Gitos klasė XI (kraitelio mezgimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 16 Lapkričio 2007
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2008 Gruodis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 17:42    Rašyti temą: Gitos klasė XI (kraitelio mezgimas) Atsakyti su citata

Sveikos Jurosputa, amela, Saromania, DrAkOnIuKe ir agneciuke

Visų pirma be galo džiaugiuosi, kad norite išmokti megzti patiems mažiausiems Kadangi mokymai yra ne bendrai apie mezgimą, o gerokai „susiaurinti“, kiek nerimavau, kad gali nesusirinkti didesnis mamyčių ar joms prijaučiančių būrelis.

Antra, noriu kreiptis į DrAkOnIuKę ir agneciukę. Pasikartosiu, kad iš jūsų motyvacinių laiškų matyti, jog mezgimo pagrindus turite ir gana sėkmingai nusimezgate megztuką, kojinytes ar pan.
Šioje klasėje iš esmės panašių dalykų ir mokysimės. Todėl kiek suabejojau ar jums pačioms bus įdomios mano pamokos. Todėl, jei visgi norite mokytis, laukiu jūsų šioje klasėje!

Dabar jau galima prisistatyti.
Pradėsiu nuo savęs. Esu Gita, man 30 metų. Kadangi klasės tema vaikiška, prisipažinsiu, kad pati vaikų neturiu J Ir sau kraitelio nesu mezgusi. Bet gal šie mokymai kažkaip įtakos mano tolesnius gyvenimo vingius?
Kasdieniame gyvenime užsiimu visiškai priešinga menui veikla. Specialybė gana konkreti ir stipriai susijusi su taisyklėmis. Todėl vakarinė veikla su rankdarbiais man yra tikra atgaiva.
Rankdarbiais aš užsiimu įvairiais, bet pati pirmoji kurią išmokau ir su kuria ilgiausiai dirbu - mezgimas. Mezgimas man labai artimas, bet nemanau esanti mezgimo asė. Todėl gali būti, kad kartais ir jūsų prašysiu pagalbos Žodžiu tikiuosi komandinio darbo, kuriame ne „prakaituoti“ susirinksime o gerai praleisti laiko. Tad turiu vilties, kad klasėje bus labai draugiška atmosfera.

Labai lauksiu ir jūsų prisistatymų.
Beje, man mieliau būtų jei visos viena kitą vadintume vardais.

Kaip ten bebūtų, mokslų pabaigoje visos turėsime būti parengusios kraitelius ir žinoma atsiskaitomuosius darbus. Tad trumpai apie mūsų planuojamus mokslus:
Mezgimas nėra lengva rankdarbių rūšis, tačiau tuo pačiu gali būti savotiškas atsipalaidavimo, teigiamas emocijas, ramybę sukeliantis užsiėmimas. Be to, tikiu, kad megzdamos į darbą įdedama labai daug emocijų (kurios pageidautina būtų malonios), todėl darbas tampa labai ypatingu.
Turiu susidariusi šiokį tokį preliminarų mokymo planą, bet prieš tai norėčiau išgirsti jūsų pageidavimus ir suderinti jį taip, kad būtų įdomu tiek man mokyti, tiek jums mokytis.
Iš motyvacinių laiškų panašu, kad didžioji dauguma nori išmokti megzti:
Kojinytes,
Pirštines,
Kepurytes,
Kelnes,
Megztukus,
Šliaužtinukus.
Ar yra kažkas ką jus jau ir taip gerai mokate? Lauksiu jūsų komentarų.
Taip pat parašykite kokių priemonių mezgimui jau turite?

Pradžiai tiek.

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Rugpjūčio 2009

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 18:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
Mano vardas Valerija, man 24 metai. Turiu sunu (5m) ir dukryte (1,5m). Nors ir mezgu savo (ir ne tik) vaikams, bet vis gi maziausiems megzti man sunkiau sekasi, ypac tapukus ir kelnytes.
Labai dekoju, kad priemet i akademija Man to labai reikejo, nes esu visiska savamoksle, o kartais taip norisi kad kas nors patartu ar/ir paaiskintu. Gal sioje akademijoje suprasiu, kad kazka mezgu ne taip, kaip reikia, ir ismoksiu nauju dalyku.
Turiu keliu spalvu siulus (akrilas, akrilas+vilna, vilna, medvilne, medvilne+akrilas, bambukas); virbalus turiu specialiai kojinems po 5vnt (2 ir 3nr),virbalus su valu (2,5nr), paprastus virbalus (2,5; 3; 4; 5; 9nr). Dar, beveik prie namu, yra nerimo ir mezgimo siulu parduotuve
Esu pasiruosusi mokslams

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 07 Balandžio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 20:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos, labai dziaugiuosi pakliuvus i klase, jau nekantrauju kada pradesim mokytis. As Indre nors 30 ant nosies bet sakau kad man 29 esu is Vilniaus. Megzti pradejau vos pries menesi gal, noriu ismokti visko, nes belaukiant sarasu i klase bandziau megzti VEL kojinyte ir VEL nesigavo, si kart ir nufotografavau galesiu ikelt jei bus idomu o ismokti noriu viska, nes manau ismokus maziausiems galesiu ir didesniems pritaikyt Kokias priemones turiu..cia tai klausimas... turiu 5virbalus kojinems bet koks ten ju dydis nzn turiu dar du bambukinius virbalus bet irgi koks dydis nezinau bet gerokai storesni uz tuos kojiniu virbalus. Siulus turiu akrilinius kamuoliuka, ir apie 50proc vilna su kazkuo, mezgu is ju dabar batukus tai tokie plonyciai atrodo, nors labai svelnus, kiti irgi su vilna bet storesni. Kaip suprantu tai leliukams reik vilnoniu kojinyciu, tai turbut kojnytems nusipirkciau 100proc vilnos, gal mane kas pataisys gal nereik 100 proc.. Kojinems, pirstinems gal ir uztektu turimu siulu taciau viskam kitam ne, tad lauksiu nurodymu kiek ir ko reikia, as jau viena koja parduotuvej
o cia visoms klasiokems ir mokytojai susipazinimo proga
P.S.Drakoniuke isduok kur VLN yra parduotuve siulu mezgimo, nes vienoj buvau prie kalvariju turgaus tai man per mazas pasirinkimas buvo, o kita zinau cupe bet nebuvau ten del siulu, o daugiau kazkaip labai intensyviai neieskojau.
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 20:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika Indre ,
As Savanoriuose gyvenu, tai pas mus cia "Midara" parduotuve. Didelis pasirinkimas ivairiausiu siulu, virbalu, vaseliu ir kitokio gerio dekoravimui Na va, padariau reklama

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 20:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ogooo kiek ten visko. Na palauksiu nurodymu ko reik ir eisiu. Bet as prisipazinsiu turiu liga, manes negalima leisti i rankdarbiu priemoniu parduotuves, nes kyla rankos nusipirkt daugiau nei man istikro reikia
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 20:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zinok, tu tokia ne viena Paskutini karta ejau 1 siulu motkelio, nusipirkau visus 6

Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos Valerija, Indre
Norėčiau kolkas palaukti visų merginų, tada papasakosiu apie tai kokių priemonių reikės.
Jei greit "apsiforminsime", galima bus ir mokslus ankščiau pradėti

Kas dėl siūlų tai mano patirtis rodo, kad vaikai nemėgsta grynos vilnos siūlų. Paprastai jie būna su kuom nors pamaišyti, kad būtų švelnesni. Vienas iš vaikiškų siūlų pvz: 40%VILNA, 20% BAMBUKAS, 40% AKRILAS.
Bet nebūtina rinktis būtent tų siūlų, kurie pažymėti, kad yra vaikiški. Puikiai tinka merino vilna ar kitas švelnus siūliukas.

Valerijos pasiūlyta parduotuvė man irgi labai patinka Jie turi didelį pasirinkimą o ir kainos keik žinau nesikandžioja.
Taip pat apsiperku tame pačiame VCUP'e, nes patogu užsukti po darbų.
O šiaip gali pasidairyti ir internete, ten galima rasti pigesnių siūlų.
Ir dar dėl siūlų plonumo nepergyvenk, juos galima bus susukti iš dviejų siūlų ir gausi storesnius.

Beje, Indre, nesigavusios kojinės nuotraukas būtinai norėsiu pamatyti Žiūresim kas gi ten nesigauna!

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
erniu
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 21:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

SVEIKI AS CIA NE PRIE KO BET... tikiuosi kitais metais jus busite zadu pradeti mokytis megzti. siemet net nejau nes nemoku ne akiu megzti ir nesu virbalu rankoje laikiusi taigi siemet jus stebesiu jai jus nesupyksite ir mokysiuos
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 21:28    Rašyti temą: Atsakyti su citata

stai ir mano kojine siaip kazkoks kulnas idomus gavosi, o ir nusmailinau kaip suprantu per greit
nes mezgiau pagal tai kaip buvo parasyta po kur kiek akiu megzti, o ne is suvokimo kaip ka mazint, ir kadangi interneto aprasyme buvo mezgama vienais siulais as kitokiais, pamaciau kad ji pas mane gausis per didele kaip naujagimiui emiau mazinti anksciau, tai stai ir rezultatas kaip mano drauge mandagiai issireiske " nu idomiai atrodo, bet siaip spalvos grazios"
Atgal į viršų
agneciuke
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 22:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos visos klasiokės ir mokytoja,
Esu Agneta iš Kauno, man 28 metai. Turiu 2,5metukų dukrytę. Na, pagal profesiją esu maisto pramonės verslo vadybininkė, bet dar savo diplomo niekur neteko panaudoti, nes dirbau visai ne pagal profesiją. Dirbau Klientų aptarnavimo vadybininke dabar jau žlugusiam Ūkio banke. Kaip matot su maistu - nieko bendra Džiaugiuosi patekusi į klasę, nors kaip jūs mokytoja sakot, kad aš esu apmezgusi savo mažiuke, bet vat nemoku nei kojinių megzti, nei pirštinyčių, nei kelnyčių. Mano numegzti megztukai buvo su labai labai didele draugės pagalba, be jos visiškai nieko nebūčiau padariusi. Esu beje visiška savamokslė. Kadangi esu savamokslė, tai kaip savamokslė ir be patirties siūluose, pradžioje prisipirkau siūlų iš akrilano. Taip ir guli jie pas mane 2 metus, nenoriu net į juos žiūrėti. Dabar turiu nusipirkus 50proc akrilano, ir 50proc vilnos siūliukų. Taip pat turiu šiek tiek ir Alize kašmyro 100proc vilnos. Dar turiu ir 100proc medvilnes yarnart begonia siūliukų.
Esu numezgusi porą megztukų (čia buvo mano rimčiausi mezginiai). Visa kita buvo baktusiukas, nerta kepurytė ir viskas. Todėl norėčiau išmokti megzti kojinytes, kad ir patiems mažiausiems, taip pat kelnytes, šliaužtukus, ir visko visko ko reikia mažiukams. Vistiek ateities planuose pas mus yra ir antras vaikiukas, todėl norėčiau pasiruošti kaip reikalas.
Taigi su nekantrumu laukiu pirmųjų pamokų ir namų darbų.
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 23:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indre, kaip pirma kojine, tai visai neblogai. As kiek metu kojines mezgiau, tai tik pries pora menesiu supratau, kad ne taip kaip reikia kulna mezgiau Bet dabar jau, rodos, as kojines iveikiau

Sveika, Agneta

Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 23:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agneta, sveika prisijungusi
Darbiniai klausimai šiai dienai turbūt ne patys maloniausi?

Beje, turbūt neparašiau. Kadangi mes visos daugiau mažiau panašaus amžiau, tai ir vadiname viena kitą TU (tame tarpe ir mane), gerai?

Indre, cha cha, taikliai pastebėta dėl spalvos man rožinė irgi patinka!
O šiaip tai viskas ten neblogai atrodo. Kiek matosi, akys atrodo lygios, gražios. Žinoma, kojinę nusiaurinai ir užbaigei per greitai. Bet tokių dalykų išmoksime čia. Tad tikiuosi sekančios kojinės tau išeis tobulos.

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 23:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gita rašo:

1.Darbiniai klausimai šiai dienai turbūt ne patys maloniausi?
2.Beje, turbūt neparašiau. Kadangi mes visos daugiau mažiau panašaus amžiau, tai ir vadiname viena kitą TU (tame tarpe ir mane), gerai?
3.Tad tikiuosi sekančios kojinės tau išeis tobulos.

1. nesupratau, kokie klausimai ? kuo dirbame?
2. Manau kad bus jaukiausia jei visos kreipsimes TU
3. Oj kaip as TIKIUOSIII...
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Pagyrimų: 1

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 09:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos
Aš esu Rasa, man 31 metai. Labai džiaugiuosi pakliuvusi į šią klasę, nes kaip tik reikia numegzti tris kraitelius Ačiū mokytojai, kad apsiėmė mus mokyti
Dabar auginu 2 metukų sūnų ir laukiuosi antrojo (tik pakolkas neaišku ko). Su nekantrumu laukiu pradėti mokytis O siūlų turiu medvilninių, bambukinių, alpakos vilnos (po nedaug). Virbalų turiu skirtingų dydžių, tik su valu neturiu. Bet ne bėda bus įsigyti
Labai norėčiau išmokti megzti šliaužtinukus, kepurytes bei pirštinytes, batukus. Kojines esu mezgusi, aišku, gavosi ne idealiai Batukus esu tik nėrusi, bet ne mezgusi. Mezgiau labai seniai (mokyklos laikais), todėl esu viską primiršusi, tad atleiskite už kvailus ar žioplus klausimus
Tai tiek Labai laukiu pirmosios pamokėlės

[ Antr. Vasario 19, 2013 06:28 ]
Amela, tavo kojinytė labai miela

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 10:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, Rasa malonu susipazinti na beliko sulaukti dar vienos klasiokes ir galesim judeti arciau mokymosi tikslo
Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas, merginos,

Na štai mes beveik visos ir susirinkom. Belieka sulaukti Jurosputos.

Dabar truputi apie reikalingas medžiagas.
Matau, kad dauguma jūsų turi praktiškai viską ko reikia. O reikia siūlų, pageidautina švelnesnių, kad nekąstų jautrios kūdikio odelės.
Virbalų. Sunku kažką pasakyti apie virbalų storį. Jį renkamės pagal tai kokiais siūlais mezgame ir tai kokio rezultato norime pasiekti (t.y. ar laisvesnio ar tvirtesnio mezginio norime). Todėl siūlau rinktis vidutinio storumo virbalus. Virbalų reikės pirmiausia 5 mažiukų; pageidautina turėti virbalus su vielute (aš pati ir be jų išsiverčiu, man užtenka tų 5 mažiukų) ir vienus paprastus vidutinio storio.

Na ir tokių dalykų kurie manau yra visuose namuose: adata, žirklės.
Beje, gali būti, kad prireiks vąšelio. Ir visos jį turite?

O reziumuojant tai nenoriu jus įpareigoti pirkti visokių rūšių virbalų arba nereikalingo kiekio siūlų. Kolkas Labai tikslaus mezginių plano neturiu, todėl ar nebūtų jums problema, jei kolkas nepirktumėte pvz virbalų su valu o nusipirktumėte jeigu mokymosi eigoje paaišketų, kad jų reikia?

erniu rašo:
SVEIKI AS CIA NE PRIE KO BET... tikiuosi kitais metais jus busite zadu pradeti mokytis megzti. siemet net nejau nes nemoku ne akiu megzti ir nesu virbalu rankoje laikiusi taigi siemet jus stebesiu jai jus nesupyksite ir mokysiuos

erniu, mokymis megzti geras ir blogas akis. Tikiuosi susitiksime neakivaizdinėje klasėje

amela rašo:
1. nesupratau, kokie klausimai ? kuo dirbame?

Indre, čia buvo Agnetai adresuota

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokytoja ir klasiokes

Rasa, sveika prisijungus

Gita, turiu net kelis vaselius Zirkles ir adatas irgi turiu Ir karoliukai visokie dekoravimui yra Laukiu pirmos uzduoties

Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turiu 5 plonus virbalus, tik be vielutės, ar ji būtina? O vidutinio storumo virbalų irgi 5 reikia?
Aš už, kad ko reikės pirktumėme mokymosi eigoje
Laukiam nesulaukiam pirmosios pamokos

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 12:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na siulu reiks pameginti sia savaite uzvaziuoti i savanoriu parduotuve ar cupa, del virbalu pritariu jei reiks nusipirksim, as tik del virbalusu vielute nesupratau, dabar paklausiu kvailo klausimo turbut, penki virbalai tai jie skirti kojinem ir buna komplekte, taip? o tie su vielute tai kaip suprantu buna du ir jie tarpusavy sujungti? vaselio neturiu bet manau pas anyta arba mociute rasiu, na o jei ne nusipirksiu. NOOOOORIUUUU MOOOKYYTISS :-ñ:
Norejau mokytojos paklaust, ziurejau tavo psl, tai meskiukus irgi mezgi ?? As apakus nuo nerealumo
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 12:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indre, taip, virbalai kojinems jau parduodami rinkiniais po 5vnt. O su valu, tai taip, cia du virbalai sujungti tarpusavy, tik reikia ziureti i valo ilgi, ziurint ka ruosiesi megzti.

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 14:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man dabar iskilo klausimas, gal as neatidziai skaiciau. Bet kaip cia bus, mes mokysimes megzti ta kraiteli tai besimokant numegzsime po viena tarkim megztuka kelnytes, kepure ir tt. o paskui bus atsiskaitomieji darbai, tai turesime numegzti po antra komplekteli savarankiskai ? ar tai bus kazkoks vienas mezginys atsiskaitymui ?
Atgal į viršų
DrAkOnIuKe
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 14:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As manau,kad reikes numegzti tai ko norim, tik papildyti savais elementais (rastais, papuosimais), o dar geriau visai kitokio modelio drabuzeli numegzti. Mes fiziskai nespetumem visa komlekta numegzti

Atgal į viršų
amela
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aisku, nes as ir pamaniau kad fiziskai turbut nelabai spetume.
Atgal į viršų
Gita
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 15:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saromania rašo:
Aš turiu 5 plonus virbalus, tik be vielutės, ar ji būtina? O vidutinio storumo virbalų irgi 5 reikia?

Kaip minėjau, manau kolkas jei neturite virbalų su vielute tai ir nepirkite. Jei prireiks, tada juos įsigysime mokymų eigoje, gerai?
Aš pati tokių virbalų neturiu ir puikiai išsiverčiu su 5 mažiukais.

amela rašo:
dabar paklausiu kvailo klausimo turbut, penki virbalai tai jie skirti kojinem ir buna komplekte, taip?

aha

amela rašo:
o tie su vielute tai kaip suprantu buna du ir jie tarpusavy sujungti?

Taip

amela rašo:
Norejau mokytojos paklaust, ziurejau tavo psl, tai meskiukus irgi mezgi ?? As apakus nuo nerealumo

Ačiū
Beje, tuos meškiukus (pora ir kiškučių buvo) mezgu 5 mažais virbaliukais.
Deja, šį kartą žaislų mezgimo mokyti nesiėmiau. Gal kitais metais tam pasiryšiu...

Citata:
kaip cia bus, mes mokysimes megzti ta kraiteli tai besimokant numegzsime po viena tarkim megztuka kelnytes, kepure ir tt. o paskui bus atsiskaitomieji darbai, tai turesime numegzti po antra komplekteli savarankiskai ? ar tai bus kazkoks vienas mezginys atsiskaitymui ?

Atsisiskaitomajam darbui pačios sugalvosite ir pasirinksite ką megzti. Tai gali būti vienas daiktas kokį jau esame išmokusios arba net ir visas komplektėlis. O gal kažkas naujo ko aš pati nemokiau (kad ir vaikiškas žaislas).
Žodžiu tai yra jūsų savarankiškas darbas kurio idėjos ir atlikimo aš neįtakosiu.
Daugiau apie tai kiek jam bus skirta laiko ir kitas sąlygas manau dar pakalbėsime kiek vėliau.

Nuotraukų albumas

Pagyrų puodas
Atgal į viršų
Saromania
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 16:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš dar noriu užbėgti visoms pamokoms už akių ir paklausti mokytojos, ar galima šliaužtinukus megzti be siūlių? Gal ir kvailas klausimas, bet kai ieškojau nerti šliaužtinuką, tai niekur neradau kaip tai padaryti be siūlių, teko pačiai primastyti

Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 133

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.