dar labai stabdo būtent išdegimo procesas. Gyvenančios didmiesčiuose turi daugiau galimybų - ten galima kažkur nunešti darbelį išdegimui, o mums iš provincijos tikrai liūdna šiuo klausimu. Galime pasikliauti tik savo jėgomis.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 13:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as kuo galesiu, tuo padesiu. Nesu super duper profe, bet esu bandziusi ir ciupinejusi. Pirmuosius pradmenis gavau is Karolinos, buvau kursuose pas ja Kaune, ji anksciau cia pakonsultuodavo, bet dabar yra dingusi kazkur.

Del isdegimo - tai ar dideliam mieste esi, ar mazam manau realiausia pasidaryti salygas darbui namie. As kiek bandziau ieskotis krosnies kad man kas isdegtu - tai vargo vakariene. Jei tai molio krosnis tai arba ji neturi galimyebs tokios tempertauros palaikyt, arba ji tokia didele kad kaitint iki tiek kiek man reikia daug kainuoja ir niekas nesutinka ir t.t. ir pan.
Zodziu geriausiai jei turit dujine virykle - nors siais laikais irgi deficitas. Realiausiai painvestuoti ir nusipirkti degikli is senuku, arba pabandyt susisaudyt spiritine lempute ir paskui spirito, kas irgi yra deficitas.

ikeliu savo lemputes foto. Tokios naudojamos labaratorijose, pagooglinkit gal rasit pirkt, o gal kas kokioj mokykkloj sena atiduot, ar kokioj vaistinej. Paklausinekit pazystamu

Dziaukis mazomis smulkmenomis... nes tai proga didelei laimei tyliai priselinti prie taves..
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 13:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu idomiai..o tai ant dujines tokios lempos negalima? na va kaip cia http://www.e-senukai.lt//801197150187_2.html nes panasia turim...

beja as ir pas Karolina buvau, bet dabar ji dingo tai ir nezinau ka daryti....

štai ir aš
Atgal į viršų
Dekolina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Kovo 2009
Pagyrimų: 1

Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 14:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai va , ir aš buvau radusi, kad Kaune kursai organizuojami, bet dabar neberandu nieko panašaus.
Reiks pašniukštinėti spiritinės lemputės. Dar sudomino dujinė viryklė. Pas mane normali dujinė viryklė, bet nelabai suprantu, kaip su ja išdegti galima būtų. Na, uždegi tą vadinamą skylę, ugnis dega ratuku, o kaip tas degimo procesas tuomet vyksta? Atleiskit, gal durnokus klausimus užduodu, bet noriu išsiaškinti viską nuo...iki.
Beja, o kur, merginos, Clay perkate, Lietuvoje, ar siunčiatės iš kur nors?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 15:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute - gerai ideja, nepagalvojau apie tokia dujine lempa. Manau tokia irgi tinka! Esme yra tame, kad reikia ikaitinti sidabra iki raudonumo - todel turi buti kaitri liepsna. Butu labai idomu jei isbandytum ir parasytum ar pavyko
butume atrade nauju degimo budu!

Dekolina, pastudijuok atidziai abi temas apie Art Clay moli, rasi tikrai daug naudingos informacijos ir naudingu nuorodu.
Idedu video kaip dega su degikliu http://www.youtube.com/watch?v=4ZRLhX2z6BM
ir kaip ant dujines virykles http://www.youtube.com/watch?v=Wc-wfJ3YpYY

o pirkdau kazkada pas Karolina, o dabar is Lenkijos uzsisakius buvau, nieko pigiau nepavyko rasti, nors ieskojau ir ebay, ir uk, ir jav...
http://www.sklep.planetart.pl/m/2/art-clay-srebro

Atgal į viršų
margute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 23, 2012 15:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai kiek laiko ji reikia degti? 5 min? o kokie pozymiai, kad jis gerai isdege ir kokie pozymiai kad blogai? peciuje tai viskas aisku o via cia tai man jau kyla abejoniu....

štai ir aš
Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Balandžio 23, 2012 17:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

margute rašo:
tai kiek laiko ji reikia degti? 5 min? o kokie pozymiai, kad jis gerai isdege ir kokie pozymiai kad blogai? peciuje tai viskas aisku o via cia tai man jau kyla abejoniu....

dar karat kartoju savo post'a esanti siek tiek auksciau:

o as bandymu metodais ir konsultavimusi su vienu pazystamu juvelyru, kuris pakiso sia minti atradau ir ketvirta buda - isdegti dirbinius ant spiritines lemputes. Realiai principas panasus kaip su degikliu ar dujine virykle. Kaitini kol uzsidega ir isdega risamoji medziaga, tada dar kaitini iki raudonumo ir nuo tada jau kaitini tik 1 min. Pakaitinus ilgiau darbas gali perkaisti, imti raitytis ir t.t.

pagooglinkit merginos, daug info yra jei nepasitikit manim

http://www.youtube.com/watch?v=4ZRLhX2z6BM

tik bukit budrios rinkdamos medziaga, nes yra dvi rusys clay sidabro - Art clay ir dar kazkoks, kur nepamenu pavadinimo, kazkaip is P raides. ju degimo instrukcija skiriasi...

sekmes!

Atgal į viršų
agnera
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 24, 2012 11:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

prisiruosiau biski Jus pakonsultuoti, greitu metu ikelsiu darbo su Art Clay silver mokomama medziaga su foto ir aprasymais, kol kas pafotkinau toki naudinga lankstinuka

http://images112.fotki.com/v685/photos/8/1759878/10618525/20120424632-vi.jpg[/img]

Atgal į viršų
Ina31
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 25, 2013 14:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos, man kilo klausimelis. Gal zinot, ar papuosalai is sios medziagos trapesni uz papuosalus is iprasto sidabro?
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Lipdymas iš įvairių medžiagų Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 55

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.