XI Auksarankių Akademijos dėstytojų sąrašas
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 14:34    Rašyti temą: XI Auksarankių Akademijos dėstytojų sąrašas Atsakyti su citata

Užsirašymo į Auksarankių Akademiją sąlygos:
* Prieš užsirašant gerai pagalvokite ar esate pasiruošę mokytis ir ar turėsite pakankamai laiko, noro ir finansinių išteklių reikalingoms priemonėms susipirkti.
* Pasirinkite vieną dėstytoją iš šio sąrašo. Įsitikinkite, kad atitinkate dėstytojo keliamus reikalavimus.
* Iki vasario 16d. vakaro parašykite motyvacinį laišką išrinktam dėstytojui.
* Motyvacinio laiško viršuje paryškintu ar spalvotu šriftu parašykite kuriam dėstytojui adresuojate laišką.
* Prisistatykite ir nurodykite savo amžių.
* Įdėkite nurodą į savo darbų albumą/temą forume arba prisekite 4 nuotraukas (nebent dėstytoja būtų nurodžiusi kitaip).
* Laiškai dedami tik šioje temoje. Kitur įdėti laiškai ar išsiųsti asmeniškai - negalios!
* Iškilusius klausimus, aptarimus ir kitokius komentarus prašau rašyti temoje „Auksarankių Akademija XI“. Šioje temoje rašomi tik motyvaciniai laiškai dėstytojams.
Būkite atidūs ir motyvaciniame laiške įvykdykite visus reikalingus punktus, nes žioplinėjimas nėra geriausias būdas patekti į Akademiją!

VITALYTE - VĖRIMAS BISERIU
Mokinsiu Jus vėrimo biseriu. Išmoksime pagrindinius raštus, kurie yra būtini žinoti gaminant papuošalus. Vieną iš jų panagrinėsime plačiau. Kadangi daugelis pernai perpratote siuvinėtų papuošalų gamybą, šiais metais mes bandysime suderinti siuvinėjimą su vėrimu.
Į klasę prašytis siūlyčiau merginoms, kurioms jau yra 15 metų ar daugiau. Taip pat tik toms, kurios turi pakankamai laiko spėti atlikti namų darbus. Prašom parodyti savo darbų nuotraukas, kad suprasčiau ką sugebate.
Paaiškinsiu kodėl tokie "baisūs" reikalavimai:
Mielos mažylės, aš Jūsų jokiu būdu neatsisakau , Jus man labai patinkate ir aš Jus be galo myliu! Tik šį kartą esu nusprendus eiti plačiais žingsniais kartu su daugiau pažengusiom merginom. Laiko turime labai nedaug, o išmokti reikia tikrai nemažai. Aš Jus pamokysiu atskirai, tai bus vasarą. Tada pakviesiu visas norinčias jaunesnes auksarankes.

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA
Šioje klasėje mokysimės praktinės fotografijos subtilybių. Kviečiu tuos, kuriuos domina daugiau nei vien tik rankdarbių fotografavimas.
Esu tik pradedanti fotografijos mėgėja, todėl tobulėsiu kartu su jumis. Kartu dalinsimės informacija, atlikinėsime damų darbus ir juos kritikuosime. Dirbti reikės, ir nemažai, todėl ši klasė neskirta tiems, kurie tikisi lengvo pasiskaitymo ir namų darbų kartą per savaitę.
Mano tikslas yra padėti jums įvaldyti turimą fototechniką, taigi be fotoaparato arba kito patenkinama kokybe fotografuojančio įrenginio (telefono, planšetinio kompiuterio) neišsiversit. Nuotraukų apdirbimas kompiuteriu yra neatsiejama nuo skaitmeninės fotografijos, todėl reikės ir redagavimo programos.
Pagal pirminį mokslo planą turėtumėm paliesti produkto (rankdarbių), portretų, peizažų ir reportažo temas. Galutinis tikslas – kad jūsų nuotraukų albumai būtų įdomūs ne tik jums vieniems, o taip pat pamiršti, kad kažkada tokie fotografijos terminai kaip diafragma, židinio nuotolis ar ekspozicija buvo nieko nesakantys žodžiai.
Motyvaciniame laiške norėčiau pamatyti tris jūsų fotografuotas nuotraukas:
1) jums labiausiai patinkantį 2012 m. kadrą;
2) geriausią šio mėnesio kadrą;
3) ir didžiausią nesėkmę, fotografuotą ta įranga, kurią naudosite akademijos metu.
Amžiaus cenzo nėra, tačiau įspėju, kad namų darbus darysite kelis kartus per savaitę ir vėlavimų nepateisinsiu, todėl mokyklinukės, apsvarstykite ar turėsite tam pakankamai laiko.

ALIETE – PAPUOŠALAI NERTI IŠ VIELUTĖS
Ko mokysimės :
Nerti vąšeliu iš vielutės papuošalus.
Kadangi tai pirma tokia klasė Auksarankių Akademijoje, tai pradėsime nuo nėrimo iš vielutės pradžiamokslio, susipažinsime kokios vielutės, vąšeliai naudojami nėrimui, kaip vyksta pats nerimo procesas ir kaip pasiekiamas rezultatas, kai vielutės nėrinys tampa estetiškas, tvirtas su gražiais kraštais.
Mokysimės nerti plokštuminius nėrinius, nėrinius su karoliukais, susipažinsime ir su tūriniu nerimu (pvz. nersime iš vielutės auskarus „lašelius“), išmoksime apnerti detales, ir pagaliau bandysime vielutės nerimą derinti su kitomis papuošalų darymo technikomis.
Kokie mokiniai laukiami :
Norintys, ne tik išmokti nerti vielute, bet mąstantis, kaip vielutės nerimo techniką pritaikyti savo kuriamuose papuošaluose .
Reikalavimai mokiniams :
Elementarios nerimo vąšeliu su siūlais žinios, t.y., būti pabandžius nerti su siūlais. Kas jau esate nėrę su siūlais, manau, suprantate, kad nerimas –darbas reikalaujantis atidumo, kruopštumo bei laiko.
Turėti bent jau pradinių įgūdžių gaminant papuošalus.
Nepamiršti, kad reiks skirti pinigėlių įsigyti priemonėm.
Be standartinio prisistatymo ir motyvacinio laiško, būtinai prašau įdėti nuorodą , kur būtų galima pamatyti Jūsų darytus darbus ( puslapis, blog‘as, albumas, tema ar pan.).
Į klasę planuoju priimti 4-6 mokinius.

AUFFRITE - SUTAŽAS
Šioje klasėje mokysimės sutažo paslapčių. Daugiausiai kursime papuošalus, tačiau pabandysime sutažą pritaikyti ir netradiciškai pvz.papuošti diržą ar rankinę. Bus daug kūrybinio darbo, nedarysime identiškų papuošalų pagal pamokas, o kursime savitus. galėsite derinti sutažą prie jau mokamų technikų. Daug dėmesio skirsime ir darbelio pateikimui, nes neužtenka vien gražaus darbo, reikia ir kokybiškos nuotraukos, kuri padėtų tam grožiui atsiskleisti. Galų gale mokysimės ir gilinsim žinias tuose dalykuose, kurie jus domins.
Iš mokinių reikalausiu tik didelio noro mokytis. Galite būti nė nebandę(-iusios) sutažo. Prie savo motyvacinio laiško pridėkite 3 jūsų manymu pačių gražiausių darbelių nuotraukas. Jeigu turite internetinę svetainę, parašykite ir jos adresą. Būtinai joje apsilankysiu.

KDESIGNS - LIPDYMAS IŠ MODELINO
Šioje klasėje mokysimės kaip dirbti su modelinu (polimeriniu moliu).
Pradėsime nuo pagrindų, aptarsime modelino įvairovę, panaudojimo galimybes, bazines technikas ir galutinį apdorojimą. Vėliau pereisime prie sudėtingesnių technikų, mokinsimės kaip pasigaminti papuošalus ir detales jiems, dekuruoti įvairius daiktus ir pan.
Turėkite omenyje, kad mokysimės dirbti su kepamu modelinu ir tam yra būtina orkaitė (nesvarbu ar elektrinė ar dujinė), mikrobangų krosnelės ir panašūs prietaisai netinka.
Modelinas savaime yra ne pati pigiausia priemonės, todėl pasiruoškite išleisti šiek tiek pinigų. Tačiau neišsigąskite, visada stengiuosi sugalvoti būdų kaip taupyti pinigėlius
Iš savo mokinių tikiuosi didelio noro mokytis, darbštumo, atsakingumo, draugiškumo, daug kantrybės ir nebijoti klysti. Darbas su modelinu užima nemažai laiko, tad turėkite tai omenyje, nes norint išmokti šios technikos reikia daug praktikos.
Savo motyvaciniame laiške prašau parašyti:
- ar yra tekę bandyti dirbti su modelinu;
- ko labiausiai norėtumėte išmokti;
- ar užsiimate kitokiais rankadrbiais, jei taip tai kokiais;
- savo amžių.
Taip pat norėčiau, kad visi kas užsiima rankdarbiais pridėtumėte nuotrauką su VIENU savo darbeliu, kuris jums labiausiai patinka. O taip pat nuorodą kur galima pamatyti kitus jūsų darbeliu (jei turite).

BENDERIUTE - VĖLIMAS
Šį kartą norėčiau jus pamokyt ir pasimokyt kartu su jumis, kažko ne tradicinio t.y. įvairių dekoravimo būdų naudojant vilną. Manau galėtumėm pasigaminti įdomių papuošalų, pasimokyt kaip nuveltą paprastą vilnos kilimėlį paversti jį, tarkim, gražia apyranke. Taip pat manau nusivelsim ir kelis didesnius darbelius, po to juos dekoruosim, kad jie atrodytų įdomiai ir netradiciškai. Todėl labai norėčiau kad į mano klasę susirinktų nors kažkiek jau čiupinėjusios vilną, kažką bandžiusios nuvelti, nes pradėti viską iš pradžių nelabai turėsim laiko, bet jei esat tikrai nusprendusios kažką išmokt manau ir nevėlusios susidoros, tai nėra baisiai sunku, tik šis darbas reikalauja kantrybės ir tikrai ne viskas gaunasi iš pirmo karto
Taip pat nusiteikite išleisti kažkiek pinigėlių, pačiai vilnai, kelioms vėlimo adatoms, vilnos dekoravimo pluoštams, o visą kitą bandysim rasti namuose
Motyvaciniame laiške norėčiau, kad parašytumėte savo tikrą vardą, amžių, ką esat bandžiusios velti, ko norėtumėte išmokti (pagal tai koreguosim mokymosi grafiką). Taip pat norėčiau pamatyti kelias geriausias jūsų darbų nuotraukas arba nuorodą į darbų albumą.
Į klasę norėčiau priimti visas norinčias, bet žiūrėsiu pagal tai kiek bus norinčių ir ko išmokti norinčių

GITA - KRAITELIO MEZGIMAS
Optimalus numatomas mokinių skaičius – 3, bet jei bus daug susidomėjusių, galiu būti lanksti.
Iš temos pavadinimo turbūt aišku, kad mokinsimės megzti mažiesiems mazgiams. Turėsime šiek tiek teorijos, pasimokysime raštų, na ir žinoma mokysimes kaip nusimegzti įvairių reikalingų (arba nebūtinai) mezginių vaikams, t.y. ruošime kraitelį
Pirmenybę teiksiu toms mokinėms, kurios nori išmokti nusimegzti įvairių mezginių savo/draugės/gyminaičių mažyliams.
Reikalavimai:
- Mokėti megzti geras ir blogas akis;
- Turėti laiko ir kantrybės (mezgimas to reikalauja )
Motyvaciniame laiške prašau nurodyti ką norite išmokti megzti, ir kodėl to norite. Taip pat papasakokite kiek stipriai ankščiau esate susidūrusios su mezgimu.
Be to norėčiau pamatyti Jūsų ankstesnius rankdarbius, todėl prašau idėkite nuorodą į savo nuotraukų albumą, savo susikurtą temą pagyrų puodę arba tiesiog įkelkite kelias savo darbų nuotraukas.

BARSKUOLE – KŪRYBIŠKUMO LAVINIMAS
Nepriklausomai, kokia rankdarbių sritis Jus užvaldžiusi, šalia turimų žinių ir įvaldytos technikos kūrybiškumas atlieka reikšmingą vaidmenį darbelių kūrime. Jo dėka rankdarbiai tampa originalūs ir saviti, o neretai kūrybiškumas užpildo ir žinių spragas ar išteklių trūkumą. Esu įsitikinusi - kiekviename iš mūsų slypi patys didžiausi turtai ir galime pasiekti stebuklų kreipdamiesi vien tik į save. Tad šios klasės tikslas ir bus išlaisvinti tas kūrybines galias, kurias visi turime, tik kurios dažnai mėgsta užsnūsti paliktos be darbo.
Niekada sąmoningai nesu užsiėmusi kūrybiškumo lavinimu, todėl noriu ne tiek pasidalinti žiniomis, kiek paskatinti mąstymą, kuris padėtų kitaip pažvelgti į kuriamus rankdarbius. Su Jūsų pagalba klasėje tikiuosi sukurti kūrybišką aplinką, kurioje visos kartu užsiimtume kūrybiškumo lavinimu.
Klasė nusimato būti kiek netradicinė, tad aiškių rėmų ir išankstinės programos nebus, improvizuosim ir leisimės į kelionę ten, kur mūsų išlaisvintos kūrybinės galios nuves. Mėginsim neįprastai pažvelgti į įprastus dalykus, laužysim nusistovėjusias tradicijas, sudėtingumą versim paprastumu, kelsim neįgyvendinamas idėjas ir ieškosim būdų jas įgyvendinti. Norėsiu visų klasės dalyvių aktyvaus įsitraukimo ne tik į mokymosi, bet ir į mokymo eigą, kartu rinksime ir dalinsimės informacija, ieškosime idėjų pirmiausia savyje, atlikinėsime įvairias užduotis, skatinančias kūrybiškumą ir, be abejo, kursime rankdarbius.
Naujų technikų nesimokysim, bent jau akivaizdžiai klasėje, todėl laukiu mokinių, kurios nėra naujokės rankdarbių pasaulyje, tačiau jaučia, kad neišnaudoja viso savo potencialo, yra žingeidžios ir sugeba mokytis naujų dalykų savarankiškai.
Tradiciškai motyvaciniame laiškelyje tikiuosi trumpo prisistatymo, informacijos apie patirtį rankdarbių srityje bei savęs, kaip kūrybiškos asmenybės, apibūdinimo. Pridėkite nuorodą į savo darbelius.

Sėkmės visoms aksarankėms

Paskutinį kartą redagavo Perla, Kv. Kovo 14, 2013 23:31. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
elektreniske
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 15:04    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas,Barskuole,labai susidomejau Jusu rengemoje pamokeleje,todel galvoju ,kad butu neprosal pas Jus sudalyvauti.
Man jau 63 metai ,jau labai senai usiimineju ivairios technikos rankdarbiais,gaminu viska po truputi,arba pagal usakymus.noreciau daugiau suzinoti apie sia grupe ir ko reikes jei kartais as pakliuciau .Is anksto dekoju.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Perla
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Lapkričio 2006
Pagyrimų: 3

Medaliai: 3 (Daugiau...)
3 vieta (Suma: 1) 1 vieta (Suma: 2) 2 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 15:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Elektreniske, pirmame temos pranesime yra aiskiai punktais surasytos visos motyvaciniu laisku rasymo salygos, is kuriu ivykdete tik viena - parasete savo amziu. Sitaip i Akademija tikrai nepapulsite
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
G-e-l-y-t-e
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 15:47    Rašyti temą: AUFFRITE - SUTAŽAS Atsakyti su citata

AUFFRITE - SUTAŽAS

Laba diena,
Esu Greta, iš Kauno. Man 25-eri metai. Vienas iš 2013 metų tikslų yra išmokti sutažo technikos. Prisipažinsiu, niekada jos nesu bandžiusi, bet darbeliai labai gražūs ir esu pasiryžusi išmokti šios technikos darbelių. Savo darbelius rodau ir papasakoju savo blog'e: http://mudviabidvi.blogspot.com

Kaip prašėte, pridedu tris savo darbelių nuotraukas:

Labai lauksiu atsakymo ar priimsite į akademiją studijuoti sutažo paslapčių
Atgal į viršų
Austuk@s
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 16:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, Kdesingns,
Labai apsidžiaugiau pamačiusi modelino klasę. Esu Austėja, man 12 metų, vasario pabaigoj sueis 13. Esu iš Vilniaus. Mokinuos 6 klasėj, bet rankdarbiams visada atsiranda laiko. Užsiėmu įvairiais rankdarbiais, pabandysiu pačias svarbiausias išvardint: pagrinde užsiėmu karoliukų vėrimu, bet dar esu išbandžius vilnos vėlimą, kvilingą, modelino minkymą, dekupažą, moku kažkiek siūti. Šitas technikas bandau sujunkti į papuošalų ir aksesuarų gamybą.
Su modelinu jau esu susipažinus ir esu daug ką numinkius. Norėčiau išmokti gaminti kabašonus, nes nelabai gaunasi. Taip pat smagu būtų išmokti įvairių imitacijų.
Buvo labai sunku išrinkti tik vieną darbelį, bet šiaip netaip išrinkau. Šita apyrankė man labai patinka, nes ji yra paprastai suverta, bet atrodo prabangiai (visgi iš swarovskių!), beto, tokias niūrias dienas atrodo kaip saulutė ant rankos:)

Pagyrų puodas: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4895
Nekantriai lauksiu Jūsų sprendimo:)

jolyoly
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Vasario 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 16:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE, noreciau patekti i Jusu klase. Kyla klausimas kodel butent as tureciau patekti i sia klase? O atsakyma turiu ne viena... Pirmiausia tai, kad esu 24 metu amziaus (todel igytos naujos zinios, gebejimai ir igudziai tikrai pravers ateityje). Kita ne ka maziau svarbi priezastis - noras tobuleti. Kodel butent fotografijoje? todel, kad si sritis apima ne tik gebejima savo rankomis sukurti grozi. Fotografija reikalauja ne tik kurti, bet ir pastebeti tai, kas gamtoje slepiasi naturaliai graziai. Noreciau ismokti fotografuoti ne tik graziai pateiktus rankdarbius, bet ir ismokti pastebeti "kampa" kuris geriausiai atskleistu nuotraukos dvasia. Gal but sugebeciau "persilausti" ir isdrysciau pati stoti pries objektyva, nes kankina nuojauta, kad gadinu visas nuotraukas laikas susidraugauti su savo fotoaparatu taip, kad jis lydetu mane kiekvienoje kelioneje kolkas geriausiai sekasi fotografuoti gamta, pagauta ikvepimo sengiuosi kokybiskai padaryti rankdarbiu kadrus cia : https://www.facebook.com/pages/Joly-rankdarbiai/329874840363303?sk=photos_stream galite pamatyti mano darbus ir ju nuotraukas, aisku jos ne visos kokybiskos ir gerai pateiktos.... Todel noriu mokytis to, kas turi isliekamaja verte nuotraukos pavidalu sekmes visoms!

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Pinto
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 16:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

AUFFRITE - SUTAŽAS

Laba diena,

Esu Ieva iš Vilniaus. Man 24 metai. Daugiausia esu užsiiminėjusi dekupažu ir sausu vėlimu, bet retsykiais ir kitomis technikomis parankdarbiauju. Esu šiek tiek lietusi ir sutažo techniką, bet tai tik smulkūs pabandymai, o norėtųsi išsamiau ir intensyviau padirbėti šia kryptimi, nes labai žavi šia technika atlikti darbeliai. Ypač gražu plačios apyrankės, kurias tikrai norėčiau pramokti šių pamokų metu.
Na ir mokytojos užprašyti trys mano darbeliai:

boruze12
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 16:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BENDERIUTE - VĖLIMAS
Esu Aistė, man 30m. Vėlimu užsiimu apie 2 metai. Kadangi jokių vėlimo kursų lankyti galimybės neturėjau, o pabandyti velti nekantravau tai vėlimo paslapčių, pamokų ir idėjų ieškojau interneto platybėse. Norėtųsi išgirsti daugiau už mane pažengusių nuomonę apie darbus ir žinoma išmokti naujų dalykų, nes konkrečiai veltinių darbų dekoravimas vis dar yra mano silpnoji vieta, esu bandžiusi daryti šlepetes, rankinę, šalį.. dažniausiai nesiseka su tinkamo dydžio šablono pasigaminimu.. didelę dalį mano darbų galima pamatyti čia http://www.facebook.com/media/set/?set=a.299141153477259.71605.104153619642681&type=3
Atgal į viršų
pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Lapkričio 2007

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 17:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Esu Lina. Man 42m, gyvenu Mažeikiuose.
Esu bandžiusi įvairių papuošalų kūrimo technikų, visos įdomios, visos patinka, taigi man priimtiniausia kūryba - įvairių tecnikų derinimas. Tad manau būtų įdomu pasidalint idėjom su bendraminčiais ir pasisemt patirties. Daug darbelių neturiu, įdedu nuorodą į savo albumą http://www.flickr.com/photos/pulinakitoniskai/

Atgal į viršų
katyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 17:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA

Laba diena,
Džiaugiuosi, kad bus fotografijos klasė. Esu Ligita iš Ukmergės. Man 13 metų. (bet už 2 dienų 14) tad galima skaityti kad man jau 14 Einu į 7 klasę. Lankau būrelius. Bet turiu nemažai laisvo laiko. Noras išmokti fotografuoti kilo prieš 2 metus ir jis vis dar yra. Norėčiau išmokti labiau fotografuoti portretus, peizažus, bet neatsisakysiu ir rankdarbių. Iškart sakau nemėgstu fotografuoti save, labiau patinka kitus. Fotografuoju su: Fujifilm FinePix S3200. Tai tiek apie mane o dabar nuotraukos

Labiausiai patinkantis 2012 m. kadras:
Šis kadras man patiko labiausiai, nes jame pagaliau yra gera kokybę (pagal mane). Ankščiau kai fotografavau žvakes nesigaudavo ryškios.

Geriausias šio mėnesio kadras:
Manau šis kadras yra geriausias. Kodėl? Na turiu panašią, bet ten nuotrauka yra įprasta o čia yra papildomų detalių kurie man netrukdo.

Didžiausia nesėkmė:
Visada, kai fotografuoju gyvūnus žiemą man gaunasi nekokybiškos nuotraukos ir nežinau kodėl.

Sėkmės visoms ir lauksiu sąrašo
Atgal į viršų
xkataniukasx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2013 Gegužė (Suma: 1) 2013 metai (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 17:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTE - VĖRIMAS BISERIU
Trumpai apie save: Mano vardas Edita, man 29metai. Esu baigusi studijas Vilniaus Dailės Akademijoje (Kaune). Šiuo metu gyvenu ne Lietuvoje, esu taip vadinama meilės turistė. Mano širdis Italijoje. Kaip bebutu gaila, ekonominė krizė pakoregavo ir aplaužė daugelį jaunų žmonių ambicijų ir profesinių svajonių. Trumpai tariant, svečioje šalyje man neišeina dirbti to, ką taip nelengvai studijavau Lietuvoje- architekturą. Tenka prisitaikyti prie duotųjų salygų ir dirbti paprastą darbą. Bet jei kartą gimei menininku, to jau tikrai niekada nepakeisti, ir ta menininė saviraiška vistiek kažkur prasiveržia. Taigi, visai netikėtai sau pačiai, svečioje šalyje pradėjau kūrti rankų darbo papuošalus, kuriuos jau ėmiau pardavinėti (apie 3mėn) Ebay pagalba. Ir mano nuostabai, visai neblogai sekasi. Mano tikslas išbandyti visas įmanomas technikas papuošalų kūrimo srityje. Kas ten žino, gal ateityje išrasiu kokią naują.
Pasakysiu nuoširdžiai- jau sugebėjau pražiopsoti dvi prieš tai buvusias Auksarankių Akademijas, ŠITĄ TAI GRIEBSIU UŽ RAGŲ ! Kaip ten bebūtų, sekiau beveik visas pamokas, daug ko išmokau savarankiškai . Noriu įstoti į akademiją dar ir dėl to, kad darbas grupėje tave įpareigoja pasitempti ir viską atlikti laiku (as, deja įprastai dirbdama labai mėgstu ištęęęęęęsto termino darbelius, tiksliau ne tiek mėgstu,kiek man taip gaunasi, kai niekas tavęs neskubina), be to, smagu savo darbelius sulyginti su kitų rankdarbininkių rezultatais. Tikrai pasiilgau to studijų laikais patirto egzaminų ir sveikos konkurencijos jaudulio. Juk po visu tuo skubejimu, noru gerai pasirodyti ir nedideliu nervinimusi slypi pats tikriausias ir gryniausias TOBULĖJIMO PROCESAS! Iš šios klasės tikiuosi didelio šuolio technikos tobulėjimo prasme, naujų nuostabių darbeliu savo portfoglio ir pagaliau išmokti susiplanuoti savo laiką, ir tvirtai to pažado laikytis. Be to, labai smagu dirbti grupėje kartu su kažkuo kitu, vedinu to pačio tikslo. Žodžiu, tiesiog SUPER!
P.S. Jei kam idomu labai kviečiu prisijungti prie mano Facebook‘o grupės: RebelSoul-EK. Ten rasite ir kitų darbeliu fotografijas, atliktų kitomis technikomis.

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
apciukas
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 17:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,

esu Justina, man 23 metai Labai norėčiau patekti i Jūsų klasę, nes papuošalų daryti dar nesu bandžius ir knietėtų pabandyti, su nėrimu siūlais patirties turiu, žinoma dar yra kur tobulėti ir toje srityje, tačiau nėrimas iš vielutės manau būtų tam tikras iššūkis Prisegu kelias nuotraukas savo darbelių

daugiau darbu cia puodynėlė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4292

puodynėlė - http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4292

Atgal į viršų
Rasa.B.
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 12 Kovo 2010

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

BARSKUOLE - KŪRYBIŠKUMO LAVINIMAS

Labas!
Mano vardas - Rasa, man - 13 metų (visai neblogai, a? ). Vis dėl to, esu dar moksleivė.
Į jūsų klasę norėčiau patekti vien dėl to, kad mano pagrindinis fakorius - būti išsiskiriančiai iš kitų žmonių, būti originali. Visada dairausi, mados, stiliaus dalykais, bet rankdarbiuose deja, "neišplėšiu" tų fantazijų, kurias visada trokštu pasiekti..
Mano blog'as :
www.meskuteuzrasai.blogspot.com
Mano ir mano draugės patarimų blog'as :
www.anciukas-gulbe.blogspot.com
Ir štai mano 4 darbeliai :}.

Paulina2000
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 28 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 18:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika,barskuole Taigi bandau eilini kartą patekti į mokymus Taigi, pradėsiu nuo savęs. Esu Paulina, man dar tik 12 metukų, nors jau vasarą džiaugsiuos velnio skaičiumi Gyvenime turiu du brolius, kurie man visada padės nelaimėje, ar su kompiuteriu . Taip pat lankau šokius. Mano tėvai sako, kad turiu labai daug fantazijos. Aš irgi taip manau tačiau ne visada kai noriu - galiu ją išreikšti . Tad kai pamačiau, kad bus šitokia klasė - labai apsidžiaugiau . Noriu iš savęs kuo daugiau tos fantazijos, to išsiliejimo, tačiau be mokytojos man nieko nebus Dar galiu apie save pasakyti, kad mėgstu gyvenimą įvairiai - ne ta pačia linkme. Kartais kaip nuotaika užeina. Pavyzdžiui vieną dieną labai pavargusi einu pamiegoti (dieną), o kartais netgi pridarau visokiausių darbų ir dar patyriu nuotykiu . Manau, kad dar turėčiau daug ką pasakyti, tačiau labai neišsiplėsiu . Gal ir truputii pašnekėjau kaip suaugus, bet sakau, mėgstu lieti fantaziją - ir pasijaučiau lyg kokia poniutė . Aš nuotraukų tada nekelsiu, tik nuorodą parašysiu : http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4331&postdays=0&postorder=asc&start=150

Iki pasimatymo

Spingsule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 19:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš Gerda. Man 30 metų. Esu iš Kauno.
Esu žmogus, skeptiškai žiūrintis į vartotojišką visuomenę- šalia nuolat tobulėjančių technologijų, naujovių, keičiančių viena kitą, rodos, neribotų galimybių- žmogus kvailėja...Žmogus nieko nebemoka ir nebegali PATS.
---
Esu žmogus, šiek tiek iš praeities...pati skaniausia duona- namuose kepta krosnyje; pati minkščiausia pagalvė- pūkinė, na ta, su užvalkalėliu, kurio šoną puošia nėrinių įsiuvas...ir apie pirštinių jaukumą, ir apie kojinių šiltumą turiu daug ką pasakyti......o, žinot, tikiu, kad ir kalvio kalta pasaga, pakabinta virš durų, į namus laimę ir visokiausius turtus neša...
---
Mano protėviai išmoko, iš kartos į kartą...PATYS...Noriu ir aš.
Moku megzti, bet nesu mezgėja. Moku kepti, bet nesu kepėja.
Visgi, man svarbu mokėti- vis atrasti kažką įdomaus ir naujo (ar užmiršto seno), viską išbandyti.
Kodėl nėriniai iš vielutės?
Nerti moku. Man tai ne naujiena. Studijuoju juvelyriką, tad ir metalą pažįstu. Sujungti abu gebėjimus į vieną- štai ir alchemija! Tikrai rasčiau kur tai panaudoti.
Nežinau, ar rodys mano rankdarbiavimus: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.136896813002467.23088.100000464474718&type=3
tad dar bandysiu savo laišką kažkuo pailiustruoti ir čia:

Tikiuosi...
Atgal į viršų
Guotė
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 20:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA

Sveiki Zapuke,

Esu Inga, 26 metų dirbanti mergina. Šiuo metu gyvenu Jungtinėje Karalystėje.
Fotografijoje esu nauja, bet turiu pakankamai užsispyrimo ir ryžto, kad susidraugaučiau su fotoaparatu, labai tikiuosi, jog Jūs man padėsite.
Labiausiai domina kasdieninių situacijų, švenčių, atostogų fotografavimas. Norisi ne tik įamžinti savo ir kitų žmonių atsiminimus, bet tai padaryti kuo meniškiau, dailiau, šilčiau. Esu stropi, žingeidi mergina ir tikiuosi suteiksite galimybę dirbti kartu klasėje, semtis iš jūsų ir dalintis žiniomis su klasiokėmis.

Man labiausiai patinkanti nuotrauka 2012:

Mhm... Sunki užduotis. Vartau albumus, artodo ir viena, ir kita nuotrauka patinka, na, bet jei tenka išsirinkti...
Pati esu kilusi iš Ventos miestelio, o čia šalimai esantis kažkada didžiuliu fabriku buvęs "Akmenės cementas". Patinka man joje didėjančiai einanti fabriko kaminų eilė, traukinių linijos praeinančios greta ir šiaip mėgstu gausą tiek nuotraukose, tiek kituose darbuose.

Geriausias šio mėnesio kadras:

Nuotrauka daryta sausio mėnesį. Puikiai atsimenu, kaip katinėlis šiek tiek apsikūlęs su kitu katinu grįžinėjo namo, ausytėmis vis dar "stebėdamas" aplinką už nugaros. Taip pat patinka jo kailiuko šioks toks susiliejimas su aplinka ir apskritai retai man pavyksta jį pagauti tiesiai žiūrintį Na, tik galėtų fokusas būti labiau nukreiptas į katinėlio veidą, grindinys gal šiek tiek permuša jį (P.S. Anglijoje sniego beveik nebūna, o gaila)

Didžiausia nesėkmė fotografuota, fotoaparatu, kurį naudosiu akademijos metu:

Naudoju šį fotoaparatą:

http://www.panasonic.co.uk/html/en_GB/Products/LUMIX+Digital+Cameras/Superzoom+Cameras/DMC-FZ48/Specification/7902665/index.html?trackInfo=true

Tikuosi, iki susimatymo klasėje
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 21:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena Gita, smagu, kad pagaliau prasideda auksarankių akademija :-ñ: Esu Agneta iš Kauno, man 28metai. Labai norėčiau patekti į jūsų klasę, kadangi noriu išmokti megzti patiems mažiausiems angeliukams. Pati turiu dukrytę, jai jau 2,5 metukų, didelė jau, nors ji man visą laiką bus tas mažas 49cm burbuliukas Megzti pradėjau aišku jau gimus dukrytei, todėl labai gailėjausi, kad nepradėjau daryti to anksčiau, ir negalėjau aprengti savo mažosios mamos darytais rūbeliais.
Na, o tavo pamokose, norėčiau gal išmokti megzti kepurytes (bet tarkim tokias kurios būna be siųlių, kurios skirtos tik naujagimiams), taip pat siltas kelnytes, ypač problema man su klyniuko mezgimu, nesuprantu kur ten platint reikia ir kaip, taip pat pačias mažiausias kojinytes ir visa kita kas gali būti skirta naujagimiams. Aišku norai dideli, o visko aprėpti juk negali Neseniai sužinojau, kad mano draugė laukiasi mažylio, būtų malonu padaryti jai staigmeną, ir numegzti gražų kraitelį.
Na, o čia įdedu kelis savo darbelius.

Čia pirmieji mano megzti batukai. Aišku kaip pirmam kartui gavosi super dideli. Dar net dabar dideli.

Kepurytė - Šalmas.

Megztukas (dar beje net per didelis gavosi)

Ir nerta kepurytė iš medvilnės. Kurią jau išaugom.

Nuotraukas bandžiau dar mažinti, bet kažkaip nesigavo, atsiprašau jei ištempiau puslapį.
Atgal į viršų
cannon
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 21:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA
Labas vakaras!
Aš - Gabija. Esu moksleivė iš Kauno, man 14 metų Ką galėčiau apie save pasakyti? Turiu daug laisvo laiko, kurio metu groju gitara bei pianinu, kepu kokius nors skanėstus, skaitau ir, beabejo, rankdarbiauju, jei kaip rankdarbį įskaitysime ir nuotraukas Su fotografija truputėlį susipažinau ir praeitoje akademija, kur mokinausi modelino subtilybių. Mano žaisliukas - Nikon D40, gautas praeitos akademijos metu (taip pat kompiutery turiu Photoshop CS4) šiaip esu pakankamai kruopšti, darbų stengiuosi neatidėlioti, tik turbūt per daug skubu Tai nevisad išeina į naudą, bet moku ir galiu pasistengti.
Taigi, o fotografijos srityje mane labiausiai domina gamtos, gėlių, žmonių, urbanistinių vaizdų fotografavimas. Būtent su tuo man ir asocijuojasi fotografija - laikmečio kultūros, asmeninių pasiekimų ir pan. įamžinimu.
O dabar pereisiu prie praktikos reikalų

Labiausiai patinkanti 2012 m. nuotrauka
Turbūt sunkiausia buvo išsirinkti nuotrauką, tinkančią šiai kategorijai.. O pasirinkau savo katinėlio nuotrauką. Manau, man ji užkliuvo dėl kontrasto, ryškumo ir modelio žvilgsnio

Labiausiai patinkanti šio mėnesio nuotrauka
Štai - šiandienos kadras manau, komentarai nereikalingi

Didžiausia nesėkmė
Nuotraukoje norėjau pavaizduoti, kaip anksčiau minėtasis katukas pagražino užuolaidas tačiau ranka sudrebėjo ir kadras išsiliejo. Turbūt vienas siaubingiausių dalykų, galintis man nutikti laikant rankoje fotoaparatą..

Tai va, apie save pasipasakojau, lūkesčius parašiau, nuotraukas įkėliau.. Dabar lauksiu sprendimo, ar mokysiuos kaip studentė, ar neakivaizdžiai Vis dėlto, mokysiuos ir stengsiuos patobulėti. Tad taip ir baigiu savo prisistatomąjį, gero vakaro

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Spalio 2009

Medaliai: 2 (Daugiau...)
Pati pačiausia (Suma: 1) 2012 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 22:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

VITALYTĖ - VĖRIMAS BISERIU

Labai džiaugiuosi prasidėjusia akademija, man ji bus, jei bus trečioji. Esu Inga iš Kauno, man 35 metai. Ką ir besakyti esu įtraukta į karoliukų ir akmenukų pasaulį.Šie metai buvo ypatingi (praėję gal reikia sakyti) - auksarankių forume patyriau metus besitęsiančią neoficialią tarsi Akademiją- dėka puikių auksarankių kurios nenustoja stebinti...

Labiausiai patinka kaskart pabandyti kažką naujo. Manau siuvinėjimas biseriu ar vėrimas yra puikus būdas atsipalaiduoti po darbo ar rūpesčių. NORIU DAR DAUG KO IŠMOKTI. Biseriu vėrimas ir siuvinėjimas manau irgi yra rankdarbių pasauly garbingoj vietoj. Tai man savotiškas menas kupinas neįtikėtinų formų ir spalvų. Mano darbelius galima pamatyti bloge http://allinbeads.blogspot.com/2013/02/scraps-to-something-good-pendant-and.html#comment-form. Arba vien darbelių nuotraukytės http://s237.beta.photobucket.com/user/inga_photos_2007/library/Gutukas%20all%20in%20beads
Keletas nuotraukyčių:

Tikiuosi patekti į šią puikią puikią klasę

Atgal į viršų
zuikis515
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 23:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos. Esu Milda. Man 12. Gegužę sueis 13.
Tai darbelis, kuriuo didžiuojusi ir kurį dažnai nešioju

Laisvalaikiu pagrindinis laiko praleidimo būdas yra rankdarbiai.
Taip pat labai mėgstu skaityti.
Esu išbandžiusi skrebinimą, dekupažą, popieriaus darbus
Karoliukų ir biserio vėrimą, polimerinį molį.
Daugiausiai investuoju į skrebinimą. Tikiuosi, kad labiau susibičiuliausiu su polimeriniu moliu. Moku truputį milefiori, truputį mokume gane. Labai mėgstu lipdyti skanius dalykėlius. Akademijoje norėčiau išmokti lipdyti visokius "skanėstus". Pvz:vafliukus braškytes, avietes, vynuogytes ir t.t
Štai nuoroda į mano pagyrų puodą.
http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4651&postdays=0&postorder=asc&start=0
Namuose turiu užtektinai modelino, turiu spec metelinių sculpey formyčių modelinui, turiu pasta machine ir t.t
Laiko mokslams turiu
Tai tiek
Atgal į viršų
varlyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 03 Vasario 2009

PranešimasParašytas: Št. Vasario 09, 2013 23:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA.

Sveiki. Esu Greta. Man 14m. Esu meniškos sielos. Šiuo metu lankau dailės mokyklą. Taip pat norėčiau nužinoti ir išmokti daugiau apie fotografiją.
Mėgstu fotografuoti ,,macro'' stiliumi. Esu pareiginga, kruopšti, tolerantiška.
Taip pogi kompiuteryje turiu kelias nuotraukų redagavimo programas.
Labiausiai domina gamtos ir potretų fotografavimas. Jau porą mėnesių fotografuoju Nikon d3100. Prieš tai turėjau skaitmeninį canon ixus 95.

Iš daugelio nuotraukų išrinkau gražiausią mano nuomone nuotrauką be jokių korekcinių priemonių tai - 2012m geriausia fotografija

Geriausia šio mėnesio fotografija.

Nevykusi
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2013 00:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Esu Valerija, man 24 metai. Siuo metu nedirbanti, auginu du nuostabius vaikucius. Mezgu ir neriu jiems drabuzelius, kepurytes, bet dar yra kur tobuleti, todel ir prasau priimti mane i savo klase. Pazadu laiku atsiskaityti namu darbus, viska, ko gali prireikti turiu: siulai ivairiu spalvu ir atspalviu, virbalai nuo 2 iki 9nr., laikas ir kantrybe

Stai keli mano darbeliai

Beveik visi mano rankdarbiai http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=3772

Atgal į viršų
Kvaki
Konsultantė
Konsultantė

Prisijungė: 13 Balandžio 2009
Pagyrimų: 2

Medaliai: 1 (Daugiau...)
1 vieta (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2013 01:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ZAPUKE - FOTOGRAFIJA.

Sveiki, ši akademija man kaip aklai vištai grūdas.
Kaip tik skaičiau senąsias akademijas ir bandžiau įsigilinti kas, kaip ir su kuo valgoma. Ir anksčiau jau esu jas skaičius, bet kai vėl prisireikia, tai vėl ir vėl iš naujo skaitau, ir perskaitau iki galo. Pagrindinė problema skaitant senas temas, kad negalima užduoti klausimų kurie kyla čia ir dabar. Arba neberodo kokių nors nuotraukų, o taip pat ir vienu metu skaitant informaciją, kuri parašyta per kelis mėnesius, elementaru, kad galvoje nuo informacijos jūros kyla chaosas...

Todėl bandau laimę patekt ir gyvai su žmogum pasimokyt esamajame laike. Na, nepavyks, tai dramblio iš musės nedarysiu ir tikiu, kad neakivaizdinė klasė vis tik liks.

Fotografuoti šiaip nelabai mėgau, nes tiesiog nepatikdavo tai, kas gaunasi kadre po mygtuko paspaudimo. Bet gyvenimas kartais gerai spiria į minkštą vietą ir eini toliau. Daug bandžiau skaityti apie tai, bet dažniausiai sustodavau ties teorija, nes po to praktiškai išbandžius sunkiai gaudavosi užduotys, o ir analizuoti nuotraukos nemoku. Fotografuojant pirmiausia taikau bandau prisitaikyti komponavimo taisykles kadre, o taip pat apšvietimą ir jo kampą. Bet su apšvietimu sunkiai sekasi, nes dienos šviesos labai mažai matau namie, o žiemą jos visai nebūna. Tad visus darbelius fotografuoju tik su dirbtine šviesa ar blicu. Va čia ir susiduriu su problemom, kurias labai norėčiau įveikti. Kaip iš esamos dienos šviesos išspausti naudos. Ir kaip tinkamai nusistatyti dirbtinį apšvietimą, kad perduoti fotografuojamo daikto spalvas. Domėjausi ir apie liumenus, tik va dar trūksta čia žinių... O labiausiai norėčiau išmokti naudotis židinio nuotolio funkcijomis. Jų deja niekaip neperprantu. Jei pavyksta koks kadras, tai dažniausiai netyčia. Bet specialiai juo pasinaudoti ir numatyti kas pavyks po mygtuko paspaudimo vis nesiseka.
Peizažų ir gamtos nelabai mėgstu fotografuoti. Dažniausiai fotografuoju darbus, kuriuos reikia pateikti internete, ar vaikus savo. Su vaikai ir iškyla daugiausia problemų, nes jie labai juda, o ir nestovi kaip norisi man, ar kur krenta šviesa...

Daug prirašiau, o parodyt mažai ką turiu.
Labiausiai patikusi 2012 metų nuotrauka.
Šiaip, iki tobulumo oi dar kiek daug trūksta, bet ji man patinka, nes tokia… lyg su istorija… lyg kažko labai trapaus pabaiga… lyg nubėganti vaikystė…

Šio mėnesio kadras visai ne koks, nes šį mėnesį tik darbelius fotografavau, bet va ši man patiko, nes pavyko tas žaidimas su židinio nuotoliu, kad vienam atstume ryšku, o kitame jau išplaukė… bet… vis tik nelabai specialiai ir apgalvotai darant tai pavyko…

Nepavykusio kadro net nerodysiu, nes jų ir taip kilometrai. Tai viena, tai antra, tai iš vis katastrofa. Net ir viršutines nuotraukas prie jų priskirti galima, jei tik prie visko kabinėtis, o kur dar kadrai apšvietimui patikrinti… apie juos iš vis tyliu

Madame Voirà
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2013 02:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki labai norėčiau patekti į

ZAPUKES - FOTOGRAFIJOS KLASE

Esu Rasa, man 30 metų.
Su fotoaparatu esame geriausi draugai tik tada, kai fotografuojamas objektas nejuda iš vietos ir yra geras apšvietimas. Priešingu atveju rūkas, susiliejimai ir panašios linksmybės. O taip norėtųsi užfiksuoti tą pačią pačiausią akimirką, o ne eilinį kartą žiūrėti į nuskrendančio drugelio užpakalį.

1) Man patinka fotografuoti gamtą. Tarp 2012 m. mėgstamiausių papuola ši, nes pagaliau pagavau ir aš paukštuką.

2) Šio mėnesio kadras

3) O nevykusių kadrų tai nors vežimu vežk, čia vienas iš jų

Daugiau mano darytų foto galima rasti http://nenasei.blogspot.com/

Technika kuria šiuo metu fotografuoju
http://www.efoto.lt/fotoaparatas/fujifilm_s3400[url][/url][/url]

Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Sk. Vasario 10, 2013 09:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita - kraitelio mezgimas

Esu Rasa, man 31 metai. Labai norėčiau išmokti megzti virbalais. Paskutiniu metu tik neriu papuošalus frivolite technika, esu keletą darbelių nėrusi vąšeliu. Virbalus sunkokai "prisijaukinu", nors esu mezgusi tik vilnones kojinytes kraiteliui, moherines skaras bei mėginau kepurytę Kadangi už trijų mėnesių man reikės kraitelio, tai labai norėčiau išmokti megzti šliaužtinuką, kepurytę bei megztinuką Taip pat norėčiau ir savo berniukui (2 m.) kažką numegzti Kantrybės tikrai turiu, laiko irgi pakolkas turiu, tik nežinau kaip ilgai truks akademija
Beje,savo megztų darbelių fotografijų neturiu :(

Tai mano "pirmasis blynas" - nertas kostiumėlis krikštynoms mano berniukui

Megzti šalikėliai

Vėriniai nerti frivolite technika

Kitų darbelių nuotraukos yra: http://www.auksarankes.lt/vartotojai/saromania

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 15

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.