Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 13, 2012 14:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiandien pirkau Meno mūzoj popieriaus albumui.
Lapams paėmiau 150 gramatūros (tik vienam šone raidės gamintojo įspaustos, teks nupjaut...). Storesnis manau negražiai lenksis.
Ir to aceit kalkinio popieriaus - kažkaip kitaip vadinasi, perklojimams?, užmiršau. Berods 40 gramatūros. Truputėlį plonesnis nei kalkinis, nes siūlė ir to, bet rekomendavo imti šitą, tai paklausiau. Sarma, galėčiau pafotkint, jei įdomu
Plius lino namuose nusipirkau atražų už... 41 centą
Lieka siūlų paieškot. Sarma, kokiais siuvai? Lininiais? Turiu storesnių lininių, bet baltų, tai netiks man prie spalvinės gamos...

Ir pabaigai klausimas - long-stitch įrišime kiekvienas lankas įsiuvamas atskiru siūlu?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 13, 2012 14:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū Tačiau jau susiuvau puslapius pagal tą senąjį būdą:DDD Žiūrėsim, kas gausis:)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 00:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sarma, meno mūzoj paklauskit balto kalkinio popieriaus ar kaip jį, jie duos visą "paletę" jų storių, ji ir taip ant prekystalio kartais guli, tai ten tų storių skalė beveik prilygsta popieriaus storių skalei, išsirenki kokį nori, tad galima ir visai standaus "plastiko" tarplapius (čia aš taip juos vadinu, nežinau ar tai teisinga) dėti, bet albumo vidurių kaina padvigubėja skaudžiai.. koks maniškis buvo tiksliai nepamenu, bet iš vidutiniu, tikrai gana tvirtas. kibirkštėle, tikrai, jei galit, pafotografuokit kokį ten pirkot (jei pavyks parodant kaip laikosi laisvai perlenktas (iš to matysis standumas/storis) ir peršviečiamumo laipsnį).

kibirkštėle, jei turit baltų lininių siūlų, taigi idealu! nusiperkat medvilnei/audiniui ar pan. skirtų dažų ir nusidažot bet kuria norima spalva. net akvarele galima bandyt.. gi vistiek paskui siūlas dar vaškuojamas..
long stitche, kaip ir paprastoj knygoj siūnama ištisu vienu siūlu visa knyga. ir ypač lons stitche, kuriame visi mazgai ir taip pernelyg matomi.

TVagne rašo:
Ačiū Tačiau jau susiuvau puslapius pagal tą senąjį būdą:DDD Žiūrėsim, kas gausis:)

rimtai, tą būdą reiktų pamiršti.
o tas kaip sakote biuro popierius kaip tik puikiai tinka (ir net labai rekomenduotinas) darant pirmas knygas. ypač jei pavyktų rasti to storesnio, kur sarma minėjo.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 15:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, tai ne tą pamokėlę buvau radusi. Einu Sarmos nuorodų paieškot.
Dėl siūlo dažymo reiks pagalvot, bet abejoju dėl storumo, nors storesnis geriau?

Popieriaus foto. Šitas gulėjo tik įėjus dešinėje pačiame gale. To kito siūlė tai iš sandėliuko, tas buvo storesnis. Kaina 1,40 už lapą. Dydis 80 x 60 cm. Jei gerai pamenu - gramatūra 40.

Jei foto netinka, sakykit.
Penki lapai

Vienas lapas

Perlenktas?

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 15:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki:)
Na štai ir antroji mano knygutė. Šį kartą grybų truputėlį mažiau, bet dar daug:DD Lapai - iš biuro popieriaus. Jis labai plonas, bet, kaip jau Sarma minėjo - yra storesnio, kurio, deja, galėsiu įsigyti tik šeštadienį, kai su seserim ir dar kuo nors pagaliau išvyksiu iš namų, sugalvojusi kokį nors įdomų būdą sėdėti mašinoj. Knygutės viršelis iš medžiagos, storesnės nei lino, kietesnės. Kaspinėlis iš tokios pat medžiagos, tik kitos spalvos. Priešlapiai tokie patys kaip knygutės lapai. Puslapių:70:))

Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:

Dėl siūlo dažymo reiks pagalvot, bet abejoju dėl storumo, nors storesnis geriau?

Popieriaus foto. Šitas gulėjo tik įėjus dešinėje pačiame gale. To kito siūlė tai iš sandėliuko, tas buvo storesnis. Kaina 1,40 už lapą. Dydis 80 x 60 cm. Jei gerai pamenu - gramatūra 40.

šitam įrišimui kuo storesnis siūlas, tuo geriau. ir lankus storesnius galima, tada padidėja tarpai tarp lankų, taigi ir tarpai tarp skylučių nugarėlėje (mažesnė rizika, kad perplyš toj vietoj).

paskutinė foto tiesiog nuostabi, pati iškalbingiausia . nesuprantu, kodėl jums neparodė tų kitų popierių. šitie yra rusiški, kaip senais laikais senuose albumuose, bet ten turėjo būt dar kitokie, jie kitaip atrodo (gal tai ne kalkinis popierius, o kitaip vadinas, tai ir neparodė ), labiau matiniai - mažiau permatomi ir be to blizgaus paviršiaus, tai jų siūloma ne tik skirtingų storių (gal nuo 30 iki 100g), bet ir kelių skirtingų formatų (nuo A5 iki A2 berods). turiu dar gabaliuką, kai pasikrausiu fotika pabandysiu nufotkint.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 16:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai sakau, siūlė dar vieno kažkokio, kalkiniu vadino (nes šitas kažkaip kitaip vadinasi). Anas storesnis buvo.

Dėl siūlų supratau. Pirkau 5 lapus albumui, planuoju perpjaut perpus ir lenkti. Tai lankų pas mane kokie trys tik bus...

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 16:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
Tai sakau, siūlė dar vieno kažkokio, kalkiniu vadino (nes šitas kažkaip kitaip vadinasi). Anas storesnis buvo.

.

ne ne, aš supratau, ten visai kitas, nes jo buvo ne vienas storis, o keletas (gal šeši lapeliai paletėj, t.y. šeši skirtingi storiai, nuo ploniausio, iki storiausio). kitaip tariant vienos rūšies buvo siūlomi du skirtingi storiai (tai tie, kuriuos jums rodė), kitos rūšies šeši skirtingi storiai. gal pasikeitė asortimentas..
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

2010 Gruodis (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 17:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos,pagaliau atsiradau ir aš darbe dedlainas, plušu išsijuosus. Nebespėju čia proceso sekti.
Kibirkštėle, ačiū už fotografijas, triragi- ačiū už išaiškinimus kas per žvėris tas popierius yra. Na kaip pavydžiu jums, kad galit kada panorėję meno mūzon nušuoliuot. Man tai jau kaip skrydis per Atlantą, išsiruošt kone visai dienai, dažniausiai laukiu kol supuls daugiau reikalų idant laiko ir pinigų nešvaistyt. Vat tas gyvenimas galulaukėj šalia visų gryno oro privalumų turi ir aibes trūkumų
TVagne, sparčiai darbuojiesi nepaisant lovos režimo Antra knygutė jau daugiau parodyta, tai ir daugiau galima įžvelgt klaidelių. manau ir pačiai jos matosi, bet dar galim kartu pažiūrėt.
Storas kietas audinys pakišo koją kampukams. Tavo darytas būdas tinka jei audinys plonas, o apklijuojant storesniu naudok kitą. Va taip- žiūrėk nuotraukas ir paaiškinimą akademijos klasėj
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4818&postdays=0&postorder=asc&start=25

dar matyt audinio pūslelės, reiškia ne visur kliuvo klijų. Kokiais klijavai?
Kompozicijos reikalus viliuosi, kad ir triragis pakomentuos. Tas kaspinas vizualiai per sunkus. Aš jį keisčiau keliais nedideliais/ skirtingo dydžio kitos spalvos audinio apskritimukais, kilpine siūle prisiūtais prie viršelio audinio- dalis apskritimų apačioj po nėriniu, dalis- viršuje. Ir net apatiniame viršely galima būtų kokį uždėt...
Tačiau nepaisant visko, progresas akivaizdus. Sėkmės ir nekantriai laukiam naujos knygos

Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 14, 2012 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal, nes klausiau kalkinio popieriaus, tai tik dviejų šitų rūšių rodė.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 19, 2012 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki:)
Štai ir mano trečioji knygelė! Kadangi ši knyga specialiai vienam žmogui skirta, pagal jo prašymą lapai iš languoto popieriaus. JO gavau iš didelio A4 formato languoto sąsiuvinio. Pati vidinė viršelio dalis iš kartoninės dėžės, viršelis apklijuotas vyšninės spalvos (mes ją namie labiau bordava vadinam:DD) kartonu, ant jo - gėlytė, veikiau toks ornamentas, taip pat padarytas iš kartono, tik rožinio. Viduryje sagutė su kačiuku ant jos (taip pat pagal prašymą) Taigi, laukiu įvertinimų! )

[ Antr. Birželio 19, 2012 17:14 ]
Beje, pirmo lapo kampai užsiraitę. Per naktį paslėgsiu ir nebesiries:))
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 19, 2012 20:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Oho, knygrišystės artelėje darbas verda
Ir aš šiandien plušėjau prie tokio albumėlio, rytoj tikiuosi galutinai užbaigt ir tada pasirodysiu.
TVagne, matau, kad su popierium kampelių reikalai gerėja, tik dar vienas patarimas- kai apklijuoji viršelį būtinai kokiu kietu bet švelniu daiktu apibraukyk visas briauneles, kad jos būtų dailesnės. Šiaip šitai procedūrai nepamainomas yra kaulinis lankstytuvas. Jis kaip knygrišio simbolis, jei dar neturi rekomenduoju įsigyt, daug visokių veiksmų su juo galima daryt.
TVagne rašo:
vidinė viršelio dalis iš kartoninės dėžės,

Va šio kartono šiukštu nenaudok, mat jis viduje būna tiks gofruotas. Ar čia vientisas, be to vidinio sluoksnio? Gofruotas kartonas visai neatsparus deformacijoms.
Nenorint išlaidaut perkant naujo kartono lakštus (o jo dar ir nebūna įprastose kanceliarinėse)galima imti senų nevertingų knygų viršelių kartoną.
Matau didelį tarpą tarp knygos bloko ir viršelio nugarėlės, manyčiau padaryta paklaida nustatant kietviršių matmenis.
Beje, ar skaitei akademijoje apie popieriaus ir kartono kryptį? Tai toks svarbus dalykas, kad ohoho. Anksčiau dar būdavo kartais "sugriešiju" su ta kryptim, bet kai pamačiau, jog kliūrkos daikte atsiranda būtent dėl jos nepaisymo, dabar kožną popierių testuoju.
Lankstinys viršelyje žaismingai atrodo, tik gal praktiniu požiūriu ne itin parankus. Kyla pavojus, kad jis greit susimaigys. Šiaip jau visokių iškilų ir linkusių deformuotis aksesuarų knygose geriau vengti.
Tai va, kad prirašiau pastabų
Dabar reiks ketvirtos knygos, kad tuos trūkumėlius ištaisytum.
Ir žiū, pamažu pamažu, žingsniukas po žingsniuko perprasi procesą, o tada jau tik fantaziją įjungt ir pirmyn

Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 19, 2012 21:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai tamsios foto, Agne, bet ta viršelio dekoracija, manau greit susidėvės. O šiaip smagu, kad taip aktyviai bandai gaminti knygas

Sarma, pagal kurią nuorodą darei long-stitch'ą? Susipjausčiau popierių, kalkinį popierių, paslėgiau. Beveik suformavau viršelio idėją, liko popieriaus priešlapiams nusipirkti. Rytoj einu į pokalbį dėl darbo, tai apstojo darbai...

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 19, 2012 22:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
pagal kurią nuorodą darei long-stitch'ą?

Pavarčiau "Rankų darbo knygos"- ten kur yra mėlyna knyga medine nugarėle.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Birželio 19, 2012 23:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu va, nors ir pavėluota, bet ataskaita, štai tas popierius albumams, kurį aš perku, matos, kad jis labiau matinis ir iš abiejų pusių vienodas. ir kiek tvirtesnis už rusišką.

buvau ten vakar, tai A3 ir A4 formatai, o storis nuo 40 iki 110.

baigiau metylano dėžutę ir pradėjau gryno MC maišioką. na skirtumas mažas, bet yra. sakyčiau naudoti patogiau metylana, bet savybės ryškesnės MC, (na taip ir galima tikėtis, kai specifinė medžiaga ar priemonė pritaikoma plačiajai visuomenei naudojimui buityje). tirpsta MC milteliai gal dešimt kart sunkiau ir lėčiau, yra šiek tiek "purvinesni", ne tokie skaidrūs kaip metylan, bet finale man pasirodė, kad jie tvirtesni už metylaną. ir lyg ir išeiga didesnė gaunas, nežinau kodėl, netikrinau, bet an pasirodė, kad norint išgaut tą patį tirštumą, miltukų tenka įberti daugiau nei darant su metylanu.
naminio popieriaus atsargos ištuštėjo, tai konvejeris vėl įjungtas, kad vėl ilgam prisigamint.

TVagne, o kaip gi paslėgsi dabar, kai lankstinys trukdo.
apie popieriaus krypti matau, kad neteko girdėti (pagal viršelio popierių matos)
Atgal į viršų
TVagne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 20, 2012 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, jau sutvarkiau:) Knygą dėjau atvertusi viršelį, tik ant lapų.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 20, 2012 14:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragi, turėsiu mintyje

Sarma, nekilo mintis ten pažiūrėt. Ten tame pavyzdyje su lentute jungiamųjų dygsnių nematyt. Pas tave irgi. Bet atsivertus matosi mazgeliai, ar ne?

Dabar taip, sudvejojau dėl nugarėlės storio. Ramybės būsenoje lankai yra ~2cm aukščio, suspaudus ~1,2cm. Nuotraukoms reikia 4mm kompensacijos(vienam lankui) (Matavau pagal Sarmos patarimą, kai reikia pamatuot kelias nuotraukas ir padalint iš skaičiaus) Lankų skaičius 5.
Skaičiuoju taip: 1,2cm + 4*0,05 -> suapvalinus ~1,5. Ar nebus per mažai? Išsipjoviau 2cm, bet gal per daug?

Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 20, 2012 14:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Išeinu ant podiumo su naujausiu tvariniu. Kaip visada- eksperimentuota. Jau esu rašiusi, kad nusipirkau tekstilinių dažų. Čia naudojau tokius a la "aukso".
o naujiena ta, kad išbandžiau piešt su trafaretu. Kadangi nesu gera piešėja, o ant audinio suklydus jau neištrinsi, tai trafaretas rodėsi geriausia išetis, ir nenusivyliau.
Linksmiausia, kad internete pilna trafaretams paveiksliukų (suvedi gūglėj stencil). Tad atsispausdinau, išpjausčiau ir paišiau. Aišku, išpjaustymui reikia įgudimo, bet rinkausi nesudėtingą motyvą, tai visai neblogai gavosi.
Dar vienas eksperimentas- norėjau paslėpto lapų surišimo. Tai štai kas išėjo.
Surišimo juostelė slepiasi po viršutiniu kietviršiu. Žodžiu viršelis- tai 2 kietviršiai, nugarėlė ir dar dvi 3cm pločio juostos, ir 4 šarnyrai

Kietviršius apklijavau lininiu audiniu, naudojau metylaną, kuo toliau tuo labiau man jis patinka.
Viduj štai taip

atlasine juostele susiūti 24 lapai. Iš jų 14 baltų storesnių akvarelinio popieriaus, galima klijuot nuotraukas, padariau kompensacijas kiekvieną baltą lapą užlenkdama. Ir 10 gelsvų plonesnių, 160 gramatūros- rašymui, tie jau be kompensacijų.
Albumo matmenys 27 x 21,5 cm
tas tamsesnio lino rėmas viršutiniam kietviršy tai rėmelis nuotraukai, galima įbrukt 11 x 9 cm dydžio.
Iš arčiau piešiniokas

[ Tr. Birželio 20, 2012 14:45 ]
Kibirkstele rašo:
pavyzdyje su lentute jungiamųjų dygsnių nematyt.

Ten kettle stitch slepiasi po viršelio nugarėle. Daryk ją arti bloko krašto, bus lengviau su adata sukiotis. mano knygelėj kettle 1cm nuo krašo atstumu.
Kibirkstele rašo:
Išsipjoviau 2cm, bet gal per daug?

long stitch'o atveju net nežinau kaip su tom kompensacijom
man atrodo jei lankai ramybės būsenoj 2cm, tai nugarėlės plotis gali būt net daugiau nei 2 cm. Mat ten kompensacijas atstos tarpai tarp lankų, jei suspausta nugarėlė 1,2, tai imant 2 cm plotį tarp lankų bus 4 tarpai po 2mm, regis labai nedidelis tarpas tarp skylučių.
Ai gal palaukim triragio, tai tikrai protingų patarimų gausim. Juolab, kad ir aš galutinai nusprendžiau užsakytam albumui long stitch naudot. na nepatinka man tas vartymasis kaip dabartiniam eksperimente dariau.Norisi lengvesnio, patogesnio atsvertimo.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Birželio 20, 2012 23:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kibirkštėle, geriau būtų ne lankų storį žiūrėt, o vieno lanko. nes suspaudimas viso bloko gali būt labai nevienodas (vienaip suspaus pirštai, stipriau spaustuvas, dar stipriau pjovimo mašina). pagal jūsų skaičius apytiksliai lanko storis 2,5mm, pridėjus kompensaciju stori gaunam 6,5mm -toks bus atstumas tarp skylučių viršelyje. o visa nugarele gaunas 32mm pločio (nuo pirmo ir paskutinio lanko iki nugarėlės krašto paliekat po 3mm).

[ Tr. Birželio 20, 2012 21:12 ]
sarma, labai dailiai ir švariai atlikta knygelė, viršelis toks paprastas, kad regis nori išnykti (bendra stilistika primena vienos moderatorės iš kito forumo darbus ) ,bet toks jausmas, kad darėt suvaržyta, lyg stengiantis paslėpti savo "aš", o tai kartais priklauso nuo santykio su žmogum, kuriam tas daiktas skirtas. nu arba vėl dėmesys buvo skirtas labiau technologijoms
beje, o bantukas kaip nors užfiksuotas?
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 21, 2012 09:21    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
stilistika primena

Tai tikrai. Nes žiūrinėjau tuos darbus tikslu perprasti kaip ten visi užrašai padaromi, kol išsiaiškinau, kad trafaretų būdu. Ir nori nenori, gavosi labai panašios stilistikos.
triragis rašo:
bet toks jausmas, kad darėt suvaržyta, lyg stengiantis paslėpti savo "aš"...arba vėl dėmesys buvo skirtas labiau technologijoms

Permatot kiaurai, nieko nenuslėpsi. Iš tiesų, visas darbas- eksperimentas. Su trafaretu, susiuvimo paslėpimu. Tikrai jis "ne mano" tiek stilistikos tiek visom kitom prasmėm. Šaltas kažkoks. Užtat dabar turiu dar vieną albumą pradėtą, tai jau galėsiu pafantazuot jame.
triragis rašo:
bantukas kaip nors užfiksuotas?

Hmm, surištas... kažko dar nepadariau, taip?

Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 21, 2012 13:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Triragi, nelabai suprantu, iš kur tokie skaičiai pas jus
Ramybės būsenoje vieno lanko aukštis yra ~3 mm, čia gal pridėjau dar.
Viso 5 lankai, tad 1,5cm. Pridėjus po 5mm kompensacijoms, užtektų 3cm storio nugarėlės. Ar vėl nusigrybauju?

[ Kv. Birželio 21, 2012 13:46 ]
Oi, pasigilinau, tai jūsų paskaičiavimai panašūs. Nugarėlę reiks persipjaut

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 21, 2012 17:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:

Viso 5 lankai, tad 1,5cm. Pridėjus po 5mm kompensacijoms, užtektų 3cm storio nugarėlės. Ar vėl nusigrybauju?

[ Kv. Birželio 21, 2012 13:46 ]
Oi, pasigilinau, tai jūsų paskaičiavimai panašūs. Nugarėlę reiks persipjaut

atstumai knygose matuojami/žymimi/rašomi tik milimetrais kaip statybinės medžiagos centimetrais, ne metrais.

pagal šituos jūsų skaičius: 1,5+5 * 5 = 4cm, ne 3 dabar suprantu ko taip dažnai pas jus galai nesueina, matyt teks grįžt į mokyklą matematika pasikartot.

[ Kv. Birželio 21, 2012 14:51 ]
Sarma rašo:

Hmm, surištas... kažko dar nepadariau, taip?

hm, ir patraukus už virvelės pasileistų lapai? ar jie dar kaip nors tarpusavy sutvirtinti? sakyčiau rizikinga, gali ir netyčia atsirišt, gali ir užkliūti už ko, gali ir koks vaikas smalsaudamas atrišt.. bantais nepasitikiu, tik mazgais arba klijais (nesvarbu ar viduj ar išorėj, jei tik jis prieinamas). arba jei blokas papildomai surištas paslėpta siūle.

trafaretinė technika mane irgi domina, bet vien dėl užrašų/šriftų, o ornamentai labai suniveliuoja, nusaldina ir padaro darbus beveidžiais, nuasmenina ir nusausina kūrinį. trafaretiniai dalykai man visada atrodė beverčiai (panašiai kaip dekupažas). nors tikriausiai, panaudojus įdomesnius, originalesnius piešinėlius galbūt ir galima šią techniką reabilituoti ir padaryt kažką savitai ir kūrybiškai.
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 21, 2012 18:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
patraukus už virvelės pasileistų lapai?

Taip lengvai nepažirtų atrišus, ale jei pradėt kedent Taip sakant, neprošal po tuo bantiku darant mazgiuką gal kokių skaidrių klijų lašelį mestelėt (kad ir tų kur iš spalvų namų pirkom
triragis rašo:
trafaretinė technika mane irgi domina, bet vien dėl užrašų/šriftų

Va va, tie užrašai masina ir mane. Nes šiaip jau iš rankos nagi nieku gyvu neišvingiuočiau dievaži. Bet raideles išraižyt tai reikia dar pasipraktikuot Todėl ir pradėjau nuo ornamento. o šiaip jau ornamentas ornamentui nelygus. Jei ne standartinis internetinis, o paties pieštas, dar gal ir ne viena spalva, o su kokiais spalvų persipynimais dažytas, kodėl gi ne
Antra vertus, įdomiais ornamentais tą patį audinį galima padaryt skirtingą. Va turiu lino su katinų sėdinčių pulkeliu- žinomas kaip 2x2 motyvas ir tikrai nusibodęs. Mąstau kaip jį "pakeitus" dažymu.
Plušu prie vestuvinės knygos. Biseriu siuvinėju dekoraciją, kaip lėtai einasi...

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 21, 2012 18:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

galima klijų ant mazgelio (galima ir tų mirtinų), dar galima storai bloko nugarėlę klijais sutept prieš tai, kaip perfect binding, kadangi stori lapai tai blokas laikytusi nepažiręs ir atsirišus virvelei būtų lengva vėl surišt, nereiktų ten po lapą varstyt.. na žodžiu čia tik pasvarstymai tokie.

Sarma rašo:
Jei ne standartinis internetinis, o paties pieštas, ...

tai koks tikslas tada trafaretą dar daryt, jei paties pieštas, galima iškarto ant originalo piešt.
šriftų rašymas yra lavinamas, tiesiog ilgomis rašymo treniruotėmis.
Citata:

Antra vertus, įdomiais ornamentais tą patį audinį galima padaryt skirtingą. Va turiu lino su katinų sėdinčių pulkeliu- žinomas kaip 2x2 motyvas ir tikrai nusibodęs. Mąstau kaip jį "pakeitus" dažymu.

va derinimas su kažkuo, papildymas, geras sumanymas. vis bandau sau įteigt, kad nėra blogų technikų, yra tik blogas, nekūrybiškas, neskoningas jų panaudojimas.

[/i][/quote]
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Birželio 21, 2012 22:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
atstumai knygose matuojami/žymimi/rašomi tik milimetrais kaip statybinės medžiagos centimetrais, ne metrais.

pagal šituos jūsų skaičius: 1,5+5 * 5 = 4cm, ne 3 dabar suprantu ko taip dažnai pas jus galai nesueina, matyt teks grįžt į mokyklą matematika pasikartot.

Turėsiu omenyje.
Kad neturėjau problemų su matematika.
Bet tikrai kažkaip lėvai dauginu
Užsirašau, pasidėllosiu lankus ir tarpus ir paaiškės.

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 4451

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.