barskuoles klasė XI (kūrybiškumo lavinimas)
Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 02 Vasario 2010
Pagyrimų: 3

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2010 Lapkritis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 22:09    Rašyti temą: barskuoles klasė XI (kūrybiškumo lavinimas) Atsakyti su citata

Akademijos koridoriais jau šurmuliuoja į klases besirenkantys mokiniai, nebedelsiu ir aš. Tad prašom užeiti, mielos pulina, Morkus, kukuruku, jocvile, Femme, swaja, zyMi, įsitaisykite patogiai, susipažinkime Aš vardu Viktorija, man 33-eji metai, dirbu visiškai su kūryba nesusijusį darbą, tad rankdarbiai man - galimybė išnaudoti kūrybinį potencialą. Per gyvenimą esu išbandžiusi ne vieną rankdarbių sritį - kai kurios su didesnėm ar mažesnėm pertraukom lydi ilgesnį laiką, kitos tampa tik vienkartiniais pabandymais. Pastaruoju metu buvau šiek tiek apleidusi savo kūrybinį pasaulį, tad ši akademija - proga ir man šiek tiek išsijudinti ir priversti padirbėti tą smegenų pusrutulį, kuris atsakingas už kūrybiškumą.
Oficialūs mokslai prasidės tik kovo 1 dieną, tad turime dekadą susipažinimui ir pasišnekėjimams apie artimiausius 2 mėnesius. Kaip ir minėjau klasės pristatyme, išankstinės mokymo programos nesu numačiusi, pasidėliosim visos kartu pagal bendrus norus. Taigi norėčiau, kad kiekviena jūsų prisistatydama išsakytumėt ir lūkesčius, ko tikitės šioje klasėje. Taip pat papasakokit, kokias rankdarbių rūšis mokate, kurios jų arčiausiai širdies, ko dar norėtumėte išmokti.
P.S. Dažnoje klasėje tampa įprasta vienai į kitą kreiptis vardais, ką jūs manote apie tai? Aš šiuo klausimus tvirtos nuomonės neturiu, vardai gal labiau suartina, kita vertus, nickai visuomet aiškiai matomi...
Iki

Žinutės autorė buvo pagirta.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Lapkričio 2007

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 23:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Atrodo būsiu pirma atėjus į klasę. Matyt labiausiai už visas nekantraujau O nekantrauju todėl, kad norisi naujos veiklos, nes rankdarbiavimą buvau apleidus (tik fiziškai, ne morališkai - mintyse visą laiką generuoju naujas idėjas).

Ko noriu išmokt? Daug ko. Negaliu atsakyt į šį klausimą, tiesiog noriu kurt. Esu išbandžiusi vėlimą, ice rasin, modeliną, mezgima, nėrimą, nėrimą biseriu, dekupažą. Visose technikose yra ko mokytis, ką tobulinti. Man tikroji papuošalų kūryba - kai beveik viską padarai savo rankom (nusipirkti visas medžiagas ir jas sujungt, nors ir kaip įmantriai, jau neįdomu). Ir patinka mišrių tecnikų samplaika. Ir patinka kasdieniai papuošalai, kuriuos galima dėvėti kasdien prie kasdienių rūbų. Tiesiog klaidų ir ieškojimų keliu bandai įgyvendint idėją, gimusią mintyse, o ją bandant gimsta nauji kūriniai, apie kuriuos net negalvojai.
Mintyse ne tik papuošalai bet ir paveikslai, interjero detalės (ypač virtuviniai).
Dėl vardų... man asmeniškai nikai paprasčiau. Nereikia papildomai apkaraut pilkųjų ląstelių
Atgal į viršų
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Pir. Vasario 18, 2013 23:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba vakarą mokytoja ir klasiokės Aš Vilija. Kaip kam patogu, taip ir vadinkite. Svarbu, kad priimtumėte i būrį. Gera vėl tapti mokine. Jei ne akademija būtų išvis užmirštas jausmas... Čia esu išmokusi nėrimo ant šakutės, ice resine, lėlių gamybos, sutažo, tapybos any šilko. Išbandžaiu ir vėlimą, ir dekupažą, ebru. Žodžiu barbė tridarbė. Nepanirau į vieną techniką, bet kartas nuo karto naudoju vos ne visas išmoktas technikas. Mokėjimas suteikia didesnes galimybes. Šioje akademijoje tikiuosi išmokti jungti technikas, tiesiog įgauti drąsos tai daryti, mano visi drabai kažkokie "paprasti", gal per daug taisyklingi. Manau pasimokysime mastyti kitu kampu

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 00:15    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikos prisijungusios
neabejoju, kad šitiek viskuo besidominčios jau spėjote panaršyti ir po buvusias akademijos klases, bet jei kartais aplenkėte, noriu parekomenduoti pasidairyti po buvusias Alietės klases - pas ją, berods, dviejose akademijose mokslai vadinosi "netradiciniai papuošalai" ir ten bandė derinti įvairias technikas tarpusavyje bei pasigaminti papuošalus, kiek įmanoma, savo rankomis nuo pat pradžių iki pabaigos.

swaja
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 02:22    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos mokytoja ir bendraklasės!
Jau kiek džiaugsmo suteikė žinia, kad patekau, sunku ir apsakyti
Aš esu Svajūnė, man 25 metai, auksarankėse mokausi pirma kartą, nors naujienas stebiu dažnai.
Esu išbandžiusi daugybę visokių technikų, o kas labiausiai patinka, net sunku pasakyti. Viskas keičiasi pagal nuotaiką ir orą, o išleistų į atostogas technikų dažnai pasiilgstu ir vėl grįžtu prie jų iš naujo
Mokslai bus puiki proga patreniruoti i sustiprinti kūrybiškumo "raumenį", to labiausiai ir tikiuosi šioje akademijoje Norisi išmokti pažiūrėti į įvairias medžiagas naujai, tarsi iš kito kampo, pamatyti įdomesnius, netradiciškesnius panaudjimo, jų kombinavimo būdus
Atgal į viršų
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

2013 Balandis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 10:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

LABAS RYTAS,

malonu pradeti nauja starta:). Esu Zydrune, man- 39 m. Auksarankese nardau trejus metus. Baigiau Sutazo ir Dimensinio siuvinejimo klases...
Priklausau Vitalytes komandai, kuri virto stipria akademijos jega, sakyciau netgi klanu geraja prasme .
Esu "zaidusi" su uztrauktukais, gaminu organzos kompozicijas, zinoma, ir dekupazas isbandytas ir plastiko butelius kankinau ir keptos odos uosciau... Siuo metu mokausi Vilniaus suaugusiuju mokymo centre Dailes klaseje, kur bandom ivairias rankdarbiu technikas... Visgi, sutazas ir siuvinejimas biseriu prilipo prie dusios labiausiai... Ir jau supratau, kad perdaug blaskytis nesinori.
Manau, kad ne techniku zinojimo kiekyje slypi darbu kokybe. Svarbiausia ideja, jos pateikimas. Sitas momentas man ir yra opiausias. Daug kas sako, jog niekas nezino, kaip reikia, taciau... visame kame slypi taisykles, netgi chaose. Tuo ir skiriasi menas nuo nesamones. Cia, tikriausiai, ir butu gerai pasinagrineti kompozijos niuansus, spalvu itaka, formu zaisma ir panasius dalykus, kad galetume bandyti derinti nesuderinama... Pasinagrinet praktiniai pavyzdziais, nes paskaicius grynaja Auksinio pjuvio taisykle, sukyla pulsas .
Trumpai, as taip isivaizdavau siu mokslu esme: kokios yra "zaidimo be taisykliu" taisykles???
Besinagrinejant ir treniruosis musu "kurybiskumo raumuo", kaip linksmai apibudino Swaja:)

Jeigu saus i galva papildomu minciu, butinai parasysiu dar.

O del vardu... Zinoma, vadinimasis vardais labai kolektyvizuoja, bet nemanau, kad tai privaloma. Manes nezeidzia ir kreipimasis nick'u. Todel, kaip kam patogiau .

Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 10:52    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laba diena visoms
Prisistatau ir aš. Man 33-eji. Iš rankdarbių technikų pagavo ir nepaleidžia žaislų vaikams ir nevaikams siuvimas/gamyba. Žavi tuo, kad galima naudoti įvairias technikas, kryptis ir suteikia progą atsiskleisti fantazijai. Na galiu naudoti ir veltas detales, ir siuvinėjimą, karoliukus ir t.t. Taip pat kurti istorijas žaislams. Kartais jos gimsta anksčiau už žaislą. Tiesa, tobulėjimui erdves dar daaaug Ne visuomet esu patenkinta rezultatu. Taip pat mėgstu velti, siųti skiautinius. Čia jau gaunasi toks labiau praktinis reikalas - šlepečių ar veltinukų prisireikia, ar kokio užkloto, tada jau ir rankoves raitojuos.
Kartais pritrūkstu pasitikėjimo savimi, kartais techninių įgūdžių. Pastarieji, manau, lengviausiai išlavinami. Na ir kartais sąžinė graužia, kad darbų milijonas, o aš visą naktį kokią mešką siuvu
Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 18 Gruodžio 2009
Pagyrimų: 1

Medaliai: 2 (Daugiau...)
2012 Sausis (Suma: 1) Pati pačiausia (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 11:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveiki,
mano vardas Regina, man 31 metai. Kadangi turiu bėdų su vardų įsiminimu, man priimtiniau būtų kreipimasis nick'ais, bet nesupyksiu ir pavadinta vardu
Visų pirma, dėkoju dėstytojai už tai, kad patekau į šią klasę Tai bus pirmieji mano mokslai.
Kaip jau minėjau motyvaciniame laiške, rankdarbių srityje esu išbandžiusi nėrimą, mezgimą, siuvinėjimą, siuvimą, virvučių pynimą ir raišiojimą, šiaip interjero elementų kūrimą pagal internete užmatytas įdomias idėjas. Pastaruoju metu daugiausia dirbau su žaisliukų nėrimu vąšeliu ir rūbų mezgimu. Čia labai populiarūs papuošalai netraukė ir netraukia Gal dėl to, kad pati jų nelabai nešioju, išskyrus nuolatinius palydovus - minimalistinius auskarus
Labai patiko ZyMios išsakyti lūkesčiai šios klasės klausimu - norisi surasti kažkokias taisykles betvarkėje, norisi rasti tinkamiausią, geriausią būdą idėją paversti kūnu Juk būna kartais, kad vaizduotė būsimą kūrinį nupiešia vienaip, o pradėjus įgyvendinimą, tas kūrinys neklauso ir tampa visai kitoks

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 17:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Suskaičiavau, ogi visos klasiokės jau susirinko labai tikiuosi smagiai pabendraut ir parankdarbiaut
Per pirmą prisitaymą pamiršau parašyti vardą, taigi, esu Lina, man 42.

Ką veikiate, merginos? Ilsitės, kaupiate jėgas prieš mokslus ar užbaiginėjat nebaigtus projektėlius?
Aš perkratinėju savo medžiagų lobynus ieškodama tinkamų gimstančioms mintis, ale vietoj to, kad rasčiau tinkamą, randu įdėją kitam darbeliui, taip kad, glėbis įdėju ir tik užuomazgos jų įgyvendinimui...
Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 17:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pulina rašo:
Suskaičiavau, ogi visos klasiokės jau susirinko

Ką veikiate, merginos? Ilsitės, kaupiate jėgas prieš mokslus ar užbaiginėjat nebaigtus projektėlius?
Dar Femmes trūksta
Aš užbaiginėju nedidelį projektėlį, kurio vis nepavyksta užbaigti

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 18:12    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukuruku rašo:
Dar Femmes trūksta

pražiopsojau
Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 18:16    Rašyti temą: Atsakyti su citata

taip, dar laukiame prisijungiant Femme ir pamėginsiu apibendrinti pirmuosius pasisakymus. nors dienos metu gana dažnai įkišu nosį pasidomėti, kaip gyvena auksarankės, pasisakysiu turbūt daugiausia vakarais. o kaip jūs, kuriuo dienos (o gal nakties ) metu turite daugiausia laiko bendravimui?
pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 19:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš rimčiau galiu bendraut antroje dienos pusėje iki kol einu miegot,
Atgal į viršų
kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 19:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pirmąjį mokslų mėnesį greičiausiai galėsiu tik vakarais bendrauti, o antrąjį nežinau - priklausys nuo aplinkybių

Atgal į viršų
Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 20:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Trumpam įkišti nosį galiu ir dieną. Daugiau bendrauti - vakare arba naktį
jocvile
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 21 Rugpjūčio 2009

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 20:56    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bendrauti galiu ir dieną ir vakare. Beveik visada bunu prie kompiuterio, o darbas leidžia žvilgteleti kas vyksta internetinese platybėse

http://img835.imageshack.us/img835/9536/jocvile.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/20/securedownloadpm.jpg/
http://img687.imageshack.us/img687/7955/41841499.jpg
Atgal į viršų
Femme
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2008

2013 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 21:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikos

Esu Ieva, man. 29 m. Šalia to, kad kuriu papuošalus, esu dviejų vaikučių mama ir elektroninės rankdarbių parduotuvės šeimininkė. Šiuo metu rašau iš labai liūdnos vietos - vaikų ligoninės. Nesigilinant į smulkmenas - turime problemų. Internetą čia gavau labai trumpam laikui, tad intensyviau su jumis bendrausiu, kai iš čia grįšime namo. Tikiuosi, kad tai įvyks jau greitai.

Iš rankdarbiavimo intensyviausiai praktikuoju papuošalų kūrimą. Tačiau mėgstu ir megzti, nerti vąšeliu, dekupažuoti, prikelti naujam gyvenimui įvairius daiktus, bet tiems dalykams vis pritrūksta laiko, nes papuošalai dažniausiai laimi "konkurencinėje kovoje", kai reikia rinktis, ką tuo metu veikti. Taip pat - verdu namuose kietą šampūną ir gaminu kosmetiką. Norėčiau išmokti tortų dekoravimo subtilybių, bet dėl objektyvių priežasčių negalime namuose dažnai lepintis riebiais kepiniais (dėl vieno iš vaikų sveikatos), tad nelabai galiu praktikuotis. Šiuo metu bandau prisiminti siuvinėjimo malonumą.

Iš šios akademijos tikiuosi malonaus ir produktyvaus nuotykio, padėsiančio man išmokti labiau savimi pasitikėti kuriant, žengti dar vieną žingsnelį link savito ir atpažįstamo papuošalų stiliaus "išgryninimo".

Iki, tikiuosi, greito susitikimo

Mano blogas
Atgal į viršų
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 21:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Smagu, kad jau visos .
Malonu susipazinti!
Jei neturiu uzsakymu, prie kompiuterio galiu prieiti visa diena.
Du-tris kartus per diena visada pasitikrinu mane dominancias temas...

Atgal į viršų
pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Antr. Vasario 19, 2013 22:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme, kuo greičiau sveikit
Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 00:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ką gi, nors ir nelabai linksma nata, Femme pasirodymas užbaigė mūsų ansamblį. tikėkimės, labai greitai galėsi prisijungti iš kur kas malonesnės aplinkos
dar kartą peržvelgiau visų pasisakymus - panašu, kad patirties nė vienai netrūksta, sudėjus į krūvą, mokam visą galybę įvairių technikų, o į šią klasę susirinkom turėdamos gana įvairių lūkesčių:
- išmokti mąstyti "kitu kampu"
- įgauti daugiau pasitikėjimo savimi
- atrasti tinkamiausią, geriausią būdą idėją paversti "kūnu"
- "išgryninti" savitą ir atpažįstamą stilių
- išdrįsti derinti įvairias technikas
- perkąsti kompozicijos, spalvų ir formų niuansus
- naujai pažvelgti į įvairias medžiagas, netradicinį jų panaudojimą
galime turėti šiuos punktus kaip špargalkę, vardan ko norime išlavinti kūrybiškumą, o kai kuriems jų skirsime ir atskiras užduotėles.
sąrašą galite pildyti

kol dar oficialūs mokslai neprasidėjo (be abejo, ir vėliau), dalinkitės mintimis, idėjomis, vizijomis, viskas, kas į kūrybiškumo, įkvėpimo, vaizduotės temą - viskas pas mus tinka. kas jus dažniausiai įkvepia kūrybiniams darbams? gal tam tikras metų laikas? nuotaika? aplinka? iš kur semiatės idėjų? kaip bandote prisivilioti mūzą?

pabaigai - linksmi patarimai, kaip elgtis lifte: http://cha.lt/skaitiniai/3064-patarimai_kaip_elgtis_lifte.html. skaitinys tikrai ne naujas, daugumai galbūt bus girdėtas. nežinau, ar išdrįsčiau šitaip pasielgti, bet skaitydama vis tiek negaliu nesižavėti autoriaus fantazija ar pavadintumėt jį kūrybišku? o gal tiesiog beprotis ir nekultūringas žmogus?

Morkus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 01:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sujungus temoje esančią rankdarbių technikų įvairovę į vieną darbą manau rezultatas būtų kažkas gana įspūdingo
Nieko negaliu daryt rytais. Pabudimas į tai irgi įskaičiuotas Gyventi pradedu tik po pietų ir vakarop, ypač į naktį jau įsismarkauja tiek kūrybinė, tiek protinė veikla.

Ar reikia kažkokių spec. priemonių pasieškoti iki mokslų pradžios? Gal metas traukt kažkur užkištas akvereles, kreideles ir kt?

kukuruku
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 10:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Femme, linkiu mažuliukui kuo greičiau sveikti

barskuole rašo:
kas jus dažniausiai įkvepia kūrybiniams darbams? gal tam tikras metų laikas? nuotaika? aplinka? iš kur semiatės idėjų? kaip bandote prisivilioti mūzą?
sunku net konkrečiai įvardinti būna, kad pamatau kokį piešinį ir pagalvoju, kad norėčiau jį paversti žaisliuku, būna, kad pamatau kokį darbelį internete ir pagalvoju, kad galėčiau padaryti kažką panašaus, bet pakeisdama ar pridėdama tą ir aną. būna, kad pamatau kažkokio neįprasto gyvūno nuotrauką (pvz, tokio), ir nusprendžiu, kad reikėtų jį padaryti čia kalbant apie nertus žaisliukus, o rūbų mezginiui idėjų prisirankioju iš interneto - ar kokią įdomesnę detalę, ar raštą, bet visada viską susidėlioju pati, nesinaudoju schemomis.
Šiandien kaip tik užmačiau vieną kūrybingą idėją. Žmogus pasinaudojo tuo, jog apsiuvų lervos iš randamų smulkmenėlių pasidaro sau apsauginį kiautą, ir gavo štai tokį rezultatą

Atgal į viršų
ZyMi
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 10:31    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Paskutinis punktas tikrai prajuokino, visa kita- vaiku darzelio lygio jumoras...
Vat ir gera iliustracija, cia, kaip ir bet kokiame kurybiniame procese, labai plonyte linija tarp genialumo ir beprotybes, takto ir netakto, kokybes ir niekalo...
Is tos pacios serijos vakar ziniose apsviesta paroda nuogiems vyrams. Man si ideja sukele sypsena, kodel ir ne...

Tam ir reikalingi teoriniai pagrindai, kad zinoti, o paskui jau... "pagal kiekvieno sugedimo laipsni..."

Del ideju ir ikvepimo... As visada sakau taip: "ideja inspiruoja pats zmogus, as tik ja ikuniju..." Ir tuo tikrai tikiu. Mane valdo intuicija.
Zinoma, akmenys irgi pasako, ka su jais galima daryti, o ko ne

Apie viska, kuo nauju susidomiu, bandau susirinkti maksimaliai daug informacijos, vaizdines medziagos. Per laika informacija susiguli ir kai reikia, islenda is minciu tam tikra sava forma.

Tik neverskit piesti, visai nemoku ...

Atgal į viršų
barskuole
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 13:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Morkus rašo:
Nieko negaliu daryt rytais. Pabudimas į tai irgi įskaičiuotas Gyventi pradedu tik po pietų ir vakarop, ypač į naktį jau įsismarkauja tiek kūrybinė, tiek protinė veikla.

Ar reikia kažkokių spec. priemonių pasieškoti iki mokslų pradžios? Gal metas traukt kažkur užkištas akvereles, kreideles ir kt?

Aš irgi mielai būčiau pelėda, bet darbas nuo aštuonių įpareigoja nenaktinėti, nes neišsimiegojus kitą dieną būnu kaip zombis ir taip iki kol atstatau miego balansą
Spec. priemonių tikrai nereikia. Visos turit mėgstamas technikas ir tikriausiai esat apsirūpinę priemonėmis joms. Užduotis turėsime universalias, kad galima būtų panaudoti tai, ką mokame ir turime. O jei ko pristigsite – tai eigoje ir įsigysite Aišku, inventorizuoti turimas priemones ir galimai tinkamas panaudojimui kūrybai – neprošal. Ypač jei ta akvarelė, kreidelės ar kt. dulkantys daiktai seniai masina galų gale nupūsti dulkes nuo jų

pulina
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Vasario 20, 2013 13:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kaip elgtis lifte - lengvas skaitalas nuotaikai pakelt Dėl kūrybiškumo - mano manymu tai tiesiog surašyta sukaupta informacija matyta filmuose, multikuose, anekdotuose girdėta.... aišku reikia turėti gyslelę kad pastebėtum ir išgrynintum tai... bet tokių patarimų kaip elgtis vienoje ar kitoje vietoje yra apstu...

kas skatina kurti mane: dažniausiai prasideda nuo to, kad reika kokios sagės ar auskarų prie suknelės, .. o tada jau kaip pandoros skrynią atvėrus, vis naujos idėjos pradeda rutuliotis...
.. kartais norisi naują tecniką išbandyt.. įvairiai.... (beje iki šiol niekad apie tai negalvojau, tai kol kas net nesiriša mintys) einu geriau dirbt...
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Ši tema uždaryta. Jūs negalite redaguoti pranešimų ar rašyti atsakymų    Pagrindinis puslapis -> Auksarankių akademija Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 118

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.