Knygrišystė. Gaminame knygeles patys 3
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2012 14:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, dėkui už atsakymus

Ką domina popieriaus rūgšingumas (oi, kaip kartais nerandi to, kas po nosimi! ) - tų markerių gal jau seniai yra Spalvų namų parduotuvėj, tik aš nemačiau...

http://www.spalvunamai.lt/skrebinimas/rasikliai/rasiklis-acidic-identifier-pen.html
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2011 Rugpjūtis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2012 15:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

niu, pažiūrėjau, labai jau įtartinai didelis kainų skirtumas, matomai šitas buitiniam, o tas profesionaliam naudojimui, o man kaip visada noris geriausio galop jaučiu abu nusipirksiu, tam kad palyginti smalsumas pražudė katę.. dėkui už nuorodą.
Atgal į viršų
Kibirkstele
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Birželio 2008
Pagyrimų: 2

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2012 21:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:

Lininių siūlų Kibirkštėlės rūpesčiu jau galima gaut. Vyras šią savaitę dar dirba Vilniuje, o Darbštuolės parduotuvės savininkę puikiai pažįstu - iš siuvinėjimo - tad paskambinčiau ir paprašyčiau, kad sukrautų vyrui lauknešėlį.

Nėra dar jų, užsisakiau, dar tebelaukiu info, kad atvažiavo...

triragis rašo:

taip grafito linijos nusėda ant odos ir piešinys persikelia, vėliau lengvai nusivalo. mat pastebėjau, kad brėžiant pieštuku lieka pieštuko įbrėžimas.

Siuvinėjime susidūriau, kad paprastas pieštukas neišsiskalbia.
Aišku, jei tos linijos užpiešiamos ir jų nesimato, tai gal tinkamas variantas.

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 11, 2012 21:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kibirkstele rašo:
Nėra dar jų, užsisakiau, dar tebelaukiu info, kad atvažiavo...

Labai ačiū, kad pasakei, jau ketinau klausti vyro ar ištaikytų nuvažiuot į parduotuvę. Tikriausiai reikia eit užsisakyt, nes jaučiu, teks palaukt...

Iš medžiagos tikrai pieštukas neišsiskalbia arba išsiskalbia labai sunkiai - vargau ir aš pirmą kartą skalbdama, kai iš nežinojimo žymėjau siuvinėjimo vietas. Bet čia juk užpiešiama.
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 00:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:

Bet čia juk užpiešiama.

o mano atveju linija uždeginama, tai ten pieštukas visai netrukdo, bet būna, kad pridarau linijų ne vietoj (mat eskizą užbaiginėju ant "švaraščio" arba taisau ką nors, arba kai reikia pasižymėti liniją raidelėms, čia sunkiausia), tada paskui ant odos lieka matomos žymės.

nepasirodysiu šią savaite, sugalvojau tai knygelei naują dėžutės tipą (futliarą, net nežinau kaip jis vadinas) išbandyt, kuriame viena sienelė turi būt lenkta. o kadangi ta dėžutė konceptualiai tos knygelės dalis, tai pasistengsiu ištrivoti ir nerodyti knygelės, kol nebus baigta ir jos dėžutė..
Atgal į viršų
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 10:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
išbandyt, kuriame viena sienelė turi būt lenkta

kažkur internete esu mačius kaip viena rusaitė darė lenktą dėžutės dangtelį, tik nepamenu kur. Kažkaip berods ilgokai laikė kartoną ant kažko lenkto su guma ar pan suspaudus.

O aš laukiu kol pas mamą sode baigsis pomidorai, pipirai ir kitos sodo gėrybės Truputį pabodo jau, erzina, kad negaliu normaliai prisėst prie nebaigtų darbų. Ot aš nemoku priebėgom... Neišeina man. Kai įkrentu tai ilgam, o jeigu mažai laiko turiu, tai vis atidėlioju.
Atgal į viršų
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 11:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau tinklaraštį su lenktu dėžutės dangteliu. Tikriausiai tu turi savo būdą, bet gal kitoms kada pravers.

http://monoeuvre-nataleo.blogspot.com/2012/02/blog-post.html
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

Prisijungė: 09 Lapkričio 2009
Pagyrimų: 6

1 vieta (Suma: 1) 2010 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 14:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

triragis rašo:
pasistengsiu ištrivoti ir nerodyti knygelės, kol nebus baigta ir jos dėžutė..

Mes kantriai palauksim, nes jau aišku, kad verta kaip visad
Gita. rašo:
tinklaraštį su lenktu dėžutės dangteliu

oi kokia faina dėžikė
Tinklaraštį prie sekamų pridėjau, reiks giliau pasikapstyt.

Nagi kolegės, aš tai pasidalinsiu įspūdžiais.
Darau tokią kuklią vestuvių svečių knygą. Kietviršiams pasirinkau ploną šilkinį audinį. Ir sumaniau paklijuot tissue popierium, nes taip bent kiek pastorės sakau. Klijavimo procesas kaip ir pavyko kiek gali pavykt iš antro bandymo, bet paskui jau klijuojant prie kietviršių ir vėl ištepus klijais, popierius ties kampais besidarbuojant vėl atsiknoja nuo medžiagos ir taip nervina Šiaip jau mane nustebino tas popierius, atrodo sudrėkęs nuo klijų praskystų, bet ne- lieka gana tvirtas.

triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 16:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:

kažkur internete esu mačius kaip viena rusaitė darė lenktą dėžutės dangtelį, tik nepamenu kur. Kažkaip berods ilgokai laikė kartoną ant kažko lenkto su guma ar pan suspaudus.

O aš laukiu kol pas mamą sode baigsis pomidorai, pipirai ir kitos sodo gėrybės Truputį pabodo jau, erzina, kad negaliu normaliai prisėst prie nebaigtų darbų. Ot aš nemoku priebėgom... Neišeina man. Kai įkrentu tai ilgam, o jeigu mažai laiko turiu, tai vis atidėlioju.

ne, pas mane bus ne dangtelis, o sienelė lenkta, su lenkimu ne problema, laikiklis man didesnis galvosūkis, bet čia sunku paaiškint būtų, kai bus gatavas bus matyt.
o su kartono lenkimu, taip, galima klijuojant du popieriaus ar kartono lapelius palenkt, prispaust prie kokio cilindrinio daikto ir elastiniu bintu apvyniot. tačiau galima ir kitaip, jei spindulys didelis tai tiesiog prie kartono klijuoti ploną popierių, jį glostant tempti į šonus, čia tas pats, kai mums išsiriečia viršeliai kai nereikia ir mes juos tiesinam, tai čia atvirkščiai, ta savybė panaudojama ir padaroma specialiai.
o dabar aš naudojau perkirptas tūteles nuo rankšluostinio arba tualetinio popieriaus, suklijavau kelis sluoksnius, bet kadangi man spindulys netiko, tai dar uždėjus ant reikiamo dydžio cilindro apvyniojau elastiniu bintu ir džiovinau. gavos puikiai, tivrtai ir typtop atitinka knygelės nugarėlės išlenkimą.

jo, tos rudens gėrybės ir man neduoda ramiai dirbti, mane tai obuoliai šiemet užpuolė, tai ir blaškaus tarp knygų ir obuolienių.

[ Kv. Rugsėjo 13, 2012 13:17 ]
Sarma rašo:

... bet paskui jau klijuojant prie kietviršių ir vėl ištepus klijais, popierius ties kampais besidarbuojant vėl atsiknoja nuo medžiagos ir taip nervina .

tai paprasčiausiai blogai prisiklijavo (popierius prie audinio), tai arba klijų tirštumas netiko, arba kol tepėt klijai kampuose apdžiuvo, arba per plonai tepta buvo, ten klijų nereik tausot. man irgi pradžioj taip buvo paskui susitvarkė, beto kraštai ir kampai apsikarpo, ruošiu didesnį gabalą nei reikia gaminiui.
Atgal į viršų
Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 18:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
Šiaip jau mane nustebino tas popierius, atrodo sudrėkęs nuo klijų praskystų, bet ne- lieka gana tvirtas.

O kaip atrodo tas popierius? Turiu tokio plonyčio, bet galvoju, kad ne toks... Mano va toks: http://www.spalvunamai.lt/tissue-popierius/tissue-silko-popierius-turkis-5vnt.html

Paklausiu čia, nors dėžučių tema kita, bet, Triragi, jau kai prabilai apie daromą dėžutę, tai ir klausiu čia - ar tikrai dėžučių gamyboje kartonams suklijuoti yra naudojami Moment klijai? Vis užrėplioju ant pamokų ir šis klausimas neduoda man ramybės...
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na žinokit, užsukau zapukės pagyrų puodan ir net akys ant kaktos iššoko- puikuojasi dailutis albumėlis. Ot slapukė, mums tai nerodei. Vat paėmiau ir atnešiau, grožėkitės

Atsiprašau, kad svetimą daiktą nugriebiau, bet nesusilaikiau.

triragis rašo:
paprasčiausiai blogai prisiklijavo (popierius prie audinio),

manau, kad taip. Negerai, kad ėmiau tik tokį gabalą, kokio reikia, ne didesnį. Tikriausiai kraštams klijų mažiau užsibraukė. Žodžiu, reikia treniruotis, iš kokio 15 karto pavykt turėtų.
Gita. rašo:
Mano va toks: http://www.spalvunamai.lt/tissue-popierius/tissue-silko-popierius-turkis-5vnt.html

Būtent toks. Tik maniškis ne lapais, o ruloniuke.
O apie Moment klijus kalbant- iškart ir aš tai pastebėjau. Ir gana dažnai ypač rusiškuose straipsniuose šie klijai minimi. Prisipažinsiu, prisižiūrėjus tokių vaizdų ir aš pastaruosius klijus naudojau. Iki tol, kol triragis uždraudė . Tai dėžutes klijuokim su PVA, nepaisant, kad tose nuotraukose Momentas puikuojasi.

Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 19:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
užsukau zapukės pagyrų puodan

Nu, Zapuke, nu, ar taip galima??? Gi ne visi užsuka į kitus pagyrų puodus (jeigu ne paslaptis - bais norėč ir aš žinot, kur anie randas, bo negerai po užsieninius landžiot gerulių saviškių nežinant ). Vajėj vajėj, koks grožis! Koooks mėlynumas!!! ir neįžiūriu - viršelis siuvinėtas??? Nu labai gražu!

Sarma rašo:
Tai dėžutes klijuokim su PVA, nepaisant, kad tose nuotraukose Momentas puikuojasi

Taigi, kad Triragio pamokas ir aš esu išmokus (kalbu tik apie knygelių darymą), bet dėžučių darius nesu, tik seilę varvinus. Tad ir tikslinuosi...

O stebina, kad radau gana brangiai kainuojančias kartonažo pamokas, o priemonių sąraše - ir Moment klijai Apie mėgėjiškas pamokėles nekalbėjau
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 20:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:
pagyrų puodus (jeigu ne paslaptis - bais norėč ir aš žinot, kur anie randas,

Taigi čia pat, auksarankėse išrikiuoti, prašom landžiot į sveikatą http://www.auksarankes.lt/forumas/viewforum.php?f=4

O tas gražusis mėlynas viršelis man regis išpieštas tekstiliniais dažais, sidabriniais manding. Na gal pati zapukė užsuks pakomentuot, nes ir man smalsu detales išsiaiškint

va dar prisiminiau, kad tissue popieriaus kryptis man neaiški. kaip belenksi, taip ta plonybė gerai linksta. Jei iš rulonėlio, sakyčiau turi būt išilgai/long grain

Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 20:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma rašo:
aigi čia pat, auksarankėse išrikiuoti, prašom landžiot į sveikatą

Dėkui, kartą kažką apie feisbuką buvai užsiminusi, tai pagalvojau apie jį. Na ir čia tikrai ne visur lendu, nes kompas gali tapti didele liga ir kartais grūmoju (kaži - kompui ar sau ), kad išmesiu jį pro langą

Tissue popieriaus nelanksčiau, kažkada nusipirkau pabandymui gėlytėms, bet taip ir neišbandžiau dar. Einu dėl įdomumo palankstyt
Atgal į viršų
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Rugsėjo 13, 2012 21:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita. rašo:

O kaip atrodo tas popierius? Turiu tokio plonyčio, bet galvoju, kad ne toks... Mano va toks: http://www.spalvunamai.lt/tissue-popierius/tissue-silko-popierius-turkis-5vnt.html

.

manau, kad toks pats. bent jai plonumas tai toks pats.

[ Kv. Rugsėjo 13, 2012 18:12 ]
Sarma rašo:
Žodžiu, reikia treniruotis, iš kokio 15 karto pavykt turėtų.

tikrai daug greičiau
Citata:

O apie Moment klijus kalbant- iškart ir aš tai pastebėjau. Ir gana dažnai ypač rusiškuose straipsniuose šie klijai minimi.

nugi nieko keisto, tarybiniais laikais tai buvo vieninteliai stebuklingi klijai, tai ir įsišaknijo pas juos. aš kaip ir kitur pva naudoju.

[ Kv. Rugsėjo 13, 2012 18:19 ]
zapuke, puikus albumas, grakštus piešinys , prašome ir vidurius parodyt, o gal ir kitoj pusėj kažkas yra?

Sarma rašo:

va dar prisiminiau, kad tissue popieriaus kryptis man neaiški. kaip belenksi, taip ta plonybė gerai linksta. Jei iš rulonėlio, sakyčiau turi būt išilgai/long grain

taip, jei iš rulonėlio tai išilgai/long grain. bet jei lapais tai sunkiau nustatyti, tada reikia daugiau lapų paimt į rankas ir tada bandyt. arba plėšymu žiūrėt, bet gaila lapų, nes tas būdas irgi nevisada aiškiai parodo.
kol jis vienas rodos koks skirtumas vistiek plonas, bet kai užklijuoji ant audinio, jis sutvirtėja, ir rietimosi kryptis tada pasimato.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Kovo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Spalis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Rugsėjo 15, 2012 01:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu Sarma, kad istraukei kad ten tuo albumu nebuvo kuo girtis - pilna klaidu, uz tai ir nesirodziau per daug. Jau laiko prabego, nuoskaudos prisimirso, galesiu paziuret daugiau jo foto. Situacija kaip neretai buna - reikia cia, dabar ir greitai. Pirmadieni paklause ar padarysiu sestadienio krikstynoms.. o vasara krikstynu metas, su nuotraukom daug darbo, pagalbininkai namuose...
Albumas kaip visada siutas ant juosteliu, paskutini karta vargtas su silko siulu. Trauktas linu (mane sitas audinys suzavejo, kad is likusio dar ir cd virseliai sidabru ispiesti trys isejo, bet isdalinau taip ir nenufotografavusi). Klijai lipaliniai. Piesta sidabriniu konturu ir tekstiliniais dazais. Kaip visada praktiskai be eskizo, is rankos, vienam padejejui metodiskai stuksenant i alkune, kitai pagalbininkei kaulinant konturo... Piesinys kaip ir pavyko, tik kam man sove mintis dar tais dazais brukstelt. Is esemes del ju man nebepatiko. Viduj kas 5 lapai obuoliuko ir pievos motyvais taip pat sidabru pavedziota. Nugarinej dalyje irgi yra vienas medis ir zole.
Ai dar prieslapiai buvo siek tiek puslem nueje, bet jau beveik normos ribose. Kadangi piesiau ant lapu, su fenu daza bandziau dziovint, tai pastebejau kad fenas tas puslytes palygino.
Labai nepatiko taip greitai daryti, kai negali apgalvoti, islaukti minties. Prase su piesinukais a la vaikiskais. Bet kokia is manes pieseja... Tiesios linijos neislaikau, vizijos niekada neturiu, nei igudziu nei talento. Bet su tuo konturu papaisalioti man patiko antcd virseliu tokie angelai visai neblogai ziurejosi.
Dabar antra vakara dezute gaminu. Tik ne knygai, o peiliui. Tecio jubiliejus savaitgali, tai namuose visi kuriam dovanas dezute paprasta, bet kad galeciau pasigirt kad seimoj neviena auksaranke esu butinai pasirodysiu kartonazo temoj su visu peiliuku .

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 16, 2012 16:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prisiduodu su keliomis mėlynojo albumo nuotraukomis. Viskas buvo taip paknopstom daroma, kad net normaliai nufotografuoti nebebuvo kada.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
triragis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 16, 2012 18:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai gražu, zapuke, o atverstas viršelis, kai matos visas piešinys, kompoziciškai geriau atrodo nei užverstas. ir viduj super atrodo o lapai nelimpa prie tų dažų? taip tirštai jie atrodo..
lauksim kartonažo temoj peilio dėžutės.
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Rugsėjo 16, 2012 23:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, triragi, jūsų pastabų visada laukiu kaip egzamino rezultato Dažai tiršti ir iškilūs, bet nelipnūs - šilko kontūras (ant popieriaus gerai išdžiovinau fenu).
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 17, 2012 09:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zapuke, viskas labai liuks. Tikrai, atverstos knygutės vaizdas pilnesnis. labai grakštus piešinys ir visai be reikalo sakai, kad kam gi šovė mintis dažais brūkštelt. Man regis dėl uždažytų vietų (obuoliukai) piešinys tarsi įgavo daugiau svorio ir tai kaip tik privalumas.
O tas šilko kontūras jau ir mane masina, kažin ar nesusigundysiu išbandyt.
Kontūrą fenu džiovinai dėl to, kad reikėjo skubėt ar taip jis turi būt džiovinamas?
Darbo eigos problemos visada gadina nuotaiką Vakar baigiau vieną palinkėjimų knygutę, tai dėl jos taip pat atsirado keli žili plaukai- audinys, nors ir paklijuotas popierium, krėtė pokštus. Šilkas mat kaprizingas. Dėl to labiausiai ir myliu liną, nes su juo lengviausia susitvarkyt.

Gita.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 17, 2012 14:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zapuke, man taip gražu, kad nė nežinau ką pasakyt... Šis tavo piešinys man tiesiog tobulas! Viskas man jame gražu - ir tie pilni obuoliukai, ir bendras vaizdas. Apskritai labai myliu tokio tipo piešinius - lengvus tartum pūkas Ir tas mėlynumas tiesiog neleidžia atplėšt akių

O tas šilko kontūras - tai šilko tapybai skirti dažai? Esu tik kažką girdėjusi apie juos. Nu taip ima kabinti piešimas ant audinio, kad nebegaliu apsakyt...
Atgal į viršų
zapuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 17, 2012 22:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sarma, fenu džiovinti sugalvojau, ne tik dėl to, kad reikėjo skubiai, bet ir todėl, kad šilko kontūras karščiu fiksuojamas.

Gita., taip, čia tapybai ant šilko skirtas kontūras. Tiesiog man reikėjo kažko sidabrinio, kas pieštų pakankamai ploną liniją ant audinio, su pardavėjom sugalvojom, kad sidabrinis Pebeo kontūras man bus pats tas. Ir neapsirikom. Su juo piešti vienas malonumas - tirštas, netolygiai tekantis. Tokioms piešėjoms kaip aš idealus pasirinkimas Kadangi reikėjo, kad audinys išdžiūtų laabai greitai, o dažai praktiškai neįsigėrinėjo, nes vis tik linas tai ne šilkas, iš pradžių pučiau fenu. Apdžiovinusi lyginau lygintuvu ir tada traukiau viršelius.

Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 18, 2012 11:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, kolegės
Mano blog'e prisijungė dar viena sekėja. Pasižiūriu- ėgi taip pat knygutėmis užsiima. Ir siuvinėjimu. Jei pasidarė įdomu, užeikit http://luchtalohija.blogspot.com/search/label/%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BD%D1%96%D0%BA%D1%96

TVagne
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 18, 2012 19:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki.

Paskaitinėju aš čia vis... Bet knygų padarytų dar nerodau, nes jos visos labai paprastos užrašų knygutės, skirtos pasipraktikavimui. tačiau dabar rimtam darbui ir aš užsimaniau pateplioti audinį. Taigi prašau, kas nors nukreipkit mane link temos, kur būtų apie tai parašyta, arba iki kokio interneto puslaipio? nes auksarankese neradau. ačiū)
Atgal į viršų
Sarma
Moderatorė
Moderatorė

PranešimasParašytas: Antr. Rugsėjo 18, 2012 20:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

TVagne rašo:
užsimaniau pateplioti audinį. Taigi prašau, kas nors nukreipkit mane link temos, kur būtų apie tai parašyta,

Bent jau aš tai niekur neieškojau, užteko ant dažų buteliuko esančios informacijos. Perkant reikia žiūrėt, kad būtų dažai piešimui ant tekstilės. Būna skirtų šviesiems audiniams ir tamsiems. naujas spalvas ir jų atspalvius išgausi dažus maišydama. Skiedžiami vandeniu. Plonoms kontūro linijoms yra spec tekstiliniai markeriai, aš perku Pebeo. Jų yra kelių spalvų.
Visi tokie dažai fiksuojasi karščiu. T. y. išpiešus audinį, reikia leist išdžiūti ir tada kelias minutes lyginti.

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Rankdarbiai iš popieriaus Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 334

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.