Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 2
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 01, 2012 20:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
Aš čia ilgai rinkau info, ir sudėjau į naujos temos pradžią (moderatorė leido sukurti temą) -> http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?p=404928#404928

puikiai padirbėta
a kodėl paleido dar viena psl.?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 01, 2012 21:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:

taip, gita, aš esu vieną paminkštinima aptraukus, be jokių kniedžių ir siūlių, tik klijuoti užlenkti kraštai. esmė, kad porolonas storas, bet kol klijuoji tuos užlenkimus, jis turi būt suspaustas maksimaliai, tiek kiek spaudžias. tada paleistas gražiai įtempia audinį. tiesa, ten formatas nedidelis buvo, tai gal todėl nieks nesirietė.

Pirmiausiai, tai pagarba už darbo eigos įamžinimą! Man tikrai yra ko pasimokyt, nes nuolat tingiu fotografuot, o kai reikia - neturiu (apskritai, labai nemėgstu fotografavimo, niekaip iki pasigilinimo į šią sritį nenueinu, vis atidėlioju ir turiu ne vieną rankdarbį, kuris neįamžintas, nes nenufotografuotas, o jau padovanotas).

Šią tavo knygelę esu mačius, o dabar žiūrinėdama darbo eigą, detaliau apžiūrėjau. Kiek įžiebiu, tai porolonas dėtas visur (?), tik ta dalis, kurioje surišimas, yra susispaudusi? Neįsivaizduoju kaip tai techniškai įmanoma, kartais net gėda klaust, bet klausiu, nes nuo seno laikausi nuomonės, kad nežinot neturi būt gėda, todėl užduodu gal durnus klausimus... O jeigu dar atsakytum kaip šone pritvirtintas tas gražuolis aksomas, tai mano džiaugsmas būtų labai didelis!

Šiaip kai kuriuos jūsų įrišimus dar tik nagrinėju. Esu baisulinė lėtapėdė, tikrai nesiimu užduoties viską išbandyt, bet kartais vienas ar kitas variantas ateina pats savaime, kaip pats geriausias būdas norimai knygelei

triragis rašo:
a kodėl paleido dar viena psl.?

Manau, kad atidarė naują lapą todėl, kad moderatorė turi uždaryt seną temą. Gal tai automatiškai nepasidaro...
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2011 Rugpjūtis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 01, 2012 22:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:

Kiek įžiebiu, tai porolonas dėtas visur (?), tik ta dalis, kurioje surišimas, yra susispaudusi?

O jeigu dar atsakytum kaip šone pritvirtintas tas gražuolis aksomas, tai mano džiaugsmas būtų labai didelis!

ne, porolonas tik ten, kur tas tamsus aksomas, jis ant atskiro kartonėlio, su užlenktu aksomo vienu kraštu, tada tas kartonėlis priklijuotas prie viršelio (kurio neuždengta dalis jau buvo apklijuota kitu audiniu) ir užlenkti visi likę trys aksomo kraštai kaip aptraukiant viršelį įprastai. jei dar bus neaišku sakyk pabraižysiu pjūvį.
kaip suprast šone, ant šono porolono nėra, toje nuotraukoje tiesiog bendras viršelio storis matos, pagalvėlė tokia (aksomas labai sugeria šviesą ir paslepia daikto formą, neįmanoma nufotkint normaliai).
Citata:

kartais vienas ar kitas variantas ateina pats savaime, kaip pats geriausias būdas norimai knygelei

vat būtent
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 5151

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.