Dekupažo knygos ir žurnalai
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Idėjų biblioteka
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Velse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

Medaliai: Nieko

PranešimasParašytas: Antr. Gegužės 18, 2010 15:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai labai šauni knyga. Man tai tikrai daug kuo pagelbėjo...

http://www.mintis.org/lt/knygu-katalogas/dekupazas-ir-kitos-dekoravimo-technikos-1001-ideja
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
varune
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 25 Gruodžio 2009

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2012 Liepa (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 22, 2010 21:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aciu us nuoroda jau ir as usisakiau
Atgal į viršų
Velse
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 31 Sausio 2010
Įspėjimų: 1

PranešimasParašytas: Št. Gegužės 22, 2010 22:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai šauni knyga, man ji daug kuo pagelbėjo.. Kai aš pirkau iš knygyno dar ir Linos numerį dave
Atgal į viršų
Nensee
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 10 Sausio 2010

PranešimasParašytas: Sk. Gegužės 23, 2010 12:20    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aa...Gera knyga...
-Gabriele-
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 30 Liepos 2010

PranešimasParašytas: Antr. Rugpjūčio 03, 2010 17:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turiu R. Aidietės knygą "Dekupažo magija". Gera knyga, daug ir idėjų ir patarimų, ir šiaip visko, bet daugiau sakyčiau pradžiamoksliams tiktų
Dabar dar žadu nusipirkt būtinai 1001 idėja, atrodo inai bus tobula , knygyne paskaitinėjau truputėlį
Žiūrėjau ir Alison Jenkins knygą ''Dekupažas žingsnis po žingsnio'' - nesužavėjo
O ''Dekupažas nuo A iki Z'' pasirodė pilna daugybės idėjų..
ARTmanijos knyga irgi visai nieko pasirodė
Atgal į viršų
Tyla0501
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 06 Liepos 2009

PranešimasParašytas: Pir. Spalio 18, 2010 15:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš turiu M.Lupato knygą ''Dekupažas nuo A iki Z''. Toje knygoje yra daugybę idėjų, patarimų. Man jinai tikrai pravertė darant visokius darbelius. Tikrai gera knyga
Atgal į viršų
muzika
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gegužės 2010

PranešimasParašytas: Antr. Lapkričio 02, 2010 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš irgi nesenokai nusipirkau R.Aidietė dekupažo magija.liuks knyga ,man ji labai patinka.
Atgal į viršų
citrinuxxx
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 20 Gruodžio 2010

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 23, 2011 19:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o man rimos aidietes dekupazo magija knyga padovanojo puske ta knyga tiesiog super! man ji labai daug padejo zodziu ten radau visus atsakymus gavau daug geru patarimu jei kas pradedat daryt dekupaza labai patarciau ta knyga nusipirkt:))))
Atgal į viršų
Mija
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 09 Rugsėjo 2007

Medaliai: 1 (Daugiau...)
2011 Birželis (Suma: 1)

PranešimasParašytas: Št. Balandžio 23, 2011 22:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

-Gabriele- rašo:
Aš turiu R. Aidietės knygą "Dekupažo magija". Gera knyga, daug ir idėjų ir patarimų, ir šiaip visko, bet daugiau sakyčiau pradžiamoksliams tiktų
Dabar dar žadu nusipirkt būtinai 1001 idėja, atrodo inai bus tobula , knygyne paskaitinėjau truputėlį

As taip pat isigijus Aidietes knyga, jau senokai. Taciau dabar jau yra noras isigyt 1001 ideja, nes ten tikrai daugiau patarimu ir pavyzdziu. Tai vis kaupiuosi siam pirkiniui

Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

Prisijungė: 01 Sausio 1970

PranešimasParašytas: Pen. Birželio 10, 2011 12:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu nuvilti, Linos knygos tiražas PASIBAIGĖ. Kai buvo, tai nepirkau, kai nėra tai verkiu,... Teks eit knygynus kuist, bet mačiau, kad dar internete kažkur pardavinėja. Nuliūdau konkrečiai, bet kad kvaila buvau Gal žiūrėsiu, kažkur įsigysiu kažko užkištą knygyne
Atgal į viršų
evelina.budryte
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Sk. Balandžio 28, 2013 12:05    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Velse rašo:

http://www.mintis.org/lt/knygu-katalogas/dekupazas-ir-kitos-dekoravimo-technikos-1001-ideja

Labai man ir patiko! Radau nerealių idėjų!

dzyzus
Forumo dalyvis
Forumo dalyvis

PranešimasParašytas: Tr. Gegužės 29, 2013 10:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Velse rašo:

Turiu šitą, tikrai super daiktas Viskas ko reikia yra

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   

Pardoutuvių katalogas block

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Idėjų biblioteka Visos datos yra GMT + 3 valandos
Puslapis 55

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume

Copyright © 2006-2015 auksarankes.lt Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų
Draudžiama be raštiško www.auksarankes.lt leidimo naudoti ir platinti šiame tinklalapyje esančią bet kokią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse bei žiniasklaidos priemonėse.