Benderiutes klasė XI (VĖLIMAS)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Spalio 2010
Pagyrimų: 1

Medaliai: 3 (Daugiau...)
2 vieta (Suma: 1) 2012 Rugsėjis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 18:34    Rašyti temą: Benderiutes klasė XI (VĖLIMAS) Atsakyti su citata

Sveikos merginos
Pirma prisistatysiu pati: esu Jurgita, man 31 m gyvenu Kaune, dirbu su rankdarbiais (o ypač su vilna) visai nesusijusi darbą. Velti išmokau kaip ir daugelis jūsų, interneto pagalba, tiesa buvau ir kursuose, iš kurių nieko naujo nesužinojau... todėl sakau nemėtykit pinigėlių veltui, viską galima išmokti savarankiškai Be to, vėlimas jau toks dalykas, kad kiekviena velėja suranda sau patogiausia vėlimo būdą, todėl tikiu kad ir jūs jį surasite. Norėčiau kad į mane kreiptumėtės TU, vadinkit kaip jums patogiau, vardu ar slapyvardžiu ir parašykit kaip norėtumėte kad aš kreipčiausi į jus.
Į klasę kviečiu visas kurios to pageidavo
Tik norėčiau pirma kreiptis į Aistę, Saidrą ir Rasą, kaip supratau jau esat neblogos velėjos, todėl net nežinau ar dar ko nemokat ir ko norėtumėte išmokti ir ar jums bus įdomu... ar esat daug vėlusios su šilku ir kitais vilnos dekoravimo pluoštais? Taip pat manau pasimokysim kaip gražiai pasiuvinėti savo vilnos gaminuką.
Taip pat norėčiau kad visos dar kartelį prisistatytumėt ir parašytumėte ko labiausiai norite išmokti. Dar parašykite kokių reikmenų jau turite, kad galėčiau surašyti ko mums dar reikės.
Kaip ir minėjau anksčiau, daugiau kreipsim dėmesį ne į patį veltinį, bet į jo dekoravimą, nors tikrai kalbėsim ir apie tai kaip velti (nors šios informacijos tikrai apstu).
Labai norėčiau, kad šioj klasėj bendrautumėm kaip lygios su lygiom, ką aš žinau mėginsiu pasidalinti, ko dar nežinau mokysiuosi kartu su jumis
Oficialūs mokslai prasideda Kovo 1 d. todėl iki to laiko susipažinsim, susipirksim reikiamas priemones ir apgalvosim mokymosi programą.
Tam kartui, tiek, visų laukiu klasėje

Mano pagyrų puodas: http://www.auksarankes.lt/forumas/viewtopic.php?t=4228

http://public.fotki.com/benderiute/saldainiu-medeliai/page10.html

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rutarutule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 19:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika mokytoja, sveikos bendraklasės. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau galėsiu padidinti savo žinias apie vėlima!

Esu Rūta, man 15 metų.. Būsiu klasėje viena iš jauniausių. Tikiuosi, kad visos susibendrausime, viena kitai padėsime bei pakritikuosime (kritikos norėsiu daug, kad galėčiau tobulėti!)

Taigi, esu vėlusi ne kažin ką. Prieš porą dienų pabandžiau nusivelti mažą batuką/tapkutę. Aišku, pirmas blynas prisvilęs, bet man patiko ir tikrai noriu tobulėti . Labai norėčiau nuvelti banguotą šalikėlį, tai pat pabandyti nuvelti tašę. Praėjusioje vėlimo klasėje mačiau pagalvės užvalkalus - taip pat būtų visai nieko. Žodžiu, noriu daug ką nuvelti, tad žiūrėsim, ko norės bendraklasės .

Priemonės, kurias turiu.. Iš vilnos turiu tik karšinio, tad teks bėgti į parduotuvę pirkti sluoksnos. Žinau, kad būna įvairių.. mic atrodo. Norėčiau, kad apšviestumėt, kas tai ir kokią sluoskną reiktų pirkti .
Taip pat reikia nusipirkti vėlimo adatų, tad norėčiau, kad informuotumėte, kokių dydžių reikia.. Taip pat nelabai turiu su kuo tą vilną dekoruoti.. Būtų gerai, kad irgi pasakytumėt, kas tinka dekoravimui ir kur tų medžiagų ieškoti.
Na ir dar neturiu šablonams skirtos burbulinės ar akytosios plėvelės. Bet jau žinau kur rasti, tad skubėsiu pirkti .

Tai tiek apie mane.. Kaip matot, žinių man reikia daug, o ir medžiagų ne per daugiausiai turiu... Tikiuosi, kad užteks kantrybės tamstai mokytojai su manim .
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 19:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveika, mokytoja ir bendraklasės. Aš esu Greta. man yra 14metų. Su vėlimu teko susipažinti, taigi priemones daugmaž turiu. tai yra vilna, plėvelės, bambukinis kilimėlis, adatos, tik neturiu vėlimui skirtų dekoravimo priemonių (su kuriomis man dar neteko dirbti) Labai džiaugiuosi, kad šioje klasėje mokysimės dekoruoti savo veltinukus, nes būtent to ir norėjau išmokti labiausiai Dar norįčiau išmokti gražiai formuoti tūrinius darbeliu, o šiaip dėl mokymosi programos ką paskirsit tą ir mokysiuos . Taigi, tiek apie mane. Tikiuosi visos susibendrausime ir dar labiau pamilsim vilną
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 24 Sausio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 21:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba vakara tariu mokytojai ir visoms klasiokėms
Esu Agnė, vilnietė ir man 30 metų. Be galo džiaugiuosi papuolusi į šią klasę, kur mokysiuos vėlimo meno paslapčių Dirbu darbą visiškai nesusijusį su menais ar rankdarbiais, todėl rankdarbiai (dažniausiai tai yra mezgimas virbalais) man yra atsipalaidavimo būdas ir pagal galimybes skiriu visą savo laisvą laiką, kartais ir naktinėju kai labai jau norisi greito rezultato Su vilnos vėlimu neteko susidurti, tačiau jau seniai audžiau mintį kibti į tokius mokslus, nes manau kad vilnos dirbiniai puikiai tiktų prie mano mezginių ir padarytų juos puošnesnius
Mokslams jau turiu: 3 spalvų vilnos sluoksnos 29 mic (bet norisi biškiuką dar kitokių, be to pabandžiau vieną darbuką padaryti ir paaiškėjo kad juoda spalva dažo, čia taip visada??), burbulinės plėvelės, kilimėlį, muilo, purškiklį Manau kad iki kovo 1d. reikėtų įsigyti adatų (reiktų patarimo kelinto numerio), sluoksnos (reiktų patarimo dėl tų mikronu), ir medžiagų skirtų dekoracijoms (tai galbūt karoliukai? o dydis jų? kol kas tik riešinėms teko pirkti), na jeigu bus šilkinis šalikiukas tai šilko... na ir nežinau ko dar
Labiausiai norėčiau išmokti gaminti įvairius aksesuarus bei juos dekoruoti, kad jie taptų nekasdieniški ir įdomūs, ir be abejo juos derinti prie savo mezginių Taip pat norėčiau padirbėti su tūriniais veltinukais, čia jau taip minėjo viena iš klasiokių Kai pažiūri interneto platybes tai to veltinio jau tokios galimybės kad oij oij kaip norisi visko... Turiu mintyse tokių norų papuošti savo mažuosiu sūnėnus apdarais iš vilnos... be abejo ateityje
Tai tiek šiam kartui, tikiuosi su visomis gerai praleisti laiką ir būti gera bei stropia mokinuke
Beje būtų įdomu sužinoti informacijos šaltinius iš ko visos merginos mokotės ar mokėtės? Ta prasme konkrečiu leidinius ar puslapius internete arba video pamokas
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 21:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai meilę veltiniui atradau čia, skaitinėdama praėjusias akademijas.
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 23:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunu kad jau renkatės į klasę ir kad ryžtingai esat nusiteikusios mokslams
Dėl to ko dar reiks nusipirkti arba paieškoti namuose pasakysiu kai visos susirinks. Tada matysiu ko kuriai trūksta. Taip pat papasakosiu kuo skiriasi sluoksna mikronais ir kokia geriau rinktis Apie dekoravimo priemones taip pat pasakysiu.
O jūs kol kas paplepėkit, susipažinkit ir būtinai pavartykit senesnių akademijų vėlimo klases

[ Pir. Vasario 18, 2013 22:46 ]
O čia kelios nuotraukos iš interneto platybių, ko labai noriu kartu su jumis pasimokyt, sakykit kaip jums ar patiktų?

Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai gražios Tikrai norėčiau išmokti
Atgal į viršų
Rutarutule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai labai gražu ir unikalu, norėčiau tokias išmokti daryti, bet iš pirmo žvilgsnio atrodo gan sudėtingai .
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tikrai labai gražu, aš kaip prijaučianti raudonai spalvai tai tas antrąsias iškarto įsimylėjau Matosi čia lyg ir gipiūru dengta ir siuvinėta, tikrai norisi darbuotis
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 14:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na o kurgi mūsų daugiau?
Jeigu turėčiau galimybę tai visą mūsų klasę kviesčiau paragauti štai tokio pyrago iš veltinio... Skanaus

O čia man kvepia biškiuką pavasariu...

Atgal į viršų
Rutarutule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 15:01    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vaje, kaip skaniai atrodo pyragas! Esi tikra, kad jis iš vilnos ir nevalgomas?? . Ir aš pasigedau kitų bendraklasių. Kur gi jos dingo? tikrinu kas penkiolika minučių, ar kas neprisistatė dar
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos merginos
Kažko likusios taip ir nepasirodo, na nieko gal dar atsiras iki kovo 1 d. O aš ryt surašysiu ko mums reiks mokslams
Beje Agnė šaunius darbelius įkėlė taip pasiuvinėt mes būtinai pasimokysim

[ Antr. Vasario 19, 2013 19:33 ]
Va ir Vitalija parvežė šiandien gerų žinių iš vienos labai didelės mugės JAV, ten patiko mano veltos gėlytės kurios buvo prisegtos prie jos šalikų, štai video, tik gal nelabai matosi, bet man vis vien labai malonu...
http://www.facebook.com/photo.php?v=477150742352775&set=vb.100001735598356&type=2&theater

Atgal į viršų
vitalyte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 17 Birželio 2009
Pagyrimų: 2

Pati pačiausia (Suma: 2) 2012 metai (Suma: 1) 2012 Vasaris (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 20:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mergytes,
Trumpam pasinaudosiu drauges teisemis,--ikisiu nosyte pas Jus
Mes su Jurgita sauniai pasidarbavom! Aciu, Jurgut! Tavo gelytes sulauke didelio demesio ir pripazinimo! Paparacai fotkino musu darba kaip pasele! Fantastiskas jausmas! Sekmes ateity, esi nuostabi veleja! Aciu Tau uz bendradarbiavima!

Rutarutule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 21:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikinimai! Tikrai gerą mokytoją turim!
Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 26 Sausio 2011

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 22:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos klasiokės ir mokytoja
esu Rasa,36 metų.gyvenu Alytaus raj.
iš darbo grįžtu vėlai tai kas dvi dienas bendrausiu vakarais,o gal net naktim
su tokiom riešinėm nebuvau susidūrus tai bus labai smagu kartu darbuotis.priemonių lyg turiu visokių prikaupus bet nusipirksiu jei ko pritrūksiu.
Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 09:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

inventorizavau savo turimus lobius tai visokių linų,šilkų,garbanėlių ir dar bala žino ko ten yra.neturiu jokių medžiagų anei šilkų tinkamų velt kaži kur aš čia jų rasiu
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 10:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas visoms
Labai gražūs šalikai ir gėlytės, mugė tikrai vykusi
O mane šiandien patraukė ant gėlyčių...

Gal vakare bus staigmena ir gausiu gėlių
Atgal į viršų
boruze12
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 12:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas rytas mokytojai ir klasiokėms. Esu Aistė, gyvenu Vilkaviškyje. Visų vėlimų paslapčių ir žinių, kurias turiu sukaupusi mokinausi tik interneto platybėse, žinoma ne išimtis buvo ir ankstesnės auksrankių akademijos temos. Manau veltinis yra toks užsiėmimas kur pastoviai yra kur tobulėti ir lygiuotis į daugiau pasiekusius šioje srityje. Todėl noriu nuraminti mokytoją - neabejoju, kad šioje akademijoje sužinosiu daug man naujų ir naudingų dalykų. Juolabiau, kaip supratau pagrindinis dėmesys bus skiriamas dekoravimui, o tai mano silpnoji pusė, nes iki šiol man svarbiau buvo išmokti padaryti kokybišką patį veltinuką.Manau, kad daugumą reikalingų priemonių turiu sukaupusi, šiek tiek reikėtų papildyti sluoksnos atsargas, bet tai ne bėda. [img]
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 13:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena merginos
Smagu matyti Aistę ir Rasą
Agne tos tavo įkeltos gėlytės kažin ar veltos, čia greičiau karpyta iš flico, bet nepretenduoju į apsoliučią tiesą...

Na ką gi surašysiu ko mums reiks mokslams:

Vėlimas skirtstomas į:
- Vėlimą šlapiuoju būdu
- Vėlimą sausuoju būdu

Vėlimas šlapiuoju būdu:
Jums reikės:
- Vilnos (geriausiai tinka sluoksna)
- Vėlimui skirtos plėvelės (tiks bet kokia burbulinė plėvelė)
- Plėvelė šablonams (nebūtinai, bet su ja labai patogu, ji būna tokia storesnė, net nežinau kaip čia paaiškint tokią deda po plaukiajončiom grindimis, arba būna vyniojami dūžtantys daiktai, pažiūrėkit gal rasit namuose)
- Bambukinio kilimėlio (nebūtinai, bet jis darbą palengvina, gal turit nenaudojamus stalo padėkliukus, jie tiks kuo puikiausiai, jei pirksit nepirkit vilnos reikmenų parduotuvėse, ten brangu, geriau pasižiūrėkit prekybos centruose ir nusipirkit pora pačių pigiausių)
- Virvelių ar gumyčių plėvelei ar kilimėliui suveržti
- Rankšluosčio susidariusioms balutėms sugerti
- Muilo (geriausiai tinka alyvuogių muilas, bet tiks bet koks)
- Purkštuko vandeniui (kuo puikiausiai tinka nuo pasibaigusio langų valiklio ar kitokios purškemos priemonės)

Vėlimas sausuoju būdu:
Jums reikės:
- Vilnos (tinka tiek karšinys tiek sluoksna)
- Poroloninės kepminės
- Vėlimo adatų
Vėlimo adatų rūšys:
Nr. 32 – storiausia adata, pradiniam vėlimui
Nr. 36 – plonesnė, tolimesniam formavimui
Nr. 38 – dar plonesnė, tolimesniam formavimui, detalių jungimui, dekorui privelti
Nr. 40 – pati ploniausia, paviršiaus dailinimui, itin smulkaus dekoro privėlimui
Jums kol kas užtekt kelių adatų 38 nr.
Dekoravimui tiks: vilnos garbanėlės, šilko skiautelės, šilko pluoštai, linų bei akrilo gijos, ramie, kanapių, medvilnės bei bambuko pluoštas, nailonas. (man labiausiai patinka dekuoruoti šilko skiautelėmis, šilko pluoštu, linų gijomis bei ramie pluoštu) Paieškokit namuose įvairių nėrinukų, juostelių, šilko skiautelių, jei namie nieko nerandat, eikit į dėvėtų drabužių parduotuvę, ten tikrai rasit visokiausio gėrio
Taip pat paieškokit įvairių karoliukų siuvinėjimui, tiks tą ką rasit namuose, nors gražiausiai siuvinėti biseriu 10; 11 nr ar dar smulkesniu, plonų nailoninių siūlų (jie būna tokie permatomi, plonyčiai kaip plaukas, gausite bet kokioje siuvimo reikmenų parduotuvėje, kainuoja apie 2 lt, užteks ilgam) taip pat plonos adatos, žirklučių, aštraus peiliuko.
Dar mums reikės storesnių mezgimo siūlų ir storos adatos.

Pagal sušukavimą vilna skirstoma:
- Karšinys. Tai nešukuota vilna skirta vėlimui tiek sausuoju, tiek šlapiuoju būdu.
- Sluoksna. Tai sušukuota vilna ir daugiau tinkama vėlimui šlapiuoju būdu, bet veliasi ir sausuoju.

Pagal vilnos plauko storį tiek karšinys, tiek sluoksna skirstoma:
- 16 µm – ypatingai plona ir minkšta, minkščiausia vilna. Tinka Nano vėlimui (ant audinių)
- 18 µm – taip pat plona ir minkšta vilna. Tinika velti ant audinių arba ploniems veltinio gaminiams
- 19-22 µm – vidutinio storumo, bet minkšta ir švelni. Ši vilna tinka velti šalikams, kepurėms, karoliams, auskarams, segėms, pirštinėms, ...
- 23 µm ir daugiau – stora, šiukštesnė vilna. Tinka tvirtų gaminių vėlimui, kaip šlepetės, rankinės, piniginės, pirties kepurės, ...

Aš beveik visada renkuosi sluoksną, su ja maloniau dirbti, ji geriau susivelia ir būna švelnesnė, jūs rinkitės 21 mikrono sluoksna, jos kaina gera ir kokybė gaunasi tikrai gera. Pasirinkit kelias skirtingas spalvas pradžiai, vėliau nusipirksit daugiau jei pritrūks.

Pagal avių kilmę vilna skirstoma:
- Merino veislės avių vilna. Tai švelni nuo 18 µm iki 22 µm vilna. Šios vilnsos gaminius gali nešioti visi, nes ji neturi vilnai būdingo „kutenimo“ efekto
- Europos veislių avių vilna. Tai stora daugiau nei 23 µm vilna
- Lietuvos avių vilna. Tai 28 – 33 µm stora vilna
- Mohera. Tai Angoros avių vilna. Šios vilnos plaukas ilgas ir tvirtas. Naudojama dekoravimui
- Kašmyro avių vilna yra labai minkšta, tvirta ir blizgi.

Aš apsiperku šiose parduotuvėse juose kainos geriausios, ir kokybė nebloga.
http://www.wool.lt/
http://www.mazaseriukas.lt/

Na ir prirašiau... neskubėkit visko pirkti, pasidairykit namuose tikrai daug reikmenų rasit

Atgal į viršų
apsinge
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 13:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na lyg visko ir turiu kaip ir sakiau šilko jokių atraižų nerasta.reiks kažką galvot
Atgal į viršų
Rutarutule
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 16:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vakar gavau burbulinės plėvelės, bet 2 rūšių - vienam gabale tie burbuliukai normalūs, o kitam gabale ten jau burbulai . Ar tiks kam nors panaudoti plėvelė su dideliais burbulais?
Atgal į viršų
Benderiute
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 16:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aiste smagu kad visko turi, o šilko skiautelių pabandyk paieškoti dėvėtų drabužių parduotuvėse, o gal turi kokia nunešiotą šilkinę skarelę? Jei nerasi tai apsieisim ir be jų
Rūta burbulinė plėvelė turi būti su mažais burbuliukais, kuo jie mažesni ir jų daugiau tuo geriau

Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 17:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, aš atrodo irgi dauguma dalykų turiu, tik nėra šilko,bei sluoksnos, kurios aš beveik neturiu, nes dažniausiai dirbu su karšiniu
Laukiu nesulaukiu kol prasidės mokslai

Paskutinį kartą redagavo Gret..., Tr. Vasario 20, 2013 18:07. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
varliuska
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 18:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš tai nieko neturiu dekoravimui, bet kaip suprantu mokytojos paminėta parduotuvė Vilniuje viską turi, tai mėginsiu kurią dieną nulėkti ir po truputį visko paimti, svarbiausiai kad viskas vienoje vietoje
O tą pavadinimą "ramie pluoštas" tai pirmą sykį girdžiu
Atgal į viršų
Gret...
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Kv. Vasario 21, 2013 09:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažko tai tylu čia :-)
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 122

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.