Dovanos. Ką dovanojate ir ką gaunate?
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 18, 2011 16:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Knygrišystės temoje yra nuoroda, kaip jį pasidaryti Manau tikrai gera dovanėlė (jei reikia, galiu nuorodą numesti )
Karoliukė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 05 Vasario 2011

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 18, 2011 16:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū, nereikia. Pabandysiu. Dėkui
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Gruodžio 18, 2011 21:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nėra už ką

[ Sk. Gruodžio 18, 2011 18:42 ]
P.S. aš irgi ją tėvams dovanosiu

AsAiste
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Kovo 05, 2012 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Padėkit
Ką aš galėčiau padovanoti broliui kuriam Kovo 8 sueis 18?? Gal žinot kokių gerų ir orginalių dovanų?

Gyvenime reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį
save.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 05, 2012 17:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai šiemet daug dovanėlių prigalvojau. Pusseserei dėžutė su papuošaliuku viduje, močiutei į dėžutę įdėtas margutis, o dėžutė apdekoruota visaip, tetai ir dėdei velykinė knygelė (ten mano pačios rašyti pasakojimai, apsakymai, sveikinimai, eilėraščiai, palinkėjimai), krikšto mamai- tapytas paveikslėlis plius atvirukas ir dėžutė, visiems kitiems po dėžutę ir po atviruką. O dėžučių prisispausdinau pagal nuorodas internete. Tereikia spausdint ant storesnio popieriaus, iškirpt ir suklijuot. Tokios mano šiuometinės dovanėlės. Tokios smulkmenos.
Atgal į viršų
GabUua
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Balandžio 05, 2012 17:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai šauniai sugalvojai Gal galėtum dėžučių schemutę įmest?
O aš šiais metais sugalvojau labai keistą ir pakankamai įdomų būdą supakuot mini dovanėlėms
Papjė mašė technika pasidariau tuščiavidurį kiaušinuką, kurį perpjovau per pusę. Tada nudažiau akriliniais dažais ir į vidų įdėjus dovanėles surišau kaspinu Galėsiu vėliau nuotraukytę įmest, jei ką domins
O dovanėlės labai jau minimalistinės šiais metais.. Tėčiui - raktų pakabukas, mamai - sagė, o sesėms - auskariukai

Gamytte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 25, 2012 15:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal kas turit idėjų tėvo dienos dovanai?
Atgal į viršų
Menora
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Gegužės 25, 2012 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkurias Kalėdas savo tėčiui iš splavotų labų paprasčiausiu lipalu suklijavau lapus, gražiai užrašiau "20__ metų užrašinė" ir tada visokius skyrius " Medeinos pamokų tvarkaraštis", "Atsiminti" ir pan. Patiko, tik aišku kaip ir tikėjausi - nenaudojo Na, bet čia jau mano tėčio savybė

Atgal į viršų
silvija45
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugpjūčio 13, 2012 01:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dovanoju visad praktiškus daiktus, šiais metais vyrui padovanojau barzdaskutę iš Mediashop.lt
parduotuvės, o man jis padovanojo dulkių siurblį iš mediashop.lt parduotuvės . Kažkodėl mes mėgstam šią parduotuvę, o ką jūs dažniausiai gaunate, dovanojate?
Atgal į viršų
Mergyte123
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 28, 2012 13:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va, mano daryta dovana dėdei. Ką manote?
Atgal į viršų
Justelion
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 28, 2012 23:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergyte123 labai įdomiai atrodo. Bet ir tuo pačiu gražiai ir ypatingai. Gera mintis viduje. ir gražus papuošimas išorėje. Dėde manau buvo patenkintas.
Inguze
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Rugsėjo 10, 2012 16:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Albumas labai labai grazus
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
judita32
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 28, 2013 16:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mergyte123 rašo:
Va, mano daryta dovana dėdei. Ką manote?

Labai graži ir įdomi!

monijot
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Vasario 01, 2013 14:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai reikia pagalbos. Artėja mano mamos gimtadienis, jai sukanka 40 ir neįsivaizduoju ką gražaus ir įsimintino padovanoti.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
eva431
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Kovo 28, 2013 10:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

monijot rašo:
Labai reikia pagalbos. Artėja mano mamos gimtadienis, jai sukanka 40 ir neįsivaizduoju ką gražaus ir įsimintino padovanoti.

Dovanokite praktišką dovaną, arba tiesiog, tą kuri primins jus jai. Svarbu gražiai supakuokite

benchy
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Balandžio 30, 2013 21:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pritariu, eva431, jūsų nuomonei, žmonės nesupranta kartais to..
Atgal į viršų
Orcha
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 13, 2013 11:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pati esu dovanojus štai kokias dovanas (gal kam pagelbės):
mamai - karšto šokolado ir užrašų knygutę,
tėčiui - foto albumą ir maišą saldainių,
sesei - apyrankių ir kitokių papuošaliukų,
močiutei - iš biserio vertas rožytes,
pusbroliui - pieštukinę ir maišą saldainių,
kitam pusbroliui - pagalvėlę ir užrašų knygutę,
tetai - pagalvėlę ir auskariukus,
draugei - drobės, teptukų ir dažų.

štai čia tik keletas įdėjų dovanoms...

Būtų neprošal jei ir man pagelbėtumėt... taigi sugalvojom mamai jubiliejaus progą padovanot papuošalų rinkinį... įdėja tokia: paiimti didelę dėžę ant jos dugni padėti dėžę su papuošalais ir į dėžę sudėti daug daug daug helio pripūstų balionų....mama atidarys dėžę balionai išskris ir didžiąją dovaną pamatys tik tada....,bet man klausimas iškilo iš kur tokią didelę dėžę gauti ? jei žinot kur tai būtinai parašykite labai laukiu

christyn
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gegužės 13, 2013 23:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiaip galima prie konteinerių pagooglint Būna žmonės nuo buitinės technikos nesuplėšytas dėžes išmeta. O dar geriau turguje ar parduotuvėse pasiklausinėti ar neturi didelių dėžių, kurių jiems nebereikia. Man kai reikėjo, būtent per parduotuves ėjau, ir radau
klaidas1
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 29, 2013 09:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Orcha rašo:
pati esu dovanojus štai kokias dovanas (gal kam pagelbės):
mamai - karšto šokolado ir užrašų knygutę,
tėčiui - foto albumą ir maišą saldainių,
sesei - apyrankių ir kitokių papuošaliukų,
močiutei - iš biserio vertas rožytes,
pusbroliui - pieštukinę ir maišą saldainių,
kitam pusbroliui - pagalvėlę ir užrašų knygutę,
tetai - pagalvėlę ir auskariukus,
draugei - drobės, teptukų ir dažų.

štai čia tik keletas įdėjų dovanoms...

Būtų neprošal jei ir man pagelbėtumėt... taigi sugalvojom mamai jubiliejaus progą padovanot papuošalų rinkinį... įdėja tokia: paiimti didelę dėžę ant jos dugni padėti dėžę su papuošalais ir į dėžę sudėti daug daug daug helio pripūstų balionų....mama atidarys dėžę balionai išskris ir didžiąją dovaną pamatys tik tada....,bet man klausimas iškilo iš kur tokią didelę dėžę gauti ? jei žinot kur tai būtinai parašykite labai laukiu

Niekad nebučiau sumastęs karšto šokolado, o taip mėgsta mergina jį. Kažin kiek kainuoja visas fondiu nupirkti?

idomuolis
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Liepos 23, 2013 12:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dovanų gali būti įvairiausių manau. Aišku, galima pernelyg nesivarginti, kadangi yra ir dovanų rinkiniai, bet jeigu draugas yra labai labai artimas, galbūt būtų gražiau ką nors originalaus iš širdies padovanoti.
Atgal į viršų
kasiulyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Spalio 22, 2013 11:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunus dovanų idėjų puslapis, kuriame rasite dovanas šeimai ir draugams.
mortta
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Gruodžio 09, 2013 18:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš visada stengiuosi dovanoti orginalias dovanas, kad jos nebūtų banalios ir žmogų nustebintų
Evitaa
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Sausio 13, 2014 19:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As vienai draugei buvau padovanojusi gyva kisi, nes draugei jie labai patinka. Pacia pirma diena drauge labai dziaugesi (ir kitom dziaugesi tik ne tik) bet pagal kiski supratau kad kiskiui nelabai patiko viskas...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
linaSen
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Lapkričio 26, 2014 22:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ieškau ir aš kaledines dovanos artimiesiems, kolkas esu sugalvojus išgraviruot porą simbolinių žodžių ant trijų graikiškų riešutų, bet reikia ir normalios dovanos. Smagu, kad ta simbolinė dovana liks, todėl pagrindinė dovana gali būt ir tokia 'išnaudojama', pvz pakvietimas į kokią pramogą. Gal kokių minčių?
Atgal į viršų
Militram
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pen. Kovo 13, 2015 11:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei dovana vyrui ir dovana yra vyriški marškiniai , manau mažai šančų yra, kad prašausi su tokiu pasirinkimu.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Šventės, ypatingos progos Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 89

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.